Kérdések a magyarításról

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Geri19 írta:Szépen alakul a "hibajelentő":D
Kb. két hete készítettem el a lényegi részét, annak az alakulását nem lehetett „figyelemmel kísérni”, de most kénytelen voltam élesben dolgozni :D. Ettől függetlenül elkészült, és reményeink szerint teljesen használható.
L'obasso írta:Pedig igaza van 4gig és felette már 64 bites rendszer ajánlott ha nem is életbevágó...
De szerintem ez most full lényegtelen.Pár nap és mehet a teszt.remélem Tényleg kapunk majd egy összegzést,hogy a jelentkezetteknek hány százaléka jelentett hibéát és kmenyyi volt a csak elöbb akarok játszani arc....
4 GB rendszermemória felett is lehet nyugodtan 32 bites rendszert használni, nem fog belőle kevesebbet látni az oprendszer (PAE CPU kiterjesztéssel). A Skyrim alapvetően 32 bites program, nincs felkészítve 64 bites memóriacímzésre, így hiába van 10 GB memória a gépben, akkor is csak kb. 3-at fog tudni használni. 64 bites Windowson is. Többek között ezért nem érdemes tíz gigányi plusz textúrával telenyomni a játékot.
L'obasso írta:Kegyetlen,hogy nincs szerk. gomb :roll:
Névtelen felhasználóknak ilyen kegyetlen ez a vidék, mindenki másnak elérhető.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

szotsaki írta:Kb. két hete készítettem el a lényegi részét, annak az alakulását nem lehetett „figyelemmel kísérni”, de most kénytelen voltam élesben dolgozni :D. Ettől függetlenül elkészült, és reményeink szerint teljesen használható.
Majdnem. A bejelentett párbeszéd hibákat nem számolja az összesítésnél.
KoMa96

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: KoMa96 »

Na !
Már 100%-ot yr de nem találom hol kell letölteni !
bemegyek a letöltésekbe és még csk mindig a régi szöveget dobja ki
L'obasso

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: L'obasso »

KoMa96 írta:Na !
Már 100%-ot yr de nem találom hol kell letölteni !
bemegyek a letöltésekbe és még csk mindig a régi szöveget dobja ki
Szia!
Megtévesztő még csak a fordítás készült el.
A tesztelés javítás kiadás még nem történt meg.
minimum 2-3 hét még.
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

KoMa96 írta:Na !
Már 100%-ot yr de nem találom hol kell letölteni !
bemegyek a letöltésekbe és még csk mindig a régi szöveget dobja ki
AZért mert, attól, hogy le van fordítva még nem adják ki, először a fordítók csinálnak egy gyors tesztet, majd azok akik jelentkeztek rá, és utána kapjuk meg mi a nagy közönség
Ash
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. feb. 19., kedd 13:56

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Ash »

Ma vettem meg a skyrim Legendary Edition-t. Játszottam vele pár percet, majd feltettem hozzá a high texture pack-et, viszont nem látok különbséget. Valamit aktiválni kell, vagy automatikus? A beállításokon belül minden maxon van/legelőször állította be a gép magától/.

Köszi a választ!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ki is kell őket pipálni a Launcherben (bár elvileg megcsinálja).
zsomimaci

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: zsomimaci »

100% Ezaz :D
Danko

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Danko »

Megláttam, hogy a végére értetek, én is ma el is mentem megvenni a játékot. Szóval már csak ki kell várni a tesztelés végét. :D
Winter

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Winter »

Akik jelentkeztek a tesztelésre azok mikor fognak értesítést kapni arról hogy kezdhetik a tesztelést?
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vendég írta:Jelenlegi óra állás szerint: 1:49

Ui.: Érdekes én is tudok türelmesen várni.
Ez a 2406. hozzászólás.
O.o Te végigolvastad az összes hozzászólást, és megszámoltad őket? :O Mennyi idő volt? :D[/quote]

Mondjuk úgy, hogy unatkoztam és kíváncsi voltam, vajon hány értelmes hozzászólás volt. Számomra viszont egyszerűen hihetetlen, hogy abban kevésbé törik le az ember körme, hogy legépel pár szót mint, hogy kényelmesen hátradőlve, kattint egyet (előző oldal) és olvas egy kicsit. Ami számomra már röhejes volt, hogy két sort képtelen visszaolvasni az emberek nagy része. Az első két három oldalon, majdnem soronként ismétlődik ugyanazon kérdés. A legszörnyűbb számomra az, hogy ők a "jövő". Kíváncsi vagyok, hogy a világ, milyen mélyre süllyed még a tudatlanság mocsarában. Kíváncsi vagyok, hogy a több ezer magyarosítást letöltők közül, vajon hány fogja valóban végig olvasni a párbeszédeket. A kedvencem a "könyv nélküli" fordítás. Látszik, hogy életetekben nem fogtatok könyvet, pedig rendkívül jó dolog. Elnézést kérek mindenkitől, aki szerint túl leereszkedő voltam némelyekkel. Akinek nem inge...[/quote]


Részben egyetértek valóban bosszantó lehet ha ugyanazok a kérdések jönnek állandóan egy fórumon, de ez csak annak idegesítő aki a fórum szinte minden posztját elolvassa, és minden nap többször is megnézi ugyanazt a témát... (ami szintén elgondolkodtató)
Ami tény viszont hogy ez egy fórum, és nem napló. Az emberek kérdezni, érdeklődni jönnek ide nem oldalakat visszaolvasni hogy hátha van válasz a még fel sem tett kérdésedre. Mérgelődni felesleges és elég gyerekes.
Ha zavar a már százszor feltett kérdés ugord át...
Arklon
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 13:16

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Arklon »

Vendég írta:
Vendég írta:Jelenlegi óra állás szerint: 1:49
Részben egyetértek valóban bosszantó lehet ha ugyanazok a kérdések jönnek állandóan egy fórumon, de ez csak annak idegesítő aki a fórum szinte minden posztját elolvassa, és minden nap többször is megnézi ugyanazt a témát... (ami szintén elgondolkodtató)
Ami tény viszont hogy ez egy fórum, és nem napló. Az emberek kérdezni, érdeklődni jönnek ide nem oldalakat visszaolvasni hogy hátha van válasz a még fel sem tett kérdésedre. Mérgelődni felesleges és elég gyerekes.
Ha zavar a már százszor feltett kérdés ugord át...
Tudod szerintem nincs igazad. Erről csak egy linket tudok bemásolni, hogy miért: http://www.tutorial.hu/forum-etikett/

Kiragadnék egy részletet:
A fórumnak van egy hasznos, ámde valószínűleg rejtett szolgáltatása (kevesen találjuk meg és még kevesebben használjuk) a főoldalon melyet “keresés”-nek hívnak . Legyünk menők, legyünk trendik, használjuk csakazértis!

Szerk.: Kettő részletet :P

Mielőtt kérdést teszünk fel a többieknek szétnézünk, hogy azt esetleg más előttünk már nem tette-e fel illetve hogy született-e rá válasz. Senki nem szereti sokadszorra leírni ugyanazt csak azért, mert valaki lusta szétnézni írás előtt.
adikas

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: adikas »

Szerintem a tesztelők többsége nem is fog hibát jelenteni, vagy az első feltűnőt lejelenti mindenki, utána meg a foghíjas magyarítással játszanak.
Lehet jobb lenne ha csak a készítők tesztelnének, persze úgy nagyon lassú lenne. Én mindenesetre igyekszem majd észrevenni a hibákat.
Brythe

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Brythe »

adikas írta:Szerintem a tesztelők többsége nem is fog hibát jelenteni, vagy az első feltűnőt lejelenti mindenki, utána meg a foghíjas magyarítással játszanak.
Lehet jobb lenne ha csak a készítők tesztelnének, persze úgy nagyon lassú lenne. Én mindenesetre igyekszem majd észrevenni a hibákat.
Vagyis Te és a készítők... logikus, köszönjük mi, többiek...
aena
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. márc. 20., szer. 7:44

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: aena »

hehe ez jó volt ,nagyon is
egyébként adikas : egy olyan dolgot jelentettél ki amit már előtted többen elsütöttek
de szomorú ennek ellenére , hogy a legtöbb tesztelőnek jelentkezett egyént, így alá becsülöd
nem mondom ,hogy nem így lesz , de azért ne általánosítsunk
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

Altair21 írta: Mindenkinek ??? Na azt igen csak kétlem mivel jelentkeztem én is aztán semmit nem kaptam.... pedig rohadtul ráérnék játszani, mert meló jelenleg nincs. Szóval azért ne tegyünk ilyen kijelentést, hogy mindenkinek
Még meg sem kaphattad, mivel nem indult el a tesztelés. Amúgy igen tény hogy a nagy többség nem fog hibát jelenteni, vagy hogy max lejelenti a minimumot. Viszont, ha 100 ember teszteli és abból 20 tisztességesen, már akkor is elég gyorsan kilehet javítani sok mindent. Én például tervezem előröl kezdeni az egészet, mert gondolom, nem mindenki fogja onnan kezdeni :)
Altair21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

mateos írta:
Altair21 írta: Mindenkinek ??? Na azt igen csak kétlem mivel jelentkeztem én is aztán semmit nem kaptam.... pedig rohadtul ráérnék játszani, mert meló jelenleg nincs. Szóval azért ne tegyünk ilyen kijelentést, hogy mindenkinek
Még meg sem kaphattad, mivel nem indult el a tesztelés. Amúgy igen tény hogy a nagy többség nem fog hibát jelenteni, vagy hogy max lejelenti a minimumot. Viszont, ha 100 ember teszteli és abból 20 tisztességesen, már akkor is elég gyorsan kilehet javítani sok mindent. Én például tervezem előröl kezdeni az egészet, mert gondolom, nem mindenki fogja onnan kezdeni :)
Akkor nem szóltam bocsi :D Ám én is ha kapok lehetőséget kezdem előröl bár angolul nem volt sok kedvem hozzá állni, mert szeretném érteni miről is beszélek. Meg a sztorit is ismerni. Csak azt nem tudom, hogy oké pl jelentek 5 hibát azt nagy eséllyel már más is le jelenthette olyankor mi van ? :D Mondjuk nem tervezem, hogy 5 hibánál megállok jelentem amit találok. Abban viszont igazad van, hogy valószínűleg sokan leadják a minimumot és annyi vagy nem is fognak vele foglalkozni.
SPYFF
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. júl. 17., kedd 20:21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: SPYFF »

A Morrowind magyarításakor még nem, de az Oblivion-énál már az elejétől figyeltem az oldalt/fórumot és tettem ez a Skyrim-nál is mettől megjelent. Most pedig hogy napokon belül kezdődik a tesztelés, különösen örülök, igyekszek majd minél több hibát találni, persze remélem minél kevesebb lesz benne :) !
Ha jól olvastam akkor a legújabb Skyrim-el és az Unofficial Patch-el menni fog a magyarítás, esetleg textúrapack/ENB mod nem kavarhat-e be? Beépítve miket fog tartalmazni a magyarítás (várható-e hogy az Oblivionhoz hasonlóan lesz benne egyedi UI)?
Darkavid

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Darkavid »

Valaki már hibát jelent be, én meg még ott tartok, hogy várom az azonosítómat tartalmazó e-mailt a fiókomba.
Remek...
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Darkavid írta:Valaki már hibát jelent be, én meg még ott tartok, hogy várom az azonosítómat tartalmazó e-mailt a fiókomba.
Remek...
Senki nem kapott még azonosítót, mivel még nem generáltuk le őket. Az eddig bent lévő hibák mind csak tesztadatok, amik a béta teszt előtt törlésre kerülnek.
Avatar
Szabooooca
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. ápr. 4., csüt. 22:00

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Szabooooca »

Nem lehetne megoldani hogy a mai nap folyamán letölthetővé tegyétek? Mivel hétfőn elutazom legalább 2 hétre és nem lenne megfelelő internet kapcsolat hogy letöltsek 10 Mb-nál többet, és szeretném magammal vinni, addig is tesztelni.
Altair21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

Hát én is örülnék neki. Ám mindenki kap teszt jogot ? :) vagy pár ember ?
Avatar
Szabooooca
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. ápr. 4., csüt. 22:00

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Szabooooca »

Altair21 írta:Hát én is örülnék neki. Ám mindenki kap teszt jogot ? :) vagy pár ember ?
Ha jelentkeztél tesztelőnek akkor kapsz.
Altair21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

Jelentkeztem nincs azzal gond :)
Avatar
Szabooooca
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. ápr. 4., csüt. 22:00

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Szabooooca »

Altair21 írta:Jelentkeztem nincs azzal gond :)
Ez esetben amint kiadják tesztelésre kapsz egy azonosítót amivel letöltheted :)
sarkany

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: sarkany »

sziasztok.nem tudom mi az e-mail cimem,nem tudom mi a jelszavam,sőt még a felhasználo nevemet sem tudom,ugyanis elmentettem a jelszot,és a feleségem kitörölt mindent a gépről.honnan tudnék ezekre rájönni?mert ha jol emlékszem ilyedn megerősitő e-mailt sem kaptam.
aena
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. márc. 20., szer. 7:44

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: aena »

csinálj új email címet és megoldva a helyzet , még tudsz jelentkezni a tesztre
Avatar
lacoka007
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 18:21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: lacoka007 »

Üdv jelentkeztem a magyarítás tesztelésére, de nem kaptam emailt. Mi lehet a gond.?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

lacoka007 írta:Üdv jelentkeztem a magyarítás tesztelésére, de nem kaptam emailt. Mi lehet a gond.?
Még nem kaptak e-mailt a fordítás tesztelésére jelentkezettek.
nippon
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. jún. 7., pén. 21:25

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: nippon »

lacoka007 írta:Üdv jelentkeztem a magyarítás tesztelésére, de nem kaptam emailt. Mi lehet a gond.?
Könyörgöm olvass kicsit vissza, ennyire lusta tényleg nem lehetsz, csak legalább 1-2 oldalt...
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

nippon írta:
lacoka007 írta:Üdv jelentkeztem a magyarítás tesztelésére, de nem kaptam emailt. Mi lehet a gond.?
Könyörgöm olvass kicsit vissza, ennyire lusta tényleg nem lehetsz, csak legalább 1-2 oldalt...
1-2 oldalt?
3-4 Sort xD
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

TReKeSS írta:
lacoka007 írta:Üdv jelentkeztem a magyarítás tesztelésére, de nem kaptam emailt. Mi lehet a gond.?
1-2 oldalt?
3-4 Sort xD
Hát körübelül :D de hát valakit ez is megterhel :P
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Darkavid írta:Valaki már hibát jelent be, én meg még ott tartok, hogy várom az azonosítómat tartalmazó e-mailt a fiókomba.
Remek...
Semmi gond, amit elindul a tesztelés, te is jelenthetsz majd be hibákat.
Avatar
lacoka007
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 18:21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: lacoka007 »

Üdv kössz a válaszokat.
Imee
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. jún. 11., kedd 18:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Imee »

Én naponta (munkám miatt is) sajnos rengeteg spam levelet kapok és félek, hogy a tesztelős e-mail is oda kerül véletlen.
Megtudhatom, hogy milyen címről külditek, vagy hogy mi a tárgya a levélnek, hogy minden nap rákereshessek?
Előre is köszi a választ!
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Imee írta:Én naponta (munkám miatt is) sajnos rengeteg spam levelet kapok és félek, hogy a tesztelős e-mail is oda kerül véletlen.
Megtudhatom, hogy milyen címről külditek, vagy hogy mi a tárgya a levélnek, hogy minden nap rákereshessek?
Előre is köszi a választ!
Az elmúlt hetekben igyekeztünk beállítani úgy a levelezést, hogy ne legyen gond az automatikus spam szűrőkkel, de ettől függetlenül persze elképzelhető, hogy mégis valami közbeakad. A feladó e-mail címe a morrohun@gmail.com lesz.
Altair21

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

szotsaki írta:
Imee írta:Én naponta (munkám miatt is) sajnos rengeteg spam levelet kapok és félek, hogy a tesztelős e-mail is oda kerül véletlen.
Megtudhatom, hogy milyen címről külditek, vagy hogy mi a tárgya a levélnek, hogy minden nap rákereshessek?
Előre is köszi a választ!
Az elmúlt hetekben igyekeztünk beállítani úgy a levelezést, hogy ne legyen gond az automatikus spam szűrőkkel, de ettől függetlenül persze elképzelhető, hogy mégis valami közbeakad. A feladó e-mail címe a morrohun@gmail.com lesz.
Na gmailem van azt nem rakja spamba szerencsére :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Szabooooca írta:Nem lehetne megoldani hogy a mai nap folyamán letölthetővé tegyétek? Mivel hétfőn elutazom legalább 2 hétre és nem lenne megfelelő internet kapcsolat hogy letöltsek 10 Mb-nál többet, és szeretném magammal vinni, addig is tesztelni.
Nyugodtan utazz el nyaralni, mert ha el is készül a mai nap folyamán a telepítő, először lesz egy belsős teszt. Valószínűtlen, hogy egy nap alatt végzünk vele.
Kérdező

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Kérdező »

Szóval még kb. 1 hét van a public test-ig ? :D
felhasználó

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: felhasználó »

Az oldalon úgy láttam elkészült a magyarosítás. A kérdésem az, merre tudom letölteni?
UI.: Nagyon hálás vagyok azért a sok belefektetett munkátokba.
RE:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: RE: »

ha az előző pár hozzászólást elolvasnád már rájöhetnèl h mèg tesztelik előbb és csak az után lesz letölthető..
Robert
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 22:29

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Robert »

felhasználó írta:Az oldalon úgy láttam elkészült a magyarosítás. A kérdésem az, merre tudom letölteni?
UI.: Nagyon hálás vagyok azért a sok belefektetett munkátokba.
Hogyha kicsit visszaolvasod a fórumot, nem kell sokat csupán 2 hozzászólást akkor rájössz hogy még a telepítőn dolgoznak és lesz egy belső tesztelés ami kb. 1 napig fog tartani. A belső tesztelés után kapjuk meg mi a "tesztelők" a magyarítást! Egyébként ha tájékozódni akarsz akkor olvass vissza 1-2 oldalt a fórumon és megkapod elég sok kérdésedre a választ! :)
L'obasso

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: L'obasso »

Robert írta:
felhasználó írta:Az oldalon úgy láttam elkészült a magyarosítás. A kérdésem az, merre tudom letölteni?
UI.: Nagyon hálás vagyok azért a sok belefektetett munkátokba.
Hogyha kicsit visszaolvasod a fórumot, nem kell sokat csupán 2 hozzászólást akkor rájössz hogy még a telepítőn dolgoznak és lesz egy belső tesztelés ami kb. 1 napig fog tartani. A belső tesztelés után kapjuk meg mi a "tesztelők" a magyarítást! Egyébként ha tájékozódni akarsz akkor olvass vissza 1-2 oldalt a fórumon és megkapod elég sok kérdésedre a választ! :)
Neked sem ártan a visszaolvasás.Sehol nem láttam,hogy 1 napig fog tartani a belső teszt.... :twisted:
Oghre
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. jún. 27., csüt. 14:43

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Oghre »

A remény hal meg utoljára! :D
Robert
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 22:29

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Robert »

L'obasso írta:Neked sem ártan a visszaolvasás.Sehol nem láttam,hogy 1 napig fog tartani a belső teszt.... :twisted:
Igazad van, én olvastam félre Vik válaszát. Akkor elnézést kérek a téves informálásért. Csak segíteni próbáltam! Egyébként mindennap elolvasom a friss kérdéseket/válaszokat itt a fórumon. De azért köszönöm hogy felnyitottad a szemem! :)
L'obasso

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: L'obasso »

Robert írta:
L'obasso írta:Neked sem ártan a visszaolvasás.Sehol nem láttam,hogy 1 napig fog tartani a belső teszt.... :twisted:
Igazad van, én olvastam félre Vik válaszát. Akkor elnézést kérek a téves informálásért. Csak segíteni próbáltam! Egyébként mindennap elolvasom a friss kérdéseket/válaszokat itt a fórumon. De azért köszönöm hogy felnyitottad a szemem! :)
Igazán nincs mit.ezért van afórum ,hogy mindig friss infot kapjon aki idetéved.
Putiteng

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

felhasználó írta:Az oldalon úgy láttam elkészült a magyarosítás. A kérdésem az, merre tudom letölteni?
UI.: Nagyon hálás vagyok azért a sok belefektetett munkátokba.
Nem lehetne azt, hogy az ilyeneket mostantól ignoráljuk? Legalább megtudnánk, hogy mennyire találékony a magyar. Lehetne fogadni kik lesznek többen: Akik visszaolvastak vagy akik felteszik a kérdést még egyszer.
L'obasso

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: L'obasso »

Putiteng írta:
felhasználó írta:Az oldalon úgy láttam elkészült a magyarosítás. A kérdésem az, merre tudom letölteni?
UI.: Nagyon hálás vagyok azért a sok belefektetett munkátokba.
Nem lehetne azt, hogy az ilyeneket mostantól ignoráljuk? Legalább megtudnánk, hogy mennyire találékony a magyar. Lehetne fogadni kik lesznek többen: Akik visszaolvastak vagy akik felteszik a kérdést még egyszer.
Ha nem válaszolsz egyre agresszívabb lesz.Egyszerü cicológia :twisted:
Danko

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Danko »

Gyó, most nézem, hogy durván hatszor nagyobbak a számok mint az Oblivionnál... és ezzel végeztetek egy év alatt? :o
Nagyon szép! Lesz mit tesztelni. :D
Moli

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Moli »

Danko írta:Gyó, most nézem, hogy durván hatszor nagyobbak a számok mint az Oblivionnál... és ezzel végeztetek egy év alatt? :o
Nagyon szép! Lesz mit tesztelni. :D
Azok a számok nem csak a kiegészítőké voltak?
Válasz küldése