Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Alpheiosz

Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Alpheiosz »

Ide olyat,amit nem tudsz a küldetésekkel kapcsolatban.
Altair

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Altair »

Akkor én most kérdeznék, mert elakadtam. :D
A főküldetéseknél most járok a miscarcandi küldetésnél...bent vagyok a tárnában, de vannak ugyebár zárt ajtók, nah annyit tudok, hogy vannak kapcsolók, amikkel ezeket a zárt ajtókat ki tudom nyitni. Azt szeretném kérni, hogy legyen valaki olyan kedves és írja le nekem a kapcsolók pontos helyét, mert én nem találom őket...
Előre is kössz, várom a választ. :roll:
Altair

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Altair »

Altair írta:Akkor én most kérdeznék, mert elakadtam. :D
A főküldetéseknél most járok a miscarcandi küldetésnél...bent vagyok a tárnában, de vannak ugyebár zárt ajtók, nah annyit tudok, hogy vannak kapcsolók, amikkel ezeket a zárt ajtókat ki tudom nyitni. Azt szeretném kérni, hogy legyen valaki olyan kedves és írja le nekem a kapcsolók pontos helyét, mert én nem találom őket...
Előre is kössz, várom a választ. :roll:


Már megoldottam :mrgreen:
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én már az elején elakadtam nekem mikor beszélek Jauffre-vel hogy mostmit kell csinálni a király fiával nekem ott az egyik mondatnál befagy a játék ez mért van?????
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Én már az elején elakadtam nekem mikor beszélek Jauffre-vel hogy mostmit kell csinálni a király fiával nekem ott az egyik mondatnál befagy a játék ez mért van?????
Eredeti, vagy tört változat? Nálam nem volt ilyen hiba.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

A Gugli fordító csapata már magyarul is elérhetővé teszi az oldalak fordítását a http://translate.google.com címen; akár az Elder Scrolls lapok angol nyelvű változatát is lekérhetjük. Kissé még kezdetleges, nem is kicsit magyartalan az eredmény, de talán javulni fog, és idővel meg lehet nézegetni a küldetések megoldását.
Hejj Joe

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hejj Joe »

Én egy városi küldetésen akadtam el!
Chorrolban a Jemane testvérek küldetésénél,Guilbert megkért hogy menjek el Weatherleah(esörét)be és öljem le az ogrekat vagy miket!Az a baj hogy már átfésültem a területet és nincsenek meg az ogrek!Most mit csináljak?Hadjam a tesókat lógva???
Segitsetek már légyszi!(Ha tudtok)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hejj Joe írta:Én egy városi küldetésen akadtam el!
Chorrolban a Jemane testvérek küldetésénél,Guilbert megkért hogy menjek el Weatherleah(esörét)be és öljem le az ogrekat vagy miket!Az a baj hogy már átfésültem a területet és nincsenek meg az ogrek!Most mit csináljak?Hadjam a tesókat lógva???
Segitsetek már légyszi!(Ha tudtok)
Azt a bizonyos Weatherleah farmot megtaláltad? Elvileg ott kell lenniük az ogréknak. Én pont ennél a résznél álltam meg, így még nem találkoztam velük. Viszont a városban kérdezősködve előbb-utóbb találhatsz valakit, aki tudja, hol van a fram, ha még nem találtad volna meg.
Hejj Joe

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hejj Joe »

Bizony megtaláltam a farmot!Pont a hátamögé kell menni elméletileg,mivel a harcos céhben a kovács csaj elmondta,és bejelölte a térképen!De azt a területet nagyon átfésültem már,és nincs egy darab ogre se!Az elötti küldetésekben mindenhol megvoltak az ogrek(ahol kellett hogy legyen),meg a trollok is!Itt nem jön elö egyik sem és idöt sem ad meg a küldetésben,hogy mikor jönnek!Utalás sincs rá hogy fix idöben kell ott lenni!Nem értem mi lehet!Segitség!!!!:)
Hejj Joe

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hejj Joe »

Untaxing the Poor nevü tolvaj céhes küldetésnél ismét elakadtam!Armand itt azt mondja hogy szedjek össze 50 aranyat(fance),ugye ez lopott cucokbol jöhet össze!Eddig rendben is van!El is megyek Ongarhoz meg is van az 50 arany,el is vittem Armandnak,viszont a küldetés ezzel nem zárult le!Elvégeztem a következö küldetését is az Arboretum Districtból a South Watch Towerból elloptam azt a papirt,viszont ez az Ongaros fance-es küldetés még mindég lóg!Miért van ez????Valaki irja már le,ha tudja miröl van szó,mert nem értem tisztán a küldetést sem sajnos!LÉGYSZIIIIIIII
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Ötven arany után majd 100-at kell neki vinni,aztán asszem 200-at,majd így ezerig.Csak akkor mehetsz oda,ha elérted a tolvaj céhben a megfelelő rangot,úgyhogy ne aggódj,csináld a tolvaj céh küldetéseit,és ha nem akar neked adni Armand újat,akkor kell menni ahhoz a palihoz eladni neki a lopott cuccokat.Asszem a küldetéstáblán ott van a szám(100 v. 200 v. 300).Én így csináltam. ;)
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Dögöljön meg aki kitalálta a spamrobotokat,negyedjére sikerült elküldeni,mert mindig benézem a megerősítő kódot.
Hejj Joe

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hejj Joe »

Nagyon szépen köszönöm a segitséget!A testvérek küldijét amit ezelött kérdeztem,ha tudja valaki azért még irja meg,mert szeretném megcsinálni nagyon!De még mindég nincs ott OGRE! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

DFRun írta:Dögöljön meg aki kitalálta a spamrobotokat,negyedjére sikerült elküldeni,mert mindig benézem a megerősítő kódot.
Próbálj meg bejegyzett felhasználó lenni. Most már Firefox böngészővel is működnie kell, és aki bejelentkezik, annak nem kell kódot írnia a hozzászólás elküldéséhez.
Viharmadar
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. márc. 16., hétf. 20:58

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Viharmadar »

Müködik csak kicsit macerás számomra!A felugró ablakokat ugyan megkérdezi a firefox hogy engedélyezem e innen,de csak egy másodperc és el is tünik!Ha kikapcsolod a felugró ablakok tiltását akkor már tudsz regisztrálni,illetve bejelentkezni! :D És azután tényleg nem kell a kódot irkálnod!
svabpatrik

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: svabpatrik »

Szevasztok !

Ez miért van hogy feltelepítem az 1.2 es patch ot ...elindítom .. játszok vele kezdek újjat és amikor kijutoka börtönből álandóan kilép miért lehet ez? ha tudjátok lécci írjatok :oops: :oops: :oops:
az írja ki hogy :
Hiba!

Hibajelentés küldése Mégse

a szokásos előrre is THX! 8-)
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

svabpatrik írta:Szevasztok !

Ez miért van hogy feltelepítem az 1.2 es patch ot ...elindítom .. játszok vele kezdek újjat és amikor kijutoka börtönből álandóan kilép miért lehet ez? ha tudjátok lécci írjatok :oops: :oops: :oops:
az írja ki hogy :
Hiba!

Hibajelentés küldése Mégse

a szokásos előrre is THX! 8-)
Szokásos kérdés:eredeti vagy tört?Ha eredeti akkor passz,ha tört akkor ne csodálkozz.
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Vik írta:
DFRun írta:Dögöljön meg aki kitalálta a spamrobotokat,negyedjére sikerült elküldeni,mert mindig benézem a megerősítő kódot.
Próbálj meg bejegyzett felhasználó lenni. Most már Firefox böngészővel is működnie kell, és aki bejelentkezik, annak nem kell kódot írnia a hozzászólás elküldéséhez.

OKS,kösz.
zoltan2004

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: zoltan2004 »

Én ennél az Oblivion kapunál akadtam el:S nem tudom hogyan kell tovább jutni. Eddig ide oda császkáltam beszéltem a kinti srácokkal aztán bementem egy templom szerűségbe és ott egy Martin nevű pappal beszéltem. És msot sehogy sem tudok tovább jutni:S senkivel sem tudok beszélni :S
Womath

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Womath »

Be kell menni az Oblivion kapuba, és be kell zárni. Azt úgy tudod megtenni, hogy ha bent vagy a kapuban, akkor a legmagasabb torony, legfelsőbb emeletén meg kell érinteni a Sigil stone-t, és akkor bezárul a kapu. A Sigil követ pedig megkapod, amivel enchantolhatod a tárgyaidat. Részletesebb infot a kapuzárásról itt olvashatsz: http://oblivionhq.hu/modules.php?name=T ... tat&pid=66
dragadum

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dragadum »

Hejj Joe a killall nevű csalást kéne kipróbálnod mert akkor a környéken mindenkimeghal és meglesznek az ogrék de nem biztos ez csak ötlet
ricsi012
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. máj. 28., csüt. 18:58

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ricsi012 »

Sziasztok! Én elakadtam a The Siren's Deception küldinél amit Anvilban kaptam egy padon ülő nőtől. Az a feladatom hogy menjek be egy házba Anvil mellett és a pincében kell találni valamit de nem tom mit és hol, pls segitsetek. Előre is köszi. :)
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

ricsi012 írta:Sziasztok! Én elakadtam a The Siren's Deception küldinél amit Anvilban kaptam egy padon ülő nőtől. Az a feladatom hogy menjek be egy házba Anvil mellett és a pincében kell találni valamit de nem tom mit és hol, pls segitsetek. Előre is köszi. :)

Asszongya hogy,ha beszéltél valakivel a városban,akkor csak információt kaptál egy bizonyos női bandáról akik gazdagokat csábítanak el,és kifosztják majd megölik őket.Figyelmedbe ajánlják Gogan-t,aki egy ragada és a város egyik utolsó házában él.Reggel menj,akkor fent van az emeleten és kajázik.Ő fogja adni a küldetést,hogy keresd meg a gyűrűjét ennél a bandánál.Egy fogadót fog mondani.Menj oda,beszélj a csapossal és várj.Nemsokára megjelenik 3 hölgyemény.Na.Mivel én női karakterrel voltam,ezért csak ezt tudom(de lehet hogy férfi karakterrel is ez a helyzet):meghívnak a bandába,és megjelölnek egy házat Anvil szélén.Menj oda,és várj 22:00-ig,mert csak akkor nyílik ki az ajtaja.A többi meglepetés. :D
ricsi012
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. máj. 28., csüt. 18:58

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: ricsi012 »

DFRun írta:
ricsi012 írta:Sziasztok! Én elakadtam a The Siren's Deception küldinél amit Anvilban kaptam egy padon ülő nőtől. Az a feladatom hogy menjek be egy házba Anvil mellett és a pincében kell találni valamit de nem tom mit és hol, pls segitsetek. Előre is köszi. :)

Asszongya hogy,ha beszéltél valakivel a városban,akkor csak információt kaptál egy bizonyos női bandáról akik gazdagokat csábítanak el,és kifosztják majd megölik őket.Figyelmedbe ajánlják Gogan-t,aki egy ragada és a város egyik utolsó házában él.Reggel menj,akkor fent van az emeleten és kajázik.Ő fogja adni a küldetést,hogy keresd meg a gyűrűjét ennél a bandánál.Egy fogadót fog mondani.Menj oda,beszélj a csapossal és várj.Nemsokára megjelenik 3 hölgyemény.Na.Mivel én női karakterrel voltam,ezért csak ezt tudom(de lehet hogy férfi karakterrel is ez a helyzet):meghívnak a bandába,és megjelölnek egy házat Anvil szélén.Menj oda,és várj 22:00-ig,mert csak akkor nyílik ki az ajtaja.A többi meglepetés. :D
Kösz a segítséget.
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Hello!
Én elakadtam annál az Azura-s küldinél. Ahol oda kell menni egy szoborhoz és 3 csábó imádkozik meg járkál ott. Meg vények is repkednek, amik kinyírják az ellenséget. Na ott nem tudom mit kell csinálni! Volt ott a közelben egy Oblivion kapu, bezártam, és nem történt semmi. Segítsetek lécci!
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Hoel írta:Hello!
Én elakadtam annál az Azura-s küldinél. Ahol oda kell menni egy szoborhoz és 3 csábó imádkozik meg járkál ott. Meg vények is repkednek, amik kinyírják az ellenséget. Na ott nem tudom mit kell csinálni! Volt ott a közelben egy Oblivion kapu, bezártam, és nem történt semmi. Segítsetek lécci!
Idézet:
http://www.oblivionhq.hu/modules.php?na ... at&pid=212

Martin testvér szerint négy komponens szükséges a portálnyitó rituáléhoz, az első összetevő egy kis Daedra Lord artifact. Ilyen ritkaságot egyáltalán nem könnyű szerezni, de nem lehetetlen.

Elsőnek is el kell olvasnunk a Modern Heretics című könyvet, amit Martin előtti könyvkupacból elő is halászhatunk. Ebből megtudjuk, hogy Azura istennő oltáránál (Shrine of Azura) kell kezdeni a kutakodást, a szent helyet Cyrodiil északkeleti részén találjuk, a Lake Arrius tótól északra a hegy oldalán. Az istennő csak akkor szól hozzánk, ha előtte feláldozunk neki egy Glow Dust-ot. Ezt a fényes port egy Will-o-the-wisp-ből tudjuk kinyerni, méghozzá úgy hogy ezt a közelben repkedő kis lidércet megöljük (közönséges fegyver nem sebzi, de pl. egy tűzlabda már igen), és az utána maradó világító port magunkhoz vesszünk, amit pontban reggeli 6 órakor feláldozunk Azurának.

Az istenség csak akkor hajlandó átadni a Daedra tárgyat, ha előtte teljesítünk neki egy apró küldetést: Azura öt követője egykoron egy vámpír csapdájába esett, minek köszönhetően maguk is vérszívókká – és egyben gonoszakká – váltak. A mi feladatunk az lesz, hogy felkutassuk a vámpírrá vált követők búvóhelyét (Gutted Mine – délnyugatra van Azura oltárától, fenn egy hegy tetején) és halál eszközével szabadítsuk fel lelküket a hitvány, élőholt mivolttól. A bányában csakugyan megtaláljuk az öt delikvens, elég húzós csaták lesznek, igyekezzünk egyszerre csak egy vámpír figyelmét magunkra vonni. A hátsó járatokat egy kőajtó zárja el, ezt egy közeli helyen függeszkedő kapcsoló megrántásával tudjuk feltárni.

Ha sikerrel járunk Azura átadja jutalmunkat egy Daedra lelkét foglyul tartalmazó soul gem-et, az Azura Star-t, melyet vigyünk el Martinnak.
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Egy jótanács:mivel Martinnak bármelyik daedra artifact jó,ezért nehogy odaadd neki az Azura Star-t!Az egy bármennyiszer újratölthető lélekkő.Keress másikat addig jegeld a főküldetést :D
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

dazsolt írta:
Hoel írta:Hello!
Én elakadtam annál az Azura-s küldinél. Ahol oda kell menni egy szoborhoz és 3 csábó imádkozik meg járkál ott. Meg vények is repkednek, amik kinyírják az ellenséget. Na ott nem tudom mit kell csinálni! Volt ott a közelben egy Oblivion kapu, bezártam, és nem történt semmi. Segítsetek lécci!
Idézet:
http://www.oblivionhq.hu/modules.php?na ... at&pid=212

Martin testvér szerint négy komponens szükséges a portálnyitó rituáléhoz, az első összetevő egy kis Daedra Lord artifact. Ilyen ritkaságot egyáltalán nem könnyű szerezni, de nem lehetetlen.

Elsőnek is el kell olvasnunk a Modern Heretics című könyvet, amit Martin előtti könyvkupacból elő is halászhatunk. Ebből megtudjuk, hogy Azura istennő oltáránál (Shrine of Azura) kell kezdeni a kutakodást, a szent helyet Cyrodiil északkeleti részén találjuk, a Lake Arrius tótól északra a hegy oldalán. Az istennő csak akkor szól hozzánk, ha előtte feláldozunk neki egy Glow Dust-ot. Ezt a fényes port egy Will-o-the-wisp-ből tudjuk kinyerni, méghozzá úgy hogy ezt a közelben repkedő kis lidércet megöljük (közönséges fegyver nem sebzi, de pl. egy tűzlabda már igen), és az utána maradó világító port magunkhoz vesszünk, amit pontban reggeli 6 órakor feláldozunk Azurának.

Az istenség csak akkor hajlandó átadni a Daedra tárgyat, ha előtte teljesítünk neki egy apró küldetést: Azura öt követője egykoron egy vámpír csapdájába esett, minek köszönhetően maguk is vérszívókká – és egyben gonoszakká – váltak. A mi feladatunk az lesz, hogy felkutassuk a vámpírrá vált követők búvóhelyét (Gutted Mine – délnyugatra van Azura oltárától, fenn egy hegy tetején) és halál eszközével szabadítsuk fel lelküket a hitvány, élőholt mivolttól. A bányában csakugyan megtaláljuk az öt delikvens, elég húzós csaták lesznek, igyekezzünk egyszerre csak egy vámpír figyelmét magunkra vonni. A hátsó járatokat egy kőajtó zárja el, ezt egy közeli helyen függeszkedő kapcsoló megrántásával tudjuk feltárni.

Ha sikerrel járunk Azura átadja jutalmunkat egy Daedra lelkét foglyul tartalmazó soul gem-et, az Azura Star-t, melyet vigyünk el Martinnak.

Nem tudod, milyen hálás vagyok!! Köszönöm!
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Sziasztok!

Mikor az 5 vámpírral harcoltam, megfertőződtem és át is változtam vérszívóvá. Most a visszaváltozás útján halatok, és annál a Melsiane öregasszonynál járok. Valamilyen Grand Soul Gem -eket kér, de nem tudom, hogy holt találok ilyet. Segítsetek lécci! :? :? :? :? :? :? :? :?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Hoel írta:Sziasztok!

Mikor az 5 vámpírral harcoltam, megfertőződtem és át is változtam vérszívóvá. Most a visszaváltozás útján halatok, és annál a Melsiane öregasszonynál járok. Valamilyen Grand Soul Gem -eket kér, de nem tudom, hogy holt találok ilyet. Segítsetek lécci! :? :? :? :? :? :? :? :?
Hát ö az oltári nagy lélekkő, főleg a mágus guildek boltjaiban keresd
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Hoel írta:Sziasztok!

Mikor az 5 vámpírral harcoltam, megfertőződtem és át is változtam vérszívóvá. Most a visszaváltozás útján halatok, és annál a Melsiane öregasszonynál járok. Valamilyen Grand Soul Gem -eket kér, de nem tudom, hogy holt találok ilyet. Segítsetek lécci! :? :? :? :? :? :? :? :?
Amúgy ha meg van a Vile Lair nevű kiegészítőd nem kell végigvinni azt a küldit (rohadt mászkálós)
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

DFRun írta:Egy jótanács:mivel Martinnak bármelyik daedra artifact jó,ezért nehogy odaadd neki az Azura Star-t!Az egy bármennyiszer újratölthető lélekkő.Keress másikat addig jegeld a főküldetést :D
Hüha ezt én se tudtam
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

dazsolt írta:
Hoel írta:Sziasztok!

Mikor az 5 vámpírral harcoltam, megfertőződtem és át is változtam vérszívóvá. Most a visszaváltozás útján halatok, és annál a Melsiane öregasszonynál járok. Valamilyen Grand Soul Gem -eket kér, de nem tudom, hogy holt találok ilyet. Segítsetek lécci! :? :? :? :? :?
Amúgy ha meg van a Vile Lair nevű kiegészítőd nem kell végigvinni azt a küldit (rohadt mászkálós)

De nincsen meg. És én nem akarok vámpír maradni! :shock: :shock:
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Hoel írta:
dazsolt írta:
Amúgy ha meg van a Vile Lair nevű kiegészítőd nem kell végigvinni azt a küldit (rohadt mászkálós)

De nincsen meg. És én nem akarok vámpír maradni! :shock: :shock:
akkor szedd le ezt a modot
Imperial boat house
innen
http://www.tesnexus.com/downloads/search.php
és nézz bent körül
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Amúgy ha meg van a Vile Lair nevű kiegészítőd nem kell végigvinni azt a küldit (rohadt mászkálós)[/quote]


De nincsen meg. És én nem akarok vámpír maradni! :shock: :shock:[/quote]

akkor szedd le ezt a modot
Imperial boat house
innen
http://www.tesnexus.com/downloads/search.php
és nézz bent körül[/quote]

Miért? Attól visszaváltozom?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Hoel írta:Amúgy ha meg van a Vile Lair nevű kiegészítőd nem kell végigvinni azt a küldit (rohadt mászkálós)

De nincsen meg. És én nem akarok vámpír maradni! :shock: :shock:[/quote]

akkor szedd le ezt a modot
Imperial boat house
innen
http://www.tesnexus.com/downloads/search.php
és nézz bent körül[/quote]

Miért? Attól visszaváltozom?[/quote]
Igen jobboldalt az asztalon ott a varázslötyi
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

dazsolt írta:
Hoel írta:Amúgy ha meg van a Vile Lair nevű kiegészítőd nem kell végigvinni azt a küldit (rohadt mászkálós)

De nincsen meg. És én nem akarok vámpír maradni! :shock: :shock:
akkor szedd le ezt a modot
Imperial boat house
innen
http://www.tesnexus.com/downloads/search.php
és nézz bent körül[/quote]

Miért? Attól visszaváltozom?[/quote]
Igen jobboldalt az asztalon ott a varázslötyi[/quote]


Köszi!
Még egy kérdés: Letöltöttem, de nincs benne a játékban... hova kell letölteni?
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

csomagold ki a Data mappába majd a data files-ek között x-eld ki és ott lesz IC-ben a hajó
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

sajnos még mindíg nem megy.. nem tom mi lehet
Ide mentettem: C:/DATA és nem megy. Szerintem én vagyok nagyon hülye az ilyenekhez...
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

és nem találtam a data files-ek között
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

ÁHH! Rájöttem! :lol: :lol: :lol: :lol:

Köszi!
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

megint van valami... nem tudom meginni az italt... csak eladni... ez a játék nagyon nem akarja, hogy újra élő elf legyek.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hoel írta:megint van valami... nem tudom meginni az italt... csak eladni... ez a játék nagyon nem akarja, hogy újra élő elf legyek.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Akkor kénytelen leszel megvárni a magyarítást, beszélni Janus Hassildor gróffal, és tesztelni a vámpírságból kigyógyulást. :)
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

De már dumáltam vele.. már az öregasszonynál vagyok, aki Grand Soul Gem -eket kér... de nem találok vele. A z öregasszonynak vmi Melsiane vagy mi a neve
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Ne add föl naon jóóó vámpírnak lenni, főleg ha pár napig nem iszol vért és tisztára bezombulsz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hoel írta:De már dumáltam vele.. már az öregasszonynál vagyok, aki Grand Soul Gem -eket kér... de nem találok vele. A z öregasszonynak vmi Melsiane vagy mi a neve
Crayfishcave 4. térképén, Misztikus Egyetem - Főmágus tornyában, Chorrol, Mágusok Céhében például kell lennie valahol.
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Áhh! Mindegy. A vámpírok erősek, nagyon erősek... csak egy picit nagyon rondák.
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

Nem értem,nagy lélekkövet tudsz venni a mágus céhekben.Vagy akár lopni,csak az neccesebb.Utána márcsak ha jól emlékszem kell fokhagyma,vérfű,argóniai vér,vámpírhamu,meg még valami.
morayg
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. jún. 14., vas. 9:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: morayg »

Igazából nem elakadtam, csak tudni szeretném: hogy lehet... :roll: sex-elni :roll: a játékban?
DFRun

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: DFRun »

morayg írta:Igazából nem elakadtam, csak tudni szeretném: hogy lehet... :roll: sex-elni :roll: a játékban?
Hát úgy,hogy rákötöd a lemezt a ...........,majd keresel egy nőt.Persze így valószínűleg nem fogsz neki tetszeni :lol: Na mindegy az Oblivionban ilyet nem lehet.Próbáld ki a Witchert.
Válasz küldése