Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsolatban

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
északi

Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: északi »

1.(Megveszed, letöltöd, telepíted Steam-en keresztül az Obliviont. Elindítod, hogy létrejöjjön a Dokumentumok\My Games\Oblivion\oblivion.ini állomány.)
2. Telepíted a magyarítást. Vizsgálataim szerint mindegy, hogy rendszergazdaként teszed-e, vagy sem, nem lesz jó elsőre. (Windows 7 32 bites rendszeren próbáltam.) Mivel a Steam egyből felrakja a legfrissebb foltot (1.2.0416), ezzel neked már nem kell foglalkoznod. Hangátalakítást most még nem célszerű elvégezni, mert a magyarítás eltávolításakor törlődnek bizonyos állományok, amikre később szükség lehet.
(3. Ha akarod, elindíthatod a magyarítást, és láthatod, hogy nem igazán működik: videók nincsenek feliratozva, grafikák és az ékezetes betűk is hibásak.)
4. Eltávolítod a magyarítást, de nem(!) állítod helyre az eredeti állapotot a biztonsági mentésből.
5. Újra telepíted a magyarítást, ezúttal hangátalakítással együtt. Időbe telik, de nélküle nem fognak beszélni az NJK-k, illetve túl gyors lesz a szöveg kiírása.


Üdv,
a telepítő automatikusan elkezdi a hangátalakítást, hogy kell érteni, hogy nem célszerű az első telepítésnél elvégezni?
A második telepítésnél meg már nem kezdi el.
A leíráson végigmenve most valóban nincs senkinek hangja a játékban, végignéztem újra a telepítőt, a telepítendő részeknél nincs pipálható rész hangátalakításra, később meg már nem kérdez semmit.
északi

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: északi »

Végülis miért is kell a Steam verziónál leszedni, meg újrarakni a fordítást?
Harmadjára megint végigmentem a lépéseken, kivéve, hogy leszedem, és újrarakom, az egészet. Így beszél a dunmer A börtönben, van ő betűm is stb, egyenelőre minden szép és jó.
Vendég

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

északi írta:Végülis miért is kell a Steam verziónál leszedni, meg újrarakni a fordítást?
Harmadjára megint végigmentem a lépéseken, kivéve, hogy leszedem, és újrarakom, az egészet. Így beszél a dunmer A börtönben, van ő betűm is stb, egyenelőre minden szép és jó.
Visszavonva! Visszalépve a játékba most már megint nincs hangjuk az npc-knek, pedig nem töröltem semmit, és az első belépéskor még volt :(
északi

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: északi »

Nem vagyok egy elveszett ember, de ez a steam-es telepítés kifogott rajtam.... és mindez azért, mert nem tudtam dobozos verziót venni sehol.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

északi írta: Üdv,
a telepítő automatikusan elkezdi a hangátalakítást, hogy kell érteni, hogy nem célszerű az első telepítésnél elvégezni?
A második telepítésnél meg már nem kezdi el.
A leíráson végigmenve most valóban nincs senkinek hangja a játékban, végignéztem újra a telepítőt, a telepítendő részeknél nincs pipálható rész hangátalakításra, később meg már nem kérdez semmit.
Régebben még nem volt automatikus hangátalakítás, most már van, mert nem tudtam meggyőzni SzőtsÁkit, hogy ne legyen.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

északi írta:Végülis miért is kell a Steam verziónál leszedni, meg újrarakni a fordítást?
Harmadjára megint végigmentem a lépéseken, kivéve, hogy leszedem, és újrarakom, az egészet. Így beszél a dunmer A börtönben, van ő betűm is stb, egyenelőre minden szép és jó.
Azért, mert első nekifutásra nem lesz jó. Bizonyos dolgokat nem tud felülírni, amiket eltávolításnál viszont képes törölni. Újratelepítésnél pedig nem kell felülírni semmit, amit korábban törölt. Nem teljesen logikus a dolog, de működik.
északi

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: északi »

Házilag csak összetákoltam egy működő verziót, de ha arról volna szó, hogy legközelebb reprodukáljam a folyamatot lehet nem menne :) Egyedül a videók feliratozása tűnt el, de ez még kibírható, gondolom nem lesz olyan sok. És így legalább nem a kissé agresszív hangokkal induló Morrohun videóval kezdődik a játék ;) legközelebb szerintem hagyjatok kicsit több reakcióidőt a video elnyomására, az első 'lövések' előtt, mert így mindig megijedtem :)
északi

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: északi »

+
És egyszeri telepítéssel, mert inkább lemondok a videók feliratozásáról, mint a npc-k hangjáról, mert ha leszedtem majd felraktam újra a fordítást, a végeredmény mindig néma játék lett, ugye ezek szerint akkor az automatikus hangátalakítás miatt
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Magyarítás telepítése Steam-re - hangátalakítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

északi írta:+
És egyszeri telepítéssel, mert inkább lemondok a videók feliratozásáról, mint a npc-k hangjáról, mert ha leszedtem majd felraktam újra a fordítást, a végeredmény mindig néma játék lett, ugye ezek szerint akkor az automatikus hangátalakítás miatt
Néma NJK-k a hibás, nem az automatikus hangátalakítás miatt vannak.
Drim

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Drim »

A térkép eltünésének nem lehet az az oka, hogy pl én win 7-et használok? mert volt már olyan h kompatibilitási volt a probléma.(nálam sincs térkép)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Drim írta:A térkép eltünésének nem lehet az az oka, hogy pl én win 7-et használok? mert volt már olyan h kompatibilitási volt a probléma.(nálam sincs térkép)
Én is Win 7-et használok, és szokott lenni térképem. Mondjuk kompatibilitási módot nem szoktam beállítani neki.
HeRoZ
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. feb. 24., pén. 11:20

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: HeRoZ »

A http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77-on van egy olyan rész hogy:
Felrakod az 1.2-es UK javítást. (Ha "old file not found" hibaüzeneted küld, akkor először vissza kell másolni mindent a biztonsági mentésből, majd a másikat próbáld meg.) és én nem tudom hogy milyen biztonsági mentésről van szó kérlek segítsetek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

HeRoZ írta:A http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77-on van egy olyan rész hogy:
Felrakod az 1.2-es UK javítást. (Ha "old file not found" hibaüzeneted küld, akkor először vissza kell másolni mindent a biztonsági mentésből, majd a másikat próbáld meg.) és én nem tudom hogy milyen biztonsági mentésről van szó kérlek segítsetek.
Amit a magyarítás telepítője készített, ha kérted.
Patricio

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Patricio »

Szevasztok! Nos nálam, egy nem is tudom minek nevezzem, legyen hiba. Szóval nálam egy hibát észlel a telepítésnél kép:

http://kepfeltoltes.hu/120225/cats1_www ... es.hu_.jpg

A backup mappa üres, nem tudok egyszerűen tovább lépni. A segítséget előre is köszönöm!:)
G3R1K3

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: G3R1K3 »

Hello.!
Az a bajom, hogy a játékban a fű...hát. elég fura.:|
Mert ilyen lilás-sötétzöldes négyzetekből áll amiken rajta van a map..
Ez elég zavaró, mert nem zöld a fű és idegesít, hogy ez igy nem reális..:/
Meg zavarja a szemem is xD
Ha valami patchet tudtok ami javitja a füvet vagy valami megoldást akor mondjátok kérlek..
Köszönöm.!.! :D
panzerpeter
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012. feb. 29., szer. 18:05

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: panzerpeter »

Sziasztok!

Kérlek ha tudtok segítseket!
Az Oblivion magyarosításával lenne problémám! Letöltöttem a magyarosítást és elkezdem telepíteni. Az elején mikor az összetevők vannak a kiegészítőkből kiveszem a pipákat de így sem jó a dolog. Telepítés közben azt írja ki hogy:

"Az Oblivion-Voices1.bsa fájl az átalakítás után is hibás maradt. Másold vissza a backup könyvtárból a régi fájlt az Oblivion Data mappába. Ha ez sem segít ujra kell telepítened a játékot. Szeretnéd ujra ellenőrizni (Igen) vagy kilépsz (Nem)."

Szóval ezt írja ki és nem tudom mi a gond. Egyszer sikerült feltenni magam sem tudom hogyan de akkor kb csak a menü volt magyar.

Lehet hogy az a gond hogy a gépemen Win7 van?

Kérlek ha tudsz segítsetek!

Előre is köszönettel!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Patricio írta:Szevasztok! Nos nálam, egy nem is tudom minek nevezzem, legyen hiba. Szóval nálam egy hibát észlel a telepítésnél kép:

http://kepfeltoltes.hu/120225/cats1_www ... es.hu_.jpg

A backup mappa üres, nem tudok egyszerűen tovább lépni. A segítséget előre is köszönöm!:)
A http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK oldalon megtalálod a kézzel történő hangátalakítás menetét, próbáld úgy!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

G3R1K3 írta:Hello.!
Az a bajom, hogy a játékban a fű...hát. elég fura.:|
Mert ilyen lilás-sötétzöldes négyzetekből áll amiken rajta van a map..
Ez elég zavaró, mert nem zöld a fű és idegesít, hogy ez igy nem reális..:/
Meg zavarja a szemem is xD
Ha valami patchet tudtok ami javitja a füvet vagy valami megoldást akor mondjátok kérlek..
Köszönöm.!.! :D
1.2.0416-os hivatalos javítást kellene feltenned hibátlanul. A telepítés menetéről bővebben: http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
kitl92

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: kitl92 »

Sziasztok!


a "DLCShiveringIsles- Voices.bsa" az átalakítás után is hibás marad. Másold vissza a backup a régi fjlt a "Data" mappába. Ha ez nem segít akkor ujrakell telepítened a játékot. Szeretnéd ujra ellenőrizni (igen) vagy kilépsz (nem) ?

Akkor most erre megtalálta valaki a problémát?:O mert én még mindig nem tudom felrakni a magyarosítást :/
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sziasztok!


a "DLCShiveringIsles- Voices.bsa" az átalakítás után is hibás marad. Másold vissza a backup a régi fjlt a "Data" mappába. Ha ez nem segít akkor ujrakell telepítened a játékot. Szeretnéd ujra ellenőrizni (igen) vagy kilépsz (nem) ?

Akkor most erre megtalálta valaki a problémát?:O mert én még mindig nem tudom felrakni a magyarosítást :/
Kézzel kell elvégezni a hangok átalakítását. http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
kristof974

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: kristof974 »

Sziasztok lenne , egy kérdésem , hogy hol lehet megtalálni körülbelül térképen Szürke Róka megtalálási helyét!
Ubul

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Ubul »

Most találtam egész jó áron soha nem játszottam az Oblívionnal de most megvenném. A kérdésem az lenne hogy tudja e valaki megy e ezen a játékon a magyarosítás mert ha nem akkor nem venném meg. Előre is köszi a választ.

Elder Scrolls IV Oblivion 5th Anniversary Edition
Ernő

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Ernő »

Üdv egy egyszerű kérdésem lenne, a magyarosítás sima Oblivionnal is megy? vagy feltétlen szükséges a két kieg. hozz?
111111

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: 111111 »

konzolon nem megy a magyarítás

nem kell hozzá a 2 kieg
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ubul írta:Most találtam egész jó áron soha nem játszottam az Oblívionnal de most megvenném. A kérdésem az lenne hogy tudja e valaki megy e ezen a játékon a magyarosítás mert ha nem akkor nem venném meg. Előre is köszi a választ.

Elder Scrolls IV Oblivion 5th Anniversary Edition
Ezzel a kiadással még nem találkoztunk, de ha rajta van az 1.2.0416-os Oblivion (és miért ne lenne rajta), akkor működnie kell vele a magyarításnak is.
Ubul

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Ubul »

Vik írta:
Ubul írta:Most találtam egész jó áron soha nem játszottam az Oblívionnal de most megvenném. A kérdésem az lenne hogy tudja e valaki megy e ezen a játékon a magyarosítás mert ha nem akkor nem venném meg. Előre is köszi a választ.

Elder Scrolls IV Oblivion 5th Anniversary Edition
Ezzel a kiadással még nem találkoztunk, de ha rajta van az 1.2.0416-os Oblivion (és miért ne lenne rajta), akkor működnie kell vele a magyarításnak is.


Köszönöm a választ.
Reg4347

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Reg4347 »

nekem is az a bajom hogy nincs térkép,fent van a Dark UI de nem megy.
Reg4347

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Reg4347 »

Miki87 írta:Megy frankón a magyarosítás:)
Egy problemám maradt eltűnt a térkép, magyarosítás előtt még volt! Mi a gyógyír erre?
nekem is ez a bajom,bár nekem fent van az oldblivion lehet nekem ez a baj.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Reg4347 írta:nekem is az a bajom hogy nincs térkép,fent van a Dark UI de nem megy.
Akkor szedd le! Állítólag attól helyrejön.
apharel

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: apharel »

szaszok azt szeretném mondani hogy mikor telepítem a magyarosítást a játék utána nem lesz magyar illetve az uintork igen meg az itánytű de ennyi...mért van ez.?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

apharel írta:szaszok azt szeretném mondani hogy mikor telepítem a magyarosítást a játék utána nem lesz magyar illetve az uintork igen meg az itánytű de ennyi...mért van ez.?
Nyilván nem sikerült megfelelően telepíteni a magyarítást. http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:GYIK
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Sziasztok. Ha kiegészitést akarok tenni bele az magyar lessz? Vagy előbb a kiegészités és utánna a magyarositást?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Az eggyel előtted levő hozzászólásban megtalálhatod a magyarítás részletes telepítési útmutatóját. Kövesd azt!
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Nagyon szépen kösznöm!!! Király lett!!!!! :) :)
Heinz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. szept. 5., szer. 20:42
Tartózkodási hely: otthon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Heinz »

Sziasztok! A vilja módot lehet magyarosítani?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Heinz írta:Sziasztok! A vilja módot lehet magyarosítani?
Gondolom, igen. A pluginok között találsz fordítóprogramot, próbáld ki!
oblivionboy94

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: oblivionboy94 »

Hali, kb 1 hónapja felraktam az Obliviont és hozzá a magyarosítást. Most megvettem a Shivering Isles kiegészítőt, ami ugye angol. Tudom anélkül magyarosítani hogy letörölném és ujra felraknám az obliviont? Mert elég karcos a cd, és most is alig olvasta be 1 hónapja ://
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

oblivionboy94 írta:Hali, kb 1 hónapja felraktam az Obliviont és hozzá a magyarosítást. Most megvettem a Shivering Isles kiegészítőt, ami ugye angol. Tudom anélkül magyarosítani hogy letörölném és ujra felraknám az obliviont? Mert elég karcos a cd, és most is alig olvasta be 1 hónapja ://
Ha elkéred valakitől a Reszkető-szigetek magyarítását (térképpel, tokkal-vonóval), akkor igen.
oblivionboy94

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: oblivionboy94 »

Vik írta:
oblivionboy94 írta:Hali, kb 1 hónapja felraktam az Obliviont és hozzá a magyarosítást. Most megvettem a Shivering Isles kiegészítőt, ami ugye angol. Tudom anélkül magyarosítani hogy letörölném és ujra felraknám az obliviont? Mert elég karcos a cd, és most is alig olvasta be 1 hónapja ://
Ha elkéred valakitől a Reszkető-szigetek magyarítását (térképpel, tokkal-vonóval), akkor igen.
Hát, igazából nem nagyon ismerek olyat aki játszana vele :/ Esetleg netről nem lehetne leszedni valahonnan? :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

oblivionboy94 írta:Hali, kb 1 hónapja felraktam az Obliviont és hozzá a magyarosítást. Most megvettem a Shivering Isles kiegészítőt, ami ugye angol. Tudom anélkül magyarosítani hogy letörölném és ujra felraknám az obliviont? Mert elég karcos a cd, és most is alig olvasta be 1 hónapja ://
Közben rájöttem, hogy nincs vele gondod, mert egyszerűen le kell törölnöd a magyarítást, telepítened a Shivering Isles-t, majd újra felrakni a magyarítást.
oblivionboy94

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: oblivionboy94 »

Vik írta:
oblivionboy94 írta:Hali, kb 1 hónapja felraktam az Obliviont és hozzá a magyarosítást. Most megvettem a Shivering Isles kiegészítőt, ami ugye angol. Tudom anélkül magyarosítani hogy letörölném és ujra felraknám az obliviont? Mert elég karcos a cd, és most is alig olvasta be 1 hónapja ://
Közben rájöttem, hogy nincs vele gondod, mert egyszerűen le kell törölnöd a magyarítást, telepítened a Shivering Isles-t, majd újra felrakni a magyarítást.[/quote

Letöröltem a Morrohun Oblivion Backup mappát, de semmi...kitöröltem, rákattintottam a magyarosításra hogy felrakjam, de kiirta hogy az előző verzió még telepítve van...:/ Most mi a teendő? :D Mit töröljek ki? :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

oblivionboy94 írta: Letöröltem a Morrohun Oblivion Backup mappát, de semmi...kitöröltem, rákattintottam a magyarosításra hogy felrakjam, de kiirta hogy az előző verzió még telepítve van...:/ Most mi a teendő? :D Mit töröljek ki? :)
Ügyes. Nehogy helyre tudd állítani az angol játékot a magyarítás eltávolítása után.
Ahogy korábban is írtam, távolítsd el a magyarítást. Mivel odáig már eljutottál, hogy kiírta, az előző verzió még telepítve van, már csak egy lépést kellene tenned: eltávolítani a magyarítást. Nem kérdezte a telepítő?
oblivionboy94

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: oblivionboy94 »

Vik írta:
oblivionboy94 írta: Letöröltem a Morrohun Oblivion Backup mappát, de semmi...kitöröltem, rákattintottam a magyarosításra hogy felrakjam, de kiirta hogy az előző verzió még telepítve van...:/ Most mi a teendő? :D Mit töröljek ki? :)
Ügyes. Nehogy helyre tudd állítani az angol játékot a magyarítás eltávolítása után.
Ahogy korábban is írtam, távolítsd el a magyarítást. Mivel odáig már eljutottál, hogy kiírta, az előző verzió még telepítve van, már csak egy lépést kellene tenned: eltávolítani a magyarítást. Nem kérdezte a telepítő?

Már csak egy kérdésem lenne: Hogyan távolítsam el a magyarítást? :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

oblivionboy94 írta: Már csak egy kérdésem lenne: Hogyan távolítsam el a magyarítást? :)
Elindítod a telepítőjét, és azt választod, hogy magyarítás eltávolítása.
oblivionboy94

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: oblivionboy94 »

Vik írta:
oblivionboy94 írta: Már csak egy kérdésem lenne: Hogyan távolítsam el a magyarítást? :)
Elindítod a telepítőjét, és azt választod, hogy magyarítás eltávolítása.

De olyat nem ír ki...annyit ir ki hogy: Oblivion magyarítás már telepítve van, távolítsa el. És csak egy "ok" verzíót ad meg...."leokézva" pedig kilép belőle...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

oblivionboy94 írta:
De olyat nem ír ki...annyit ir ki hogy: Oblivion magyarítás már telepítve van, távolítsa el. És csak egy "ok" verzíót ad meg...."leokézva" pedig kilép belőle...
Érdekes. Honnan szedted a magyarítást? Mert nálam így néz ki. (Egyébként a Vezérlőpult-Programok telepítése és törlése menüpontot kiválasztva is eltávolíthatod.)
Csatolmányok
ob_magyar_el.jpg
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Nem lenne egyszerűbb az egész obliviont törölni, aztán újratenni mindent elölről?
csacsi

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: csacsi »

Sziasztok!

Két dologban kérek segítséget:
1.A DLC-k angol nyelvűek maradtak
2.A főmenüben nem szól a zene
Előre is köszi a segítséget!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

csacsi írta:Sziasztok!

Két dologban kérek segítséget:
1.A DLC-k angol nyelvűek maradtak
Előbb kell telepíteni a DLC-ket, azután a magyarításaikat.
2.A főmenüben nem szól a zene
Előre is köszi a segítséget!
Erre nem tudok mit mondani.
Alex

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Alex »

Sziasztok az a problémám, hogy miután feltelepítettem a magyarítást azután nem láttam semmit először csak térképem nem volt utána viszont mer semmi
Mit tehetek ez ellen tudtok segíteni?
Válasz küldése