Kérdések a magyarításról

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

- hírek
- keresés

Csak sajnos ezeket nem ismerik. De láthatjátok, jondon összeszedte, leírta, erre két hsz-sal később már megint ugyan azokat kérdezték, amik a szemük előtt volt, megválaszolva...
Itt arról van szó, hogy sok embernek azonnal kell, most kell, és mondja meg valaki azonnal és most, hogy mit kell csinálni, mert neki joga van...
Bladex

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Bladex »

Hihetetlen mennyi energiát és időt pazaroltok arra, hogy azt bizonygassátok melyikőtök a hülye csak azért mert másképpen gondolkodik. Ahelyett, hogy valami gyakorlatban is használható megoldással állnátok elő. Van egy probléma ami bizonyos embereket zavar a másik felét meg nem. Jondon nagyon szépen összeírta a lényeget már csak át kéne rakni egy gyakori kérdések fül alá kibővítve ha még van esetleg más dolog is. Azért kell átrakni mert 5 oldalnyi felesleges veszekedés után újra nem lehet látni amit összeírt ha nem olvas vissza mindenki, és minden kezdődik előröl.:) Én nem vagyok programozó nem tudom, hogy egy plusz gomb behelyezés mennyi munka, de biztos vagyok benne,hogy sokkal kevesebb mint ez a céltalan értelmetlen veszekedések leírása. Nem vagyunk egyformák. Van akinek természetes, hogy visszaolvas mert tapasztaltabb felhasználó, és van ideje rá. A többiek meg nem azok, és nincs idejük ez ilyen egyszerű. Én segíteni próbálok ezért írok, de ha ti élvezitek ezt a felesleges műsort akkor csináljátok tovább.:)
Player1

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Player1 »

Sziasztok!Én nem akarok se pro se kontra "ítélkezni" a hozzászólók felett ,hiszen nem vagyok gyakorlott fórumozó az oldalon, szimplán csak szeretem a Skyrimet és teljes pompájában azaz MAGYARUL szeretném játszani! :) Ezúton is szeretném megköszönni az alkotók(Mesterek)áldozatos munkáját ,és minket halandó gamereket megajándékoznak ezzel a nemes gesztussal(béta teszt)! ;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ott van a főoldalon a legutulsó hír. Lehet jelentkezni, ha lezárul, megy a mail, és majd be tudod jelenteni a hibákat.
De sokan még ezt sem találják meg. Ha megtalálják, eltévednek.
Gondolom Viknek meg Ákosnak is van más dolga. Ha az ide bemásolt gyik nem működött, miből gondolod, hogy a gombot megtalálják? Nem fogják... ha a modok témába tesznek fel játéktechnikai kérdéseket, meg hogy hogy halad a fordítás, akkor biztos nem fogják megtalálni a nagy piros gombot sem, hiába lenne kitéve...
Össze-vissza írnak mindenhová, Vik sem győzi moderálni ahogy látom, és normálisabb melótól vonja el a figyelmét.

Egyébként fórum lezárva kb. három kattintással, üzenetet is lehet hagyni, főoldalt meg szintén át lehet szerkeszteni, és akkor se ki se be, csak a nagy felirat lenne, hogy majd írunk ha van v.mi... akkor is aggódnának, hogy jajj biztosan abbahagyták, meg nem adják ki, de legalább nem írnának...
Agyf@sz az egész, komolyan mondom, nevetséges ami itt folyik...

szerk.:
Jondon írta: Sziasztok!

Először is kérek szépen mindenkit, hogy ne offolja szét a fórumot, köszönöm!
Akkor most összefoglalom, hogy miként áll a magyarítás teszt, és ha megfogadjátok, amit az előző mondatban írtam, akkor nem teszik fel 1001-szer is ugyanazt a kérdést, elég lesz ezt a posztot elolvasni.
Úgy látom a csapat többi tagja nagyon el van foglalva, én pedig ráérek (szabadságon vagyok).
Tehát:
1. A Legendary edition-nel is működni fog a magyarítás (nekem is az van, szóval tuti).
2. A DLC-k egyelőre maradtak angolul (valószínűleg azokat is lefordítjuk, de biztos akkor lesz, amikor elkezdjük).
3. A belső (csapattagoknak szánt) teszt elindult, amint vége lesz, akkor indul az "igazi". NEM TUDJUK, mikorra fogunk végezni vele!
4. Amint vége a belső tesztnek, mindenki (ismétlem: mindenki), aki regisztrált a magyarításra, kapni fog egy e-mailt, amiben megkapja azt a bizonyos azonosítót, tehát innen fogjátok tudni, hogy az "igazi" teszt elindult! Magyarán: addig ne is kérdezgessétek, mikor indul a teszt.
5. Tört verzió vagy eredeti: mindkettővel fog menni a magyarítás.

Azt hiszem a nagyon fontos dolgokat összefoglaltam, ha valami kimaradt volna, akkor írjatok (de csak arról, ha szabadna kérnem!).

Üdvözlettel:
Jondon
Vendég11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég11 »

Akkor ez tényleg pár napos ha már 2. hete tart
jonetapia

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jonetapia »

Vendég11 írta:Akkor ez tényleg pár napos ha már 2. hete tart
Július 14 és 22 között valóban 14 nap lenne? :O :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

jonetapia írta:
Vendég11 írta:Akkor ez tényleg pár napos ha már 2. hete tart
Július 14 és 22 között valóban 14 nap lenne? :O :D
"3 fajta ember létezik: aki tud számolni, és aki nem."
Bladex

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Bladex »

TGWH írta:Ott van a főoldalon a legutulsó hír. Lehet jelentkezni, ha lezárul, megy a mail, és majd be tudod jelenteni a hibákat.
De sokan még ezt sem találják meg. Ha megtalálják, eltévednek.
Gondolom Viknek meg Ákosnak is van más dolga. Ha az ide bemásolt gyik nem működött, miből gondolod, hogy a gombot megtalálják? Nem fogják... ha a modok témába tesznek fel játéktechnikai kérdéseket, meg hogy hogy halad a fordítás, akkor biztos nem fogják megtalálni a nagy piros gombot sem, hiába lenne kitéve...
Össze-vissza írnak mindenhová, Vik sem győzi moderálni ahogy látom, és normálisabb melótól vonja el a figyelmét.

Egyébként fórum lezárva kb. három kattintással, üzenetet is lehet hagyni, főoldalt meg szintén át lehet szerkeszteni, és akkor se ki se be, csak a nagy felirat lenne, hogy majd írunk ha van v.mi... akkor is aggódnának, hogy jajj biztosan abbahagyták, meg nem adják ki, de legalább nem írnának...
Agyf@sz az egész, komolyan mondom, nevetséges ami itt folyik...
Szerintem elég egyértelműen leírtam miért nem működik az ide bemásolt összesítés. Amúgy meg irigyelem a jövőbe látásodat, hogy a gyik nem működne:) Esetleg a nyertes lotto számokat is el árulhatnád.:) Na de félre téve a viccet. Nem állítom nulla darab lenne a felesleges kérdések száma, de szerintem sokkal kevesebb lenne. Két dologra kell csak figyelni.

1.Jó helyen legyen az a gomb.
2.Ki legyen bővítve a többi gyakori kérdéssel.

Amúgy én rengeteg oldalt láttam ahol ez MŰKÖDIK:)
bladex

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: bladex »

Én elmondtam a véleményem aminek az a lényege, hogy jelentősen csökkenne a felesleges kommunikáció (Nem szűnne meg). Ha van egy darab gomb amire kat és ott az infó az nem három lépés szerintem. Amúgy meg részemről befejeztem a győzködést:) Szerintem ez egy ésszerű logikus megoldás ami nem 100% os megoldás, de segítség....
hat

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: hat »

Szerintem meg egy teljesen ésszerűtlen felesleges lépés.Aki eddig lusta volt ezután is ez maradna.+ egy plussz odafigyelést kérő poció az amúgy is instabil nem a legjobb motorra épülő morrohun weblapon amivel gondok lennének.
bladex

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: bladex »

hat írta:Szerintem meg egy teljesen ésszerűtlen felesleges lépés.Aki eddig lusta volt ezután is ez maradna.+ egy plussz odafigyelést kérő poció az amúgy is instabil nem a legjobb motorra épülő morrohun weblapon amivel gondok lennének.
Tényleg nem vagyunk egyformák:) Ez a vélemény olyan szinten mond ellent logika minden szabályának ami megér egy misét.:) Olyan dolgokat állítasz tényként ami számomra nagyon furcsa.:)

Nem kevesebbet állítasz mint, hogy fekete meg fehér létezik. Vannak a lusták meg a nem lusták semmi más nem létezik, mi több aki lusta visszakeresni x oldalnyi infót az lusta EGY gombot megnyomni amit nem kell keresni és ott van minden lényeges dolog egy helyen. Hát ez tényleg ésszerűtlen és felesleges.:) Az meg hogy egy web oldal instabillá válik egy plusz gomb beillesztésétől ami alatt nem egy fórum van csak egy oldalnyi infó az meg szerintem a hihetetlen kategóriába tartozik. Igaz bele kell valakinek fektetni egy kevés időt, de csak egyszer kell megcsinálni, és talán néha néha hozzáírni pár új kérdést meg választ indokolt esetben. Ez szerintem sokkal kevesebb munka mint rendben tartani a fórumot a jóval több felesleges ismétlődő kérdések miatt. Ha komolyan gondoltad amit írtál akkor reménytelen erről többet írni. Megadom magam a pociódnak (Ami nem tudom mi):)
kulh@freemail.hu

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kulh@freemail.hu »

nem birok várni vele, játszani akarok magyarul ezzel a játékkal !!!!!!!!!!!
hat

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: hat »

kulh@freemail.hu írta:nem birok várni vele, játszani akarok magyarul ezzel a játékkal !!!!!!!!!!!

Elküldtem az email címedre a beta magyarítást . ;)
kulh@freemail.hu

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kulh@freemail.hu »

azonnal megnéztem de nem kaptam ilyesmit...
Dzsamesz
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 12:03

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dzsamesz »

Jövőhéten várható a tesztelői magyarítás befejezése ?
Spambot

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Spambot »

kulh@freemail.hu írta:azonnal megnéztem de nem kaptam ilyesmit...
Kedves Ügyfelünk!

Örömmel értesítem, hogy email címét (kulh@freemail.hu) sikeresen felvettük adatbázisunkba, hogy Ön részt vehessen nyereményjátékunkon.
Rövidesen küldünk az ön számára egy levelet, amelyben információkat fog találni a részvétellel kapcsolatos tennivalóival kapcsolatban.

És ez mind semmi!
A levelében találni fog egy linket, aminek segítségével azonnal letölthetővé válik a Skyrim magyarítás Exkluzív Béta verziója!

Amennyiben ön úgy érzi, hogy egy troll áldozata lett, kérem tekintse e hozzászólást tárgytalannak!

További szép napot!
Trollshade Marketing Group GMBH.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

kulh@freemail.hu írta:nem birok várni vele, játszani akarok magyarul ezzel a játékkal !!!!!!!!!!!
Szóljál SzőtsÁkinak, hogy ne várjon a szolgáltatóra, küldje ki a nyilvános teszt indulásáról szóló leveleket, aztán nem baj, ha a fele a SPAM mappában landol, akit érdekel, megnézi ott is.
hat

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: hat »

Vik írta:
kulh@freemail.hu írta:nem birok várni vele, játszani akarok magyarul ezzel a játékkal !!!!!!!!!!!
Szóljál SzőtsÁkinak, hogy ne várjon a szolgáltatóra, küldje ki a nyilvános teszt indulásáról szóló leveleket, aztán nem baj, ha a fele a SPAM mappában landol, akit érdekel, megnézi ott is.

Mondjuk ha csak ennyi a gond a levelezőtök beállítása de egyéként lész a belsős teszt akkor nyugodtan lehet kiküldeni.....Így is lesz aki nem kapja meg.
Vendég11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég11 »

Bárcsak már ott tartanátok
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vik írta:
kulh@freemail.hu írta:nem birok várni vele, játszani akarok magyarul ezzel a játékkal !!!!!!!!!!!
Szóljál SzőtsÁkinak, hogy ne várjon a szolgáltatóra, küldje ki a nyilvános teszt indulásáról szóló leveleket, aztán nem baj, ha a fele a SPAM mappában landol, akit érdekel, megnézi ott is.
A szolgáltató már nem érdekel; ma egész nap a városban rohangáltam, és most átbootoltam Windowsba, hogy összerakjam a telepítőt, de rájöttem, hogy 4200 nevezéktan fordítása hiányzik. Remélem, ma megleszek vele. A legtöbb könyvcím, amit át kell másolni, sok NPC, akiket még nem értek, hogy miért nincsenek lefordítva, de erre is remélem hamar rájövök, pár aktivátor, MAPM, REGN és WRLD. Vik, van kedved segíteni?

Szerk.: nem fogalmaztam egyértelműen, mert siettem, de a lényeg, hogy a nevezéktan sok apró fájlból épül fel, és a véglegesből hiányzik még a fentebb említett mennyiség valamiért. Valószínű, hogy scriptelési hiba, amit remélem, pár óra alatt megoldok.
Axton

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Axton »

Nem igaz hogy nem tudtok várni türelmesen a magyarítással, majd lesz ha lesz addig játszatok valami mással!
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

<33333 szotsaki
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

F@szom-b@szom.
Régebben olyan szívesen jöttem fel ide olvasgatni és várni, hátha az elsők között lehetek akik az új infokat olvashatják.
Az utóbbi hetekben vagy inkább hónapokban, meg 15 háeszből kb. 2 normális van. De lehet, hogy sokat mondtam.
Szerintetek miért nem reagálnak annyit? Merthogy korábban ha más nem, akkor Vik és TGWH elég sűrűn volt itt.
Mert dolgoznak. Pont azért, mert tényleg a vége felé járnak - no meg nem hiszem, hogy annyira érdekelné őket a sok zagyvaság.
Ráadásul ahogy Szőts Ákos fenti példája mutatja, mindig közbejöhetnek nem várt feladatok.
Aki nem bír várni, az írjon nekem, és adok pár jó game ötletet.
kitílthatatlan

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kitílthatatlan »

Most éppen miért agusztus 20.-ig lettem kitíltva?
Meg egy yindokot legalább.Tök kedves voltam. :D
Vendég11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég11 »

Most gondolj azokra is akik azért fizettek, hogy minél előbb kész legyenek vele ne azért h elmenjenek strandolni.
kitílthatatlan

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kitílthatatlan »

Vendég11 írta:Most gondolj azokra is akik azért fizettek, hogy minél előbb kész legyenek vele ne azért h elmenjenek strandolni.
Azzal,hogy fizettek a hálájukat fizették ki nem pedig jogokat/ előnyöket kaptak.Azért is támogatás volt a neve nem pedig vásárlás....
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:F@szom-b@szom.
Régebben olyan szívesen jöttem fel ide olvasgatni és várni, hátha az elsők között lehetek akik az új infokat olvashatják.
Az utóbbi hetekben vagy inkább hónapokban, meg 15 háeszből kb. 2 normális van. De lehet, hogy sokat mondtam.
Szerintetek miért nem reagálnak annyit? Merthogy korábban ha más nem, akkor Vik és TGWH elég sűrűn volt itt.
Mert dolgoznak. Pont azért, mert tényleg a vége felé járnak - no meg nem hiszem, hogy annyira érdekelné őket a sok zagyvaság.
Ráadásul ahogy Szőts Ákos fenti példája mutatja, mindig közbejöhetnek nem várt feladatok.
Aki nem bír várni, az írjon nekem, és adok pár jó game ötletet.
Én őszintén szólva meguntam a válaszolgatást... inkább néztem 3-4 animét az elmúlt két napban, meg sülök a melóhelyen, talán majd holnap lesz erőm játszani is :D
kitílthatatlan írta:
Most éppen miért agusztus 20.-ig lettem kitíltva?
Meg egy yindokot legalább.Tök kedves voltam.
Azért, gondolom én, mert nem a fórum szabályzatának megfelelően viselkedtél.
Igen, ennyi erővel még kb. 345 hsz-t ki lehetne tiltani, egyszerűbb lenne, mint moderálni, és egyesével irogatni nekik, hogy ugyan gondolkodjanak már mielőtt írnak...

Na, megyek nézek egy kis cirkuszt győri csodát :D
Szipúúúú írta:
Nyáron kész lesz ??? vagy csak Ősszel ??
Már készen van. Olvasgatni kéne egy kicsit, meg keresgélni az infókat.
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

Az a kérdésem, hogy telepítő lesz (.exe, vagy hasonló), valami más telepítési mód (mondjuk mod manager), vagy bűvölni kell majd, ide-oda való bemásolgatással?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

szotsaki írta:A szolgáltató már nem érdekel; ma egész nap a városban rohangáltam, és most átbootoltam Windowsba, hogy összerakjam a telepítőt, de rájöttem, hogy 4200 nevezéktan fordítása hiányzik. Remélem, ma megleszek vele. A legtöbb könyvcím, amit át kell másolni, sok NPC, akiket még nem értek, hogy miért nincsenek lefordítva, de erre is remélem hamar rájövök, pár aktivátor, MAPM, REGN és WRLD. Vik, van kedved segíteni?
Először nem volt, de érdekes feladatot adtál, és megjött a kedvem menet közben. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

mateos írta:Az a kérdésem, hogy telepítő lesz (.exe, vagy hasonló), valami más telepítési mód (mondjuk mod manager), vagy bűvölni kell majd, ide-oda való bemásolgatással?
Rendes, futtatható program lesz.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vik jóvoltából megvan a MAPM, következik a könyvcímek átemelése.
jonetapia

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jonetapia »

szotsaki írta:Vik jóvoltából megvan a MAPM, következik a könyvcímek átemelése.
Megkérdezhetem, hogy ez mennyi időt vesz igénybe? Valamint ez esetleg azt jelenti, hogy lassan kezdődik a nyílvános teszt?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

jonetapia írta:
szotsaki írta:Vik jóvoltából megvan a MAPM, következik a könyvcímek átemelése.
Megkérdezhetem, hogy ez mennyi időt vesz igénybe? Valamint ez esetleg azt jelenti, hogy lassan kezdődik a nyílvános teszt?
A konvertáló scriptet, ami a sok apró darabból szedi össze a részeket, ki kell bővíteni a könyvcímek támogatásával. Ez pár óra lehet. Ezután át kell nézni a le nem fordított nevezéktant, és a felesleget törölni kell, hogy a fordítóprogi ne akadjon ki tőle. Ez is lesz jó pár perc. Ettől függetlenül sokáig tervezek ma ébren maradni :).
jonetapia

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jonetapia »

A konvertáló scriptet, ami a sok apró darabból szedi össze a részeket, ki kell bővíteni a könyvcímek támogatásával. Ez pár óra lehet. Ezután át kell nézni a le nem fordított nevezéktant, és a felesleget törölni kell, hogy a fordítóprogi ne akadjon ki tőle. Ez is lesz jó pár perc. Ettől függetlenül sokáig tervezek ma ébren maradni :).[/quote]

Akkor holnap korán kelek. Hátha vár majd valami kis "meglepetés".:D
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Nagy kiralysag lenne:D Asszonnyal full modolva varjuk a forditast, hogy majd radobbenjunk a felevel nem is lesz kompatibilis es kezdhetjuk elolrol:D
rodika81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 9:25

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: rodika81 »

Vajon hány munkaórátok van ebben a projektben?
Ash
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. feb. 19., kedd 13:56

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Ash »

kindzsal írta:Nagy kiralysag lenne:D Asszonnyal full modolva varjuk a forditast, hogy majd radobbenjunk a felevel nem is lesz kompatibilis es kezdhetjuk elolrol:D

A full modolás jóval nagyobb gépigényt kíván, mint az alap játéké?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Elkészült az aktuálisan legfrissebb könyvcímek beillesztése is a nevezéktanba, most már csak 3000 hiányzik. Ezek nagy része már más környezetben le van fordítva, így egy gyors átnézés után valószínűleg törölhetők.
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

szotsaki írta:Elkészült az aktuálisan legfrissebb könyvcímek beillesztése is a nevezéktanba, most már csak 3000 hiányzik. Ezek nagy része már más környezetben le van fordítva, így egy gyors átnézés után valószínűleg törölhetők.
Na az ilyenek miatt jó a fórum. Tök jó a folyamatos helyzetjelentés, tudom az esetek nagy részében kivitelezhetetlen, de attól még nagy királyság.
rodika81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 9:25

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: rodika81 »

Régóta követem a forumot, az elmúlt hetekben napi szinten. Eddig megálltam, hogy írjak de most valamiért egyre izgatottabb vagyok(...)
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Elvileg elkészült az a nevezéktan összeállítása, ahol minden egyes szekcióban (fegyver-, páncél-, NJK név stb.) csak egyszer fordul elő ugyanaz az angol szöveg. Meglátjuk, hogy a Skyrim mit szól ehhez. Bootolás Windowsba.
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

szotsaki írta:Elvileg elkészült az a nevezéktan összeállítása, ahol minden egyes szekcióban (fegyver-, páncél-, NJK név stb.) csak egyszer fordul elő ugyanaz az angol szöveg. Meglátjuk, hogy a Skyrim mit szól ehhez. Bootolás Windowsba.
Min dolgozol, hogy mindig írod hogy "bootolás windowsba"? Ubuntu?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

mateos írta:
szotsaki írta:Elvileg elkészült az a nevezéktan összeállítása, ahol minden egyes szekcióban (fegyver-, páncél-, NJK név stb.) csak egyszer fordul elő ugyanaz az angol szöveg. Meglátjuk, hogy a Skyrim mit szól ehhez. Bootolás Windowsba.
Min dolgozol, hogy mindig írod hogy "bootolás windowsba"? Ubuntu?
Linux valóban, de nem Ubuntu. Egy openSUSE-t használok már jó pár éve. Legtöbbször megelégedéssel :).
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Volt egy kisebb döccenő a windowsos sorvégjelek miatt, de pár perc debuggolás után már fordulnak is a fájlok.
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

szotsaki írta:Volt egy kisebb döccenő a windowsos sorvégjelek miatt, de pár perc debuggolás után már fordulnak is a fájlok.
Ez azt jelenti, hogy közel vagyunk a teszt indulásához?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

mateos írta:
szotsaki írta:Volt egy kisebb döccenő a windowsos sorvégjelek miatt, de pár perc debuggolás után már fordulnak is a fájlok.
Ez azt jelenti, hogy közel vagyunk a teszt indulásához?
Kiváltképpen közeledünk :). Most egy húsz perc szünet, és utána folytatom. A fájlok amúgy lefordultak, jöhet a Skyrimben való tesztelés hamarosan.
Mav

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Mav »

Micsoda hírek! Ha így a helyzet, én sem fekszek le, hanem szolidaritásból kivárom a végét. Hajrá, Áki!
Wackyka

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Wackyka »

De király ... :D
Eszméletlen nagy respect a fordító tagoknak akik tényleg az elejétől a végéig fordították eme gyöngyszemet...
utóbbi időben nem olvastam nagyon ezt a topicot mivel akárhányszor beleolvastam folyton ment a veszekedés meg a csesztetés ...
sajnálatos ,hogy nem kaptatok semmi hivatalos segítséget de hát örülök ha évente 4-5 játék megjelenik magyarul (és akkor még nagyot mondtam)
remélem az egész tesztelés zökkenőmentes lesz és tényleg mindenki(aki jelentkezett)megteszi ami tőle telik egy tökéletes végső verzióhoz az meg ,hogy ezt mind ingyen csináljátok (+ néha támogatnak titeket) komolyan le a kalappal . :)
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Napedig anyám mondta ma feküdjek le időben...... BAHHHHH! :)
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Újra itt :). Akik kitartanak: egy vagy két képet küldök a kész fordításból, amíg Windows alatt vagyok. Egy kis kívánságműsor: mondjátok, honnan legyen a kép.
Válasz küldése