Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta:
Ron077 írta:lehet hülyén hangzik de én kiváncsi vagyok ki milyen karakterrel nyomja a játékot) faj,csillagjegy,elsődleges tulajdonságok.bár enyém szerintem az ideális :D
Na mert mi a Te ideális karaktered? :)
Amúgy az Aránéban nem tudom legyőzni kb a 4. ellenfelet. Nem tudom miért. A harcosommal mindenkit levertem régen. De ez az új 22 szintű battlemagem, nem bírja az arénát, de szerencsére minden mást igen. Valaki tudna valami jó tanácsot adni hogy egy varázsló mit kezdjen az arénában? :idea:
breton mágus) csillagjegy mágus(kell az 50pont manna)

2fő vonás:intelligencia,akaraterő

7elsődleges tulajdonság:penge
nehéz páncél
átváltoztatás
idézés
pusztitás
miszticizmus
helyreállitás

de nehéz páncél helyett illuzio jobb lett volna ezekkel végignyomod mágus küldetéseket a tolvaj cég sétagalopp lesz:)

arénát 1.szinten nyomtam végig gond nélkül)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

az is lesz penge,nehéz páncél helyett választok mást még szerencse van fix mentésem csatorna kijáratnál :D
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Ron077 írta:
Zoli182 írta:
Na mert mi a Te ideális karaktered? :)
Amúgy az Aránéban nem tudom legyőzni kb a 4. ellenfelet. Nem tudom miért. A harcosommal mindenkit levertem régen. De ez az új 22 szintű battlemagem, nem bírja az arénát, de szerencsére minden mást igen. Valaki tudna valami jó tanácsot adni hogy egy varázsló mit kezdjen az arénában? :idea:
breton mágus) csillagjegy mágus(kell az 50pont manna)

2fő vonás:intelligencia,akaraterő

7elsődleges tulajdonság:penge
nehéz páncél
átváltoztatás
idézés
pusztitás
miszticizmus
helyreállitás

de nehéz páncél helyett illuzio jobb lett volna ezekkel végignyomod mágus küldetéseket a tolvaj cég sétagalopp lesz:)

arénát 1.szinten nyomtam végig gond nélkül)
villámérintésel nyomulj arénába kivéve azt a bajnok elf-nél azt üsd varázsold nyird mindenhogy az a legrosszabb ellenfél pajzsa miatt.körbe zavart arénán futás közbe gyogyitottam magam :D
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Héj Ron! Én is Breton vagyok :) csak nekem hölgy a csillagjegyem mert jó a plusz akaraterő is mert gyorsabban töltődik vissza a mana, az állóképsség plusz meg jól jön mert egy varzslónak az nem sok.
Amúgy meg nehéz páncélban nyomulsz? Hogy bírod? Mondjuk én nem használom se az illuziót, se az átváltozást, se a miszticizmust, tehát én inkább olyan battlemage vagyok.
Rájöttem valamire,, ez egy forduló pont a játékban. Idézek daedra pajzsot 120ms-re azzal védekezek és sárkánygyíkot, és az kinyírja az arénában erösködő kis harcosokat. Annyit sebez a kis gyíkom (XD) 1 támadása 70-100 HP-t vesz le, az tűzgolyóból is sok lenne, és ez csak egy támadás. Megtanulhattam volna Daedrát is idézni, de az csak 30 manába kerülne akkor biztosan szar is XD ( meg tapasztalatból tudom hogy jó a gyík is) még megtanulhattam volna a pókdaedra idézést is, de azzal meg nem megyek semmire ha csőkkenti az ellen tulajdonságait. Nekem nyers erő kell.
Amúgy én 10 nehézségi szinten játszok. Úgy van a közép (0) legnehezebb (50) és és 10en játszok. Majd a következő Assassin (és vegyes) karimmal 25ős nehézséggel fogom kinyomni a játékot. :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli182 írta: Amúgy én 10 nehézségi szinten játszok. Úgy van a közép (0) legnehezebb (50) és és 10en játszok. Majd a következő Assassin (és vegyes) karimmal 25ős nehézséggel fogom kinyomni a játékot. :D
Szintén zenész. Vagyis breton. :) Pont középen van a nehézség, ezzel hétvégén két hegyi oroszlán többször is kinyírt, pedig vittem hű követőmet, Erthort is (aki hetek óta reméli, hogy hamarosan eljut Skingradba :) ), meg ott lábatlankodott egy-két kobold az egyik Oblivion kapunál, mégse volt esélyem ellenük. De már tudom, honnan szerezhetek daedroth fogat - már csak az hiányzik a Midas féle erőlökés varázslathoz, onnan kezdve pedig nem sok esélyük lesz az úthenger jellegű szörnyeknek a csatamágusom ellen. Remélem. :)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta:Héj Ron! Én is Breton vagyok :) csak nekem hölgy a csillagjegyem mert jó a plusz akaraterő is mert gyorsabban töltődik vissza a mana, az állóképsség plusz meg jól jön mert egy varzslónak az nem sok.
Amúgy meg nehéz páncélban nyomulsz? Hogy bírod? Mondjuk én nem használom se az illuziót, se az átváltozást, se a miszticizmust, tehát én inkább olyan battlemage vagyok.
Rájöttem valamire,, ez egy forduló pont a játékban. Idézek daedra pajzsot 120ms-re azzal védekezek és sárkánygyíkot, és az kinyírja az arénában erösködő kis harcosokat. Annyit sebez a kis gyíkom (XD) 1 támadása 70-100 HP-t vesz le, az tűzgolyóból is sok lenne, és ez csak egy támadás. Megtanulhattam volna Daedrát is idézni, de az csak 30 manába kerülne akkor biztosan szar is XD ( meg tapasztalatból tudom hogy jó a gyík is) még megtanulhattam volna a pókdaedra idézést is, de azzal meg nem megyek semmire ha csőkkenti az ellen tulajdonságait. Nekem nyers erő kell.
Amúgy én 10 nehézségi szinten játszok. Úgy van a közép (0) legnehezebb (50) és és 10en játszok. Majd a következő Assassin (és vegyes) karimmal 25ős nehézséggel fogom kinyomni a játékot. :D
helló)jaja vitézség nehéz páncéljába de fel kénne nyomnom páncél viselési skill-t nagyon gyenge vagyok és páncél sulyát azt hiszem mesterfokon nem érzem)én idézést nem használom de pusztitást meg átváltoztatást felnyomom 50-re minél előbb:) átváltoztatást könnyü lesz keresek egy közepes ládát s nyomom rá könnyü zárnyitást) arénát lezavartam ében kard ében pajzs enyém)))))))most fogok Anvilba házat venni kell az alagsori szellem tűzbotja :D aztán Anvilbol körbe sétálom országot ajánlo levelek miatt.jah ajánlom neked is tedd fel modot mutatja ellenfél életerejét )átváltoztatás(zárnyitás)illuzio(kaméleon) miatt tolvajcégnél fog jól jönni)különbe gyenge tűzgolyó relative gyenge ha eltalálsz vele valakit másodpercekig sebzi.nah go még fél órát játszom) ugy tűnnik breton a legnépszerűbb :)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

jah bug miatt újra kezdtem és penge helyett illuzio van)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

:shock: Te nem használsz idézést? Pedig nagyon jó. Jobban meg van csinálva mint a Morrowindben. Itt olcsó jó és mindent lehet vele idézni, és nagyon gyorsan fejlődik tőle a karakter.
Én végigjátszottam a Morrot is egy bretonnal, de az Oblit már végigjátszottam egy redguraddal, de majd akarok egy kjajitot is az olyan jó (még sose volt) ahogy csóválja a farkát. Kell nekem olyan karakter akinek van farka XD rossz az aki rosszra gondol... mellékesen most a bretonom csaj...
Amúgy nem vagyok buzi, 50 óra bretonnal való játszás után észrevettem a breton csajom nevét, és mi az? Hát Zoli XD A páncél skillt úgy tudod jól felviini hogy oda álsz egy gyenge ellenség elé (potkány) és hagyod hogy üssön. Azért nézz a karakteredre 5 percenként :) és gyorsan fel megy a skill. Én még nem használtam csak olvastam.
Mi a mod neve és tudsz is adni linket amivel lehet látni az ellen életerejét? Mert ez nagyon érdekelne :)
Amúgy Te nem dolgozol vagy nem jársz suliba, hogy éjfélig gamelsz? Bocs, mondjuk az sem lenne jobb ha minden nap teleportálnál.

Vik!? Igen, a daedroth fog daedrothból esik, de ezt pont Te nem tudod? Erthor, az a kis pöccs akit kapsz ha végignyomod az arénát? Az jó fej, legalább világit XD Viszont nem szoktam használni mert plusz egy ember van akkor a képernyőn és hát a gép azt nem szereti :) Néha szaggatt, de ésszel állítottam be a grafot. Finomak azok a 2D-s fák XD Viszont akkora a dzsindzsa.

Jaj, osztálytársam elhozta nekem a 9...8...7... könyvet. Nagyon jó, mindenkinek ajánlom. (de ez nem a reklám helye) :oops:
lampaoltogato

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Az oblivionhq-ról tud valaki? Eltűntek a szerverükről:(
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta::shock: Te nem használsz idézést? Pedig nagyon jó. Jobban meg van csinálva mint a Morrowindben. Itt olcsó jó és mindent lehet vele idézni, és nagyon gyorsan fejlődik tőle a karakter.
Én végigjátszottam a Morrot is egy bretonnal, de az Oblit már végigjátszottam egy redguraddal, de majd akarok egy kjajitot is az olyan jó (még sose volt) ahogy csóválja a farkát. Kell nekem olyan karakter akinek van farka XD rossz az aki rosszra gondol... mellékesen most a bretonom csaj...
Amúgy nem vagyok buzi, 50 óra bretonnal való játszás után észrevettem a breton csajom nevét, és mi az? Hát Zoli XD A páncél skillt úgy tudod jól felviini hogy oda álsz egy gyenge ellenség elé (potkány) és hagyod hogy üssön. Azért nézz a karakteredre 5 percenként :) és gyorsan fel megy a skill. Én még nem használtam csak olvastam.
Mi a mod neve és tudsz is adni linket amivel lehet látni az ellen életerejét? Mert ez nagyon érdekelne :)
Amúgy Te nem dolgozol vagy nem jársz suliba, hogy éjfélig gamelsz? Bocs, mondjuk az sem lenne jobb ha minden nap teleportálnál.

Vik!? Igen, a daedroth fog daedrothból esik, de ezt pont Te nem tudod? Erthor, az a kis pöccs akit kapsz ha végignyomod az arénát? Az jó fej, legalább világit XD Viszont nem szoktam használni mert plusz egy ember van akkor a képernyőn és hát a gép azt nem szereti :) Néha szaggatt, de ésszel állítottam be a grafot. Finomak azok a 2D-s fák XD Viszont akkora a dzsindzsa.

Jaj, osztálytársam elhozta nekem a 9...8...7... könyvet. Nagyon jó, mindenkinek ajánlom. (de ez nem a reklám helye) :oops:
melozok legalábbis imitálom,amugy 1-ig játszottam :D a mod neve:Colorued_Enemy_Heath-3774 összesen 35kb)jah sétálgatok nincs gyors utazás és ha erőd,rom,település jelenik meg megkeresem)pár mellék küldetés igy leesett útközbe:) pl egy ficko elküldött medvére vadászni :D egyszer már végig vittem én is most lassan ráérősen nyomom pl Anvili szellemhajos küldetés először kiesett)mod-okrol még annyit volt egy bosszanto szokásuk őröknek hiába törtem be irto profin átlátttak falon vagy mi s jöttek utánam be :( nah ezt hogy kiiktassak szintén van mod)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Ron077 írta:
Zoli182 írta::shock: Te nem használsz idézést? Pedig nagyon jó. Jobban meg van csinálva mint a Morrowindben. Itt olcsó jó és mindent lehet vele idézni, és nagyon gyorsan fejlődik tőle a karakter.
Én végigjátszottam a Morrot is egy bretonnal, de az Oblit már végigjátszottam egy redguraddal, de majd akarok egy kjajitot is az olyan jó (még sose volt) ahogy csóválja a farkát. Kell nekem olyan karakter akinek van farka XD rossz az aki rosszra gondol... mellékesen most a bretonom csaj...
Amúgy nem vagyok buzi, 50 óra bretonnal való játszás után észrevettem a breton csajom nevét, és mi az? Hát Zoli XD A páncél skillt úgy tudod jól felviini hogy oda álsz egy gyenge ellenség elé (potkány) és hagyod hogy üssön. Azért nézz a karakteredre 5 percenként :) és gyorsan fel megy a skill. Én még nem használtam csak olvastam.
Mi a mod neve és tudsz is adni linket amivel lehet látni az ellen életerejét? Mert ez nagyon érdekelne :)
Amúgy Te nem dolgozol vagy nem jársz suliba, hogy éjfélig gamelsz? Bocs, mondjuk az sem lenne jobb ha minden nap teleportálnál.

Vik!? Igen, a daedroth fog daedrothból esik, de ezt pont Te nem tudod? Erthor, az a kis pöccs akit kapsz ha végignyomod az arénát? Az jó fej, legalább világit XD Viszont nem szoktam használni mert plusz egy ember van akkor a képernyőn és hát a gép azt nem szereti :) Néha szaggatt, de ésszel állítottam be a grafot. Finomak azok a 2D-s fák XD Viszont akkora a dzsindzsa.

Jaj, osztálytársam elhozta nekem a 9...8...7... könyvet. Nagyon jó, mindenkinek ajánlom. (de ez nem a reklám helye) :oops:
melozok legalábbis imitálom,amugy 1-ig játszottam :D a mod neve:Colorued_Enemy_Heath-3774 összesen 35kb)jah sétálgatok nincs gyors utazás és ha erőd,rom,település jelenik meg megkeresem)pár mellék küldetés igy leesett útközbe:) pl egy ficko elküldött medvére vadászni :D egyszer már végig vittem én is most lassan ráérősen nyomom pl Anvili szellemhajos küldetés először kiesett)mod-okrol még annyit volt egy bosszanto szokásuk őröknek hiába törtem be irto profin átlátttak falon vagy mi s jöttek utánam be :( nah ezt hogy kiiktassak szintén van mod)
Dobsz egy linket ahonnan le tudom szedni a ellenfél életerejét mutató modot? Nekem nincs gondom az őrökkel, pont jó és normális minden. A teleportot másra értettem...tudod, ha részegen bealszol a kocsmában és másnap/aznap otthon ébredsz fel.
Adj linket mert nem értek ezekhez a modozásokhoz :'(
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta:
Ron077 írta:
melozok legalábbis imitálom,amugy 1-ig játszottam :D a mod neve:Colorued_Enemy_Heath-3774 összesen 35kb)jah sétálgatok nincs gyors utazás és ha erőd,rom,település jelenik meg megkeresem)pár mellék küldetés igy leesett útközbe:) pl egy ficko elküldött medvére vadászni :D egyszer már végig vittem én is most lassan ráérősen nyomom pl Anvili szellemhajos küldetés először kiesett)mod-okrol még annyit volt egy bosszanto szokásuk őröknek hiába törtem be irto profin átlátttak falon vagy mi s jöttek utánam be :( nah ezt hogy kiiktassak szintén van mod)
Dobsz egy linket ahonnan le tudom szedni a ellenfél életerejét mutató modot? Nekem nincs gondom az őrökkel, pont jó és normális minden. A teleportot másra értettem...tudod, ha részegen bealszol a kocsmában és másnap/aznap otthon ébredsz fel.
Adj linket mert nem értek ezekhez a modozásokhoz :'(
részegen??? figyelj adj email cimet üzibe és átküldöm nem tom fejből linket
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

ok. Hadjuk ezt a részeg témát. E-mail: bosnyak3@gmail.com Küldj hozzá használati útmutatót, mert gyakran nem látom fától az erdőt XD Biztos jó ez a mod, főleg hogy sokat dottolok :) Jó lesz látni mégjobban ahogyan az ellenség lassú halált hal :) Jaj de brutál vagyok :P
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta:ok. Hadjuk ezt a részeg témát. E-mail: bosnyak3@gmail.com Küldj hozzá használati útmutatót, mert gyakran nem látom fától az erdőt XD Biztos jó ez a mod, főleg hogy sokat dottolok :) Jó lesz látni mégjobban ahogyan az ellenség lassú halált hal :) Jaj de brutál vagyok :P
ok elküldtem) van leirás hozzá harc közben ellenféllre irányitott célkereszt váltja szinét)zőld--sárga--piros=győzelem :D
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Ron077 írta:
Zoli182 írta:ok. Hadjuk ezt a részeg témát. E-mail: bosnyak3@gmail.com Küldj hozzá használati útmutatót, mert gyakran nem látom fától az erdőt XD Biztos jó ez a mod, főleg hogy sokat dottolok :) Jó lesz látni mégjobban ahogyan az ellenség lassú halált hal :) Jaj de brutál vagyok :P
ok elküldtem) van leirás hozzá harc közben ellenféllre irányitott célkereszt váltja szinét)zőld--sárga--piros=győzelem :D
Jah csak színezi? Én azt hittem számokba kiirja. Na mindegy, meglesem. Köszi szépen :)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Az egész data mappát vagy csak az utolsót amiben az a sok izé van, melyiket másoljam hova? Csak úgy rakjam bele az Oblivion mappájába?
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta:Az egész data mappát vagy csak az utolsót amiben az a sok izé van, melyiket másoljam hova? Csak úgy rakjam bele az Oblivion mappájába?
nah nálam ugy van sepuence_dds van data--texturesbe téve meg a játék data--textures--menus mappájába átmásoltam main mappát nem tudom melyik modszertől mutatja:) müködik és kész. az IFL fájl-t meg simán data mappába másold be,mondjuk leirás oblivion főkönyvtárát irja hogy odamásold.sok sikert)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli182 írta:Az egész data mappát vagy csak az utolsót amiben az a sok izé van, melyiket másoljam hova? Csak úgy rakjam bele az Oblivion mappájába?
Általában a beépülők telepítése úgy történik, hogy kicsomagolod a tömörített állományt egy átmeneti könyvtárba, majd annak a tartalmát átmásolod az Oblivion\Data könyvtárba. Arra figyelni kell, hogy ha a mod tartalmaz Data mappát, akkor csak annak a belsejét kell átmásolni, mert ha valami az Oblivion\Data\Data könyvtárba kerül, azt a játék nem fogja tudni használni.

Bonyolultabb modoknál előfordulhat, hogy több különféle könyvtárból lehet választani, ilyenkor el kell olvasni a mellékelt tájékoztatót, mert abban leírják, melyiket kell átmásolni az Oblivion\Data könyvtárba. A leírás elolvasása más esetekben is hasznos lehet.

Végül, ha a beépülő tartalmaz valamilyen .esp vagy .esm állományt, azt be kell kapcsolni az indító menü-Adatfájlok részében.
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Vik írta:
Zoli182 írta:Az egész data mappát vagy csak az utolsót amiben az a sok izé van, melyiket másoljam hova? Csak úgy rakjam bele az Oblivion mappájába?
Általában a beépülők telepítése úgy történik, hogy kicsomagolod a tömörített állományt egy átmeneti könyvtárba, majd annak a tartalmát átmásolod az Oblivion\Data könyvtárba. Arra figyelni kell, hogy ha a mod tartalmaz Data mappát, akkor csak annak a belsejét kell átmásolni, mert ha valami az Oblivion\Data\Data könyvtárba kerül, azt a játék nem fogja tudni használni.

Bonyolultabb modoknál előfordulhat, hogy több különféle könyvtárból lehet választani, ilyenkor el kell olvasni a mellékelt tájékoztatót, mert abban leírják, melyiket kell átmásolni az Oblivion\Data könyvtárba. A leírás elolvasása más esetekben is hasznos lehet.

Végül, ha a beépülő tartalmaz valamilyen .esp vagy .esm állományt, azt be kell kapcsolni az indító menü-Adatfájlok részében.
köszi a szakszerű magyarázatot:) de datába nem fog lenni bekapcsolhato esp,esm állomány mégis müködik) amugy kezd durva lenni Oblivion ideje beszereznem paplovag páncélt :D de végre Midas varázslatait kezdem nézegetni)))
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Data-n belül vannak az esp, bsa file-k, és a főkönyvtárban van a ModManager amivel be-kikapcsolni lehet őket. (Ha fent van a program) Számos mod hozzáadása után jól jön a Wrye Bash, ezzel kezelni lehet a betöltési sorrendet is és számos problémára megoldást ad, kifagyások ritkítására, grafika lelassulására meg még sokmindenre. Én már 50 modot futtatok minimális kressel, de olvastam olyat hogy 200 fölé is símán fel lehet menni, persze ha van elég szabad hely.
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Arcturus írta:Data-n belül vannak az esp, bsa file-k, és a főkönyvtárban van a ModManager amivel be-kikapcsolni lehet őket. (Ha fent van a program) Számos mod hozzáadása után jól jön a Wrye Bash, ezzel kezelni lehet a betöltési sorrendet is és számos problémára megoldást ad, kifagyások ritkítására, grafika lelassulására meg még sokmindenre. Én már 50 modot futtatok minimális kressel, de olvastam olyat hogy 200 fölé is símán fel lehet menni, persze ha van elég szabad hely.
Ha nem nagy kérés, beírnád ha nem is mind az 50-et, de a neked leginkább tetsző 10-et?
Nobyy

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Nobyy »

Helló!
Lenne egy gondom a Oblivionnal való játszás utáni kilépéskor!
Kép
Esz fogad ahogy menőből vagy játék alatt kilépek. :( de csak ha játszok is. (nem játék alatt lép ki!)
Amúgy újra lett telepítve a játék, win 7 alatt csinálja nekem és 4g ram core2 proci alatt fut szóval a játék bagos vagy nem kompatibilis valamivel gondolom mert nincs alkalom hogy ne így lépne ki!
Megoldást rá valaki aki tud megköszönném!?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nobyy írta:Helló!
Lenne egy gondom a Oblivionnal való játszás utáni kilépéskor!
Megoldást rá valaki aki tud megköszönném!?
Na, ez nem jött össze. Így kellene kinéznie, csak az á betű megzavarja:
http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:Tanácsok. A lap alján találod.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

lampaoltogato írta:
Arcturus írta:Data-n belül vannak az esp, bsa file-k, és a főkönyvtárban van a ModManager amivel be-kikapcsolni lehet őket. (Ha fent van a program) Számos mod hozzáadása után jól jön a Wrye Bash, ezzel kezelni lehet a betöltési sorrendet is és számos problémára megoldást ad, kifagyások ritkítására, grafika lelassulására meg még sokmindenre. Én már 50 modot futtatok minimális kressel, de olvastam olyat hogy 200 fölé is símán fel lehet menni, persze ha van elég szabad hely.
Ha nem nagy kérés, beírnád ha nem is mind az 50-et, de a neked leginkább tetsző 10-et?
Persze miért is ne? A legtöbb mod Tes Nexus-ról van.

Natural Environments (feljavítja a környetezet, rovarokat ad hozzá szivárványt stb valósághűbbé teszi a játékot)
The Lost Spires, Toaster Says Share (remek mod, bármelyik npcvel akivel jó a viszonyod osztozhatsz a felszerelésen, csatába hívhatod, parancsokat oszthatsz nekik, stb olyan igazi bandázós mod)
Hivatalos cuccok:Unofficial Oblivion Patch, Shivering Isles, Horse Armor, Orrery, Frostcrag, ThievesDen, VileLair, MehrunesRazor, SpellTomes, BattlehornCastle.
Egyéb: Top Of The World (egy házat ad Birodalmi Város közepére, ahonnat kilátni Cyrodiil-ra szép nagy ablakokon keresztül , ha bírja a masinád, plusz egy kempinghelyet ha nincs pénzed megvásárolni a házat) Personality Idles2, Knights, ActorsInCharge, (az alapjáték pózait animációit lehet vele beállítani más karakterekre) Robert'sMaleBodyReplacerV4 (férfitest cserélő) Female Eyecandy (női test cserélő)
PrecisionBass (Fender Basszusgitár kollekció :D ) DukeCity (Város a való világból) bcrich (egy igazán mutatós Black Beast szólógitárt tartalmaz) Actors In Madness (SI Animációk, pózok) EFG Addpose, RealSwords - Khajiit, (Fegyverek minden mennyiségben, a Khajiit kultúra alapján) Standing Jojo, BasicInstinct (felnőtt tartalom) Diano Armor2 (szintén inkább felnőtt tartalom) bondage_sex (felnőtt tartalom) FlyingCameraMod, (nagyon hasznos, úgy állítod a kamerát ahogy akarod) ShinyEmotions, tkHairPack, Eroblivion (felnőtt tartalom) Apachii GoddessStore (rengeteg ruha nőknek piszok jó, némelyik csak 18+ koroszály felett) Strap-Ons (felnőtt tartalom)
UmpaMp3Player, (zenelejátsszó mod) UmpaAnimation, Slof'sBoners (felnőtt tartalom) Ak47Gr2 (gépfegyverek) LighKing'sHelm és Jojjo'sNewFrostMourne (Warcraftból ismert inkább negatív hős Arthas fegyverzete páncélzata) Apachii'sHeroesStore (nagy kedvencem, férfiaknak való cucc minden mennyiségben, rengeteg páncél, farmergatyák, gyűrűk rengeteg kiegészítő, hosszú hajak minden fajnak működik, rockercucc, piercing stb) AnvilDocksAbode (ház) AdamanFortress, (egy erődítmény kocsmával hatalmas undvarral kovácsműhellyel és még rengeteg mindennel) RSV féle Sexlivion (felnőtt tartalom) FriendsAndLovers legújabb verziója (felnőtt tartalom) MidasSpells, (Morrohunról letölthető remek kis mod, varázslatokat tartalmaz meg asszem küldetéseket is) PD1seeYouSleep (a játékos láthatja a karakterét elaludni és ruhát állíthat be neki amiben aludhat)
Valamint a legújabb mod amit játszottam RTT, azaz Ruined-Tail's Tale, ajánlott mindenkinek, remek történet barátságról, küzdelemről, veszteségről (pszichológia) egy Argonian-ról szól, aki menekül a múltban elkövetett súlyos bűnei következménye elől, nagyon szoros barátságot köt a játékossal akivel együtt néznek szembe a gonosszal, és megannyi fájdalommal. Durva anyag néhol elég sok filozófiával, megindító párbeszédekkel, drámai fordulatokkal. Lehet hogy egyszer majd ezt le is fordítom.

Rengeteg érdekes mod van, és rengeteg modder aki nagyon ügyes, és hihetetlen anyagokat tudnak csinálni, amik nagyon is eredetiek, nekem a játék végigjátsszása csak az első fele volt annak a rengeteg időnek amit oblivionnal töltök, a többi modokkal kapcsolatos. Nézz szét az interneten, én nagyon szeretnék még szintetizátort és dobokat találni valahol mert youtube-n láttam egy videót amiben voltak de nemtom melyik plug-in lehet az. :evil:
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Köszi a tippeket, megpróbálkozom néhánnyal. ;)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Szép modgyüjtemény :) Engem a rockercucc és piercing fogta meg leginkább a szemem, a többi is nagyon jó illetve jobb, hiszen ez csak kieg) de az én gépemnek nem engedhetek meg többet :(

Meg visszatérve a életerő színezésre. Megtaláltam az Oblivion mappájában ezeket a fájlokat és az összeset felülírtam, de semmi nem történt. Na mindegy. :ugeek: Azért még próbálkozok.
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

HELP! Újra lesz rakva a gép de csak a C meghajtó és én voltam olyan ügyes hogy az Obliviont a C-re rakjam XD Meg akarom menteni a mentésemet, de nem találom XD Hol van? :shock:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli182 írta:HELP! Újra lesz rakva a gép de csak a C meghajtó és én voltam olyan ügyes hogy az Obliviont a C-re rakjam XD Meg akarom menteni a mentésemet, de nem találom XD Hol van? :shock:
Dokumentumok\My Games\Oblivion\Saves
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Vik írta:
Zoli182 írta:HELP! Újra lesz rakva a gép de csak a C meghajtó és én voltam olyan ügyes hogy az Obliviont a C-re rakjam XD Meg akarom menteni a mentésemet, de nem találom XD Hol van? :shock:
Dokumentumok\My Games\Oblivion\Saves
Tényleg! Köszönöm szépen! ANYÁM! Megvannak a Fable.ős képeim és mentéseim is. Jaj de szép játék. A able közte van a 3legkedvencebb játékok között, vagy nem? Nem tudnák 3főkedvencjátékot felsorolni. De egy biztos, ajánlom mindenkinek!
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Hol lehet 75 vagy inkább 100-as minőségű alkímia felszerelést venni/találni/lopni? Alkímia szintem:50 ha ez számít valamit.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Zoli182 írta:Hol lehet 75 vagy inkább 100-as minőségű alkímia felszerelést venni/találni/lopni? Alkímia szintem:50 ha ez számít valamit.
Expert cuccokat még lehet vásárolni elvétve, master felszerelés viszont instákból esik. :D
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Nemtom hova írjam de boldog karácsonyt mindenkinek :lol:
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Arcturus írta:Nemtom hova írjam de boldog karácsonyt mindenkinek :lol:
BOLDOG KARÁCSONYT NEKED IS ÉS MÉG SOK MINDENKINEK! :)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Tolvaj (illetve vegyes) karaktert indítottam útjára. Nem tudom eldönteni hogy melyik csillagjegyet válasszam. Árnyék és akkor tudok láthatatlan lenni vagy tolvaj jegy ami megnöveli a tulajdonságaimat ami jó lenne mert 25-ős nehézségen játszok. Ha lehetséges mindenki mondjon valamit... :geek:
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Zoli182 írta:Tolvaj (illetve vegyes) karaktert indítottam útjára. Nem tudom eldönteni hogy melyik csillagjegyet válasszam. Árnyék és akkor tudok láthatatlan lenni vagy tolvaj jegy ami megnöveli a tulajdonságaimat ami jó lenne mert 25-ős nehézségen játszok. Ha lehetséges mindenki mondjon valamit... :geek:
Döntöttem XD
Az Árnyéj jegyet választom és akkor kőből pedig a Tolvaj Követ mert ugye az ad 20 szerencse és mozgékonyságot 120ms-re, viszont az Árnyék Kő csak 15%-os kaméleont ad ami nem a legjobb, majd inkább veszek kaméleon varázslatot, ettől függetlenül tanácsokat szívesen fogadok :)

Mellesleg, jó vámpírnak lenni?
krekk

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: krekk »

szevasztok!!!!
baj van!!!! átváltoztam vámpirrá!!!!
ez mitől lehet??? valami küldetés hozta elő vagy vmi rosszcselekedetem vagy ez a történet része????

aludtam és mire felkeltem kiirt egy szöveget és már gyültek is a vámpirtulajdonágok aztán meg több és több a pihenéseknél is!!!

az utolsó küldetésem az aréna volt!!!az orknak elmondtam h vámpir aztán lenyomtam az összes harcost majd őt (kérte h öljem meg)
ez lehet a baj???

segitsetek

kösz
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

örülj neki! a legjobb dolog a játékban!
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

dazsolt írta:örülj neki! a legjobb dolog a játékban!
Lehet hogy jó lehet hogy nem jó :)
De a lényeg hogy hogyan szabadulj meg tőle...

Mikor a küldetést csináltad akkor megharapott az egyik vámpír.
na most aludj néhány napot addig ameddig már nyomott az arcod. Ilyenkor csak este indulhatsz útnak mert nappal elégsz. Az ajánlatom az hogy kérdezz körbe a templomokban/máguscéheknél mert ők útbaigazítanak majd az egyetemre. Itt majd beszélj a pasival, ő majd azt mondja hogy menj Brumába és beszélj a királlyal. Ő elküld a gonosz boszorkányhoz majd a Niben alföldre. Ő majd megkér téged hogy szerezz neki 5 nagy lélekkövet és megadja a gyógyírt. :ugeek:

Vagy a Vile Lair DLC -ben a vértisztító só még segíthet. ;)
krekk

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: krekk »

köszi a segítséget

kipróbálom:)
mur

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: mur »

sziasztok
egy kis segítségre lenne szükségem, ugyanis ahol sokan elakadtak, nekem is van egy kis gondom..
szól épp az 5 ektoplazmát kellene begyüjtenem, csak az a baj hogy egyetlen ezüstnyilvesszöt találtam összevissz az íjász ellentmondása boltban, és az a baj hogy egy nyilvesszövel elég nehéz 5 szellemet lelöni.
a trollokat gyilkolászom mint a patkányokat de ezek a szellemek kifognak rajtam :? :?
meg az van a feladatban hogy elhagyatott romokban is van ektoplazma....na eddig 0 ektot találtam romokban pedig átkutattam néhnyat, lehet ont rosszakat.. mondjuk

szoval hol tudok soksok ezüstnyilat beszerezni?
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

mur írta:sziasztok
egy kis segítségre lenne szükségem, ugyanis ahol sokan elakadtak, nekem is van egy kis gondom..
szól épp az 5 ektoplazmát kellene begyüjtenem, csak az a baj hogy egyetlen ezüstnyilvesszöt találtam összevissz az íjász ellentmondása boltban, és az a baj hogy egy nyilvesszövel elég nehéz 5 szellemet lelöni.
a trollokat gyilkolászom mint a patkányokat de ezek a szellemek kifognak rajtam :? :?
meg az van a feladatban hogy elhagyatott romokban is van ektoplazma....na eddig 0 ektot találtam romokban pedig átkutattam néhnyat, lehet ont rosszakat.. mondjuk

szoval hol tudok soksok ezüstnyilat beszerezni?
Ha nagy a tolvajlás képességed akkor a birodalmi katonáktól lophatsz néhányat. ;)
Ha meg nem akkor tanulj meg egy jobb varázslatot és avval támadj a szellemekre :)
Ha mégsem akkor szerezz egy ezüstkardod és avval támadj rájuk ;)
mur

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: mur »

hát van vmekkora tolvajlásom, de annyira nemnagy...szerettem volna belépni a tolvajok céhébe csak nemtaláltam meg hogy hogyan kell így a harcosokhoz mentem...

ezüstkardot találtam, csak gondoltam íjjal kéne..de akkor kardal levágom öket :twisted:
mur

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: mur »

huh találtam egy ezüst íjat, így akár acélnyilakkal is le tudom loni a szellemeket tök jo!

mondjuk azt meg szeretném kérdezni hogy lehet belépni a tolvajok céhébe? jol jönne már egy mesterlövészetet oktató valaki...
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

mur írta:huh találtam egy ezüst íjat, így akár acélnyilakkal is le tudom loni a szellemeket tök jo!

mondjuk azt meg szeretném kérdezni hogy lehet belépni a tolvajok céhébe? jol jönne már egy mesterlövészetet oktató valaki...
Beszélned kell az egyik taggal, Armand Christophe-vel ő majd indít egy versenyt azt kell megnyerni. Éjfélkor a Waterfronton lehet találkozni vele, beszélj a koldusokkal a közelben. Hogy beléphess hozzájuk először hallanod kell a Szürke Róka felől.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Arcturus írta:
mur írta:huh találtam egy ezüst íjat, így akár acélnyilakkal is le tudom loni a szellemeket tök jo!

mondjuk azt meg szeretném kérdezni hogy lehet belépni a tolvajok céhébe? jol jönne már egy mesterlövészetet oktató valaki...
Beszélned kell az egyik taggal, Armand Christophe-vel ő majd indít egy versenyt azt kell megnyerni. Éjfélkor a Waterfronton lehet találkozni vele, beszélj a koldusokkal a közelben. Hogy beléphess hozzájuk először hallanod kell a Szürke Róka felől.
A legjobb megoldás ha lefizetsz egy koldust és a szürke róka felől informálódsz a Birodalmi városban. ;)
mur

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: mur »

üdv ismét
vmit nagyon nemjopl cisnlhatok ugyanis az egyik koldusnak van 200 aranyat adtam de még mindíg nem mond semmit aa szürke rókáról.egyébként már 2 levelem is van a rókláűval kapcsolatban amit egy csávó adott a birodalmi városban hogy egyzser már elfogták csak kiderült hogy dorgozot vagy mi :mrgreen:

hogy kell lefizetni egy koldust?
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

mur írta:üdv ismét
vmit nagyon nemjopl cisnlhatok ugyanis az egyik koldusnak van 200 aranyat adtam de még mindíg nem mond semmit aa szürke rókáról.egyébként már 2 levelem is van a rókláűval kapcsolatban amit egy csávó adott a birodalmi városban hogy egyzser már elfogták csak kiderült hogy dorgozot vagy mi :mrgreen:

hogy kell lefizetni egy koldust?
Mikor szóba elegyedsz akárkivel lesz alul egy jel a bal oldal szélén. Ha arra rákattintasz akkor lesz egy korong ami azt mutatja hogy mennyire kedvel az adott személy. na ha megforgatod akkor a korong megfelelő részére kattintva tudod őt befolyásolni, de akár le is fizetheted őt. De az gondolom gyorsabb. :lol:
mur

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: mur »

Hasbal írta:
mur írta:üdv ismét
vmit nagyon nemjopl cisnlhatok ugyanis az egyik koldusnak van 200 aranyat adtam de még mindíg nem mond semmit aa szürke rókáról.egyébként már 2 levelem is van a rókláűval kapcsolatban amit egy csávó adott a birodalmi városban hogy egyzser már elfogták csak kiderült hogy dorgozot vagy mi :mrgreen:

hogy kell lefizetni egy koldust?
Mikor szóba elegyedsz akárkivel lesz alul egy jel a bal oldal szélén. Ha arra rákattintasz akkor lesz egy korong ami azt mutatja hogy mennyire kedvel az adott személy. na ha megforgatod akkor a korong megfelelő részére kattintva tudod őt befolyásolni, de akár le is fizetheted őt. De az gondolom gyorsabb. :lol:

huh na ezentul csak akkor írok ha mind 2 napig nemtudok vmit megoldani:))
azt a kerekes kedvnövelö izét vágom.nem ezzel volt a baj hanem hogy el kellett olvasni a körözési plakátot :mrgreen:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: Vik »

mur írta: huh na ezentul csak akkor írok ha mind 2 napig nemtudok vmit megoldani:))
azt a kerekes kedvnövelö izét vágom.nem ezzel volt a baj hanem hogy el kellett olvasni a körözési plakátot :mrgreen:
Végszükség esetén a magyarításhoz mellékelt végigjátszás is segíthet. Szerintem benne van a meggyőzés minijáték használati útmutatója is.
mur

Re: Eszmecsere, az Obliviont most kezdők részére.

Hozzászólás Szerző: mur »

Vik írta:
mur írta: huh na ezentul csak akkor írok ha mind 2 napig nemtudok vmit megoldani:))
azt a kerekes kedvnövelö izét vágom.nem ezzel volt a baj hanem hogy el kellett olvasni a körözési plakátot :mrgreen:
Végszükség esetén a magyarításhoz mellékelt végigjátszás is segíthet. Szerintem benne van a meggyőzés minijáték használati útmutatója is.
igen tudom. onnan tudtam meg hogy hogy kell használni, de az nemderül ki belöle hogyan lehet belépni a tolvaj céhbe....
Válasz küldése