Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

helló

a tolvaj céh utolsó feladat valamiért nem akar bejönni.
meg volt az imber családfa köny odaadtam sztm szürke rókának, mert eltűnt a leltáramból és nincs továbbb... nem jön a hírnök, hogy mennyek valahová...
(mestertolvaj vok, lv21,vámpír és a sötét testvériség feje...)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

kokomi8813 írta:helló

a tolvaj céh utolsó feladat valamiért nem akar bejönni.
meg volt az imber családfa köny odaadtam sztm szürke rókának, mert eltűnt a leltáramból és nincs továbbb... nem jön a hírnök, hogy mennyek valahová...
(mestertolvaj vok, lv21,vámpír és a sötét testvériség feje...)
Volt már másnak is ilyen gondja. Úgy oldotta meg, hogy más küldetést választott ki, s már jött is a hírnök.
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

most csináltam meg az arena-t és nem jött közben
van más ötleted?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

kokomi8813 írta:helló

a tolvaj céh utolsó feladat valamiért nem akar bejönni.
meg volt az imber családfa köny odaadtam sztm szürke rókának, mert eltűnt a leltáramból és nincs továbbb... nem jön a hírnök, hogy mennyek valahová...
(mestertolvaj vok, lv21,vámpír és a sötét testvériség feje...)
itt valami nem stimmel mert ott nem a könyvre van szükség (az csak egy mellékes plusz) hanem a cipőre
amúgy meg a sötét testvériségnél Te Hallgató vagy és nem a feje
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

mivel nincs feljebb a hallgatónál ezért a feje vok... :geek:
nah mind1 nem ezért írtam

a cipő is nálam van igaz nem rajtam...
ha meg elmeek Cheydinhal-ba és ott Ganredhel házba megtalálom szürke rókát de gondolkodási időt kér :?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Passz mert a küldi célja a cipő volt és azt kellett volna neki odaadni
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

ja igen jah ööö egy kicsit megcsavartam sry.
a cipűt átadtam és az kaptam meg jutalomnak is.
aztán a 800 arany lopott tárgyat is megcsináltam és az orgazda questje volt ez ugye?

nah és most annyi van a feladatok között, ahogy láthatod a linken.
http://kephost.com/view-793_oblibaj.jpg
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Várj egy kicsit kapod a következő küldit, megszerezni az Elder Scolls-t a Fehér Toronyból hosszú és érdekes lesz
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

olvastam mit ad majd a köv feladatnak a végigjátszásban, mert nem adja be az a questet...
aludtam én már 24h is a játékban cipővel és anélkül is, de semmi. most épp a knight kieget csinálom... ha nem adja be e kozben sem akkor passzolom azt a céhet... és csinálom a harcos céhet...

amúgy még kvatch-nak nem mentem neki... :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

kokomi8813 írta: amúgy még kvatch-nak nem mentem neki... :roll:
Nem érdemes túl sokáig halogatni, mert 20. szint környékén már elég durva lények lesznek ott.
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

a Knight kieg zaránoklás után nem tom mit csináljak... avagy hogy zarándokoljak, mert az az álam se jön be... (de a Zarándok Kegye varázslatot megkaptam..., de sztm ez nem ahoz a feladathoz tartozik...)
eddig 2 alvás utáni cucc ne mjön be lehet valami bug fix kéne? :D
loadert azt használok...
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Kokomi adj le orgazdának 1000 értékü cuccot s kis ablakba kapsz üzit hogy szürke roka mostmár bármikor szólhat.Elkezdtem tegnap harcossal de felejtös anvili ház miatt
zoli0228

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: zoli0228 »

sziasztok

Azt szeretném kérdezni, a tolvaj céh csak chendalban van a főhadiszállása azon kivűl van máshol is tanyájuk az oblivion területén?
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

Ron077 kösz meglesem úgy mit ad be!

zoli0228 minden koldus az ő besúgóik, de ahogy én láttam csak Imperial city-ben a vizinegyedben vannak sokan, ott kezdődik is...
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

Ron077 már 1500-at is megléptem de még mindig semmi...
zoli0228

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: zoli0228 »

Bocsi a sötét testvériség főhadiszállása csak chendalba van amit tudok csak azért kérdem mert be jutottam. Mert szerintem máshol nincsenek szállása... ha van akkor nem ölöm meg öket.
DE lehet csak a játék legvégén csinálom meg a sötét testvériséget bár nem tudom még.
S nekem nem annyira szimpi a testvériség bár ki tudja itt úgy is csak pénzért ölnek.
Azon gondolkodtam ki nyíróm az összes tagot hátha adnak valami jó kis ruhát vagy amuletett amit tudok hasznosítani a játékban.
De ha megölöm minden tagot akkor elvileg megszünik a szervezet nem?
kalur

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kalur »

sziasztok...olyan gondom van hogy az alap oblivion van feltelepítve a gépemre minden javítás nélkül...rátettem a magyarítást, azóta bizonyos dolgok nem jelennek meg hanem nagy sárga csillagok vannak helyettük...van olyan rész ahol egy komplett vár hiányzik csak a kapuja van meg amin ki be tudok sétálni...vicces...tud valaki megoldást vagy esetleg egy patch segítene ezen??
zoli0228

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: zoli0228 »

hiányzik valami kiegészítő.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Szerintem alap oblivionnal nem fog menni a dolog, felkell tenned a kiegészítőket is hozzá, én legalábbis úgy emlékszem hogy a magyarosításhoz kellenek a Knights of the nine és a shivering kiegek.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arcturus írta:Szerintem alap oblivionnal nem fog menni a dolog, felkell tenned a kiegészítőket is hozzá, én legalábbis úgy emlékszem hogy a magyarosításhoz kellenek a Knights of the nine és a shivering kiegek.
Rosszul emlékszel.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

kalur írta:sziasztok...olyan gondom van hogy az alap oblivion van feltelepítve a gépemre minden javítás nélkül...rátettem a magyarítást, azóta bizonyos dolgok nem jelennek meg hanem nagy sárga csillagok vannak helyettük...van olyan rész ahol egy komplett vár hiányzik csak a kapuja van meg amin ki be tudok sétálni...vicces...tud valaki megoldást vagy esetleg egy patch segítene ezen??
Ha a hivatalos kiegészítőkkel akarsz játszani, akkor először meg kell venned őket, csak utána rakd fel a magyarításukat.
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
kalur írta:sziasztok...olyan gondom van hogy az alap oblivion van feltelepítve a gépemre minden javítás nélkül...rátettem a magyarítást, azóta bizonyos dolgok nem jelennek meg hanem nagy sárga csillagok vannak helyettük...van olyan rész ahol egy komplett vár hiányzik csak a kapuja van meg amin ki be tudok sétálni...vicces...tud valaki megoldást vagy esetleg egy patch segítene ezen??
Ha a hivatalos kiegészítőkkel akarsz játszani, akkor először meg kell venned őket, csak utána rakd fel a magyarításukat.
igazából kiegészítés nélkül szerettem volna végigjátszani a játékot, de most inkább az a kérdésem mit tudok tenni hogy ezek a hibák ne jelenjenek meg...van olyan hogy bemegyek az egyetemre és egy folyosóról be kellene lépnem egy helyiségbe ahova küldetés szerint be kellene jutnom,benyitok az ajtón és egy nagy fekete szakadék van a helyiséghez a szakadék szélén nagy sárga csillagok...és ha belelépek csak zuhanok-zuhanok körülöttem mindenki zuhan és sosem ér véget..:-)))
zoli0228

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: zoli0228 »

zoli0228 írta:Bocsi a sötét testvériség főhadiszállása csak chendalba van amit tudok csak azért kérdem mert be jutottam. Mert szerintem máshol nincsenek szállása... ha van akkor nem ölöm meg öket.
DE lehet csak a játék legvégén csinálom meg a sötét testvériséget bár nem tudom még.
S nekem nem annyira szimpi a testvériség bár ki tudja itt úgy is csak pénzért ölnek.
Azon gondolkodtam ki nyíróm az összes tagot hátha adnak valami jó kis ruhát vagy amuletett amit tudok hasznosítani a játékban.
De ha megölöm minden tagot akkor elvileg megszünik a szervezet nem?

Ez ügyben tud valaki segíteni?
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vik írta:
Arcturus írta:Szerintem alap oblivionnal nem fog menni a dolog, felkell tenned a kiegészítőket is hozzá, én legalábbis úgy emlékszem hogy a magyarosításhoz kellenek a Knights of the nine és a shivering kiegek.
Rosszul emlékszel.
Az Oblivion teljes, 100%-os magyarítása

Kérünk, hogy a honosítás telepítése előtt telepítsd a Knights of the Nine és a Shivering Isles kiegészítőket, ha rendelkezel velük.

Lehet én értelmeztem félre valamit
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Kokomi akkor passz,nekem jött ablakba üzi hogy 1000 arany feletti szajrét leadtam mostmár bármikor szólhat szürke róka.Megálltam piac negyedbe s déltöl délig várakoztam s leszólitott az a hüllö akit a börtönböl szabaditotam ki hogy a róka keres)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

én nem akadtam el csak tippet adok aki vámpir szeretne lenni vegye meg az anvili házat ott tuti meg lesz harapva
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: igazából kiegészítés nélkül szerettem volna végigjátszani a játékot, de most inkább az a kérdésem mit tudok tenni hogy ezek a hibák ne jelenjenek meg...van olyan hogy bemegyek az egyetemre és egy folyosóról be kellene lépnem egy helyiségbe ahova küldetés szerint be kellene jutnom,benyitok az ajtón és egy nagy fekete szakadék van a helyiséghez a szakadék szélén nagy sárga csillagok...és ha belelépek csak zuhanok-zuhanok körülöttem mindenki zuhan és sosem ér véget..:-)))
Indító menü-Adatfájlokban kikapcsolod a DLC kezdetű beépülőket.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

zoli0228 írta:
zoli0228 írta:Bocsi a sötét testvériség főhadiszállása csak chendalba van amit tudok csak azért kérdem mert be jutottam. Mert szerintem máshol nincsenek szállása... ha van akkor nem ölöm meg öket.
DE lehet csak a játék legvégén csinálom meg a sötét testvériséget bár nem tudom még.
S nekem nem annyira szimpi a testvériség bár ki tudja itt úgy is csak pénzért ölnek.
Azon gondolkodtam ki nyíróm az összes tagot hátha adnak valami jó kis ruhát vagy amuletett amit tudok hasznosítani a játékban.
De ha megölöm minden tagot akkor elvileg megszünik a szervezet nem?

Ez ügyben tud valaki segíteni?
A játékban nincs másik szentélyük, de egyébként van, úgyhogy a szervezet nem szűnik meg, ha kinyírod azokat a tagokat, akikkel összefuthatsz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arcturus írta: Az Oblivion teljes, 100%-os magyarítása

Kérünk, hogy a honosítás telepítése előtt telepítsd a Knights of the Nine és a Shivering Isles kiegészítőket, ha rendelkezel velük.

Lehet én értelmeztem félre valamit
Semmi baj, a munkahelyemen is vannak olyanok (orvos is), akik nem tudják, mi a különbség a "lehet" és a "kötelező" között. :)
kokomi8813

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

most nézem a TESCS-vel
a tolvaj céh questje nincs lezárva nekem. bekellett pipálnom a complate questet...
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vik írta:
Arcturus írta: Az Oblivion teljes, 100%-os magyarítása

Kérünk, hogy a honosítás telepítése előtt telepítsd a Knights of the Nine és a Shivering Isles kiegészítőket, ha rendelkezel velük.

Lehet én értelmeztem félre valamit
Semmi baj, a munkahelyemen is vannak olyanok (orvos is), akik nem tudják, mi a különbség a "lehet" és a "kötelező" között. :)
Kicsit furcsa a kiírás biztos ez tévesztett meg, ha rendelkezem a kiegészítőkkel. Vagy kell hozzá vagy nem, leglábbis én így gondolom mindegy lényegtelen nem vitatkozni akarok :) Arra lennék kíváncsi, van-e lehetőség hogy a modokban megjelenhessen a hosszú ő és ű betű, mert ha én beleírom a szövegekbe akkor az a játékban értelmetlen szavakat eredményez. Pl Őz, Főz helyett az látszik hogy z, F z, gondolom valahonnan hiányzik ez a két betű, ugyanúgy mint pl a cirill betűket sem úgy jeleníti meg ahogyan kell.
Át lehet állítani CS-t valahogy vagy nincs erre lehetőség? Esetleg letöltsek valamit?
Kari5_

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Kari5_ »

Hi!
A tolvaj céh egyik küldetésénél akadtam el: fürge jak cipőjét kellett megszereznem, eddig nem is volt gond, vissza is vittem a szürke rókának a cuccot, de ott arról beszéltem vele, hogy ismerte fürge jakot, és akkor azt mondta hogy gondolkodnia kell, és kaptam egy olyan küldetést, hogy:
Megtudtam, hogy a Szürke Róka nem halhatatlan. Nocturnal szürke kámzsája tolvajmesterről tolvajmesterre száll immáron közel 300 éve. Az a tolvaj, aki eredetileg ellopta Nocturnaltól, már rég halott. Tehát ki lehet a jelenlegi Szürke Róka?
Térképjelző nincs, és fogalmam sincs hogy mit csináljak, nem üzen értem a szürke róka, mint eddig tette, és nem tom mi van... pls help!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arcturus írta:Arra lennék kíváncsi, van-e lehetőség hogy a modokban megjelenhessen a hosszú ő és ű betű, mert ha én beleírom a szövegekbe akkor az a játékban értelmetlen szavakat eredményez. Pl Őz, Főz helyett az látszik hogy z, F z, gondolom valahonnan hiányzik ez a két betű, ugyanúgy mint pl a cirill betűket sem úgy jeleníti meg ahogyan kell.
Át lehet állítani CS-t valahogy vagy nincs erre lehetőség? Esetleg letöltsek valamit?
Ez főleg akkor érdekes, ha a magyarításban megjelennek az őű betűk, mert nem kell változtatni rajtuk semmit. Legalábbis nekem angol nyelvű a CS, de ha magyar szövegeket írok bele, jól kezeli a játék, a magyar ékezetes betűkészletnek köszönhetően.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vik írta:
Arcturus írta:Arra lennék kíváncsi, van-e lehetőség hogy a modokban megjelenhessen a hosszú ő és ű betű, mert ha én beleírom a szövegekbe akkor az a játékban értelmetlen szavakat eredményez. Pl Őz, Főz helyett az látszik hogy z, F z, gondolom valahonnan hiányzik ez a két betű, ugyanúgy mint pl a cirill betűket sem úgy jeleníti meg ahogyan kell.
Át lehet állítani CS-t valahogy vagy nincs erre lehetőség? Esetleg letöltsek valamit?
Ez főleg akkor érdekes, ha a magyarításban megjelennek az őű betűk, mert nem kell változtatni rajtuk semmit. Legalábbis nekem angol nyelvű a CS, de ha magyar szövegeket írok bele, jól kezeli a játék, a magyar ékezetes betűkészletnek köszönhetően.
Nincs tapasztalatom az Oblivion magyarítással kapcsolatban, ha arra gondolsz, mert én azt nem használom, amit fordítottam modot, abban nem tudom megjeleníteni az ő és ű betűket, a többi hosszú magánhangzóval nincs gondom, ha beleírom a párbeszédszövegekbe vagy szkriptek közé akkor azokat a program úgy is mutatja kivéve ezt a kettőt, tövid ö és ü betűket használtam de ez mégse az igazi...
Tehát CS-be bele bírom írni ezeket a betűket csak az nekem a játékban nem jön vissza. Habár, lehetséges hogy másnál attól működne. Szerinted úgy hagyjam? Lehet hogy visszaírom és konzultálok a teszterrel, neki azt hiszem magyarított az Oblivion.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Arcturus írta: Nincs tapasztalatom az Oblivion magyarítással kapcsolatban, ha arra gondolsz, mert én azt nem használom, amit fordítottam modot, abban nem tudom megjeleníteni az ő és ű betűket, a többi hosszú magánhangzóval nincs gondom, ha beleírom a párbeszédszövegekbe vagy szkriptek közé akkor azokat a program úgy is mutatja kivéve ezt a kettőt, tövid ö és ü betűket használtam de ez mégse az igazi...
Tehát CS-be bele bírom írni ezeket a betűket csak az nekem a játékban nem jön vissza. Habár, lehetséges hogy másnál attól működne. Szerinted úgy hagyjam? Lehet hogy visszaírom és konzultálok a teszterrel, neki azt hiszem magyarított az Oblivion.
Ha ékezetes betűket akarsz rakd fel a magyarítást. Ennyi.
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Találtam egy teljes készlet ében nehézpáncélt))) mondjuk tulajdonosát 4.-ere sikerült legyőzni:D 6.-ik szinten voltam.Akit érdekel beirom melyik ailed romba volt)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

meg egy lélekcsapda kardot)páncélt ugyse tudom használni mert könnyüre gyurok:)
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Kár volt mert az az egyik daedra küldihez tartozik (a kardját kéri a daedra)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Köszi:( nah mentés betöltés akkor vagy inkább újra kezdem egy szuper mágussal))
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Ron077 írta:Találtam egy teljes készlet ében nehézpáncélt))) mondjuk tulajdonosát 4.-ere sikerült legyőzni:D 6.-ik szinten voltam.Akit érdekel beirom melyik ailed romba volt)
Igen! Engem érdekel! Hol az a rom? Köszi :)
BAttilaZS

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: BAttilaZS »

Hello

Egy Brumai küldetéssel kapcsolatba kéne egy kis segítség.
Amit Brumai grófnő ad küldetést hogy meg kell keresni a Fakó-hágó romjai között a védkövet ott ahogy elérek a romokhoz a rom előtt jobbra elfordulva az egyik befagyott tón egy hordóba találtam egy rozsdás kulcsot és egy feljegyzést miszerint a romok között el van rejtve Ortharzel gyűrűje.
A kulcshoz megtaláltam a ládát amiben volt még egy kulcs de több ládát már nem találok.
Tudna valaki segíteni hogy hol keressem a köv ládát?
Előre is köszi!
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

Zoli182 írta:
Ron077 írta:Találtam egy teljes készlet ében nehézpáncélt))) mondjuk tulajdonosát 4.-ere sikerült legyőzni:D 6.-ik szinten voltam.Akit érdekel beirom melyik ailed romba volt)
Igen! Engem érdekel! Hol az a rom? Köszi :)

Skingrad-bol indulj meg az úton fordulj Bravil felé. A rom neve Vindasel de a páncél miatt nem éri meg késöbbi küldetést elszurni,8.-ik szintnél elég sürün tudod ellenfelekröl törp páncélt lehuzni :D az is jó)
én

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: én »

hogy kell bezárni a saját házam? hisz imperial citybe vettem és félek h kirabolnak!! :? :cry:
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

én írta:hogy kell bezárni a saját házam? hisz imperial citybe vettem és félek h kirabolnak!! :? :cry:
Én meg Anvilban vettem egy házat 5000-ért és van benne több 100.000 arannyi érték. Szóval szerintem nem lehet bezárni az ajtót, és ki sem fognak rabolni. De aki kirabol annak ajaj lesz :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

én írta:hogy kell bezárni a saját házam? hisz imperial citybe vettem és félek h kirabolnak!! :? :cry:
Létezik olyan varázslat, amivel be lehet zárni az ajtókat/ládákat, csak az a bökkenő, hogy a játékban normál esetben nem lehet hozzájutni. Ha nagyon kell, itt megtalálod a szükséges konzolparancsokat, amivel megtanulhatod őket.

Egyébként nem lophatnak el a saját házadból semmit.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

én írta:hogy kell bezárni a saját házam? hisz imperial citybe vettem és félek h kirabolnak!! :? :cry:
Tőlem eddig a legmagasabb elrabolt összeg egy arany értékű. SI-ben van egy kis elf manusz aki rendszeresen kirabol másokat, egy-egy párbeszéd alkalmával a játékostól is lenyúl egy aranyat.
Amúgy nem megy be más NPC soha a megvásárolt házakba, kivéve ha te oda nem viszed egy numera erejéig :D Néha megtörténhet hogy a tárgyak leesnek a grafika alá ez minden. Érdemes a szekrényeket használni.
Egyszer Bravilban történt meg velem hogy kibéreltem egy szobát a helyi fogadóban, becsuktam az ajtót, lepihentem és mikor felébredtem ott találtam magam melett S'Krivva-t a tolvajok céhének egyik tagját, de miután szemügyre vettem nem találtam nála semmit ami az enyém lett volna. Azóta sem tudom hogy került oda, valószínűleg valami bug lehetett, de nagyon furcsa volt :D
Ha valami módosulás van az inventory-ban azt a program mindenképpen jelzi a képernyő felső részében.
A zárakat konzol paranccsal lehet módosítani, bezárás: kijelölés után Lock <szám> - 100 a legnehezebb, kinyitni pedig kijelölés után unlock szó beütésével lehet. Érdemes hanyagolni a konzolt minden esetben ahol küldetésről van szó, mert összekutyulhatja a játékmenetet, vagy kifagy a windows-ba.
én

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: én »

na jóó de hogy kell a consolt előhivni?
én

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: én »

és hogy ha azt akarom h a magyar legyen a szöveg (ha lehet akkor a beszéd is de ez nem fontos) hogy magyar legyen? mert 1 szer feltettem és csak a menü lett magyar semmi más
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

én írta:és hogy ha azt akarom h a magyar legyen a szöveg (ha lehet akkor a beszéd is de ez nem fontos) hogy magyar legyen? mert 1 szer feltettem és csak a menü lett magyar semmi más
Konzol: Esc alatti billentyűvel tudod ki/be kapcsolgatni. A telepítésről részletesen itt olvashatsz.
én

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: én »

hát de ebböl én sokat nem értek XDDDD ;) ha ide leirnád h mien pluginokat vagy mit kell ott bejelölni és ...... érted meg h mien pathcot tegyek rá és hova kell telepiteni .... ilyeneket h mit csináljak h jo legyen pls! köcce
Válasz küldése