Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

én írta:hát de ebböl én sokat nem értek XDDDD ;) ha ide leirnád h mien pluginokat vagy mit kell ott bejelölni és ...... érted meg h mien pathcot tegyek rá és hova kell telepiteni .... ilyeneket h mit csináljak h jo legyen pls! köcce
Most komolyan azt várod, hogy amit már részletesen leírtam, és eddig 1936-an megnéztek (remélhetőleg segített is nekik a magyarítás telepítésében), azt másoljam be ide?

Szerk:
Ha igen, akkor az azt jelenti, alapvető informatikai dolgokat nem tudsz. Ha kéred, tarthatok neked alapszintű számítógép-kezelői tanfolyamot, de nem biztos, hogy ez a fórum a megfelelő hely erre, az viszont biztos, hogy nincs rá időm.
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

üdv én megszereztem a paplovag páncélt és volt mellette egy levél hogy a könnyü páncélzat máshol van de hol??? nekem könnyü kellene azt is választottam elején
Jajj!

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Jajj! »

Hy!Shivering islesben elakadtam ott hogy mania "királyának" kellene a kajájába mérget tenni.Csak nincs mibe beletenni.Help!
lampaoltogato

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Kari5_ írta:Hi!
A tolvaj céh egyik küldetésénél akadtam el: fürge jak cipőjét kellett megszereznem, eddig nem is volt gond, vissza is vittem a szürke rókának a cuccot, de ott arról beszéltem vele, hogy ismerte fürge jakot, és akkor azt mondta hogy gondolkodnia kell, és kaptam egy olyan küldetést, hogy:
Megtudtam, hogy a Szürke Róka nem halhatatlan. Nocturnal szürke kámzsája tolvajmesterről tolvajmesterre száll immáron közel 300 éve. Az a tolvaj, aki eredetileg ellopta Nocturnaltól, már rég halott. Tehát ki lehet a jelenlegi Szürke Róka?
Térképjelző nincs, és fogalmam sincs hogy mit csináljak, nem üzen értem a szürke róka, mint eddig tette, és nem tom mi van... pls help!
Próbáld meg, hogy meglegyen a szabad rablásban az 1000 arany, majd aludj egyet a fővárosban. Ha ez sem segít, akkor completequest tg10boots 100
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

lampaoltogato írta: Próbáld meg, hogy meglegyen a szabad rablásban az 1000 arany, majd aludj egyet a fővárosban. Ha ez sem segít, akkor completequest tg10boots 100
A copmpletequest egy kicsit durva módszer. Érdemes a setstage utasítást használni, persze a megfelelő szintet utána kell írni. Meg azt is, milyen kalandról van szó.
NOMAD
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 1:29
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: NOMAD »

Hello!
Elakadtam 1 küldiben!
A küldi lényege hogy találnom kell 6-db Árnyékűző bort. Az 1-t Fagyszirt oromban találtam a másik2-t meg 1 erőd mélyén. Az a kérdésem hogy nem tudja-e valaki hol lehet találni ilyen borokat vagy ha van valami oldal ahol le vannak írva az kérem segítsen ha tud!

Előre is köszi!
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

NOMAD írta:Hello!
Elakadtam 1 küldiben!
A küldi lényege hogy találnom kell 6-db Árnyékűző bort. Az 1-t Fagyszirt oromban találtam a másik2-t meg 1 erőd mélyén. Az a kérdésem hogy nem tudja-e valaki hol lehet találni ilyen borokat vagy ha van valami oldal ahol le vannak írva az kérem segítsen ha tud!

Előre is köszi!
Melyik küldetés is ez pontosan? Vagy ha ez csak egy mellékküldetés, akkor próbáld megkeresni itt a ormot, és itt tovább kutatni:
http://www.uesp.net/oblivion/map/obmap.shtml
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli182 írta:
NOMAD írta:Hello!
Elakadtam 1 küldiben!
A küldi lényege hogy találnom kell 6-db Árnyékűző bort. Az 1-t Fagyszirt oromban találtam a másik2-t meg 1 erőd mélyén. Az a kérdésem hogy nem tudja-e valaki hol lehet találni ilyen borokat vagy ha van valami oldal ahol le vannak írva az kérem segítsen ha tud!

Előre is köszi!
Melyik küldetés is ez pontosan? Vagy ha ez csak egy mellékküldetés, akkor próbáld megkeresni itt a ormot, és itt tovább kutatni:
http://www.uesp.net/oblivion/map/obmap.shtml
Ez egy mellékküldetés, ha jól tudom, különféle romokban lehet találni ilyen borokat. Azokat kell gyűjtögetni.
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

helló nálam bug van tegnap óta nem tudok egy 10 perces küldetést megcsinálni. sivár tetejü barlangba a ficko hisztizik nem mozdul amig szörny van a közelben de niiiiiincsssss mit csináljak?nem szeretném előlröl kezdenni :(
Soulhunter

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Soulhunter »

Helló!
Kérdezhetnék a Knights of the Nine-nal kapcsolatban is?
Van ugye az a különleges Holy Armor, vagy mi...és most azt a küldit csinálom, neten megnéztem h hol lehet elkezdeni Anvilban - Annál a vén, mutagatós fazonnál - és a lényeg, h amikor az utsó oltárnál is imádkoztam, megkapom a varázslatot, de nem jön a látomás :(
Vagy még kell valamit csinálni? Mert folyton azt írja ki a továbbiakban az oltár, h gyűjtsek több hírnevet.Lehet h ez valami bug?Mert akárhányszor megcsinálom, mindig ezt írja ki :S
Tudna valaki segíteni?
A választ előre is köszönöm! :)
Ron077
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009. okt. 22., csüt. 15:35

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron077 »

nah megoldodott a probléma letöröltem teljesen my games-ből is a játékot újra telepitettem és ez a lényeg 1 kivételével csak innen letöltött pluggin-okat tettem hozzá.Az egyetlen másik pluggin amit feltettem ellenfél életerejét is mutatja)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Soulhunter írta:Helló!
Kérdezhetnék a Knights of the Nine-nal kapcsolatban is?
Van ugye az a különleges Holy Armor, vagy mi...és most azt a küldit csinálom, neten megnéztem h hol lehet elkezdeni Anvilban - Annál a vén, mutagatós fazonnál - és a lényeg, h amikor az utsó oltárnál is imádkoztam, megkapom a varázslatot, de nem jön a látomás :(
Vagy még kell valamit csinálni? Mert folyton azt írja ki a továbbiakban az oltár, h gyűjtsek több hírnevet.Lehet h ez valami bug?Mert akárhányszor megcsinálom, mindig ezt írja ki :S
Tudna valaki segíteni?
A választ előre is köszönöm! :)
Állítsd a betöltési sorban a magyarítás után a knights.esp-t. A rossz hír az, hogy újra végig kell járnod a zarándoklatot.
Petya

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Petya »

Üdv népek! Elakadtam... :D Főszál: A feladatom az, hogy kérjek segítséget a falvaktól a Nagy Kapu-csatára, de persze minden faluban oblivion kapukat kell lezárni...(Tudom, nem kötelező, de úgy döntöttem most nekivágok.) Már az anvili oblivion kaput zárnám be, de most először fordul elő, hogy nem találok utat a főtoronyhoz. A főtorony egy nagy hegyen van, de nincs oda feljárat. nem találok sehol. Remélem lesz vki olyan kocka, hogy ismeri ezt a típusú oblivion kaput és segít. :D
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Petya írta:Üdv népek! Elakadtam... :D Főszál: A feladatom az, hogy kérjek segítséget a falvaktól a Nagy Kapu-csatára, de persze minden faluban oblivion kapukat kell lezárni...(Tudom, nem kötelező, de úgy döntöttem most nekivágok.) Már az anvili oblivion kaput zárnám be, de most először fordul elő, hogy nem találok utat a főtoronyhoz. A főtorony egy nagy hegyen van, de nincs oda feljárat. nem találok sehol. Remélem lesz vki olyan kocka, hogy ismeri ezt a típusú oblivion kaput és segít. :D
Keress barlangbejáratokat-ha nem találod nézegesd gyakran a helyi térképet-és azon keresztül tudsz egyre feljebb jutni
Soulhunter

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Soulhunter »

Vik írta:
Soulhunter írta:Helló!
Kérdezhetnék a Knights of the Nine-nal kapcsolatban is?
Van ugye az a különleges Holy Armor, vagy mi...és most azt a küldit csinálom, neten megnéztem h hol lehet elkezdeni Anvilban - Annál a vén, mutagatós fazonnál - és a lényeg, h amikor az utsó oltárnál is imádkoztam, megkapom a varázslatot, de nem jön a látomás :(
Vagy még kell valamit csinálni? Mert folyton azt írja ki a továbbiakban az oltár, h gyűjtsek több hírnevet.Lehet h ez valami bug?Mert akárhányszor megcsinálom, mindig ezt írja ki :S
Tudna valaki segíteni?
A választ előre is köszönöm! :)
Állítsd a betöltési sorban a magyarítás után a knights.esp-t. A rossz hír az, hogy újra végig kell járnod a zarándoklatot.
Köszönöm a segítséget! :)
lampaoltogato

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Tudna valaki segíteni, hogy a Midas Magic-ban hogy lehet felvenni a prizmakövek megszólaltatása után felvillanó nagy varla követ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

lampaoltogato írta:Tudna valaki segíteni, hogy a Midas Magic-ban hogy lehet felvenni a prizmakövek megszólaltatása után felvillanó nagy varla követ?
Azt nem lehet fölvenni. A cél az, hogy a megfelelő sorrendben szólaltasd meg a köveket, mielőtt eltűnne a középen levő kő.
lampaoltogato

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Vik írta:
lampaoltogato írta:Tudna valaki segíteni, hogy a Midas Magic-ban hogy lehet felvenni a prizmakövek megszólaltatása után felvillanó nagy varla követ?
Azt nem lehet fölvenni. A cél az, hogy a megfelelő sorrendben szólaltasd meg a köveket, mielőtt eltűnne a középen levő kő.
Akkor neki is állok xilofonozni:)
lampaoltogato

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

lampaoltogato írta:
Vik írta:
Azt nem lehet fölvenni. A cél az, hogy a megfelelő sorrendben szólaltasd meg a köveket, mielőtt eltűnne a középen levő kő.
Akkor neki is állok xilofonozni:)
3. típusú találkozások rajongók előnyben! :lol:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

lampaoltogato írta: 3. típusú találkozások rajongók előnyben! :lol:
Annak a zenéjét kell eljátszani? Valahonnan mintha ismerős lett volna... :)
lampaoltogato

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Vik írta:
lampaoltogato írta: 3. típusú találkozások rajongók előnyben! :lol:
Annak a zenéjét kell eljátszani? Valahonnan mintha ismerős lett volna... :)
Bizony, csodálom, hogy a hegyet nem kellett megformálni idézett zseléből. Viszont mióta sikerült megnyitni a csillagkaput, a bárányok hallgatnak :(
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Én beléptem az asztrális világba de elakadtam, monnyuk nem törtem rajta még a fejem, egy portál van ott egy kis platform és néhány kődarab :D Meg oldom magam inkább az érdekelne hogy mit lehet kezdeni azzal a tíz darab részvénnyel mit vettem a bányász manusztól a 16 tonnánál? Egy reklámhirdetés vitt oda amin rajta volt Pipboy vagy ki a fura kis figura Fallout Tactics-ból. Megvettem az összeset ami volt pénzt hoz vagy mit ez a 10 részény? Tíz darab lap... Vagy mi, betettem a szekrénybe. :?:
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Arcturus írta:Én beléptem az asztrális világba de elakadtam, monnyuk nem törtem rajta még a fejem, egy portál van ott egy kis platform és néhány kődarab :D Meg oldom magam inkább az érdekelne hogy mit lehet kezdeni azzal a tíz darab részvénnyel mit vettem a bányász manusztól a 16 tonnánál? Egy reklámhirdetés vitt oda amin rajta volt Pipboy vagy ki a fura kis figura Fallout Tactics-ból. Megvettem az összeset ami volt pénzt hoz vagy mit ez a 10 részény? Tíz darab lap... Vagy mi, betettem a szekrénybe. :?:
Én már újra összegyűjtöttem az 5 prizmát, de nem lehetett újra feltenni a piedesztálra. A youtube-on volt egy videó a hol a tigrisről, ahol mutatta az eltévedt bárány küldetés szövegét, de a bömbölő barlang mellett nem találkoztam báránnyal. A részvényeket még rögtön az elején megvettem, de hetente kaptam 1 aranyrögöt, így a varázslatokhoz inkább csaltam (00049808). :oops:
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Az aranyrögöt hol lehet átvenni? Ott a csávónál?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Ezt nem értem. Mi az a Midas Magic? Vagy ez nem nekem való? :shock:
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Arcturus írta:Az aranyrögöt hol lehet átvenni? Ott a csávónál?
Igen a 16 tonnánál. Ha nincs a házban, az asztalon lévő csengővel lehet hívni.
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Zoli182 írta:Ezt nem értem. Mi az a Midas Magic? Vagy ez nem nekem való? :shock:
Ez egy mod az oblivionhoz. A pluginoknál le is tudod tölteni (használd a GetRight-ot). Jópofa varázslatok vannak benne és nem 18-as.
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

lampaoltogato írta:
Arcturus írta:Én beléptem az asztrális világba de elakadtam, monnyuk nem törtem rajta még a fejem, egy portál van ott egy kis platform és néhány kődarab :D Meg oldom magam inkább az érdekelne hogy mit lehet kezdeni azzal a tíz darab részvénnyel mit vettem a bányász manusztól a 16 tonnánál? Egy reklámhirdetés vitt oda amin rajta volt Pipboy vagy ki a fura kis figura Fallout Tactics-ból. Megvettem az összeset ami volt pénzt hoz vagy mit ez a 10 részény? Tíz darab lap... Vagy mi, betettem a szekrénybe. :?:
Én már újra összegyűjtöttem az 5 prizmát, de nem lehetett újra feltenni a piedesztálra. A youtube-on volt egy videó a hol a tigrisről, ahol mutatta az eltévedt bárány küldetés szövegét, de a bömbölő barlang mellett nem találkoztam báránnyal. A részvényeket még rögtön az elején megvettem, de hetente kaptam 1 aranyrögöt, így a varázslatokhoz inkább csaltam (00049808). :oops:
Közben sikerült a keresztrejtvény megfejtéseit beírva az indítón, más-más helyre eljutni a "csillagkapun". :D
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

lampaoltogato írta:
Zoli182 írta:Ezt nem értem. Mi az a Midas Magic? Vagy ez nem nekem való? :shock:
Ez egy mod az oblivionhoz. A pluginoknál le is tudod tölteni (használd a GetRight-ot). Jópofa varázslatok vannak benne és nem 18-as.
Leszedtem a gépre, de hibás a fájl. Megnéztem a Tesnexusos, ott nagyon jó a videó és alatta szép a zene is :) De hol tudom leszedni? Miért hibás nekem, amikor másnak meg nem?
Esetleg lenne valaki olyan kedves hogy letölti valaki nekem tesnexusról és elküldi e-mailbe?Mert nagyon megtetszett ez a mod hiszen most én is varázsló vagyok :) és jó lennének extra szuper varázslatok.
Még valaki, ha az adott skill mesterével húzom fel a skillemet akkor azzal is csak maximum ötször tudom felfejleszteni?
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Zoli182 írta:
lampaoltogato írta: Ez egy mod az oblivionhoz. A pluginoknál le is tudod tölteni (használd a GetRight-ot). Jópofa varázslatok vannak benne és nem 18-as.
Leszedtem a gépre, de hibás a fájl. Megnéztem a Tesnexusos, ott nagyon jó a videó és alatta szép a zene is :) De hol tudom leszedni? Miért hibás nekem, amikor másnak meg nem?
Esetleg lenne valaki olyan kedves hogy letölti valaki nekem tesnexusról és elküldi e-mailbe?Mert nagyon megtetszett ez a mod hiszen most én is varázsló vagyok :) és jó lennének extra szuper varázslatok.
Még valaki, ha az adott skill mesterével húzom fel a skillemet akkor azzal is csak maximum ötször tudom felfejleszteni?
A GetRight-al töltötted le? Mert, ha csak simán rákattintottál a pluginoknál, akkor lemarad a vége és rossz lesz. GetRight-al (ingyen letölthető a netről) tökéletesen le lehet innen (a pluginoknál) tölteni.
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Ez egy mod az oblivionhoz. A pluginoknál le is tudod tölteni (használd a GetRight-ot). Jópofa varázslatok vannak benne és nem 18-as.[/quote]

Leszedtem a gépre, de hibás a fájl. Megnéztem a Tesnexusos, ott nagyon jó a videó és alatta szép a zene is :) De hol tudom leszedni? Miért hibás nekem, amikor másnak meg nem?
Esetleg lenne valaki olyan kedves hogy letölti valaki nekem tesnexusról és elküldi e-mailbe?Mert nagyon megtetszett ez a mod hiszen most én is varázsló vagyok :) és jó lennének extra szuper varázslatok.
Még valaki, ha az adott skill mesterével húzom fel a skillemet akkor azzal is csak maximum ötször tudom felfejleszteni?[/quote]
A GetRight-al töltötted le? Mert, ha csak simán rákattintottál a pluginoknál, akkor lemarad a vége és rossz lesz. GetRight-al (ingyen letölthető a netről) tökéletesen le lehet innen (a pluginoknál) tölteni.[/quote]

Most már Getrighttal szedtem le. A progit a googlén találtam. Kiválasztottam hogy megnyitás és a Getrighttal nyissa meg. Aztán 3 perc múlva lejön a fájl, aztán társítom el, is kezdi de még 0%-nál hiba üzenetet ír ki XD Pedig jó lennének jó combos varázslatok :(
Valaki megdob egy linkkel (persze legálissal) ahonnan le lehet szedni a Getrightot? :geek:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli182 írta: Most már Getrighttal szedtem le. A progit a googlén találtam. Kiválasztottam hogy megnyitás és a Getrighttal nyissa meg. Aztán 3 perc múlva lejön a fájl, aztán társítom el, is kezdi de még 0%-nál hiba üzenetet ír ki XD Pedig jó lennének jó combos varázslatok :(
Valaki megdob egy linkkel (persze legálissal) ahonnan le lehet szedni a Getrightot? :geek:
GetRight-ot többek között innen tölthetsz le.

Miután GetRight-tal letöltötted a Midas Magic-et mivel akarod társítani? Az oldalra feltöltött modok többsége 7-Zip tömörítéssel került ki, amit ugyan elvileg ismer a WinRar, létezik Total Commander beépülő is, ami kezeli a 7-Zip formátumot, de a legbiztosabb a http://www.7-zip.org oldalról letölthető 7-Zip tömörítővel kicsomagolni.

Azonkívül tömörített állományt nem is szükséges annyira társítani, hanem egyszerűen ki kell csomagolni egy könyvtárba. 7-Zip esetében ez úgy (is) működik, hogy jobb kattintás a tömörített állományon, majd a 7-Zip almenüből kiválasztjuk pl. a "Kibontás ide: <könyvtárnév>\" menüpontot.
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Vik írta:
Zoli182 írta: Most már Getrighttal szedtem le. A progit a googlén találtam. Kiválasztottam hogy megnyitás és a Getrighttal nyissa meg. Aztán 3 perc múlva lejön a fájl, aztán társítom el, is kezdi de még 0%-nál hiba üzenetet ír ki XD Pedig jó lennének jó combos varázslatok :(
Valaki megdob egy linkkel (persze legálissal) ahonnan le lehet szedni a Getrightot? :geek:
GetRight-ot többek között innen tölthetsz le.

Miután GetRight-tal letöltötted a Midas Magic-et mivel akarod társítani? Az oldalra feltöltött modok többsége 7-Zip tömörítéssel került ki, amit ugyan elvileg ismer a WinRar, létezik Total Commander beépülő is, ami kezeli a 7-Zip formátumot, de a legbiztosabb a http://www.7-zip.org oldalról letölthető 7-Zip tömörítővel kicsomagolni.

Azonkívül tömörített állományt nem is szükséges annyira társítani, hanem egyszerűen ki kell csomagolni egy könyvtárba. 7-Zip esetében ez úgy (is) működik, hogy jobb kattintás a tömörített állományon, majd a 7-Zip almenüből kiválasztjuk pl. a "Kibontás ide: <könyvtárnév>\" menüpontot.
A kicsomagolást gyakran használom, szóval azért is nem értette hogy most mivan ezzel a móddal. Már mikor leszedtem már próbáltam kibontás ide-vel csak hát adott egy hibaüzenetet hogy hibás a fájl vagy ilyesmi. Majd dlután megnézem vagyis leszedem a Getrighttal amit megadtál) és úgy vagy a zip prgrammal. Remélem valamelyikkel sikerülni fog, a sikert majd később megírom :) persze ha lesz rá időm kipróbálni a dolgokat :)
Köszi szépen!
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Nem sikerült egyikkel sem :( De már tök mindegy úgyis mindjárt kiakasztom, és ha nehézségeim támadnának van nálam egy 10es, meg a ládámban kb 30ezernyi felszerelés ár, szóval ha kell valamit venni/bűvőlni akkor van zsé... :)
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Sziasztok elakadtam a Reszkető szigeteken a "Közelgő vihar" (Coming storm) nevű küldetésnél.
már lepasszoltam a csajszinak a gyűrűt a múzeumból, és a "varázsnadrágot" az elftől egy édestekercsért cserébe. De a következő célpont egy rom fent északon, mikor bemegyek a bizonyos "fagyfáklyáért" nem tudom felvenni. Mert azt írja hogy "Túl hideg hogy kézzel érj hozzá" Miért? és hogyan tudom felvenni?
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Hasbal írta:Sziasztok elakadtam a Reszkető szigeteken a "Közelgő vihar" (Coming storm) nevű küldetésnél.
már lepasszoltam a csajszinak a gyűrűt a múzeumból, és a "varázsnadrágot" az elftől egy édestekercsért cserébe. De a következő célpont egy rom fent északon, mikor bemegyek a bizonyos "fagyfáklyáért" nem tudom felvenni. Mert azt írja hogy "Túl hideg hogy kézzel érj hozzá" Miért? és hogyan tudom felvenni?
Ugyan inventoryba nem lehet betenni a fáklyát, így kézbe se lehet venni, de felemelni fellehet akár varázslattal is pl Psychic Motion, vagy telekinesis. Vannak valami tárgyak a közelben ha jól emlékszem valami edények benne tűz azokat kell megbabrálni a fáklyával.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Arcturus írta:
Hasbal írta:Sziasztok elakadtam a Reszkető szigeteken a "Közelgő vihar" (Coming storm) nevű küldetésnél.
már lepasszoltam a csajszinak a gyűrűt a múzeumból, és a "varázsnadrágot" az elftől egy édestekercsért cserébe. De a következő célpont egy rom fent északon, mikor bemegyek a bizonyos "fagyfáklyáért" nem tudom felvenni. Mert azt írja hogy "Túl hideg hogy kézzel érj hozzá" Miért? és hogyan tudom felvenni?
Ugyan inventoryba nem lehet betenni a fáklyát, így kézbe se lehet venni, de felemelni fellehet akár varázslattal is pl Psychic Motion, vagy telekinesis. Vannak valami tárgyak a közelben ha jól emlékszem valami edények benne tűz azokat kell megbabrálni a fáklyával.
Köszi sikerült :D

Most van egy másik kérdésem is hogy ott tartok hogy meg kell mérgezni dementia háza uralkodóját.
nos megszereztem a "zöldport" (greenmote) és beletettem a konyhában a kajába, másnap megint le kell mennem a konyhába a boros polchoz de ott mit kell csinálni :?:
lampaoltogato
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2009. dec. 11., pén. 13:47

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: lampaoltogato »

Hasbal írta:
Arcturus írta:
Ugyan inventoryba nem lehet betenni a fáklyát, így kézbe se lehet venni, de felemelni fellehet akár varázslattal is pl Psychic Motion, vagy telekinesis. Vannak valami tárgyak a közelben ha jól emlékszem valami edények benne tűz azokat kell megbabrálni a fáklyával.
Köszi sikerült :D

Most van egy másik kérdésem is hogy ott tartok hogy meg kell mérgezni dementia háza uralkodóját.
nos megszereztem a "zöldport" (greenmote) és beletettem a konyhában a kajába, másnap megint le kell mennem a konyhába a boros polchoz de ott mit kell csinálni :?:
Itt a segítség:http://www.pipboy.eoldal.hu/cikkek/vegi ... ring-isles :oops:
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Köszi ezt ismerem de egy a baj vele hogy csak a Ruins edge meg kapásáig írja le :cry:
onnantól nincs tovább legalább is nekem :?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hasbal írta:Köszi ezt ismerem de egy a baj vele hogy csak a Ruins edge meg kapásáig írja le :cry:
onnantól nincs tovább legalább is nekem :?
Akkor UESP.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Vik írta:
Hasbal írta:Köszi ezt ismerem de egy a baj vele hogy csak a Ruins edge meg kapásáig írja le :cry:
onnantól nincs tovább legalább is nekem :?
Akkor UESP.
Mi simán cseréljem le a bort :?:
krekk

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: krekk »

szevasztok!!!
a vámpírság meggyógyításának rögös útjára léptem:)
viszont fogalmam sincs hogy hol találhatnám meg azokat a szaros nagy lélekköveket:S
megtudnátok pontosan mondani hogy merre találok???

eddig aprón és kis lélekkövön kivül mást nem is találtam!!!

boltokba is elég nehéz eljutni ha azok csak a nap égető sugarában vannak nyitva:) (nappal:D:D)
légyszi segítsetek:)
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

krekk írta:szevasztok!!!
a vámpírság meggyógyításának rögös útjára léptem:)
viszont fogalmam sincs hogy hol találhatnám meg azokat a szaros nagy lélekköveket:S
megtudnátok pontosan mondani hogy merre találok???

eddig aprón és kis lélekkövön kivül mást nem is találtam!!!

boltokba is elég nehéz eljutni ha azok csak a nap égető sugarában vannak nyitva:) (nappal:D:D)
légyszi segítsetek:)
Szia a legtöbb nagy lélekkövet a máguscéheknél találhatsz illetve vehetsz, vagy egypár romban találhatsz meg. ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

krekk írta:szevasztok!!!
a vámpírság meggyógyításának rögös útjára léptem:)
viszont fogalmam sincs hogy hol találhatnám meg azokat a szaros nagy lélekköveket:S
megtudnátok pontosan mondani hogy merre találok???

eddig aprón és kis lélekkövön kivül mást nem is találtam!!!

boltokba is elég nehéz eljutni ha azok csak a nap égető sugarában vannak nyitva:) (nappal:D:D)
légyszi segítsetek:)
Mágusok Céhét már említették, Skingrad kivételével mindegyikben van egy darab a kereskedőnél. Melisande alagsorában is van egy. Chorrol Mágusok Céhében kettő is van, Misztikus Egyetemen szintén kettő vitrinekben. Ha már megkaptad a küldetést Melisandétól, akkor Rák-barlang áztató, Nornal Ageasel, Elherdált bányában is találhatsz rejtett helyeken. Egyébként hatalmas lélekkövekre lesz szükséged.
krekk

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: krekk »

köszönöm szépen

kipróbálom
:)
krekk

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: krekk »

hát ez a vámpírság nagy szívás!!!

van egy csomó jó cuccom amiket el kéne adni hogy pénzt szerezhessek hogy abból vehessek lélekköveket, de már a kereskedők nagy része még elbűvöléssel sem akar beszélni velem mert félnek!!!
plussz nappal hogy be tudjak menni egy boltba át kell szaladnom egy fél városon az életvisszatöltést meg őrülten nyomkodni mert szétég a fejem:S

vitrineket meg nem tudom kinyitni mert nehéz zár van rajtuk én meg nem csináltam meg a tolvajos küldit most meg ha elkezdem nem beszélnek velem azok a nyomorult csövesek mert félnek!!!

szííííívááássss

ha vért szívok szépül az arcom vagy vmi????

mit tegyek hogy végre normális életet élhessek:D:D:D?????
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

krekk írta:hát ez a vámpírság nagy szívás!!!

van egy csomó jó cuccom amiket el kéne adni hogy pénzt szerezhessek hogy abból vehessek lélekköveket, de már a kereskedők nagy része még elbűvöléssel sem akar beszélni velem mert félnek!!!
plussz nappal hogy be tudjak menni egy boltba át kell szaladnom egy fél városon az életvisszatöltést meg őrülten nyomkodni mert szétég a fejem:S

vitrineket meg nem tudom kinyitni mert nehéz zár van rajtuk én meg nem csináltam meg a tolvajos küldit most meg ha elkezdem nem beszélnek velem azok a nyomorult csövesek mert félnek!!!

szííííívááássss

ha vért szívok szépül az arcom vagy vmi????

mit tegyek hogy végre normális életet élhessek:D:D:D?????
Igen ha vért szívsz akkor szépül az arcod is, de a lényeges az hogy tudsz nappal is rohangálni.
Ha viszont ez túl sok neked akkor szerezd meg a DLC Vile Lair -t és szerezd meg a helyet aztán tisztulj meg a Megújholás kútjában a vértisztító sóban. ;)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

krekk írta:hát ez a vámpírság nagy szívás!!!

van egy csomó jó cuccom amiket el kéne adni hogy pénzt szerezhessek hogy abból vehessek lélekköveket, de már a kereskedők nagy része még elbűvöléssel sem akar beszélni velem mert félnek!!!
plussz nappal hogy be tudjak menni egy boltba át kell szaladnom egy fél városon az életvisszatöltést meg őrülten nyomkodni mert szétég a fejem:S

vitrineket meg nem tudom kinyitni mert nehéz zár van rajtuk én meg nem csináltam meg a tolvajos küldit most meg ha elkezdem nem beszélnek velem azok a nyomorult csövesek mert félnek!!!

szííííívááássss

ha vért szívok szépül az arcom vagy vmi????

mit tegyek hogy végre normális életet élhessek:D:D:D?????

Hát a neten találtam dolgokat:
Rövidebb változat:
Amennyiben megharap egy vampír és elkapod a fertőzést, (Porphyric Hemophylia a varázslatok tab utolsó oldalán), akkor bármely kápolnában vagy templomban 3 napon belül gyógyítható a fertőzés, ha az oltárra kattintasz. Ekkor a játék kiírja, hogy minden gonosz kiűzettetett belőled :P
by Me0w

És egy hosszabb:
Vámpírrá kétféle módon lehet válni. Egyik, ha harc közben megharapnak, a másik, ha álmodban harapnak meg.

1. Harc: el kell kerülni, hogy sok vámpírral csatázz. Ha mégis így alakul, és megharapnak, akkor megfertőződsz egy "Porphyric Hemophylia" disease alapú kórsággal. ha nem vagy benne biztos, akkror a spell ablakban a jobb oldali (aktív) spellek között legfelül tudod megnézni, hogy meg vagy-e fertőzve. Ezt kétféle módon lehet orvosolni: cure disease potion, vagy egy városi templomban az oltárnál imádkozva (Skingardi templom tutira leszedi, oda járok...).
SOHA ne aludj, ha megfertőztek, mert azonnal beindul a vámpírrá válási folyamat.

2. Alvás közben: ez ellen sok mindent nem lehet tenni. Aludj lehetőleg kevésbé nyilvános helyen, például guild házakban. Ha mégis megharapnak, akkor azonnal vámpírrá válsz, hiszen alszol.

Ha már vámpír vagy, akkor aludj minél kevesebbet. Egy alvásperiódus (akár egy órás is) 24 órát jelent a játék idejében. Tehát ha lefekszel egy órára, akkor egy fokkal elhatalmasodik rajtad a vámpír lét. Ez alvás nélkül 24 óra. Kisebb fokon még el lehet vegetálni a napon, nagyobb szinten már nem lehet kimenni az utcára. Ilyenkor meg kell várni az éjjelt, amikor mindenki alszik és vért kell inni. Ezt az alvóhoz érve tudod kiválasztani. Ha vért iszol, akkor ismét embernek nézel ki, nem hat rád a nap és szóba állnak veled. Ez 24 órán át tart, utána megint inni kell.
krekk

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: krekk »

hát nagyon szépen köszönöm ezt a sok segitséget!!!

ha ezek után sem tudnám megcsinálni akkor visszamegyek az oviba és szopom majd az ujjam:P
szóval mindenkinek köszönöm:)
pawel
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009. dec. 7., hétf. 16:51

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: pawel »

kellene egy kis segitség a King of the nine egyik küldetésénél! :?
kaptam egy térképet anvilban az egyik embertöl amin oltárok voltak megjelölve,hogy mindegyikhez menjek el.
El is mentem de a térképet valahol elhagytam, azota bejártam az összes oltárt és még mindig semmi!
Mit kell csinálni vagy esetleg tudok valahol szerezni másik térképet? :?:
S.O.S!
Válasz küldése