ID kod

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

[quote="Boby"]Helo Mindenkinek.

Kérlek titeket adjátok meg az ID kódot. Több mint egy éve vagy 2, várok a magyarításra.




Na bumm, én 3 évet és 2 hónapot (bizony már ilyen öreg a játék) vártam egy normális magyarításra, és hidd el, hogy egy csodát fogsz kapni-csak bírd ki azt a kis időt még! :)
Boby

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Boby »

Hello! Megtudjátok mondani mikor lesz kész a magyarítás?Mármint hogy mikor lesz elérhető mindenki számára.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

Figyelem, a hatos vágányra rövid válasz érkezik:
Nem.
marcus69
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. júl. 23., csüt. 18:44

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: marcus69 »

nekem csak azzal van\volt bajom,hogy jelentkeztem a béta tesztelésre de nem kaptam id-t!!!!se e-mailt!!!!!.Mostmár kb mind1 mert elvileg nemsokára lesz magyaritás mindenkinek csak még jó hogy jelentkeztem a tesztelésre.....

Minden elismerésem a fordítócsapatnak és mindenkinek aki rajta dolgozott.
Rudee
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009. aug. 16., vas. 21:16

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Rudee »

Luc írta:
Gazdag Rudolf írta:(persze izgi zenével mert hát bazzeg az kell)
Diktatúra van.
Gazdag Rudolf írta:merthogy ők akkor már TANULNI fognak a suliban
Én is. Munka mellett. Na és? A mai követelmények mellett lazán megtanulható bármi, amit az iskolákban kérnek. Kizárólag hozzáállás kérdése. Én például vizsgaidőszak alatt is tudtam játszani. Például a Mass Effectet is akkor játszottam végig másodjára, és legfeljebb az analízis jegy remegett bele kicsit.
Gazdag Rudolf írta:Igen, Luc ismét ironikus voltam,de sajna ezt a röhejt már nem birom,fórumról való bannolást meg nem akarok.Tehát maradok ennél a formánál.
Helyes! Az, hogy bárki megírhatja a véleményét nem egyenlő azzal, hogy csúnyán beszél. Az meg, hogy nekem esetleg merőben más a véleményem dolgokról mint neked, nem jár automatikus kitiltással. Vagy fordítva? Ehh... : - ) Szóval a kitiltás elkerülésének legjobb módja némileg egyszerű formában megfogalmazva, hogy ne tartsd magadban, de szavakkal írd ne széklettel. Vagy nehezedre esik? Hozzászólásaidat látva ezt nem hinném.
Gazdag Rudolf vok,csak beregeltem. :)

Öhmmm,nem is akartam én káromkodni,eszemben sem volt.Csak igy irtam le a gondolataimat.Elvégre nem lehet mindneki egy Paulo Coleho.:)Hát figy,én is munka mellett játszom mindig,elég nehéz is összeegyeztetni az idömet,mivel csunya vagyok mint a bűn igy nincs asszonyom.Ez elég sok idöt megtakarít.Meg sok bevételt hoz a kecskeméti öhmmm örömlányoknak.
redche

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: redche »

Luc írta:Figyelem, a hatos vágányra rövid válasz érkezik:
Nem.


de mi nem?
Akapulko

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Akapulko »

ID-t !!!
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

Az előző kérdésre nem.
redche

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: redche »

Luc írta:Az előző kérdésre nem.


bocsi de nem akarok akadékoskodni, elolvastad az előtta lévő kérdést? :roll: :D ;) :oops:
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

redche írta:
Luc írta:Az előző kérdésre nem.


bocsi de nem akarok akadékoskodni, elolvastad az előtta lévő kérdést? :roll: :D ;) :oops:
Tudat alatt válaszolt, egy időben a kérdéssel. :D
tyrael
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. júl. 28., kedd 13:30

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: tyrael »

redche írta:
Luc írta:Figyelem, a hatos vágányra rövid válasz érkezik:
Nem.


de mi nem?
lol nem lehetsz ilyen láma :) (már bocs)
gue88

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: gue88 »

Sziasztok!

Pár napja beszereztem az Obliviont+2 kieget, bár utóbbi (The Nine of Knight) valami hibát tartalmazhat, a telepítése megszakad, pedig zsírújan vettem. No most mit is tegyek...

Másrészt: elkezdtem a játékot, de elég sötét az eleje és maxon van minden gamma. Mi a gond? Vagy ez az eredeti?

Harmadszor: a Morrowind tesztelésében is részt vettem és ot tetszett, hogy bármikor kérhettem ID kódot röpke 20 hiba feltárásáért cserébe. Ez korrekt volt. Most viszont abszolut nem tudom élvezni az Obliviont, hiszen fingom sincs, mit gajdolnak a csákók. Szeretnék ID-t kérni, ha lehet -utólag is- csatlakozni a teszteléshez. Mellette nyomulok a Morrowinddel is, sőt: most rendeltem meg annak két kiegjét, mert az alapjátékom kalóz volt és az eredeti Tribunal nem passzolt hozzá+ a Blodmoont a kutya sem tudta nekem beszerezni (PC boltos sem).

Kérném tehát a szervezőket, ha lehet küldjenek már egy ID számot, hogy a tesztelésben ismét aktívan részt tudjak venni és végre élvezhessem magyarul az Obliviont és kiegjét.

gue88@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm!

Tisztelettel:
egykori Morrowind teszter
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

gue88 írta:Sziasztok!

Pár napja beszereztem az Obliviont+2 kieget, bár utóbbi (The Nine of Knight) valami hibát tartalmazhat, a telepítése megszakad, pedig zsírújan vettem. No most mit is tegyek...
Szerezz be egy hibátlant.
Másrészt: elkezdtem a játékot, de elég sötét az eleje és maxon van minden gamma. Mi a gond? Vagy ez az eredeti?
Börtönből kijövet is?
Harmadszor: a Morrowind tesztelésében is részt vettem és ot tetszett, hogy bármikor kérhettem ID kódot röpke 20 hiba feltárásáért cserébe. Ez korrekt volt. Most viszont abszolut nem
Biztosan így volt ez? Nem lehet, hogy aki az első (nyilvános) tesztelési körben bejelentett 20 hibát, részt vehetett a következőben?
Kérném tehát a szervezőket, ha lehet küldjenek már egy ID számot, hogy a tesztelésben ismét aktívan részt tudjak venni és végre élvezhessem magyarul az Obliviont és kiegjét.
Csak, ha előtte végigolvasod ezt a fórumtémát. Kétszer. :D
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Nem értem, hogy ha egyszer kultúráltan feltesz nektek egy kérdést az illető miért nem tudtok normális választ adni neki. Na mind1 nem mindenki értelmiségi.
Én nem könyörgök id kódért mert nem tud érdekelni, de azért a pofám leszakad mit leműveltek egy ku**a kódot nem tudtok nekik adni. Leszakad a kezetek? 2 év munka az szép, de akkor olvasgassátok csak ti.
Miből gondoljátok a maradék ember aki kéri nem tudna segíteni a tesztben?
Ne nekem adjatok nekik adjatok ID-t.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re:

Hozzászólás Szerző: Vik »

Deepidea írta:Nem értem, hogy ha egyszer kultúráltan feltesz nektek egy kérdést az illető miért nem tudtok normális választ adni neki. Na mind1 nem mindenki értelmiségi.
Én nem könyörgök id kódért mert nem tud érdekelni, de azért a pofám leszakad mit leműveltek egy ku**a kódot nem tudtok nekik adni. Leszakad a kezetek? 2 év munka az szép, de akkor olvasgassátok csak ti.
Miből gondoljátok a maradék ember aki kéri nem tudna segíteni a tesztben?
Ne nekem adjatok nekik adjatok ID-t.
Erre írtam egy szájbarágós választ, de rájöttem, felesleges, meg nem is akarok sértő lenni. Ha nem érted, hát nem érted.
gue88

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: gue88 »

Probléma megoldva, sőt: úgy döntöttem újrakezdem, remélhetőleg hamarosan magyar fordítással nyomulhatok, addig pedig jó fordítgatást és tesztelgetést a "kiválasztottaknak". Részemről az Oblivion egy időre lezárva.... 8-) Holnap, ha minden igaz megjön a Morrowind eredeti+2 kieg, akkor aztán úgyis lesz*rom az angol Obliviont. Gondolom a felpörgött tesztelés kb. véget ér addigra, mire végigviszem az Elder of Scrolls 3-at :lol:

Szebb jövőt!
G.F.

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: G.F. »

Üdv.
A Véleményem:
ad1.Ez az ID f*szság teljesen logikus, nem akartok nyilvánosságra hozni egy nem 100%-os fordítást.
TELJESEN JOGOS.
ad2.Mi a kommunista jóisten vasporos f*száért rakjátok ki akkor letöltésre látványosan? és nem egy elrejtett linkre a tesztereknek és egymás közt..
ad3.sok a seggnyaló, végigolvastam ezeket a kommenteket, néhol forgott a belem.
ad4.HA valaki könyörög egy sz*ros id kódért az ugyan annyira tudja hogy teszt verzió és ha elterjesztené esetleg akkor is ID kódból kiderül.másrészt a teszter is ugyan úgy elterjesztheti.
ad5.RÉGI játék révén le se fogják sz*rni a pofátokat és nem fognak játszani hanem keresnek valami ONLINE játékot.aztán oda a nagy sikerélményetek, visszajelzést meg kaptok 50-100 embertől...
ad6.ha a szerencsétlen az ÓNAGYURAM effektussal jön, miért nem lehet neki normálisan válaszolni, attól mert okoska vagy, vagy akár 20+ még a fiatalnak/egykorúnak/idősebbnek neked kéne példát mutatni/illően reagálni és azt nem lekezeléssel és parasztsággal fogod elérni, csak mert addig fordítottál míg kifolyt a szemed MERT AZ A JÓ EMBER AKI NEM VÁR HÁLÁT/ALÁZATOT AMIÉRT AD
Javaslatom:
ad1.ha már teszterek megkapták(nagy teszterek azok akik csak 2héten belül igényeltek..ennyi erővel bárki megkaphatná)akkor ha szerencsétlen vergődik a fordításért igazán privbe meg lehetne oldani teszt révén.
ad2.ne haragudjatok de így kirakni letöltések közé egy zárt bétát erre nem tudok mit mondani...
ad3.ne legyetek birkák és ne azért mondd hogy szerintem is mert egy másik embertársad mondja
ad4.ugyanolyan közember akinek semmi tapasztalata a teszten belüli tag és az igénylő tag, nem értem a diszkrimináció okát...
ad5.ilyen hibákkal, mint diszkri.,látványos letöltés,id igénybevételének megtagadása: játékbeli lejárattal nem értem hogy-hogy nem féltek.online játékok lesöpörnek mindent és ez a konkurencia mellett labdába se rúgtok ilyen hibákkal/hozzáállással.1 klikk és már sz*rnak a játékra és a fordításra is.
ad6.megtanulni reagálni a normális kérésre/kérdésre normálisan
Ezt AZOKNAK az emberpalántáknak mondom akik magukra ismernek, kinek nem inge ne vegye magára.
Én ezen most kifakadtam, így gondolom a dolgokat.kissé vulgáris, de nekem megteszi, mert én nem akarok olyan embereknek megfelelni akik nem érdemesek rá.Ezzel nem azt akarom mondani hogy a fordítócsapat tagjai ilyenek hanem x emberek akik elkövették ezen hibákat tudni fogják hogy rájuk gondoltam.punkt
A türelmeseknek jó oblivionozást kívánok a türelmetlenek meg vegyenek gyorsan Guild Warsot vagy WoWot, de nem ajánlom a warcraftot mert kiegyensúlyozatlan(mondom mint furious gladiator)
amúgy hogy ne csak szídjak szép munkákat adtok ki a kezetek közül és nem mondom hogy így tovább mert így semmerre se lesz nem tovább, ha ilyen mentalitással bántok embertársaitokkal kedves xy
By G.F.
G.F.

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: G.F. »

Ahogy visszaolvastam kicsit vérpistis de sokan fognak egyetérteni velem és SOKAN félreértenek majd. kicsit erősebbre sikeredett, de mint elmondtam azoknak az embereknek akik nem alkalmazkodóak, minek alkalmazkodni.ja és kérem mellőzni a mi ez a hangnem stb.-t mert nagy ívben fogok tenni rá.
Az olyan emberbe is bele van rúgva nem is egybe aki normális volt akkor lehet így megértik.
És ezek után jön majd az én vagyok a paraszt
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

G.F.
Teljes mértékben egyetértek.
A tisztelt illetékesek meg úgyfest mélyen hallgatnak...
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Amugy meg mindig arra hivatkoztok,hogy azért se adtok senkinek se már id-t,mivel akkor azért menne az anyázás,hogy tele van még netán hibával.
Na de nyilván a kódért esedező delikvens nagyon jól tudja h ez egy RC,tehát nem végleges,amiből kifolyólag valószinüleg előfordulhatnak benne hibák.
Ergo nem anyázna...
Másrészt,az egyik fordító(talán Luc)írta,hogy még a tesztelők között is van jópár tirpák,aki nyomdafestéket nem tűröen ocsárol a hibák miatt.
Tehát bunkók mindenhol vannak.
Inenntől kezdve minden értelmét elveszti ez az egész ID dolog.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

exebin írta:Amugy meg mindig arra hivatkoztok,hogy azért se adtok senkinek se már id-t,mivel akkor azért menne az anyázás,hogy tele van még netán hibával.
Na de nyilván a kódért esedező delikvens nagyon jól tudja h ez egy RC,tehát nem végleges,amiből kifolyólag valószinüleg előfordulhatnak benne hibák.
Ergo nem anyázna...
Másrészt,az egyik fordító(talán Luc)írta,hogy még a tesztelők között is van jópár tirpák,aki nyomdafestéket nem tűröen ocsárol a hibák miatt.
Tehát bunkók mindenhol vannak.
Inenntől kezdve minden értelmét elveszti ez az egész ID dolog.
Annyit kéne felfogni hogy akár tetszik akár nem, akár van értelme akár nincs, ID van és aki nem bétázott nem kap. Ha már veszik a fáradságot, és ingyen megcsinálják a magyarítást, legalább a szabályokat hagy diktálják ők.
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

ferenc001 írta:
exebin írta:Amugy meg mindig arra hivatkoztok,hogy azért se adtok senkinek se már id-t,mivel akkor azért menne az anyázás,hogy tele van még netán hibával.
Na de nyilván a kódért esedező delikvens nagyon jól tudja h ez egy RC,tehát nem végleges,amiből kifolyólag valószinüleg előfordulhatnak benne hibák.
Ergo nem anyázna...
Másrészt,az egyik fordító(talán Luc)írta,hogy még a tesztelők között is van jópár tirpák,aki nyomdafestéket nem tűröen ocsárol a hibák miatt.
Tehát bunkók mindenhol vannak.
Inenntől kezdve minden értelmét elveszti ez az egész ID dolog.
Annyit kéne felfogni hogy akár tetszik akár nem, akár van értelme akár nincs, ID van és aki nem bétázott nem kap. Ha már veszik a fáradságot, és ingyen megcsinálják a magyarítást, legalább a szabályokat hagy diktálják ők.
Felfogtam már jó ideje ha hiszed ha nem...
Nyugodtan diktálják csak a szabályokat.
Jelezném,hogy nem én rinyáltam ID kódért.
Csupán felhívtam arra a figyelmet,hogy ez egy hülyeség.
Szabad országban élünk elvileg ,tehát szbadon kinyilváníthatom a véleményem nemde?
Annyit még hozzátennék a dologhoz,hogy szvsz sok embernek itt nem az böki a csőrét,hogy nem jött ki a magyarítás vagy nem kap ID kódot,hanem az ahogy a tisztelt fordítok bánnak velük.
De ezt fentebb G.F. bővebben kifejtette már.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

exebin írta:
ferenc001 írta:
Annyit kéne felfogni hogy akár tetszik akár nem, akár van értelme akár nincs, ID van és aki nem bétázott nem kap. Ha már veszik a fáradságot, és ingyen megcsinálják a magyarítást, legalább a szabályokat hagy diktálják ők.
Felfogtam már jó ideje ha hiszed ha nem...
Nyugodtan diktálják csak a szabályokat.
Jelezném,hogy nem én rinyáltam ID kódért.
Csupán felhívtam arra a figyelmet,hogy ez egy hülyeség.
Szabad országban élünk elvileg ,tehát szbadon kinyilváníthatom a véleményem nemde?
Annyit még hozzátennék a dologhoz,hogy szvsz sok embernek itt nem az böki a csőrét,hogy nem jött ki a magyarítás vagy nem kap ID kódot,hanem az ahogy a tisztelt fordítok bánnak velük.
De ezt fentebb G.F. bővebben kifejtette már.
Nem feltétlenül neked szólt minden, igazából általánosságban írtam. Természetesen szabad azt gondolnod,írnod, mondanod amit akarsz,ésszerű keretek között. Azért ha belegondolsz nem lehet könnyű nekik, a százezerszer feltett kérdésekre válaszolni, és a többi, úgyhogy érthető emberi dolog hogy kissé unottan, vagy hasonlóan válaszolgatnak.
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Ja és mégvalami.
A készítők nem veszik,hanem vették a fáradtságot és elkészítették a magyarítást(amiért mondhatnám,hogy maximális respekt,de egyelőre nem mondom,mivel én ezidáig semmit nem láttam belőle).
Csak a telepítő zenéjén ülnek(amire szerintem sincs semmi szükség),ill a végigjátszáson(erre már nem is írok semmit,hacsak nem annyit,hogy a google mindenkinek a barátja).
Ja és ha minden igaz másfél versen...
Elhiszem,hogy nehéz lefordítani úgy egy verset,hogy rímeljen és emelett ne térjem el az eredeti angol változat hangulatától,na de azért ez nonszensz(Luc meg amint láttam képes pár perc alatt instant verskölteményeket létrehozni,ha arról van szó,hogy másokat oltson)...
Itt jön képbe az amit én írtam,hogy miként bánnak az emberekkel,meg amit fentebb G.F. is írt.
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Nem feltétlenül neked szólt minden, igazából általánosságban írtam. Természetesen szabad azt gondolnod,írnod, mondanod amit akarsz,ésszerű keretek között. Azért ha belegondolsz nem lehet könnyű nekik, a százezerszer feltett kérdésekre válaszolni, és a többi, úgyhogy érthető emberi dolog hogy kissé unottan, vagy hasonlóan válaszolgatnak.[/quote]

Túl finoman fogalmaztál.
Persze biztos nem lehet könnyü,bár a százezres számot kicsit tulzásnak tartom.
De azért ez a hozzáállás akkor is kissé bosszantó.És akkor én is finoman fogalmaztam.
Mondom ezt úgy,hogy engem különösebben nem mozgat a magyarítás mivel mér végigtoltam angolul,másrészt beszélem is az angolt,harmadrészt most teljesen el vagyok veszve a GTA 4-ben:D
Csupáncsak egy ideje figyelemmel kísérem a fórumot és néhány dolog szemet szúrt.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

exebin írta:Nem feltétlenül neked szólt minden, igazából általánosságban írtam. Természetesen szabad azt gondolnod,írnod, mondanod amit akarsz,ésszerű keretek között. Azért ha belegondolsz nem lehet könnyű nekik, a százezerszer feltett kérdésekre válaszolni, és a többi, úgyhogy érthető emberi dolog hogy kissé unottan, vagy hasonlóan válaszolgatnak.

Túl finoman fogalmaztál.
Persze biztos nem lehet könnyü,bár a százezres számot kicsit tulzásnak tartom.
De azért ez a hozzáállás akkor is kissé bosszantó.És akkor én is finoman fogalmaztam.
Mondom ezt úgy,hogy engem különösebben nem mozgat a magyarítás mivel mér végigtoltam angolul,másrészt beszélem is az angolt,harmadrészt most teljesen el vagyok veszve a GTA 4-ben:D
Csupáncsak egy ideje figyelemmel kísérem a fórumot és néhány dolog szemet szúrt.
A GTA IV-et én már végigvittem, de ez most nem tartozik ide :)
Van benne igazság természetesen, de azt mindenkinek figyelembe kell venni hogy ők is emberek. Mondjuk a százezer csak kis túlzás, mert kb. 1 hete regisztráltam, és azóta legalább ötször válaszoltam olyan kérdésre ami kint van hírben, meg itt is vagy hússzor.
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

ferenc001 írta:
exebin írta:Nem feltétlenül neked szólt minden, igazából általánosságban írtam. Természetesen szabad azt gondolnod,írnod, mondanod amit akarsz,ésszerű keretek között. Azért ha belegondolsz nem lehet könnyű nekik, a százezerszer feltett kérdésekre válaszolni, és a többi, úgyhogy érthető emberi dolog hogy kissé unottan, vagy hasonlóan válaszolgatnak.

Túl finoman fogalmaztál.
Persze biztos nem lehet könnyü,bár a százezres számot kicsit tulzásnak tartom.
De azért ez a hozzáállás akkor is kissé bosszantó.És akkor én is finoman fogalmaztam.
Mondom ezt úgy,hogy engem különösebben nem mozgat a magyarítás mivel mér végigtoltam angolul,másrészt beszélem is az angolt,harmadrészt most teljesen el vagyok veszve a GTA 4-ben:D
Csupáncsak egy ideje figyelemmel kísérem a fórumot és néhány dolog szemet szúrt.
A GTA IV-et én már végigvittem, de ez most nem tartozik ide :)
Van benne igazság természetesen, de azt mindenkinek figyelembe kell venni hogy ők is emberek. Mondjuk a százezer csak kis túlzás, mert kb. 1 hete regisztráltam, és azóta legalább ötször válaszoltam olyan kérdésre ami kint van hírben, meg itt is vagy hússzor.
Ok emberek.
Ez szép és jó de akkor tényleg le kéne szedni a letöltések oldaról az RC-t.
És akkor máris kevesebb lenne a rinya mind az értelmesebb,mind a retardáltabb emberek részéről.
De az,hogy ott virít nyálcsorgatás céljából...
Aki meg teszter,az valószínüleg privátban is megkaphatja az RC-t,ha véletlenül elvesztette volna.Biztos lenne rá mód.
Erre mondják,hogy az emberi hülyeség nem ismer határokat.
De mint mondtad ők is csak emberek...
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

exebin írta:Csak a telepítő zenéjén ülnek [...]
Nem ülnek, hanem ültem, és már ez is múlt időben van, mivel most nem lesz zene.
exebin írta:Ja és ha minden igaz másfél versen...
Már csak egy fél.
exebin írta:Luc meg amint láttam képes pár perc alatt instant verskölteményeket létrehozni,ha arról van szó,hogy másokat oltson
Nem nevezném versnek ezeket a primitív négysoros izéket. Ilyeneket bármikor írok, de azért méltatlannak találnám ilyenekre lecserélni az eredetieket. Bár van, ahol humorba hajlik a dolog, de azt sem lehet mindenhol.
exebin írta:Itt jön képbe az amit én írtam,hogy miként bánnak az emberekkel [...]
Nem értek egyet ezzel a "jajj, hogy bánunk akárkikkel is" szöveggel. Aki értelmeset kérdez, vagy ír, arra többnyire válaszolunk. Sőt, én még néha akkor is megpróbálok beszélgetésbe elegyedni illetőkkel, ha elsőre sültbolondnak tartom az illetőt, mert lehet, hogy neki van igaza, csak még nem fedeztem fel. Ha megsértődik, mert mondjuk én mégis másképp látom a dolgokat, akkor azt magának kereste. Aki meg idétlen, vagy csak maszatol a billentyűzettel, mint hülyegyerek a festékszóróval a frissen vakolt falra, annak meg mit válaszoljunk vajon? Olyan kérdésre meg, amire már megtalálható a válasz, vagy egy korábbi hozzászólásban, vagy egyenesen a hírek között, minek koptassa bárki is a billentyűztetét? Persze ezzel szemben azért Vik néha az ilyen kérdésekre is válaszol. Remélem, hogy ezt nem rovod fel neki!
Mindezek mellett persze lehet, hogy tévedek, mert kihagy az emlékezetem. Megtennéd, hogy rámutatsz pár olyan hozzászólásra ahol biz' orrbarúgjuk a kultúráltan kérdezőt?
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

exebin írta:Ez szép és jó de akkor tényleg le kéne szedni a letöltések oldaról az RC-t.
Azért ebben lehet, hogy van valami. Megkérdezem az illetékes csoportfőnökfőmenedzserurat, pillanat. Na jó, lehet, hogy több pillanat lesz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

G.F. írta: És ezek után jön majd az én vagyok a paraszt
Szerintem nem, csak összevissza beszélsz marhaságokat...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

exebin írta: Ez szép és jó de akkor tényleg le kéne szedni a letöltések oldaról az RC-t.
Erre mondják,hogy az emberi hülyeség nem ismer határokat.
"A magyarítást csak a korábban feliratkozott tesztelők használhatják tesztelési célra."
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Vik írta:
exebin írta: Ez szép és jó de akkor tényleg le kéne szedni a letöltések oldaról az RC-t.
Erre mondják,hogy az emberi hülyeség nem ismer határokat.
"A magyarítást csak a korábban feliratkozott tesztelők használhatják tesztelési célra."
A korábban feliratkozott tesztelők feltételezem már egytől egyig letöltötték...
Amelyik tesztelő azóta elvesztette volna bármi miatt annak privátban elküldhetitek.
De ezt már fentebb írtam.
Másrészt elvileg a teszteléseknek is vége ha igaz az amit te meg Luc írtok(hitegettek),hogy már csak egy-két vers,végigjátszás és zene van hátra...
Mindegy...
A buksipaskolás inkább neked jár...
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Nem értek egyet ezzel a "jajj, hogy bánunk akárkikkel is" szöveggel. Aki értelmeset kérdez, vagy ír, arra többnyire válaszolunk. Sőt, én még néha akkor is megpróbálok beszélgetésbe elegyedni illetőkkel, ha elsőre sültbolondnak tartom az illetőt, mert lehet, hogy neki van igaza, csak még nem fedeztem fel. Ha megsértődik, mert mondjuk én mégis másképp látom a dolgokat, akkor azt magának kereste. Aki meg idétlen, vagy csak maszatol a billentyűzettel, mint hülyegyerek a festékszóróval a frissen vakolt falra, annak meg mit válaszoljunk vajon? Olyan kérdésre meg, amire már megtalálható a válasz, vagy egy korábbi hozzászólásban, vagy egyenesen a hírek között, minek koptassa bárki is a billentyűztetét? Persze ezzel szemben azért Vik néha az ilyen kérdésekre is válaszol. Remélem, hogy ezt nem rovod fel neki!
Mindezek mellett persze lehet, hogy tévedek, mert kihagy az emlékezetem. Megtennéd, hogy rámutatsz pár olyan hozzászólásra ahol biz' orrbarúgjuk a kultúráltan kérdezőt?[/quote]

Nem feltétlenül a válaszadási stílusotokat kifogásolom.
Hanem többek közt a nulla informácioáramlást,vagy ezt az RC mizériát amit GF is kifogásolt.
De látod ez most egy jó dolog volt a részedről,hogy mégis csepegtettél egy két infot.Ugye azért nem is volt ez olyan nehéz? :)
Ha csak ennyit tennétek 2-3 napi rendszereséggel akkor máris kevesebb lenne az elégedetlenkedő.
Azt meg te is beláthatod,hogy sok embernek igenis úgy tünhet,hogy hülyének nézitek a magyarításra várokat olyankor,amikor 2-3 héten keresztül csak annyit tudtok mondani,hogy egy vers van hátra stb.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

exebin írta: A buksipaskolás inkább neked jár...
Miért is? Mert rávilágítottam egy kifogás értelmetlenségére? Ettől függetlenül lehet, hogy valamelyik nap SzőtsÁki leszedi az RC telepítőt. Talán még egy véglegeset is rak a helyére. :)

Sőt, mivel lehet velem beszélni, akár még arra is hajlandó vagyok, hogy 2-3 naponta bemásoljam a mentett hozzászólásomat, és akkor majd hú de gondozni fogom az oldal látogatóinak lelkivilágát.

Emlékeztetőül (megjegyzem, tegnap délután írtam - ma meg jött G.F és elküldött minket a sunyiba)

"OK, pontos infó: kiadjuk a magyarítást, amint

- elkészül a végigjátszás
- elkészülnek a hiányzó versfordítások (akik itt türelmetlenkednek, azoknak ajánlom, kezdjék el fordítani maguk - jó kis elfoglaltság. Mannimarco, King of Worms, és Song of Hrormir a címük)
- zene vagy lesz, vagy nem. Az egy dolog, hogy egy profi csapat, akiknek nincs más dolguk, hamar összehozná, de itt ez nem olyan könnyű...
- van még valami? :)"
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Vik írta:
exebin írta: A buksipaskolás inkább neked jár...
Miért is? Mert rávilágítottam egy kifogás értelmetlenségére? Ettől függetlenül lehet, hogy valamelyik nap SzőtsÁki leszedi az RC telepítőt. Talán még egy véglegeset is rak a helyére. :)

Sőt, mivel lehet velem beszélni, akár még arra is hajlandó vagyok, hogy 2-3 naponta bemásoljam a mentett hozzászólásomat, és akkor majd hú de gondozni fogom az oldal látogatóinak lelkivilágát.

Emlékeztetőül (megjegyzem, tegnap délután írtam - ma meg jött G.F és elküldött minket a sunyiba)

"OK, pontos infó: kiadjuk a magyarítást, amint

- elkészül a végigjátszás
- elkészülnek a hiányzó versfordítások (akik itt türelmetlenkednek, azoknak ajánlom, kezdjék el fordítani maguk - jó kis elfoglaltság. Mannimarco, King of Worms, és Song of Hrormir a címük)
- zene vagy lesz, vagy nem. Az egy dolog, hogy egy profi csapat, akiknek nincs más dolguk, hamar összehozná, de itt ez nem olyan könnyű...
- van még valami? :)"
Ennél azért értelmesebbnek tartottalak...
No comment:D
Nem ragozom és nem is magyarázom el.főleg nem harmadszorra,mintha egy 5 éves gyerekkel beszélnék.
Ehhez most nics türelmem:)
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Másrészt nem tisztem védeni másokat,de G.F. írt egy ilyet idézem
"Ezt AZOKNAK az emberpalántáknak mondom akik magukra ismernek, kinek nem inge ne vegye magára."
Továbbá írt ilyet is
"Ezzel nem azt akarom mondani hogy a fordítócsapat tagjai ilyenek hanem x emberek akik elkövették ezen hibákat tudni fogják hogy rájuk gondoltam.punkt"
És senkit se küldött el sehova se.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Gyerekek!
Bocs, de erre nem lehet mást mondani-vihar a homokozóban.
Majd kiadják ha kész lesz, nyilván nem akarnak fércmunkát!Végül is ehhez már mindenki hozzászokhatott volna a PC-s társadalomban. ;) ;)
Tudjátok a Blizzard-tól is több millióan kérdezik, hogy mikor lesz Diablo 3 -a válasz:majd!(ez most méltatás volt) :) :) :)
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

dazsolt írta:Gyerekek!
Bocs, de erre nem lehet mást mondani-vihar a homokozóban.
Majd kiadják ha kész lesz, nyilván nem akarnak fércmunkát!Végül is ehhez már mindenki hozzászokhatott volna a PC-s társadalomban. ;) ;)
Tudjátok a Blizzard-tól is több millióan kérdezik, hogy mikor lesz Diablo 3 -a válasz:majd!(ez most méltatás volt) :) :) :)
Ugyfest egyesek itt lazán elsétálnak olyan nyilvánvaló tények mellett,minthogy az utóbbi pár méltatlankodó (urambocsá) postban senki nem sírt azért,hogy mikor lesz már kész,meg mikor adják ki.
Javaslom neked is és akár Viknek is,hogy olvassatok vissza tüzetesebben és neadjisten értelmezzétek is azt amit olvastok.
Köszi:)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

exebin írta:Javaslom neked is és akár Viknek is,hogy olvassatok vissza tüzetesebben és neadjisten értelmezzétek is azt amit olvastok.
Álláspontom szerint a nem olvasás, illetve a "nemértelmezés" nem a mi szokásunk. Én bizony olvasok. Inkább írnék, mi? :-)
exebin írta:De látod ez most egy jó dolog volt a részedről,hogy mégis csepegtettél egy két infot.Ugye azért nem is volt ez olyan nehéz? :)
Látod, ez az ami miatt felmerül, hogy nem olvasol, csak irkálsz. (Ami persze nem baj, mert te a teljesen negatív véleményed is le tudod írni ürülék és szaporítószervi váladék emlegetése nélkül.) Ugyanis én szoktam írni, ha van mit. Ha nincs, akkor meg hiába kér, követel vagy anyáz akárki, akkor sem írok. Ha meg van mit,akkor is a saját dolgaimra koncentrálok, mert azt, hogy más hogy halad, azt írja meg más. Ha akarja.
exebin írta:És senkit se küldött el sehova se.
Dehogynem, csak töröltük azt a hozzászólást mert gusztustalan volt. De csak azt. A hosszabbat nem, bár egyet nem értünk vele, de abban legalább világosan kifejti mit gondol.
Most pedig, íme, megmondom kertelés és szépítés nélkül, mi jár a fejemben az "RC mizéria" és mindenféle "ne így csináljátok, hanem úgy" hozzászólás kapcsán. Na jó, mégis inkább egy pár soros történet mögé bújtatom, mégsem kezdhetek anyázni, nem szokásom.
Elhatározta egy környélbeli boltos, hogy megjavítja a bejárat előtti lépcsőt. Nem nagy dolog, csak egy kicsi beton kellett hozzá. Mivel nem a mostani oktatási rendszer neveltje, nem vacakolt sokat, szerszámot ragadott és egy kevés betont varázsolt a lécső csorba részeire. Persze ez a varázslás nem öt perc volt, így még jószerivel bele sem kezdett, máris körbeállták a szomszédos kocsma törzsvendégei. Akik egyébként állandóan ott ültek, így rejtély, honnan volt annyi tudás a fejükben, amit főhősünkre zúdítottak. Rögtön értett mindegyik mindenhez, de legfőképp a betonozáshoz. A boltos meg hirtelen hülye lett, meg értetlen - legalább is kéretlen tanácsadói szemében -, mert semmit sem csinált jól. Rosszul keverte a betont, sok, vagy kevés, de semmiképp sem elég cementet tett hozzá. A sódert is hozhatta volna bárhonnan, csak onnan nem ahonnan végül vette. Még a lapát is rosszul állt a kezében, nem is beszélve a vízmértékről és a simítóról. Végül is a lépcsőt befejezte valahogy, de mind a mai napig nem jött rá, hogy honnan a fenéből tettek szert tapasztalatra a kőműves munkával kapcsolatban azok, akik soha életükben egy téglát odébb nem mozdítottak. Meg aztán ha annyira nem értett ahhoz amit csinált, akkor hogyan lehet, hogy azóta is azon a lépcsőn járnak a falu lakói a boltba. Mi lehetett az oka anak, hogy a borzalmas kontármunka ellenére nem dőltek romba szégyenükben a falu összes lépcsői és járdái?
De van másik is. Ezt a nagyapám mesélte még régen. De ezt már csak röviden, mondhatni: vázlatosan, mert már sokat ültem megint a gép előtt.
Egy öregember és a gyereke elindultak a szamarukkal a szomszéd faluban megrendezett vásárba. Először az öreg ült a szamáron, a gyerek meg gyalog futkározott körülötte. Valakik megszólták, hogy milyen gonosz, nemhogy engedné a kisgyereket szamaragolni, mert az még nem bírja olyan jól a gyaloglást. Jó, cseréltek. A következő szakértői csoport viszont azt kifogásolta, hogy miféle elkényeztetett gyerek ez és különben is, miért gyalogol szegény öreg. Ekkor felült az öreg is. A következő gittegylet az állatvédők voltak. Ők meg a szamarat sajnálták, hogy két ember súlyát is vinni kell. Na az öreg itt kattant be, megkötözte a szamarat, átdugott egy rudat a szamár megkötözött lábai között, és a gyerekkel ketten vitték a vállukon a szamarat. Természetesen mikor elérték a céljukat, nem kis össznépi kiröhögési ceremóniában lett részük, meg a szamarat sem nagyon akarta megvenni senki, mert gondolták beteg, azért kellett vállon hozni.
Szóval, hagyjátok, hadd vigyük a szamarunkat úgy a vásárra, ahogy mi jónak látjuk. Ott pedig mindenki ingyen kaphat majd belőle, akinek tetszik. Akinek meg nem tetszik ez a szamár, az csináljon magának egyet.
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Luc ti tényleg elbeszéltek nagyon durván az ember mellett.
Ebben igaza volt gazdag rudolfnak.
Mondom én befejeztem.Innentől,nem fárasztom magam tovább azzal,hogy sokadjára kifejtsem nektek mi a gondom.
Az biztos nem,hogy hogy viszitek a szamaratokat,amit majd mindenki megkap ingyen.
Ha ez nem jött le a postjaimból,hát így jártunk.
Annyit még hozzátennék,hogy mint fentebb is megírtam engem nem mozgat különösebben a magyarítás.
És azt is megírtam,hogy miért.
Mindenesetre további jó "munkát".
exebin

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: exebin »

Még annyit,hogy ha ennyire nincs szükségetek mások tanácsára,vagy ne adjisten negatív kritikáira,akkor minek vontatok be külső tesztelőket?
Illetve minek létezik egyáltalán a fórum?
A szabad véleményformálás végett nem?
Vagy ha nem akkor ezek szerint csak a nyálasan biztató hozzászólások felett tudtok napirendre térni?
Magadnak mondtál ellent.
Áh mindegy hagyjuk.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

exebin írta: Ennél azért értelmesebbnek tartottalak...
No comment:D
Nem ragozom és nem is magyarázom el.főleg nem harmadszorra,mintha egy 5 éves gyerekkel beszélnék.
Ehhez most nics türelmem:)
Összehasonlítsuk a szövegértési képességeinket? Ám legyen, ma már nem valószínű, hogy többet javítgatnám a végigjátszást (akkor se, ha Guglival lehet találni a neten másikat), úgyhogy ráérek.

Való igaz, írt olyat G.F., amit te idéztél az előbb, vagyis nem a fordítókra gondolt.

"Ezzel nem azt akarom mondani hogy a fordítócsapat tagjai ilyenek hanem x emberek akik elkövették ezen hibákat tudni fogják hogy rájuk gondoltam.punkt"

Meg ilyeneket is:
.ha a szerencsétlen az ÓNAGYURAM effektussal jön, miért nem lehet neki normálisan válaszolni, attól mert okoska vagy, vagy akár 20+ még a fiatalnak/egykorúnak/idősebbnek neked kéne példát mutatni/illően reagálni és azt nem lekezeléssel és parasztsággal fogod elérni, csak mert addig fordítottál míg kifolyt a szemed MERT AZ A JÓ EMBER AKI NEM VÁR HÁLÁT/ALÁZATOT AMIÉRT AD
Tehát a fordítókra gondolt. Ezt hívják logikai ellentmondásnak. Hogy válaszoljak a kérdésre: ha huszadszor kérdezik meg ugyanazt, bevett szokás a fórumokon, hogy megkérik az illetőt, ugyan már, olvasson vissza egy-két oldalt, megtalálja a választ. Ha még vigyorit is mellékelnek hozzá, akkor így jelzik azt, hogy nem kell komolyan venni egy kis csipkelődő megjegyzést. Ez nem parasztság, hanem netes alapismeret. (Itt jön képbe Luc javaslata a netes jogosítványról.) Aki nem ismerné, egy vigyori így néz ki: :)

Nézzük tovább:
ne haragudjatok de így kirakni letöltések közé egy zárt bétát erre nem tudok mit mondani...
Én igen. Azért van a letöltések menüpont, hogy oda kerüljenek a letöltésre szánt dolgok. Akkor is, ha csak 600, vagy az RC esetében 49 (ha jól emlékszem) embernek szól. Persze el lehetne küldözgetni 500 megás telepítőt levélben (talán), titkosan is, vagy létrehozhattunk volna egy külön oldalt ahova egy külön titkos kód megadásával léphettek volna be a kiválasztottak, meg még lehetett volna bonyolítani, de SzőtsÁki már csak ilyen módon oldotta meg ezt a roppant fontos és titkos feladatot. :D Nézd el neki. Aki meg letölti az odaírt figyelmeztetés ellenére, úgy, hogy nincs hozzá kódja, vagy azt se tudja, mi az, hogy ID, és az IP címét próbálja beírni (volt rá példa), annak meg elmondjuk, hogy mit rontott el, és utána már tudni fogja. De az is lehet, hogy a következő sem olvas, csak tölt, aztán értetlenkedik. Ez van.
ilyen hibákkal, mint diszkri.,látványos letöltés,id igénybevételének megtagadása: játékbeli lejárattal nem értem hogy-hogy nem féltek.online játékok lesöpörnek mindent és ez a konkurencia mellett labdába se rúgtok ilyen hibákkal/hozzáállással.1 klikk és már sz*rnak a játékra és a fordításra is.
Erről az jutott eszembe, mikor réges-régen a CoV című játékújságban a korábbi ingyenes apróhirdetési rendszert fizetősre változtatták. Volt, akinek nem tetszett, és meg is írta nekik. Erre azt mondták, hogy a változást nem népszavazásra bocsátották, hanem bejelentették, és kész. Persze itt nincs változás, csak bejelentettük, hogy lesz tesztelés, aki akart, meg volt rá alkalma, jelentkezett. Aki lemaradt, annak meg kell várnia a véglegeset. Ennyi. Én alapban nem félek, attól meg főleg nem, hogy veszítünk néhány "ügyfelet", akik nem elégedettek az "ügyfélszolgálatunkkal". Az ő dolguk.
ad6.megtanulni reagálni a normális kérésre/kérdésre normálisan
De foglalkozhatunk esetleg a hátralevő feladatokkal is... Vagy inkább feleljünk meg mindenki igényeinek? Eleve nem lehetséges, lásd Luc példameséje. Amúgy a mentett hozzászólásom az nem minősül normális hozzászólásnak? Ha igen, akkor kérlek határozd meg, mi számít annak. Legfeljebb nem fogadjuk el. :)
sok a seggnyaló, végigolvastam ezeket a kommenteket, néhol forgott a belem.
Dolgozz egy éven keresztül ingyen, végezz minőségi munkát, szabadidődben, állás/iskola/család stb. mellett. Neked is jól fog esni, ha megköszönik. Vannak, akik ezt minden különösebb leírás nélkül megértik. Ez nem seggnyalás, hanem a munkánk megbecsülésének egyik formája.
exebin írta: Mondom én befejeztem.Innentől,nem fárasztom magam tovább azzal,hogy sokadjára kifejtsem nektek mi a gondom.
Hé, nehogy feladd! Hátha nem vagyunk annyira reménytelenek, mint amilyennek látszunk! :)
A tanmeséknek pedig az a lényege, mint a hasonlatoknak: segítenek megérteni egy problémát. Persze nem lehet tökéletes a hasonlat, hiszen akkor már két azonos objektumról lenne szó. A mellébeszélésre egy példa: amikor a 2004-es Szkeptikusok Konferenciáján (vagy valami ilyesmi) egy egyetemi előadó ízekre szedte Egely György valamelyik könyvét, sarlatánnak állítva be őt. (Az egy dolog, hogy voltak hibák a könyvben.) Csak azt nem vette észre, hogy ő a fizika tanának általánosan elfogadott tételei mentén gondolkodott, Egely György pedig átment azokon a határokon. Az egyik ezt mondta, a másik azt. Ettől még mindkettőnek lehet igaza, a saját vonatkoztatási rendszerében.
exebin írta: Még annyit,hogy ha ennyire nincs szükségetek mások tanácsára,vagy ne adjisten negatív kritikáira,akkor minek vontatok be külső tesztelőket?
Azért, mert rengeteg energiánk elment a fordításra, lektorálásra, szükség volt rá, hogy mások is átnézzék az eredményt. Nem véletlenül szerepel ezernél is több javított hiba a hibaszámlálóban (persze voltak olyan hibák is, amiket többen is megtaláltak, meg olyan is, ami többszörös importálási hiba volt, kb. 332 gondolatjel kérdőjelre változott a bétában, meg ilyenek. Egy ilyen kaliberű munkát nyilván nem lehetett volna néhány fővel teljesen hibamentessé tenni. Véleményt formálni természetesen szabad. De ha nem értünk egyet, attól még nem biztos, hogy bunkók vagyunk, meg hogy hibát hibára halmozunk a tetteinkkel. Legfeljebb nem nyertük el mindenki tetszését.
G.F.

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: G.F. »

Exebin elsősorban köszönöm, hogy a lényeget kivetted.
Fordítócsapat, igazából nem ismerem a feladatkörötöket a fordításon kívül, hogy kinek mi,
De ha zárt, Ismétlem Zárt béta teszthez letöltést rak aki felelős ilyen nyilvános helyre arra nem akarok mit mondani, két szempontból is kellemetlen.gondolkodj és rájössz aki ezt olvasod.
Másik pedig nem nektek szántam az utolsó kommentem és nem volt mocskos, MERT veletek ellentétben ti finomkodva küldtök vissza embereket az anyjába én nyíltan teszem. A komment ami törölve volt egy nemműködő ID(régi) és egy idézet amit magam kreáltam Verne Gyula szabad fordításba: Egyél sz*rt és ezt annak szántam AKI ilyen hülye helyzetbe kényszeríti a felhasználót(a folyamat "biztosa") és AKI bürokratáskodik, úgyis szavakhoz értetek(remélem a tettekhez fele ennyire) tudjátok ezen belül mire gondolok. Tipikus női agy mindent túlbonyolít magyarán. Ezért érezhetitek a logikai ellentmondást: nem ti vagytok az 1. hibaforrás, de ti vagytok akik volt hogy nem olyan hangnembe válaszoltatok az embereknek ahogy ők hozzátok szóltak és vaskalaposan beintettetek nekik báránybőrbe bújtatott szavakkal.hülyének nézve a másikat, elbeszélve mellette. elsősorban a letöltés dekoltázsszerű kirakása volt a probléma ami rajtatok csattant sajnos nem azon aki volt olyan eszes.
Ennyit akartam asszem ide nem fogok többet írni úgy érzem így már érteni fogtok és sajnálom.
talán letöltöm talán nem.de a management kivitelezése nem enged meg ennyit imo, sok online konkurens, népszerűtlenség fényében nem jósol jó oment.Hozzátenném hogy nagyon korrekt szép munkákat végeztek és ezért becsüllek titeket, de ne várjatok alázatot ha ti se vagytok képesek nyitni a kultúrált emberek felé(persze nem magamra gondoltam, én csak kifakadtam.utálom ha hülyének nézik az embert amikor ott a projectben is volt megoldási hiba((publikálás terén és értelmetlen bürokrácia)))
G.F.
Mike1987

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Mike1987 »

Te jó ég, milyen "civakodások" mennek itt? :shock: :? :?: :|
Azért nem semmi, hogy egy honosításból, milyen viták kitudnak alakulni... :shock: :? :|
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

GF írt egy értelmes hozzászólást a többi egy kalap sz**t sem ért.
Válaszolgattok az üzenetekre, de előtte fel kellene dolgozni mit is írt az illető.
Nevetséges.
A többi kéregető is nevetséges és szánalmas.
Azokról a deviánsokról akik meg jöttek az ötletről, hogy a magyarítok vegyék le a zárt bétát a letöltések menüből azok meg egy kicsit kabbeafaszom-ok ....
Nehogy már a saját oldalukról vegyék le a magyarítás bétáját mert pár tízéves szájkarate kid azt mondja.
,,Ne, hogy már vissza ugorjon a bolha"
,,Ne hogy már a takony egye meg az ovodást"
Sorolhatnám.....


Azt hiszem így mind2 oldalról leírtam a véleményem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Mike1987 írta:Te jó ég, milyen "civakodások" mennek itt? :shock: :? :?: :|
Azért nem semmi, hogy egy honosításból, milyen viták kitudnak alakulni... :shock: :? :|
Ez van, amikor jönnek az "értelmiségiek", és megmondják a frankót. :)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

Vik írta:Egy ilyen kaliberű munkát nyilván nem lehetett volna néhány fővel teljesen hibamentessé tenni.
Ugyanakkor nagyon sok emberrel sem, mivel minél több ember küld be hibát, annál nagyobb a redundancia, és sajna kicsit sem a legkedvezőbb arányban áll a valóban javítható bejelentésekkel. Így bizony még mindig a bejelentések között matatnánk a valódi hibák után.
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

exebin írta:Illetve minek létezik egyáltalán a fórum? A szabad véleményformálás végett nem?
Ez itt nem. Egyáltalán nem. Sőt az eredeti Forum sem azért létezett, ha belegondolsz. Rabszolgák, nők, gyermekek egy kukkot sem szólhattak. Mi egy centit sem teszünk a szabad véleményformálásért. Az működik magától, a mi segítségünk nélkül is. Néha tönkre is tesz sok dolgot. Viszont mindenkinek nem lehet a kedvére tenni. Az lehetetlen. Mindenki véleményét is lehetetlen figyelembe venni, tekintve, hogy sokszor ezek ellentmondanak egymásnak. Mindettől függetlenül igenis figyelembe vettük sokak véleményét. Eddig szám szerint bruttó 1233 darabot.
Knight

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Knight »

Nekem erről a nagy vitáról annyi a véleményem, hogy aki nem hajlandó két hozzászólást visszaolvasni, és annyit hajlandó benyögni hogy 'miko jatzhatok a magyaritassal???' az nyugodtan megérdemli, hogy megmondják neki, hogy tessék visszaolvasni, mert már 50.szerre kérdezik meg, nem igaz nem lehet megérteni hogy addig, amíg egy tisztességes verzió el nem készül, mert minőségi munkát akarnak kiadni.
És hihetetlen, hogy egyesek képesek még a fordítócsapatot sérelmezni, amikor ők adnak ki nektek teljesen ingyen egy minőségi magyarítást a szabadidejüket feláldozva. Gondolhatod hány órájuk ment el azzal hogy ezt megcsinálják...
Arról meg, hogy aki annyira kocka, hogy ez sérelmezi hogy a letöltések menüben kint van az RC, az meg magára vessen. Én speciel annyit 'mondtam' rá, hogy "ja, akkor ezt nem töltöm le mert nekem nincs ID-m".
A fordítóknak meg nagy köszönet hogy egy ilyen karakterszámmal rendelkező játékot lefordítanak, mert igaz még ha értek is angolul, teljesen más érzés lesz hogy egyszerűen nem kell semmit átgondolnom, hogy biztos ezt jelenti-e, mert a saját nyelvemen van leírva... ;)
G.F.

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: G.F. »

jogos, csakhogy az idő telik és volt egy emberke aki elmondta utánam ami kimaradt az irományomból.és nem az a gond elmondom a sok embernek, hogy le lehet tölteni.Hanem hogy Zárt és le lehet töltetni, olyan helyre ráadás ahonnan már a készt szedtük általában.ez így egy olyan feeling, mint a Marcsika most te nem játszhatsz velünk a homokozóba.többit elmondtam szájbarágva...Lehet dobálózni szavakkal hogy nem hajlamosak visszaolvasni bizonyos sérelmezettek.Van aki rájön birkaként nem fog elérni semmit.hát én nem is akarok elérni semmit, mert hiába tépném a szám nem érne semmit, hiába kérnék így járnék mint ők.dekadencia, ettől szép.netán kapsz valami pozitívat a negatívból, azonnal tudsz rejektálni.érdekes érzés kissé ellentmondó, de néha kell ilyen érzés is :) növeli a büszkeséget amit hamar elveszíthet az ember.hogy én büszke vagyok-e?nem, nem vagyok.De hogy azok büszkék lehetnek-e akik elbeszélnek a másik mellett és hülyének nézik azt is kétlem, akik azt hiszik mert pénzesek vagy mert egyetemre/fősulira járnak már értelmesek.Deepidea kicsit gondold át azt a deviánsok szót abba a környezetbe és nem leszedni hanem átrakni egy olyan helyre ahol nem a kész munkák vannak erre gondoltam,amúgy köszönöm hogy így látod hogy vmi jó is volt abba amit írtam.
hát sajnálom hogy nem tudok nyalni.viszont ha más beszűkült gondolatmenet alapján gondolkodik akkor az kapja csak az ívet amondó vagyok lehet "értelmiségi"-zni.Ez a baj a ti Értelmiségetekkel szavakat csavarni tudnak csak lényegre törni sokszor nehezen
Sárkány ellen Sárkányfű! :)
na csövi aztán lehet rájöttök nem vagytok akkora értelmiségiek csak nagy az arc vagy a pénztárca
G.F.
Lezárt