ID kod

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
mark12399
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. júl. 29., szer. 19:38

ID kod

Hozzászólás Szerző: mark12399 »

Valaki megtudna mondani nekem hogy hol tudnam megnezni az Oblivion magyaritásához szükséges ID kódot??????

Elore is köszönöm a választ!!
kekszes

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: kekszes »

A Tv2 teletext 666. oldalán.
ktm88
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 29., hétf. 20:54

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ktm88 »

eszemfaszommegáll, ezért képes voltál egy topicot nyitni ? Ja és tanultál már olvasni?
Takicsow

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Takicsow »

Szevasztok!
Nem adná valaki kölcsön az ID kodját mert már nem lehet regelni.
Avatar
Womath
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009. máj. 11., hétf. 6:14
Tartózkodási hely: Cheydinhal-ban. :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Womath »

Sajnálom, de amikor feltelepítettem a magyarítást, elfogadtam azt a szabályt, hogy senkinek nem adom oda az ID kódomat. És gondolom ezzel mindenki más is így van. Amúgy meg szerintem még 2-3 hét és lesz magyarítás mindenkinek.
Márk

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Márk »

Most mivan hol van ez a kod vagy mi hol kaphatok áá össze zavartok valaki HELP. Köszönöm
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Márk írta:Most mivan hol van ez a kod vagy mi hol kaphatok áá össze zavartok valaki HELP. Köszönöm
Mi abban a zavaró, hogy zártkörű béta, majd arra épülő RC tesztet szerveztünk? Annyira zártkörű volt, hogy két hétig bárki jelentkezhetett rá.
Márk

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Márk »

Igen de mostmár nem lehet regelni és ha nem regelek no ID kod és én meg csak anyit szeretnék h kapjak 1 ID kodot azt feltelepiteni a magyaritást azt csö engem nem érdekel h van beni 10 hiba vagy több nem izgat a nagya ugyis meg van anyi h szeretnék játszani vele magyarul.
Márk

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Márk »

Vagy figyi VIK ö és ha megadnám az E-mail cimem és ot meg beszélnénk ezeket mert szeretnék kérdezni ijen puplikus kérdéseket kérdezni ha bene vagy itt az e-mail cimem marktorok@freemail.hu
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Márk írta:Vagy figyi VIK ö és ha megadnám az E-mail cimem és ot meg beszélnénk ezeket mert szeretnék kérdezni ijen puplikus kérdéseket kérdezni ha bene vagy itt az e-mail cimem marktorok@freemail.hu
ID-t csak SzőtsÁki adhatna neked, de nem fogsz kapni, másnak se adott, aki késve jelentkezett. Ha nyilvános kérdésed van, tedd fel nyugodtan itt a fórumban.
Mellesleg ezt az ID-s dolgot meg a hibabejelentőt pont azért találták ki, hogy ne csak úgy játsszanak a hibás magyarítással, hanem szóljanak nekünk azokról a hibákról, amiket nem vettünk észre, és javíthassuk, mielőtt kiadnánk a végleges magyarítást.
vajas

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: vajas »

esetleg kitehettétek volna hogy a magyarítás NEM működik vagy legalább ki lehetett volna tenni egy olyan béta változatot ami nem kér semmilyen kódot
vajas

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: vajas »

jah és még valami
a fent lévő "bétával" mit csináljon az aki már letöltötte és nincs ien kódja?
Orndi

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Orndi »

és mikor lesz végre magyarítás???? az oblivion azért már nem mai csirke.... kurva jó játék ez tény és való és téleg sok meló lehetett a honosításával de mit ér a honosítás ha más játékosokkal nem osztjátok meg???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Orndi írta:és mikor lesz végre magyarítás???? az oblivion azért már nem mai csirke.... kurva jó játék ez tény és való és téleg sok meló lehetett a honosításával de mit ér a honosítás ha más játékosokkal nem osztjátok meg???
Jó kérdés. Nem is tudom, minek dolgoztunk vele egy éven keresztül... :)
vajas

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: vajas »

orndi sem a munkátokat akarta leszólni hanem már ő is szeretné a kipróbálni a magyarítást
esetleg a bétát nem lehet megoldani úgy hogy feltelepíthető legyen csak mert más játéknál és van olyan magyarítás pl 0.9 stb ami használható de még épp nem teljes(a hangsúly a használhatón van)
effect

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: effect »

Hello mindenkinek!
Én is úgy jártam, hogy letöltöttem az oblivion magyarosítását, és IP kódot kér. Én csak azt szeretném kérdezni, hogy mikor kerül ki a nagyközönség elé??? Igazán tiszteletre méltó, hogy ennyit dolgoztatok vele, de miért nem adjátok ki ezt úgy, hogy még nem a végleges verzió??? Biztos vagyok benne, hogy már sok ezren várták évek óta a magyarítást, többek közt én is, és nem érdekelné a népet, ha akad benne néhány hiba. Na mindegy, én nem kötözködni akarok, csak meg tudjátok mondani, hogy mikor jön ki a végleges kiadás.
Köszönettel: effect
Agree

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Agree »

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Használható bétát a népnek!!
544os

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: 544os »

Az meg mi a rák hogy Id? Meg az hogy Oblivion?
Bodytrax

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Bodytrax »

Sziasztok.

Már nagyon várom a magyarítást.
Esetleg nem lenne gyorsabb a "Béta" teszt ha több mókust is bevennétek a csapatba?
Ha esetleg lenne rá mód segíthetnék én is.

Thx BodyTrax
Wyto

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Wyto »

Sziasztok
Egyáltalán minek lezárt tesztelést csinálni, nem az a jó ha minél többen játszanak vele?? Több szem többet lát.Túl bonyolított hülyeség ez az ID...
Igazán megnyithatnátok a tesztelést másnak is, kíváncsi vagyok a munkátokra!
üdv
Avatar
LordKex
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2009. aug. 13., csüt. 17:11

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: LordKex »

Sziasztok!

Én egy nyugott ember vagyok de ez az ID rohadtul felhúzott olyan jólenne ha kaphatnák egyet.


Ja, és regeltem meg minden de nem kaptam ID-t, gondoltam biztos a felh. név de az se jó :oops: :cry:

Szal pls adjatok IIIIIIIIIDDDDDDDDDD-T! :D


Üdv.: Bálint (felh. név:LordKex)
Moli

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Moli »

Nem kaphatsz ID-t. Hogy megtudd az okát olvas vissza néhány hozzászólást.
Avatar
LordKex
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2009. aug. 13., csüt. 17:11

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: LordKex »

Helo


De nem értem, hogy mért nem kaphatok ID-t.

Elakarjátok venni azt az örömöt, hogy egy végtelen ember magyarul játszhasson?

Meg tényleg, engem rohadtul nem érdekelnek a hibák meg sztem mást se de am télleg jó ötlet ez a 9.0-ás magyarosítási verzió vagy mi, és ezzel megis lenne oldva a hibás okotok arra h nem adjátok ki.
De amúgy én szívesen segítenék benne ha ez az ára, hogy midnenki használhassa. (a hangsúly a mindenkin van :)) kacsaaa@gmail.com-ra küldjétek el az ID-t ha megszántatok engem mert nagyoon kéne az ID. ;) :D
Bodytrax

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Bodytrax »

Hali!

Minden tiszteletem a magyarító csapatnak.
Biztos nagyon sok energiát és tudást megmozgattak.
Dicsérni kéne inkább őket nem pedig türelmetlenkedni és
követelőzni.
Mindennek eljön egyszer az ideje csak ki kell várni.
Magam részéről sok erőt és kitartást kiívánok a folytatáshoz/befejezéshez
a magyarító csapatnak.

Sziasztok'
vajas

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: vajas »

Kex azért nem kaphatunk kódot mert a tesztelés zárt ami azt jelenti hogy majd csak hetek-hónapok múlva(sajnos) próbálhatjuk ki a már hibátlan magyarítást :(
Avatar
LordKex
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2009. aug. 13., csüt. 17:11

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: LordKex »

Az kár pedig én segítenék is :( :roll:

Am kösz a választ vajas, remélem a csapat minnél előbb végez sikeresen.
Sok szerencsét!
papi

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: papi »

"csak hetek-hónapok múlva(sajnos) próbálhatjuk ki a már hibátlan magyarítást" nagyon nagyon remélem,hogy tévedsz ;) Amúgy ez egy tökéletes nap a magyarítás publikussá tételéhez nem gondoljátok?
Gazdag Rudolf

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Gazdag Rudolf »

papi írta:"csak hetek-hónapok múlva(sajnos) próbálhatjuk ki a már hibátlan magyarítást" nagyon nagyon remélem,hogy tévedsz ;) Amúgy ez egy tökéletes nap a magyarítás publikussá tételéhez nem gondoljátok?
Am,felejts el! 20-a elött ne is várd!

Más!

Zárja már be valami admin ezt a debill topicot már,könyörgöm!
Luc,elrejtettem egy hejesírási hibát a szövegben kérlek keresd meg és ha megvan kérlek hivd ezt a számot:
0620/300555(a vágy vonala,csak öt dollár percenként)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

LordKex írta:...egy végtelen ember magyarul játszhasson?
Szeretnélek bemutatni az analízistanárunknak. Örülne, mert a fősikola bevétele is végtelen menyiségre ugrana, amiből minden problémát meg lehetne oldani.
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Csatlakozom a zárja már be valami admin ezt a debill topicot! csapathoz :shock: :shock:
Hungarikum

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Hungarikum »

Én is csatlakozom a zárja már be valami admin ezt a debill topicot! csapathoz, ez már fáj, hogy lehet(nek) valaki(k) ennyire tudatlan(ok)? Ha egyszer azt mondták a fordítók, hogy csak a véglegeset kapjátok meg, akkor üljetek szépen a popsitokon, és várjatok. Esetleg vegyetek leckéket magyar nyelvtanból vagy biztassátok a fordítókat, de ne ilyen alpári stílusban osszátok néhányan az észt!
bodytrax

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: bodytrax »

Hi.

Hungarikumnak igaza van.....
Ahhelyett hogy biztatnák a csapatot, hogy ezt a oriási feladatot véghez tudják vinni, követelőznek.
Remélem ezeknek soha nem lesz elérhrtő a magyarítás.

hajrá fiúk!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Én lezárhatom ezt a témát, de biztos lenne olyan, aki újat nyitna...
Lioneo

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Lioneo »

Womath írta:Sajnálom, de amikor feltelepítettem a magyarítást, elfogadtam azt a szabályt, hogy senkinek nem adom oda az ID kódomat. És gondolom ezzel mindenki más is így van. Amúgy meg szerintem még 2-3 hét és lesz magyarítás mindenkinek.
Ok. Már augusztus van... (17.)
Avatar
Womath
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009. máj. 11., hétf. 6:14
Tartózkodási hely: Cheydinhal-ban. :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Womath »

Amikor azt írtam, akkor is Augusztus volt. :D És oda van írva, hogy szerintem. Mivel nem vagyok benne a fordítócsapatba, ezért ez csak egy tipp volt. A három hét meg még nem telt le. :D
Lioneo

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Lioneo »

Tehát kb 21.-én lesz. +-3 nap? akkor majd akkor... :D
salla

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: salla »

Ha netalán még egyszer belevágnátok a ilyen nagy munkába, nem ártana megfontolni, hogy a fórumba írogatás is ID-hez legyen kötve a béta és RC alatt :)
MrTwister

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: MrTwister »

Szerintem meg nagyon jókat lehet röhögni ezen a sok "elmés" hozzászóláson. Legalábbis én nagyon jókat nevetek, most komolyan ez a topik feldobta az estém! :D Kérlek Vik nehogy bezárd! :lol:
tyrael
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. júl. 28., kedd 13:30

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: tyrael »

szerintem is inkább bíztatni kéne a fordító csapatot én már jó ideje regisztrál tam és várok a magyarosításra :ugeek: :) tény h ez nagy munka nem érdekel meddig kell várni rá én várok ;)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

salla írta:...nem ártana megfontolni, hogy a fórumba írogatás is ID-hez legyen kötve...
1. A hülyeség kiirthatatlan.
2. Én legszívesebben csak úgy engednék netre embereket, mint a forgalomba a gépjárműveket. És ha valaki valahol hülye, akkor az egy ideig ülhetne otthon a süket drót mellett. Bár itt a szabályozás igen problémás lenne, és nincs is ötletem a kereteire sajnos.
redche

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: redche »

MrTwister írta:Szerintem meg nagyon jókat lehet röhögni ezen a sok "elmés" hozzászóláson. Legalábbis én nagyon jókat nevetek, most komolyan ez a topik feldobta az estém! :D Kérlek Vik nehogy bezárd! :lol:

Csak igazat tudok adni... tényleg röhej ez az egész!!!
De elkészülhetne már a magyarositás is végre, jo!!!!
Boby

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Boby »

Helo Mindenkinek.

Kérlek titeket adjátok meg az ID kódot. Több mint egy éve vagy 2, várok a magyarításra. Erre itt van de nem adtok ID-t .. Ez olyan mintha válogatnátok kinek adjátok.. Ilyet nem lehet, ha hivatalos akkor, kötelesek vagytok mindenki számára elérhetővé tenni. Kérem a mihamarábbi intézkedést. Köszönöm
Gazdag Rudolf

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Gazdag Rudolf »

redche írta:De elkészülhetne már a magyarositás is végre, jo!!!!
Tudod,augusztusban azért lett volna jó befejezni a honosítát,mert ugye a sok ember ekkor még itthon lett volna.Namost mivel sajna nem halad a dolog,gyanítom,hogy szeptember eleje(de inkább erősen a közepe) felé lessz kész a teljes telepítő(persze izgi zenével mert hát bazzeg az kell).Namármost mivel én már idestova 6 éve nem tanulok engem ez a dolog nem érint,de sok srácot igen,merthogy ők akkor már TANULNI fognak a suliban.Tehát aki nem értené,lessz magyarosítás,csakhát hogy hogynem pont bazzeg szeptember ben lessz kész,amikor is a kutyának nem lessz ideje élvezni azt. Igen, Luc ismét ironikus voltam,de sajna ezt a röhejt már nem birom,fórumról való bannolást meg nem akarok.Tehát maradok ennél a formánál.
Gazdag Rudolf

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Gazdag Rudolf »

Boby írta:Helo Mindenkinek.

Kérlek titeket adjátok meg az ID kódot. Több mint egy éve vagy 2, várok a magyarításra. Erre itt van de nem adtok ID-t .. Ez olyan mintha válogatnátok kinek adjátok.. Ilyet nem lehet, ha hivatalos akkor, kötelesek vagytok mindenki számára elérhetővé tenni. Kérem a mihamarábbi intézkedést. Köszönöm
1.: NINCS ID KÓD!
2.: Nem is lessz.
3.:Olvasd már vissza ezt a k*rva topicot ember,mert ez már tényleg röhejes,amilyen egyedek ide feljönnek id kódot kérni.
4.:Amugy ugyhalottam,Luc tud adni neked,irj neki 25-30 pm-et és asszem azután küld neked egyet.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Boby írta:Helo Mindenkinek.

Kérlek titeket adjátok meg az ID kódot. Több mint egy éve vagy 2, várok a magyarításra. Erre itt van de nem adtok ID-t .. Ez olyan mintha válogatnátok kinek adjátok.. Ilyet nem lehet, ha hivatalos akkor, kötelesek vagytok mindenki számára elérhetővé tenni. Kérem a mihamarábbi intézkedést. Köszönöm
Azért nincs kódod mert még a teszt folyik. A teszt pedig zártkörű, legalábbis egy ideje már az. Úgyhogy mielőtt irkálnál néz körül a fórumokban és hírekben.
Boby

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Boby »

Akkor kérlek tedd nyilvánossá, elérhetővé mindenkinek. Nem lehet olyan nagy kérés. Egy ID kódot kérünk és mindenki boldog.. Nem értem.. Had teszteljük mi is.
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Boby írta:Akkor kérlek tedd nyilvánossá, elérhetővé mindenkinek. Nem lehet olyan nagy kérés. Egy ID kódot kérünk és mindenki boldog.. Nem értem.. Had teszteljük mi is.
Én sem tesztelem a játékot, sem hasonlók, minden információ amit tudok, innen a fórumról és a hírekből való. Amúgy ez általában bevett szokás (mármint a zárt teszt). Az okokban nem vagyok biztos, miért zárt (ebben az esetben), de meg kell várni amíg kiteszik a végeleges verziót. Én úgy gondolom, aki eddig tudott rá várni, az még egy-két hetet kibír.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

Boby írta:Helo Mindenkinek.

Kérlek titeket adjátok meg az ID kódot. Több mint egy éve vagy 2, várok a magyarításra. Erre itt van de nem adtok ID-t .. Ez olyan mintha válogatnátok kinek adjátok.. Ilyet nem lehet, ha hivatalos akkor, kötelesek vagytok mindenki számára elérhetővé tenni. Kérem a mihamarábbi intézkedést. Köszönöm
Tisztelt Levélíró!

Mély megrendüléssel vettük tudomásul panaszát. Haladéktalalnul intézkedni fogunk, de ehhez az szükséges, hogy Ön (továbbiakban: "Panaszos") a szükséges formanyomtatványokat, melyek kibocsátója a Kelet-birodalmi Társaság Holló-szikla leányvállalata (továbbiakban: "Társaság"); s átvehetőek személyesen a tulajdonos által vagy törvényesen meghatalmazott képviselő útján, ezen okirat bemutatása ellenében, amennyiben az minden tekintetben megfelel a tartalmi és formai előírásoknak.
Ezen igazolásra és a szóban forgó értékpapírokra a Cégjegyzéki Előírások és a Társaság Ügyviteli Szabályzata (megtekinthető a Társaság központi irattárában a hivatal nyitvatartási idején belül) rendelkezései kötelező érvényűek, melyeket a Tulajdonos megértett és elfogadott. Ez az igazolás érvénytelen az Átadó Ügynök aláírása és az Iktató ellenjegyzése nélkül. Remélem, ezen egyszerű akadályok leküdése után már nem okoz majd gondot Önnek a magyarítás megtekintése. ID-vel vagy anélkül. :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Vik »

redche írta: Kérlek Vik nehogy bezárd! :lol:
Ok. :)
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: ID kod

Hozzászólás Szerző: Luc »

Gazdag Rudolf írta:(persze izgi zenével mert hát bazzeg az kell)
Diktatúra van.
Gazdag Rudolf írta:merthogy ők akkor már TANULNI fognak a suliban
Én is. Munka mellett. Na és? A mai követelmények mellett lazán megtanulható bármi, amit az iskolákban kérnek. Kizárólag hozzáállás kérdése. Én például vizsgaidőszak alatt is tudtam játszani. Például a Mass Effectet is akkor játszottam végig másodjára, és legfeljebb az analízis jegy remegett bele kicsit.
Gazdag Rudolf írta:Igen, Luc ismét ironikus voltam,de sajna ezt a röhejt már nem birom,fórumról való bannolást meg nem akarok.Tehát maradok ennél a formánál.
Helyes! Az, hogy bárki megírhatja a véleményét nem egyenlő azzal, hogy csúnyán beszél. Az meg, hogy nekem esetleg merőben más a véleményem dolgokról mint neked, nem jár automatikus kitiltással. Vagy fordítva? Ehh... : - ) Szóval a kitiltás elkerülésének legjobb módja némileg egyszerű formában megfogalmazva, hogy ne tartsd magadban, de szavakkal írd ne széklettel. Vagy nehezedre esik? Hozzászólásaidat látva ezt nem hinném.
Lezárt