Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

köszi szépen ha lesz több időm megpróbálok fordítani mert érdekelne h mit írnak a játékikal kapcsolatban.:)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

van egy küldim amikor fel kell deríteni egy völgyet vmi királynőtől kaptam a feladatot merre találom a fakó hágót?
fpetya

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: fpetya »

Sziasztok!

Segitsetek légyszi...felraktam az időjárás irányitás modot ,az a kérdésem,hogy R. Polustól hogy lehet megszerezni?

Köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fpetya írta:Sziasztok!

Segitsetek légyszi...felraktam az időjárás irányitás modot ,az a kérdésem,hogy R. Polustól hogy lehet megszerezni?

Köszi!
Valahogy ki kell szedni a ládájából a varázstekercset...
fpetya

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: fpetya »

Szio!

Köszi Vik a választ. Még annyit hogy hol az ő ládája?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fpetya írta:Szio!

Köszi Vik a választ. Még annyit hogy hol az ő ládája?
Valahol a főmágus szobájában, ha jól emlékszem.
fpetya

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: fpetya »

Köszi Vik. :) megnézem

Szép napot!
fpetya

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: fpetya »

Hello!

nos megnéztem a főmágus szobáját,ott volt egy láda amit kinyitottam de üres..
Van még egy fiókos szekrény de ahhoz kulcs kell.
Segitség!!!
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

van egy küldim amikor fel kell deríteni egy völgyet vmi királynőtől kaptam a feladatot merre találom a fakó hágót?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret21 írta:van egy küldim amikor fel kell deríteni egy völgyet vmi királynőtől kaptam a feladatot merre találom a fakó hágót?
Kaptál hozzá egy térképet, vagy valami hasonlót. Kövesd.
(tekintve, hogy a királyi családot a játék elején lemészárolták kétlem, hogy a grófnő királynő lenne :) )
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

jól van nem az a lényeg:) kaptam térképet de az nem sokat segít a napló bejegyzést is átolvastam de az sem segít
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Az őrszemet itt találod (a térképen: The Sentinel). Onnan pedig, ha jól tudom a Serpent's Trail-hez kell menned.
Már csak annyi maradt, hogy örömmel átadjam a GPS-ed. :)
http://www.uesp.net/maps/obmap/obmap.sh ... e+Sentinel
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

köszi, sikerült megcsinálni a küldit. :)
kalooria
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. feb. 5., vas. 19:30

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kalooria »

Sziasztok!

A következő a kérdésem:
Tagja vagyok a Mágusok és a Harcosok céhének (és a Birodalmi Légiónak) is. Legutolsó alvásomnál megkeresett egy alak, aki a Sötét Testvériségbe akar beavanzsálni.
Megoldhatók a Sötét Testvériség-küldetések úgy, hogy ne zárjanak ki a jelenlegi céhekből?
Köszönöm a választ!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

kalooria írta:Sziasztok!

A következő a kérdésem:
Tagja vagyok a Mágusok és a Harcosok céhének (és a Birodalmi Légiónak) is. Legutolsó alvásomnál megkeresett egy alak, aki a Sötét Testvériségbe akar beavanzsálni.
Megoldhatók a Sötét Testvériség-küldetések úgy, hogy ne zárjanak ki a jelenlegi céhekből?
Köszönöm a választ!
Igen természetesen; de légióhoz hogy csatlakoztál? :)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

van egy tolvajok céhe küldim me csináltam azt a részét h lenyúltam egy szobrot a kriptából de most armandot (ha jól emlékszem a nevére) kell megkeresnem, kérdeztem már embereket de senki nem mond semmi értelmeset. valakinek vmi tipp? előre is köszi
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret21 írta:van egy tolvajok céhe küldim me csináltam azt a részét h lenyúltam egy szobrot a kriptából de most armandot (ha jól emlékszem a nevére) kell megkeresnem, kérdeztem már embereket de senki nem mond semmi értelmeset. valakinek vmi tipp? előre is köszi
Figyelj nagyon azokra az értelmetlen dolgokra, abból kiderül mi a baj. Amúgy keresd Methredhel -t (vele versenyeztél a bejutásért).
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

jól van köszi:) lehet elsiklottam vmi felett:S
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

most az lenne a kérdésem h lexet hol találom? kikell hallgatnom ( ez az a küldi amikor le kell állítani az őrök állandó portyázását vagy mi...)
kalooria
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. feb. 5., vas. 19:30

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kalooria »

Dr.UnGrammar írta:
kalooria írta:Sziasztok!

A következő a kérdésem:
Tagja vagyok a Mágusok és a Harcosok céhének (és a Birodalmi Légiónak) is. ...
Igen természetesen; de légióhoz hogy csatlakoztál? :)
Itt található a Birodalmi Légió pluginje, ezt telepítettem fel eredetileg, magyar nyelven. Aztán rátaláltam erre ... :) Ez angol nyelvű mod, de kibővített küldikkel.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kalooria: Kösz! Sejtettem. :)
Ferret21: Lex ott mászkál a gorilláival ahol Armanddal kellett volna találkoznod. Ha jól emlékszem ő lesz az egyetlen aki egy helyben fog állni a rohangászó légiósok sűrűjében.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

akkor jól kezdtem el a feladatot csak akk ezek szerint azt gondoltam h nem ott van ahol keresem :) köszi
lonci

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lonci »

Sziasztok!
Harlunvárdai eltűnt emberek után nyomozok.Az ingoványos barlangban megöltem minden trollt,egy üregben csontvázakat és zombi testeket találtam,az irányjelző is ide mutat de nem történik semmi.A trollokon kívűl van még itt valami,amit nem vettem észre,és ezért nem fejeződik be a küldetés?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

lonci írta:Sziasztok!
Harlunvárdai eltűnt emberek után nyomozok.Az ingoványos barlangban megöltem minden trollt,egy üregben csontvázakat és zombi testeket találtam,az irányjelző is ide mutat de nem történik semmi.A trollokon kívűl van még itt valami,amit nem vettem észre,és ezért nem fejeződik be a küldetés?
Keresd Eduard Denile holtestét a kupacban!
Lonci

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Lonci »

Köszönöm,most már tudom hogy mit keressek,de egyenlőre nem találom a holttestet. :(
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Lonci írta:Köszönöm,most már tudom hogy mit keressek,de egyenlőre nem találom a holttestet. :(
Valahol a kupac közepén kell lenni-e. Ha valami bug miatt eltűnt, akkor van gáz.
Nézz körül jól; lehet, hogy berepült a test valamelyik sarokba a harcok közben.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

hello! az lenne a kérdésem h a varázs fegyvereket (pl. harci pöröly , csatabárd)hogyan lehet feltölteni ha kifogy belőlük a szufla? előre is köszi:)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret21 írta:hello! az lenne a kérdésem h a varázs fegyvereket (pl. harci pöröly , csatabárd)hogyan lehet feltölteni ha kifogy belőlük a szufla? előre is köszi:)
Fogsz egy soulgem-et (lélekkövet), ami tele is van és azzal feltöltöd.
Vagy
Ha jól emlékszem a mágusok elég drága pénzekért újratöltik neked a fegyvereket.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

és a lélek követ hogy tom felhasználni?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret21 írta:és a lélek követ hogy tom felhasználni?
Na most megfogtál, mert nem emlékszem. A Skyrimben a fegyverre kattintva T-t nyomok és kiválasztok egy teli követ és kész. De gondolom az Oblivionnál kicsit azért más a tészta.
De ne aggódj tudok egy tuti megoldást! Emlékszem, hogy a játék legelején volt egy tutorial küldetés, ami végig bemutatta neked a játékot. Ha a befejezett küldetéseknél ezt pontról pontra végig nézed, biztos írni fogja, hogyan töltsd vissza a tárgyakat.

Ha ez sem válik be, akkor ,,Hali Hó segítség többiek! A Doktor tehetetlen!". ;)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

köszi
:)
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

ott kereskedők töltök fel a cuccot ,a lélekkő az meg ilyen varázs tárgyak készítéséhez(pl.:az a kő az obli kapuk-ból + lélekkő +a cucc,ha jól emlékszem)
kalooria
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. feb. 5., vas. 19:30

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: kalooria »

Üdv!
Elakadtam, és nem tudom, mi az oka...
A főküldetést viszem. Azura oltáránál vagyok, tettem egy Csillámport rá, és nálam is van egy pluszban.
Mikor "rányomok" az oltárra, megkérdezi, hogy "Azura oltárára akarod helyezni a csillámport?"
És itt a baj. Akár az igen-re, akár a nem-re nyomok, semmi sem történik.
Ez mitől lehet, valamit nem helyesen csinálok?
Köszönöm az ötleteket előre is.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

most az lenne a kérdésem h hol tudok szerezni vámpír port (20 at) és dedra fogat vagy mit abból is 20 kellene. amúgy megöltem egy mágus céh társamat és ez a büntim :S:S:s köszi előre is a segítséget:)
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

kalooria írta:Üdv!
Elakadtam, és nem tudom, mi az oka...
A főküldetést viszem. Azura oltáránál vagyok, tettem egy Csillámport rá, és nálam is van egy pluszban.
Mikor "rányomok" az oltárra, megkérdezi, hogy "Azura oltárára akarod helyezni a csillámport?"
És itt a baj. Akár az igen-re, akár a nem-re nyomok, semmi sem történik.
Ez mitől lehet, valamit nem helyesen csinálok?
Köszönöm az ötleteket előre is.
Reggel 6 kor kell.(játék idő szerint :D :D)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

erre a kérdésemre válaszoljatok már légyszi mert meg vok lőve ha nem szerzem be a cuccokat!! most az lenne a kérdésem h hol tudok szerezni vámpír port (20-at) és dedra fogat vagy mit abból is 20 kellene. amúgy megöltem egy mágus céh társamat és ez a büntim :S:S:s még az lenne a kérdésem h van az a küldim h az éjanyát kell heti egyszer meglátogatnom annak a küldinek lesz vége vagy van értelme vagy hagyjam a francba? köszi előre is a segítséget:)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Az éjanya látogatása csak szintesítő jellegű. Értelmét nem igen találtam.

Daedra fog a krokiszerű lényektől jön, őket Oblivionban megtalálod. Vámpírok pedig romokban vagy barlangokban vannak. Egyiket sem lesz könnyű összeszedni, de trükközhetsz alkimisták felkeresésével és tőlük megveheted a szükséges darabszám egy részét.
Vámpíroknál esetleg próbálkozz a Birodalmi Város partjainál lévő dungeonok-nál, azt hiszem 2 vagy 3 is van, ami vámpírokkal van tele.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

köszi szépen a segítséget:) amúgy gondoltam h semmi értelme annak a küldinek lehet hagyom is.....alkimistákat hol is találok? hirtelen nem jut eszembe egy sem :S:)
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

van egy küldim a reszkető szigetek küldije, egy kelyhet kell megszereznem meg találtam a kaput a barlangot de ágak zárják el az utat, próbáltam keresni másik utat de nincsen és nem tom hogy jussak el a kapuig:S előre is köszi a segítséget:)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

A kelyhes küldetésnél egy ágszerű (kapcsoló) karral félrehúzhatod az ágakat; de szerintem azt csak visszafelé teheted, biztos vagyok benne, hogy elkerülted a jó utat!

Alkimista majdnem mindenhol van, tudod tőlük veszed a hozzávalókat a levesedbe. :)
Egyszóval ők olyan kereskedők, akik lötyiket és hozzávalókat árulnak.
ferret

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret »

gondoltam h vmi ilyen egyszerű megoldása lesz a küldinek, kerestem utat a térképen de nem találtam másikat. alkimistáknál néztem azt a két dolgot de eddig egyiknél sem találtam....:S
még annyi h a lélek követ h lehet feltölteni? próbálkoztam egy templomba szellemekkel de nem jött be:S
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret írta:gondoltam h vmi ilyen egyszerű megoldása lesz a küldinek, kerestem utat a térképen de nem találtam másikat. alkimistáknál néztem azt a két dolgot de eddig egyiknél sem találtam....:S
még annyi h a lélek követ h lehet feltölteni? próbálkoztam egy templomba szellemekkel de nem jött be:S
A lélekkövek különböző méretben találhatóak a játékban, ezt azért fontos tudni, mert minél erősebb egy ellenfél annál nagyon lélekkő kell a bebörtönzéséhez. Feltölteni úgy lehet, hogy használod a Soultrap nevű varázslatot (Lélek elfogása vagy valami hasonló) az ellenfeleden miközben harcoltok. ilyenkor az Oblivion-ban egy lila köd kering az ellenfél körül, de csak egy bizonyos ideig (a varázslatleírásnál meg van meddig); neked az a feladatot, hogy a köd eltűnése előtt megöld a lényt (lehetőleg ne a harc elején dobd rá a varázsaltot, mert nem biztos hogy letudod győzni kellő idő alatt)! A meghalt lény lelke automatikusan tárolódik egy nálad lévő kőben, lelke nagysága szerint (más esetben azt az üzentet kapod, hogy a lélek túl nagy és nincs nálad megfelelő kő).*
A sima kövekkel csak LÉNYEKET tudsz rabul ejteni, de a mágusszálon megtanulhatsz npc lelket is lopni, ez szükséges lesz a tudás daedra istenének a küldetéséhez (már mint a tudás, nem a mágussá válás).

UESP szerint:
Daedroth fog 5 garantált helyen van:
- Leyawiin Mágus céh Második emelet nyugati szárny
- Anvil Harcosok Céhe Ebédlő (ki van állítva egy bura alatt)
- West Weald Inn -ben (nem tudom, hogyan fordították)
- Cloud Ruler Temple (A Pengék főhadiszállása) Nagy Terem és itt is csak akkor, ha megcsináltad a Kémek küldetést.

-> Tuti hely: Oblivion

Vámpírpor szerezhető Azura küldetése közben, és a pirossal jelölt helyeken: http://www.uesp.net/wiki/File:OB-Map-VampireDust.jpg

*Megoldás lehet még olyan fegyvert használni ami rendelkezik Soultrap képességgel. Pl.: Umbra
ferret

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret »

köszi szépen bocs ha esetleg túl sokat kérdezek de kezdő vok még, de a játék nagyon bejön:)
az umbra az milyen fegyver?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret írta:köszi szépen bocs ha esetleg túl sokat kérdezek de kezdő vok még, de a játék nagyon bejön:)
az umbra az milyen fegyver?
Umbra egy kard, állítólag önálló akarattal. Daedrikus küldetés közben szerezhetted meg, ha nem engedelmeskedsz.


Kérdezni pedig nyugodtan kérdezhetsz; részemről az öröm, ha még tudok is valamiben segíteni!
Ha sokáig nem válaszolok, az vagy azért van mert más már megmondta tutit, vagy pedig éppen a gyakornoki feladataim miatt görbülök.
ferret21
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. feb. 2., csüt. 12:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ferret21 »

és azt a küldit kitől és hol tom felvenni? ha nem engedelmeskedek??? a léyeg h mondjak ellenet a küldi folyamán?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

ferret21 írta:és azt a küldit kitől és hol tom felvenni? ha nem engedelmeskedek??? a léyeg h mondjak ellenet a küldi folyamán?
Délnyugatra a Birodalmi Várostól valahol az erdőben megtalálod Aljas Clavicus szobrát, vele kell egyeztetni. A küldetés során társa(?) Barbas próbál minket jobb belátásra bírni, hogy ne adjad vissza a hercegnek a kardot. Itt a küldetés végén választhatsz majd a dialógusokon keresztül, hogy ellentmondasz vagy átnyújtod a kardot.
Hivatalosan viszont visszaadod neki, az UESP alapján ha jól tudom a könyvekben nagy szerepe lesz a kardnak és Aljas Clavicus óvatlanságának(?). Erről talán somesz83 bővebben tudna nyilatkozni...

Másrészt nem biztos, hogy megéri neked az a kard. Persze piszok durva az ereje, plusz a rajta lévő soultrap effect; DE ha megtartod elesel attól a lehetőségtől, hogy felvedd Hermaeus Mora küldetését (ő csak akkor fogad, ha a másik 14 herceg küldetését megcsináltad), valamint Umbra örökre hozzád ragad az pedig 45kg plusz eltávolíthatatlan súlyterhet jelent. Keveset nyom a latba, de megjegyzendő, hogy a kard gonosz is (bővebben a Birodalmi Város piacnegyedén található könyvesboltba nézz be egy Tamriel Lore című könyvért, abban azt hiszem írnak róla).
Blendor

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Blendor »

Szép napot!

Én egy nem hivatalos beépülőben akadtam el, méghozzá a TNPC-ben. Miután megvettem a magyarítók állatkájától amit kell, szét kellene néznem a környéken. Én be mentem a ház mellett/alatt lévő kriptába/barlangba (nem tudom mi a neve), de ott semmit sem találtam, csak néhány szörnyet, szellemet. Utána a ház környékén újra szétnéztem, de még mindig nem találtam semmit. Mit tegyek?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Blendor írta:Szép napot!

Én egy nem hivatalos beépülőben akadtam el, méghozzá a TNPC-ben. Miután megvettem a magyarítók állatkájától amit kell, szét kellene néznem a környéken. Én be mentem a ház mellett/alatt lévő kriptába/barlangba (nem tudom mi a neve), de ott semmit sem találtam, csak néhány szörnyet, szellemet. Utána a ház környékén újra szétnéztem, de még mindig nem találtam semmit. Mit tegyek?
Keress egy lidércet abban a barlangban, és beszéld meg vele, hogy támogassa a magyarítást. :)
Blendor
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 15:54

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Blendor »

Vele találkoztam, de meg akart ölni. :) Nem volt semmi erős varázslatom (csak a jelzőfény), illetve ezüst fegyverem sem, így elmenekültem előle. Visszanéztem hozzá, de már nincs ott a lidérc. Így mit tudok tenni? :)
ati1991
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 19:38

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ati1991 »

Hellosztok

Utána jártam a szintlépésnek hogy ha a elsődleges képességekből összesen 10-t kell. Csak a lopakodás (settenkedés) volt 40 , most meg már 52. Vagyis most szintet kellet volna lépnem de még mindig 1 lvl vagyok.


Szóval miért nem léptem szintet?!
(nagyon kezdő vagyok)

Előre köszönöm a válaszokat!

üdv Attila
Válasz küldése