Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsolatban

Az Oblivion magyarításával kapcsolatos kérdések, hibák.
baly131
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009. szept. 9., szer. 19:05

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: baly131 »

Az előző vér és fáklya-problémát sok próbálkozással megoldottam. (Csak az a baj, hogy ki kellett törölnöm az Istenek elveszett paplovagjai beépülő által berakott tűztextúrákat)
És emiatt az lenne a kérdésem, hogy a beépülő menni fog rendesen ha kitöröltem a tűztextúrákat? (Az nem baj, ha a beépülőben van rózsaszín láng csak ne az egész játékban legyen)
Ja és a vér-problémát a Deadly Reflex textúrái okozták. Azt is kivettem és így már minden szép és jó. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

baly131 írta:Az előző vér és fáklya-problémát sok próbálkozással megoldottam. (Csak az a baj, hogy ki kellett törölnöm az Istenek elveszett paplovagjai beépülő által berakott tűztextúrákat)
És emiatt az lenne a kérdésem, hogy a beépülő menni fog rendesen ha kitöröltem a tűztextúrákat? (Az nem baj, ha a beépülőben van rózsaszín láng csak ne az egész játékban legyen)
Ja és a vér-problémát a Deadly Reflex textúrái okozták. Azt is kivettem és így már minden szép és jó. :)
Működni fog, habár én úgy tudom, a fényeket nem rózsaszínűre, hanem zöldesről fehéresre (vagy fordítva) cserélték. Nálam mindenesetre nem volt ilyen gond. Deadly Reflex-szel sem.
Rabbyt

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Rabbyt »

Csáó mindenki! Grat. a magyarításhoz és ezer kösz. De lenne egy hibám az Oblivion-ban ami nem biztos, hogy a magyarításhoz kapcsolódik. A probléma a következő: A játék közben a karakterem lelassul, mikor futnia kéne nagyon lassan sétál egyes területeken. Nem akad a játék csak a karakter lassú. pls. vki. help!!!!!!!!
Xianon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Xianon »

Srácok, srácok előszőr is köszönöm a fáradalmas munkátokat tényleg nagy örömöt szereztetek jópár tízezer embernek véleményem szerint, és emelett biztos vagyok benne, hogy nőni fog a hírneve a csapatnak, mert én megmondom őszintén előtte nem hallottam a csapatról, de mostmár ha meghallom a nevetek száz százalékig biztos lehettek benne, hogy tudni fogom kik vagytok és azt is tudni fogom mit tettek le az asztalra. ;)
Másrészt tudom hogy pofátlan vagyok, hogy nem vettem még meg a játékot és ingyenélek, ígérem becsület szavamra h úgy van tényleg pénzem megfogom vásárolni a játékot, viszont már annyira szeretnék a játékkal játszani magyarul, hogyn em bírom ki. : )
És lenne egy olyan problémám, hogy felteszem a játékot aztán a foltot ami a magyarosításhoz van és maga a magyarosítást, és elindítom a játékot. Bejön a gyönyörűszép, kidolgozott video, aztán belépek a játékba. Ott már mikor rámegyek az új játék kezdésére, akkor már angol szöveg kérdezi h új játékot kezdek-e, ami különösebben nem is zavar, hisz ez nem nagy probléma, csak gndoltam elmondom részletesen. :D Aztán meg a töltés képernyők is angolok maradtak sajna :S. Aztán a legutolsó ami tényleg nagy probléma, az az hogy a karaktergenerálás sem magyar, és ráadásra akármiylen karaktert kezdek a dark elf nem jön odahozzám beszélni, ha odajön akor is csak angolul beszél. Viszont az intro amikor a király beszél az is magyar, de a tárgyak stb se azok. Ha valaki megtudná modnani mi lehet aprobléma nagyra értékelném. ;)
Lívi

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Lívi »

Szia Xianon!
Én is ugyanígy jártam, míg rá nem jöttem, hogy amikor elindítod az ikonról a játékot, ott van egy olyan, hogy data fájl. Arra rámész, beikszeled az összes kockát, és utána jó lesz. Legalábbis nekem sikerült. És nagyon köszönöm a fordítók munkáját, már régóta vártam!
Xianon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Xianon »

Levi köszi szépen a segítséget, de nálam az után vannak problémáim sajnos:S
krisstof

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: krisstof »

Am lívi nekem pl. már alapból be volt x-elve minden.
De nekem sajnos ez nem oldotta meg a problémát.
Pedig én már mindent megpróbáltam,de sehogy sem sikerült.
Úgyhogy én feladom.
Nagyon levaok törve,de végül is túlélem.
Am még egyszer gratula a fordítóknak a munkáért.
Naon jó hogy lefordítottátok a gamet.
Vendég

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Xianon írta:Levi köszi szépen a segítséget, de nálam az után vannak problémáim sajnos:S
Pedig szerintem hasonló cipőben járunk. Amikor elkezdtem játszani, a menü magyar volt, de a beállításoknál már szinte semmi. Új játékra pedig már angolul kérdezett rá, a karakter formálásánál egyedül a kész gomb volt magyar. Na ezért gondoltam azt, hogy hasonló a problémánk, mert te is szinte ugyan ezt írtad le. A magyarítás telepítésekor az összes nem fizetős plugint bejelőltem, utánna az indításnál a datánál mindent beikszeltem. Bocs, nem erőszakoskodni akarok azzal, hogy megint ugyanazt írom le, csak segíteni próbálok. Engem nagyon bosszantott, amíg meg nem tudtam csinálni.
krisstof

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: krisstof »

Köszi Vendég a segítséget!!!
Megpróbálom én is még egyszer.
ChrisJ

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: ChrisJ »

Sziasztok
Először is gratulálok ahhoz, hogy sikerült befejezni a magyarítást, nagy köszönet nektek, már nagyon vártam, hogy megjelenjen.
Nálam szerencsére nem volt semmilyen gond a telepítéssel, működik a magyarítás. Eddig csak néhány apró hibát vettem észre, de például azok a könyvek amiket eddig megtaláltam, azok közül sok volt az angol nyelvű ,valamint még annyi hogy, nem tudok ékezetes betűket beírni, például italkészítésnél. Ilyen hibák vannak másoknál is ,vagy csak nálam fordulnak elő? Vagy valamit rosszul csinálhattam?
norbypapo

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: norbypapo »

hello all!
azt szeretném megkérdezni hogy feltétlenül muszáj telepíteni a kiegészítőket a magyarosítás telepítése elött :?: :?: :?:
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Sikerült felltenni a magyarosítást! :)
KÖSZÖNÖM SZÉPEeEeEeEeEeEeEe(levegő vétel)EeEeEeEeEeEeEeEeEeEeEeE(öt év múlva)eEeEeEeEeEeEeEeEeEeEeEeNNnnn! :)
Leírom hogy hogy sikerült feltenni mert nem minden napi:
rakom fel, a hangnál nem pipáltam ki semmit, és kipipáltam a 1,2 európai patchet.
Rakodik fel a pecs, közben netezk. De nem tudtam mert ahozz már gyenge a gépem. Így totál halál. Szerintem le is fagyott, aztán kiirta egy hibaüzenetet a pacthről. Le OK-ztam, majd felrakta a magyarosítást. Elindítottam a játékot, és LOL magyar lett :)
Meg nem is eredeti
Vendég

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vendég »

WEzt leírnád egy kcisit részletesebben? Bocsi lehet h én vagyok hülye de nem nagyon értem...:S
Vik_jelszó_nélkül

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik_jelszó_nélkül »

norbypapo írta:hello all!
azt szeretném megkérdezni hogy feltétlenül muszáj telepíteni a kiegészítőket a magyarosítás telepítése elött :?: :?: :?:
Nem muszáj. Ami nélkülözhetetlen, az az 1.2-es javítás, ami nagyon ajánlott, az a nemhivatalos folt.
Vik_jelszó_nélkül

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik_jelszó_nélkül »

Vendég írta:WEzt leírnád egy kcisit részletesebben? Bocsi lehet h én vagyok hülye de nem nagyon értem...:S
Ha a telepítés menetére gondolsz, akkor elég részletesen leírtam itt.
Xianon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Xianon »

Aszerint csináltam mindig és nekem nem lett jó. : / :(
am az előző vendég én voltam csak nem írtam be véletlen a nevem.
Xianon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Xianon »

Srácok nem értek valamit...felteszem a patchet, és még is 1.0-t ír ki, ez meg hogy lehet, ha állítolag sikeresen felírta a patchet?:S most már tlejesen kivok ettől a játéktól én is :S: S
Szóról szóra mindent úgyanugy csinek ahogy kell ésm égse müxik. :S
Vendég

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Azt elmondanátok hogy tí hogyan törlitek le az obliviont?? Mer nekem sehogy sem megy hanem kiad valami hibaüzenetet amit csak le okézni tudok és nem történik semi!
Luc_jelszo_nelkul

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Luc_jelszo_nelkul »

Vendég írta:Azt elmondanátok hogy tí hogyan törlitek le az obliviont??
Sima uninstall, de mivel ez rajtad nem segít, így:
Törlöm a játék könyvtárát, a dokumentumok között megkeresem azt a két könyvtárat, amit az oblivion rak fel (biztonsági mentést csinálok a játékállásokról, ha szükségem van még rájuk), és törlöm ezeket is. Megkeresem a registryben az oblivionra vonatkozó bejegyzéseket és azokat is törlöm.
Na de! A "Documents and Settings" könyvtárban bírsz akkora galibát okozni, hogy megfekszik tőle a géped, tehát ott csak olyat törölj, amiről meggyőződtél, hogy tényleg törölhető. A reigstryre pedig fokozottan igaz ez. De ezek már nem az Oblivion fordításához tartozó témák, inkább az alapszintű számítógéphazsnálathoz szükségesek.
Igen, szerintem a registry is. Legalább is bizonyos részei.
Rabbyt

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Rabbyt »

Csáó mindenki! Grat. a magyarításhoz és ezer kösz. De lenne egy hibám az Oblivion-ban ami nem biztos, hogy a magyarításhoz kapcsolódik. A probléma a következő: A játék közben a karakterem lelassul, mikor futnia kéne nagyon lassan sétál egyes területeken. Nem akad a játék csak a karakter lassú. pls. vki. help!!!!!!!!
botond93

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: botond93 »

Nyomd le a Caos Lock gombot és láss csodát. :D
ChrisJ

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: ChrisJ »

ChrisJ írta:Sziasztok
Először is gratulálok ahhoz, hogy sikerült befejezni a magyarítást, nagy köszönet nektek, már nagyon vártam, hogy megjelenjen.
Nálam szerencsére nem volt semmilyen gond a telepítéssel, működik a magyarítás. Eddig csak néhány apró hibát vettem észre, de például azok a könyvek amiket eddig megtaláltam, azok közül sok volt az angol nyelvű ,valamint még annyi hogy, nem tudok ékezetes betűket beírni, például italkészítésnél. Ilyen hibák vannak másoknál is ,vagy csak nálam fordulnak elő? Vagy valamit rosszul csinálhattam?
Megoldottam a problémát, azzal hogy a betöltési sorrendben az utolsó helyekre raktam a morrohun és a magyarjavitas esp-t, így már minden ami angol volt magyar lett. Így már tökéletes. :D . Már csak ékezetes betűket nem tudok beírni, de azon már nem múlik.
Xianon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Xianon »

Chirsj és megtudod nekem mondani h hogyan lehet beállítani a sorrendet? Bocsi ha hülyét kérdezek, de sajnos nem tudom. :D
ferenc001
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009. aug. 18., kedd 12:35

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: ferenc001 »

Xianon írta:Chirsj és megtudod nekem mondani h hogyan lehet beállítani a sorrendet? Bocsi ha hülyét kérdezek, de sajnos nem tudom. :D
Oblivion Mod Managerrel. Legalábbis én azzal szoktam. Remélem nem baj hogy én válaszoltam rá. :)
Rabbyt

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Rabbyt »

Kedves botond93 ennyire sík hülyének nézel? Hiába nyomom a Caps Lock-ot vagy a shift-et.
Egyes területeken gyorsan fut aztán lassan aztán még lassabban:) Maga a játék nem akad. Csak a karakterem mintha akadna. Nem tudom, hogy ez a magyarítás hibája e vagy valami más. Senki nem tapasztalt ilyen bug-ot?
krisstof

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: krisstof »

ÁÁÁÁÁ,nekem még mindig nem sikerrül megcsinálnom.
Pedig anyira szeretném nyomni magyarul a gamet.
Szinte már mindent kipróbáltam amit ajánlottak:1.felraktam az obliviont
2.felraktam az 1.20416 English nevű patchet
3.felrakom a magyarítást:a beopipálásoknál bavan pipálva az alap összetevők,a dark ui,az unnofical patch,és a betűtipsok.
Ezután jön a hangátalakítás.na itt ugye kettőt lehet,az alapjáték 1 és 2-es voicját,és a shivering isles-ét.
Na én bepipáltam az elsőt,vagyis a voices 1 és 2.
Na ezután szépen telepít,nem ír ki semmi hibát.
A telepítés után elindítom a launcert,és a data files-ban ugye be kéne X-elgetni a fájlokat,de nekem már alapból be van.
Na tehát elíndítom a gamet,minden simán bejön,de megint csak a menü magyar,a párbeszédek és a küldik nem.
Ja és a dark elf hapsinak nincs hangja,pedig a hangátalakítás sikeresen megtörtént.
Valaki megmondaná mit csináltam rosszul,és elmondaná hogy kell helyesen megcsinálni?
totya
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 22:42

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: totya »

krisstof írta:ÁÁÁÁÁ,nekem még mindig nem sikerrül megcsinálnom.
Én még ki se próbáltam a magyarítást, nem volt időm, de látatlanban ha vista vagy win7 akkor a telepítőket rendszergazdaként futtasd, és ne legyen víruskereső aktív ezek alatt, és bontsd a netkapcsolatot is.
livia7605
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. szept. 11., pén. 22:14

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: livia7605 »

Rabbyt írta:Kedves botond93 ennyire sík hülyének nézel? Hiába nyomom a Caps Lock-ot vagy a shift-et.
Egyes területeken gyorsan fut aztán lassan aztán még lassabban:) Maga a játék nem akad. Csak a karakterem mintha akadna. Nem tudom, hogy ez a magyarítás hibája e vagy valami más. Senki nem tapasztalt ilyen bug-ot?
Szia! Lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem lehet, hogy egyszerűen csak fárad a figurád? Tudod, a zöld csík alul, ha elfogy pihenned kell. Csak tippelgetek, de hátha segít!
pannon

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: pannon »

szasztok az oblivion magyar de a shivering isles és a Knights of the nine nem magyarok
az mért van????
Sapis

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Sapis »

Hellosztok

Csak azt szeretném kérdezni hogy amikor a császár (igen rögtön a börtönben) beszél, azt nem feliratozza (kivéve amikor válaszolnom is kell, akkor az magyar) ez direkt van így?
Deepidea32

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Deepidea32 »

Hy!
Köszönet a letöltéséért én is hasznát veszem! Grat a munkátokhoz.
Most már 100-szor leírtátok rá a választ, de én nem tudom, hogy privátba valaki letudná írni arra a problémára a részletes leírást, hogy mi a megoldás arra, hogy nem beszélnek az emberek.
A felirat tökéletes csak nem beszélnek az emberek ami elég kellemetlen ilyen szinkronnál. :)
Azt a telepítős cuccot megcsináltam a data cuccokat is kijelöltem. A patch lesz a gond?
A patchet nem tettem fel , ha ez számít. Valaki privátba arról adna 1 linket?


Előre is köszönöm az ezredik idióta aki alap dolgot kérdez.
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Erre a névre kéne a privát. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

pannon írta:szasztok az oblivion magyar de a shivering isles és a Knights of the nine nem magyarok
az mért van????
Mert nem fordítottuk le őket.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Deepidea írta:Erre a névre kéne a privát. :)
Csakazértis ide írom. :)
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=21&t=77
ChrisJ

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: ChrisJ »

ferenc001 írta:
Xianon írta:Chirsj és megtudod nekem mondani h hogyan lehet beállítani a sorrendet? Bocsi ha hülyét kérdezek, de sajnos nem tudom. :D
Oblivion Mod Managerrel. Legalábbis én azzal szoktam. Remélem nem baj hogy én válaszoltam rá. :)
Semmi gond, egyébként ha nem változtatod a sorrendet akkor is mennie kéne valamilyen szinten a magyarításnak, nálam csak a könyvek nagy részében és térképen voltak angol részek, párbeszédek, küldetések,tárgyak eddig is magyarok voltak nálam.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dash írta: Noss arról lenne szó, hogy neki kellene állni a Morrowind, vagy az Oblivion szinkronizálásának. Én akár ebbe pénzt is hajlandó lennék belefektetni, ha bár nem állok a leggazdagabb emberek toplistájának egyik posztján sem, de miután véghez vittétek kétszer is, azt, ami konkrétan majdnem hogy Ember feletti mai világunkban, én amondó vagyok, neki lehetne állni könnyedén a szinkronnak is. Csupán legalább 1 jó minőségű mikrofon kell amivel fel lehet venni a hangodat, és néhány "jóhangú" vállalkozó szellemű életképes ember. no meg persze a hangok megvágása, és torzítása, ha már ugye nem csak emberekről beszélünk.
Ha benne lennétek, legalább egy picit is, kérlek üzenjetek nekem az adamo.90@hotmail.com e-mail címemre, vagy válaszoljatok itt. Az oldalt naponta fogom nézni, és várni fogom válaszotokat.
Minden jót, és így tovább MorroHun Team! (:
Természetesen megoldható. A mikrofonon kívül kellene hozzá még néhány szinkronszínész, stúdió, valamint kb. 700000 Ft. Mármint az Oblivon esetében. Morrowind szövegmennyisége tudtommal jóval nagyobb, nyilván többe kerülne.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisstof írta:ÁÁÁÁÁ,nekem még mindig nem sikerrül megcsinálnom.

Ja és a dark elf hapsinak nincs hangja,pedig a hangátalakítás sikeresen megtörtént.
Valaki megmondaná mit csináltam rosszul,és elmondaná hogy kell helyesen megcsinálni?
Helyesen így kell csinálni.

Más modokat használsz a magyarítás mellett? Próbáld meg kikapcsolni őket, hátha úgy érvényesülni fog a morrohun.esp meg a magyarjavitas.esp.
krisstof

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: krisstof »

Kösz Vik a segítséget!
De am az mért van,hogy ha felteszem a patchet,és utána megnézem a játék főmenüjében hogy a patch verzió számára lett e átírva a ,akkor mégsem az van írva,hanem az lapjátéké?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisstof írta:Kösz Vik a segítséget!
De am az mért van,hogy ha felteszem a patchet,és utána megnézem a játék főmenüjében hogy a patch verzió számára lett e átírva a ,akkor mégsem az van írva,hanem az lapjátéké?
Ha felrakod az 1.2.0416-os javítást, akkor ezt a számot kell látnod a bal alsó sarokban. Ha nem ez a szám van ott, akkor nem sikerült felraknod a javítást.
Dash

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Dash »

Vik, hová számolsz el te annyi pénzt? Még ha tudnék is stúdiót szerezni, akkor se lenne túlságosan kézen fekvő, mert akkor nagyjából egy helyre kellene költözni, és munka helyet kellene váltani.:D Legalábbis számításaim szerint.

Magyarítással kapcsolatosan.
Úgy tudtam hogy kiterjed a +2 kiegészítőre is. Vagy tán ennyire félre olvastam volna? (:
Dash

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Dash »

"Nincsenek lefordítva, használatuk esetén angol mondatokkal találkozhatsz a játékban."

Ok. Semmi, nem szóltam. (:
Rabbyt

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Rabbyt »

Nem sajnos nem csak fáradt, pedig jó lenne :) olyan mintha akadna a karim, de körülötte rendesen megy minden. Próbáltam Lejjebb venni a graf-ot, de ugyse jó. 1.2 -es path van rajta. lehet hogy uninstall kéne de nincs kedvem hozzá :) Mindegy, ha nem megy sehogy az kell. Sztem valami bug lesz és az uninstall megoldja.
Dénes

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Dénes »

Hali!

Először is köszi a fordításért,nagyon jó!az lenne a kérdésem h valaki tudna nekem segíteni abban,h. hogyan tudnék szintet lépni?és h. egy elsődleges képességem miért csak kezdő szinten van mikor 43 skill van rajta?ha jól tudom annak már haladónak kéne lenni.akárhol keresem akár melyik városban nem tudom hol lehtne felfejleszteni....(blokkolás...)valamitn mitől függ hogy hanyas szintű vagyok?már Martint is vissza vittem az apátsága de még mindig csak 1szintű vagyok,és nem egyszer kiírta több képességnél is h az szintet lépett vagy mi,csak a skill növekedett mellette....:s (PL Blokkolásnál 43...)maradt a kezdő:S valamint az ilyeneket hogy tudom fejleszteni h. erő,állóképesség? mert ahogy elnéztem nem oylan a szint lépés ebben a játékban mint pl a gothicban h szintet lépsz kapsz 5 skillpontot és arra osztod el amire akarod....ha ezt valaki leírná nekem részletesen,azt nagyon megköszönném...

Üdv:Dénes
Dénes

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Dénes »

meg mgé annyi lenne a kérdésem,h. melyik a magasabb szint az újonc,vagy akezdő? lehet hülyeséget kérdezek,de még nem játszottam ezzel:S előlre is köszi
Talán

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Talán »

Dénes írta:Hali!

Először is köszi a fordításért,nagyon jó!az lenne a kérdésem h valaki tudna nekem segíteni abban,h. hogyan tudnék szintet lépni?és h. egy elsődleges képességem miért csak kezdő szinten van mikor 43 skill van rajta?ha jól tudom annak már haladónak kéne lenni.akárhol keresem akár melyik városban nem tudom hol lehtne felfejleszteni....(blokkolás...)valamitn mitől függ hogy hanyas szintű vagyok?már Martint is vissza vittem az apátsága de még mindig csak 1szintű vagyok,és nem egyszer kiírta több képességnél is h az szintet lépett vagy mi,csak a skill növekedett mellette....:s (PL Blokkolásnál 43...)maradt a kezdő:S valamint az ilyeneket hogy tudom fejleszteni h. erő,állóképesség? mert ahogy elnéztem nem oylan a szint lépés ebben a játékban mint pl a gothicban h szintet lépsz kapsz 5 skillpontot és arra osztod el amire akarod....ha ezt valaki leírná nekem részletesen,azt nagyon megköszönném...

Üdv:Dénes
Aludt már a karaktered ágyban?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Dénes írta:Hali!

Először is köszi a fordításért,nagyon jó!az lenne a kérdésem h valaki tudna nekem segíteni abban,h. hogyan tudnék szintet lépni?és h. egy elsődleges képességem miért csak kezdő szinten van mikor 43 skill van rajta?ha jól tudom annak már haladónak kéne lenni.akárhol keresem akár melyik városban nem tudom hol lehtne felfejleszteni....(blokkolás...)valamitn mitől függ hogy hanyas szintű vagyok?már Martint is vissza vittem az apátsága de még mindig csak 1szintű vagyok,és nem egyszer kiírta több képességnél is h az szintet lépett vagy mi,csak a skill növekedett mellette....:s (PL Blokkolásnál 43...)maradt a kezdő:S valamint az ilyeneket hogy tudom fejleszteni h. erő,állóképesség? mert ahogy elnéztem nem oylan a szint lépés ebben a játékban mint pl a gothicban h szintet lépsz kapsz 5 skillpontot és arra osztod el amire akarod....ha ezt valaki leírná nekem részletesen,azt nagyon megköszönném...

Üdv:Dénes
A szintlépés ugyanolyan mint aMorrowindben, de látom hogy akkor a Morroval nem játszottál.
Ezt olvasd el:
http://www.morrowindhq.hu/modules.php?n ... tat&pid=46
Bamanna

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Bamanna »

Hali mindenki!
Először is csodás a fordítás :D Viszont lenne egy apró problémám: némelyik NPC nem beszél, viszont a magyar felirat megjelenik, de olyan gyorsan egymás után, h nem lehet elolvasni :( ez mitől van?
Köszi előre is a segítséget
Krisztian5
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. szept. 13., vas. 11:17

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Krisztian5 »

Sziasztok!

Először is fogadjátok nagy gratulációmat a magyarosításhoz. Nagyon vártam már és köszönöm munkátok!!!

Azonban van egy kis problémám vele, de lehet én rontottam el valamit. Az alapjátékot és a 2 kieget feltettem. Szépen ment is a játék a magyarosítás után, azonban mikor a császárt megölték elkezdtem sorban kapni pár angol nyelvű küldetést is; pl:
http://img6.imageshack.us/img6/728/obli ... 058045.jpg

Ezek miért nem lettek magyar nyelvűek :?:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések és válaszok az Oblivion magyarításával kapcsola

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bamanna írta:Hali mindenki!
Először is csodás a fordítás :D Viszont lenne egy apró problémám: némelyik NPC nem beszél, viszont a magyar felirat megjelenik, de olyan gyorsan egymás után, h nem lehet elolvasni :( ez mitől van?
Köszi előre is a segítséget
Át kell alakítania a hangokat a telepítőnek.
Válasz küldése