Elakadtam,jajj!

Általános eszmecsere a The Elder Scrolls IV: Oblivionnal kapcsolatban.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

tiadam írta:Helo!

Megtaláltam azt az embert éjfél körül a Vizi város negyedben és kiadta a feladatot, hogy aki előbb megszerzi a naplót az csatlakozhat a céh-be. Meg is találtam a házat de az a szemét elf nő elvitte az orrom előtt. Azt írta, hogy lehet egymástól is lopni. Ha beszélek vele azt írja, hogy jó helyre dugta és meg ne próbáljam ellopni. Nos mindenhol kerestem, de sehol nincs, zsebmeccést pedig nem tudok. Aki tud kérlek segítsen. Köszönöm előre is!
Menj a házába a nőnek mert ott van.
tiadam

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: tiadam »

Hasbal írta:
tiadam írta:Helo!

Megtaláltam azt az embert éjfél körül a Vizi város negyedben és kiadta a feladatot, hogy aki előbb megszerzi a naplót az csatlakozhat a céh-be. Meg is találtam a házat de az a szemét elf nő elvitte az orrom előtt. Azt írta, hogy lehet egymástól is lopni. Ha beszélek vele azt írja, hogy jó helyre dugta és meg ne próbáljam ellopni. Nos mindenhol kerestem, de sehol nincs, zsebmeccést pedig nem tudok. Aki tud kérlek segítsen. Köszönöm előre is!
Menj a házába a nőnek mert ott van.
Sajnos én ott sehol nem találtam. Se a ládákban se a szekrényekben, se az asztalon, sehol. Valami ötlet esetleg? Köszönöm előre is!
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

tiadam írta:
Hasbal írta:
Menj a házába a nőnek mert ott van.
Sajnos én ott sehol nem találtam. Se a ládákban se a szekrényekben, se az asztalon, sehol. Valami ötlet esetleg? Köszönöm előre is!
Pince
tiadam

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: tiadam »

Nincs pince. Az a helyzet, hogy megoldottam időközben. Egy leírás sem írja, hogy mi van akkor, hogyha előbb veszi el. Nos megoldottam én ügyesen. Szétvertem a nőt és ugye nem tud meghalni, csak eszméletét veszteni. Mikor eszméletlen, akkor kell egy zsebmeccést csinálni és lám nála a napló. Így oldottam meg.
deakgegi
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. aug. 29., hétf. 20:57

Aréna PLZ Help!!!

Hozzászólás Szerző: deakgegi »

Hali!
Az a gondom hogy úgy jelentkeztem az arénára, hogy előtte egyetlen egy meccset sem néztem meg, és nem is fogadtam. Szóval a probléma az, hogy nem tudok fogadni, mert azt írja jelentkeztem már a párbajra, így magadra nem fogadhatok. Ha pedig harcolni akarnék azt írja, hogy fogadnom kell reggel 9 és este 9 között. Légyszi segítsetek mert szeretnék arénázni!

Köszönettel, deakgegi
rostika

Re: Aréna PLZ Help!!!

Hozzászólás Szerző: rostika »

deakgegi írta:Hali!
Az a gondom hogy úgy jelentkeztem az arénára, hogy előtte egyetlen egy meccset sem néztem meg, és nem is fogadtam. Szóval a probléma az, hogy nem tudok fogadni, mert azt írja jelentkeztem már a párbajra, így magadra nem fogadhatok. Ha pedig harcolni akarnék azt írja, hogy fogadnom kell reggel 9 és este 9 között. Légyszi segítsetek mert szeretnék arénázni!

Köszönettel, deakgegi
Nem lehet,hogy reggel 9 és este 9 közöti időre gonbdolt.Mert csak ekkor lehet fogadni is meg küzdeni is.És még annyi ,hogy ha nincs rajtad az erénapáncél ami ugye a szekrényben van megint el fognak hajtani.
deakgegi
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. aug. 29., hétf. 20:57

Re: Aréna PLZ Help!!!

Hozzászólás Szerző: deakgegi »

A gondom az, hogy megvan a páncél, és beszéltem a pengemesterrel és elfogadta a jelentkezésemet. Azt mondja húzzak harcolni. Mennék én, de az ajtó azt mondja, nem léphetek be, mert fogadnom kell. A fogadós emberke meg azt hogy harcolnom kellene. Egy fórumon olvastam, hogy csak úgy mehetek harcolni, ha előtte már megnéztem egy meccset. Szóval zsákutcában vagyok, mert harcolni és fogadni sem tudok már.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna PLZ Help!!!

Hozzászólás Szerző: Vik »

deakgegi írta:A gondom az, hogy megvan a páncél, és beszéltem a pengemesterrel és elfogadta a jelentkezésemet. Azt mondja húzzak harcolni. Mennék én, de az ajtó azt mondja, nem léphetek be, mert fogadnom kell. A fogadós emberke meg azt hogy harcolnom kellene. Egy fórumon olvastam, hogy csak úgy mehetek harcolni, ha előtte már megnéztem egy meccset. Szóval zsákutcában vagyok, mert harcolni és fogadni sem tudok már.
Próbálj meg nyitvatartási időben a fogadótól balra levő ajtón lemenni a pengemesterhez, majd onnan bemenni az arénába.
Reboot

Re: Aréna PLZ Help!!!

Hozzászólás Szerző: Reboot »

Ln sosem fogadok, mégis enged harcolni. Barátom, te valamit nagyon elrontottál!
Brian4138

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Brian4138 »

Heló mindenkinek! Lenne két kérdésem: Az egyik, hogy mi van akkor ha már régóta vagyok vámpír és megcsináltam a küldetést, megittam a lötyit. De nem történt semmi, jobb felső sarokba megjelent valami 1 mp -ig aztán eltűnt és két nap után is vámpír vagyok. Mondtátok hogy próbáljak betegségek gyógyítása mágiát. Még azt nem tudok de szereztem egyet tekercsen. Azt is elvarázsolom aztán megiszom a lötyit ugyan az fordítva is próbáltam de semmi. Hogy tudnék ki gyógyulni? Nagyon fontos lenne, vissza szeretnék változni emberré.

> A másik kérdésem: Hogy a tolvajcéhben, a hamisító mestert nem találom sehol. Nincs az elhagyatott házban sem csomó időt vártam már rá. De semmi. Kérdezősködtem is, de azt mondják a házban van. De nincs. Hogy tudnám elérni vagy megtalálni?

Eddig sokat segítettetek, és nagyon köszönök mindent. Remélem ezekben a kérdésekben is tud valaki, mentőövet biztosítani. Előre is köszi!
rostika

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: rostika »

Az arénaküldihez még annyit,hogy biztos jó felé akarsz meni.
Az arénába a vérfolyoson át kell meni azt meg ott találod a pengemester mögötti helység ha a vaskapu fel van húzva mehetsz küzdeni .Ne menny visza a fogados csávohoz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Brian4138 írta:Heló mindenkinek! Lenne két kérdésem: Az egyik, hogy mi van akkor ha már régóta vagyok vámpír és megcsináltam a küldetést, megittam a lötyit. De nem történt semmi, jobb felső sarokba megjelent valami 1 mp -ig aztán eltűnt és két nap után is vámpír vagyok. Mondtátok hogy próbáljak betegségek gyógyítása mágiát. Még azt nem tudok de szereztem egyet tekercsen. Azt is elvarázsolom aztán megiszom a lötyit ugyan az fordítva is próbáltam de semmi. Hogy tudnék ki gyógyulni? Nagyon fontos lenne, vissza szeretnék változni emberré.
Biztos, hogy a jó lötyit iszod meg? Emlékeim szerint kettőt kapsz a küldetés végén, az egyik neked kell, a másik a grófnőnek.
Brian4138

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Brian4138 »

Vik írta:
Brian4138 írta:Heló mindenkinek! Lenne két kérdésem: Az egyik, hogy mi van akkor ha már régóta vagyok vámpír és megcsináltam a küldetést, megittam a lötyit. De nem történt semmi, jobb felső sarokba megjelent valami 1 mp -ig aztán eltűnt és két nap után is vámpír vagyok. Mondtátok hogy próbáljak betegségek gyógyítása mágiát. Még azt nem tudok de szereztem egyet tekercsen. Azt is elvarázsolom aztán megiszom a lötyit ugyan az fordítva is próbáltam de semmi. Hogy tudnék ki gyógyulni? Nagyon fontos lenne, vissza szeretnék változni emberré.
Biztos, hogy a jó lötyit iszod meg? Emlékeim szerint kettőt kapsz a küldetés végén, az egyik neked kell, a másik a grófnőnek.
>Igen, kettő van. Az egyiket nem ihatom meg mert az a grófnőnek megy, csak a másikat. Tehát gondolom hogy az az amelyiket meg kell. De akkor mi lehet a gond, és a másik kérdésemre tudod a választ? Ja és előre is kösz. Nagyon rendes tőled hogy segítesz és hogy gyorsan válaszolsz. Már nagyon unom a vámpírságot :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Brian4138 írta:
Vik írta:
Biztos, hogy a jó lötyit iszod meg? Emlékeim szerint kettőt kapsz a küldetés végén, az egyik neked kell, a másik a grófnőnek.
>Igen, kettő van. Az egyiket nem ihatom meg mert az a grófnőnek megy, csak a másikat. Tehát gondolom hogy az az amelyiket meg kell. De akkor mi lehet a gond, és a másik kérdésemre tudod a választ? Ja és előre is kösz. Nagyon rendes tőled hogy segítesz és hogy gyorsan válaszolsz. Már nagyon unom a vámpírságot :roll:
Ha nem működik a gyógyító lötyi, még betegség gyógyítással sem, akkor marad a csalás konzolból.
Brian4138

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Brian4138 »

Hello!

Nagyon kösz a segítséget! Nélküled nem sikerült volna, és nagyon-nagyon kösz a gyors válaszokat.
Amúgy nem sikerült a konzolból sem, beírtam. Elfogadta, de semmi nem történt. Aztán végül is addig szenvedtem hogy megcsináltam. Ezt megosztom veletek is háta másnak sem sikerül vissza változni. Szóval sok módot telepítettem, ezek közül valamelyik bezavart és folyamatosan vámpírrá tett. A megoldás, játék indítása előtt kapcsold ki az összes módot az indulóképernyő/adatfájloknál. És indítsd a játékot. Töltsd be a legutóbbi mentést.

Idd meg a lötyit: Vámpirizmus gyógyitala/Cure vampire.

És lássatok csodát, nem vagy többet vámpír. Mentsd el--->lépj ki--->Tedd be a módokat--->lépj vissza--->és töltsd be a mentést.
Még egyszer nagyon köszi, király most már a game.

Amúgy már csak egy problémám van az a bizonyos hamisító mester, bármikor megyek nem találom az elhagyatott épületben. Miért??????
Jani823
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011. szept. 10., szomb. 16:20

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Jani823 »

Üdv Mindenkinek!

Egy picit elakadtam a játékban.
Pl: A "Láma" írta hogy neki a halpikkelyes küldivel volt problémája. Nekem is volt azzal bajom, de én nekem sikerült a türelem módszerével megoldanom a küldit.
Pontosabban hogy olyan (a játékban eltelt idő szerint) egy héttel később vissza mentem és egyből volt ha a zöld nyílnál.
Szóval a lényeg az hogy most van egy olyan teljesen mellék küldetés hogy amikor egy farmernak halott feleségének a nyakláncát kell vissza szerezni a goblinoktól.
Egy párszor már elkezdtem a Obliviont és ezt a küldit vettem mér fel úgy is hogy előbb volt meg a nyaklánc és utána kaptam meg a küldit, de volt úgy is hogy oda mentem a farmerhez, és ő kért meg.
De most nem kért meg, és gondoltam elmegyek és megszerzem, fel is vettem a küldit, de a csávónak nem lehet oda adni a nyakláncot, mert csak a "szóbeszéd" jelenik meg. Lehet az a baj hogy 48-as szinten vagyok? És nincs hírhedtségem sem, se vérdíj a fejemen.
Ja és a térképen nem jelenik meg a zöld nyíl, de tudom hogy neki kell a nyaklánc, szóval eddig sikerült ez a küldi csak most nem.

És egy megjegyzés: Jó lenne ez a játék csak az a baj hogy a küldetések nagyon bugosak!!! Hozzáteszem hogy a game eredeti, és semmi patch nincs fent, még a magyarosítás sem. Na az is... :( Feltettem egy pár hónapja és csak a baj volt vele! Pedig mindent úgy csináltam ahogy kellett!
De én úgy érzem hogy ez nem csak magyarosítás lett hanem megpiszkálja a játékot is! PL: 46 szinten voltam, a Leyawiin-i házikómban voltam és a ládámban a fele dolog eltűnt, és olyanok voltak benne hogy "martalóc" meg halott emberkék!!! Zsebre lehetett őket tenni, és ha eldobtam a tárgylistából akkor életre kelt és nekem jött!!!
Az mondjuk nem nagy bibi hogy ha a kereskedésben eléred a segéd szintet akkor eléd jönnek az ajtóba a kereskedők, meg hogy eltűnnek a holtestek a barlangokban, de szerintem ha csak a magyar szöveget tették volna csak be, akkor elérték volna a céljukat. szóval nem értem miért kellett belenyúlni ebbe a így is hibákkal teli játékba.
Úgy érzem mivel gyári a játékom így jogos a véleményem.
Remélem a Bethesda a Skyrim-el alaposabb lesz!

Elnézést ha megbántottam valakit, tudom ha nem tetszik nem kell használni.
ui: nem használom...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tényleg nem kell használni ha nem tetszik, de az általad említett problémák másnál még nem fordultak elő, és nem a magyarítás okozza őket. Egyébként érdekes eset, engem arra emlékeztet, amikor egyszer láttam egy olyan mentést Doom-ból, amit betöltve ellenségek nem voltak a pályán, a gyógyító csomagok viszont mozogtak és támadtak. :)

Egyébként az biztosan nem baj, hogy 48-as szintű vagy, egyszerűen nem kezdődött el a nyakláncos küldetés (hogy miért nem, azt nem tudom), ezért nem tudod befejezni sem. Vagy, a másik lehetőség, hogy nem aktív, ezért nem jelenik meg a zöld nyíl (bár ettől még át lehetne adni a célszemélynek a nyakláncot, ha tényleg neki kellene).

Ja, a foltokat azért találták ám ki, hogy javítsák a játékban (küldetésekben is) jelenlévő több ezer hibát. De tényleg nem kötelező használni őket.
Jani823
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011. szept. 10., szomb. 16:20

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Jani823 »

Vik írta:Tényleg nem kell használni ha nem tetszik, de az általad említett problémák másnál még nem fordultak elő, és nem a magyarítás okozza őket. Egyébként érdekes eset, engem arra emlékeztet, amikor egyszer láttam egy olyan mentést Doom-ból, amit betöltve ellenségek nem voltak a pályán, a gyógyító csomagok viszont mozogtak és támadtak. :)

Egyébként az biztosan nem baj, hogy 48-as szintű vagy, egyszerűen nem kezdődött el a nyakláncos küldetés (hogy miért nem, azt nem tudom), ezért nem tudod befejezni sem. Vagy, a másik lehetőség, hogy nem aktív, ezért nem jelenik meg a zöld nyíl (bár ettől még át lehetne adni a célszemélynek a nyakláncot, ha tényleg neki kellene).

Ja, a foltokat azért találták ám ki, hogy javítsák a játékban (küldetésekben is) jelenlévő több ezer hibát. De tényleg nem kötelező használni őket.

Hali!

Rápróbáltam erre a foltra amit mondtál. Meggyógyult de a zöld nyíllat akkor sem jelenítette meg a térképen,
de szerencsére tudtam hogy kinek kell. csak most el is fogadta.

De a magyarítást még továbbra sem merem fel tenni... Bocsi :(
Brian4138

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Brian4138 »

Hello Mindenkinek!

Szerintem jó a magyarítás! Sokkal élvezhetőbb a játék. Csak egy gondom van amit még nem sikerült megoldani. Nem jelenik meg a hamisító mesterem a romos házban, anvilben. Más hol is kerestem már de minden koldus ide küldött. Hol lehet, és mitől nem jelenik meg? Előre is köszi a segítségeket.
vafa55

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: vafa55 »

SZiasztok! Azt szeretném kérdezni hogy miért vannak ilyen grafikai buggok valhalla asgardia-ban? Odautazok és ilyen sárga színű foltok jönek ellenem. Nincs textúrájuk az ellenségeimnek. Fentvan az alapjáték és a magyaritás is
Alternative

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Alternative »

Üdvözlet,

Az Imperial Legion kiegészítőt feltelepítettem,a Pluginok közül,természetesen magyarul. Az első küldetés sikerrel ment,a másodiknál,amikor Trell házát kell felkutassam,elakadtam. Azt tudom,hogy az Elhagyatott ház valamelyik hordójában kellene lennie a naplójának,de nem találtam meg. Átkutattam már az egész házat.
A kérdésem az lenne,mi a teendő.
Köszönöm előre is a segítséget.

Alternative
11-11-11

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

vafa55 írta:SZiasztok! Azt szeretném kérdezni hogy miért vannak ilyen grafikai buggok valhalla asgardia-ban? Odautazok és ilyen sárga színű foltok jönek ellenem. Nincs textúrájuk az ellenségeimnek. Fentvan az alapjáték és a magyaritás is
magyarítás miatt van nekem angolul ment simán
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

vafa55 írta:SZiasztok! Azt szeretném kérdezni hogy miért vannak ilyen grafikai buggok valhalla asgardia-ban? Odautazok és ilyen sárga színű foltok jönek ellenem. Nincs textúrájuk az ellenségeimnek. Fentvan az alapjáték és a magyaritás is
Elolvastad a megjegyzést is, mielőtt telepítetted?
Jasó

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Jasó »

Sziasztok! van az a plugin hogy be lehet állni a birodalmi légióba. És amikor csatlakozni szeretnék a pali azt mondja hogy: "Ne nevettess!" Küldibe pedig kiírja hogy túl sok bűnt követtem el. Azt szeretném kérdezni hogy lehet-e itt valamit tenni vagy ennek a pluginnak lőttek és csak új karival tudom (amit nem fogok megtenni mert nemfogok megint hónapokig biberlődni hogy valami szinten meglegyek) mi módon lehetne eleget tenni az emberkének hogy beálhassak? előre is köszii
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Jasó írta:Sziasztok! van az a plugin hogy be lehet állni a birodalmi légióba. És amikor csatlakozni szeretnék a pali azt mondja hogy: "Ne nevettess!" Küldibe pedig kiírja hogy túl sok bűnt követtem el. Azt szeretném kérdezni hogy lehet-e itt valamit tenni vagy ennek a pluginnak lőttek és csak új karival tudom (amit nem fogok megtenni mert nemfogok megint hónapokig biberlődni hogy valami szinten meglegyek) mi módon lehetne eleget tenni az emberkének hogy beálhassak? előre is köszii
Járd végig a Kilenc Lovagjai zarándoklatát, úgy tisztára moshatod a neved.
vafa55

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: vafa55 »

Elkezdtem a zarándoklatot és végig is jártam 8 szentélyt de az utolsóval Kynareth szentélyével valami baj van. Egyszerűen nem tudom megközelíteni. Bárhogy indulok felé a játék kilép és ledob az asztalra. Nagyjábol 400 méterre lehetek tőle. Bármerre tudok menni csak felé nem. Mi lehet a baj?
Reboot

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Reboot »

TÚL SOK bűnt követtél el... D:)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

vafa55 írta:Elkezdtem a zarándoklatot és végig is jártam 8 szentélyt de az utolsóval Kynareth szentélyével valami baj van. Egyszerűen nem tudom megközelíteni. Bárhogy indulok felé a játék kilép és ledob az asztalra. Nagyjábol 400 méterre lehetek tőle. Bármerre tudok menni csak felé nem. Mi lehet a baj?
Van elég memória a gépben a játékhoz? Windom Earl féle összeomlásgátlót próbáltad?
vafa55

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: vafa55 »

Sikerült megoldanom és beis tudtam álni a légióba. De most elakadtam. Van az a küldetés hogy REMAN CYRODIIL kardját kell visszaszerezni a mágusok céhétől. Elindulunk jó sokan oda és amikor odaérünk kiírja hogy elkezdődött a harc és hogy gyorsan keressem meg a kardot amig tart a harc. Ezzel nincs gond megis találtam. Ekkor kapok egy üzenetet hogy gyorsan vigyem vissza a parancsnoknak a kardot és lefújja a támadást. És hiába viszem vissza nemtörténik semmi. Ugyanúgy dúl a harc és beszélni sem tudok vele mert harcol. Ha leütik akkor tudok vele beszélni amikor pont feláll az eszméletlenségből de akkoris csak annyit tudok hogy: pletykák, nyugdíj, meg előléptetés. tudom hogy nagyon buggos a játék de jólenne valahogy továbbjutni. Esetleg valaki megtudta már ezt oldani?
Ring

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ring »

Hali,az lenne a kérdésem,hogy van-e olyan plugin,vagy bármi,amivel esetleg császárrá lehet válni?
Mert én úgy vettem észre,vannak utalások arra,hogy talán lehet a karakter császár,de bizonyára tévedhetek is.
Köszönöm a választ előre is.
Avatar
cornelius
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. jún. 2., csüt. 20:33

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cornelius »

callman
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. okt. 9., vas. 12:53

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: callman »

Sziasztok!

Amikor kilehet gyógyulni abból hogy vámpír legyek. Össze kell szedni 5 Gem-et. 3-az össze is szedtem barlangokból. Utána elakarom lopni a mágusoktól a maradék 2-őt, de miután elloptam nem tudom odaadni Melisandre-nek. Mert azt mutatja hogy lopott a Gem. Valaki tudna ebben segíteni hogy mit tegyek hogy tudom ellopni hogy oda is tudjam adni???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

callman írta:Sziasztok!

Amikor kilehet gyógyulni abból hogy vámpír legyek. Össze kell szedni 5 Gem-et. 3-az össze is szedtem barlangokból. Utána elakarom lopni a mágusoktól a maradék 2-őt, de miután elloptam nem tudom odaadni Melisandre-nek. Mert azt mutatja hogy lopott a Gem. Valaki tudna ebben segíteni hogy mit tegyek hogy tudom ellopni hogy oda is tudjam adni???
Gondolom a kettő kizárja egymást, tehát vagy szerzel még kettő lélekkövet labirintusokból, vagy veszel valakitől. Mondjuk érdekes, hogy a http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:Kig ... mpírságból cikk szerint jók a lopottak is.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

vafa55 írta:Sikerült megoldanom és beis tudtam álni a légióba. De most elakadtam. Van az a küldetés hogy REMAN CYRODIIL kardját kell visszaszerezni a mágusok céhétől. Elindulunk jó sokan oda és amikor odaérünk kiírja hogy elkezdődött a harc és hogy gyorsan keressem meg a kardot amig tart a harc. Ezzel nincs gond megis találtam. Ekkor kapok egy üzenetet hogy gyorsan vigyem vissza a parancsnoknak a kardot és lefújja a támadást. És hiába viszem vissza nemtörténik semmi. Ugyanúgy dúl a harc és beszélni sem tudok vele mert harcol. Ha leütik akkor tudok vele beszélni amikor pont feláll az eszméletlenségből de akkoris csak annyit tudok hogy: pletykák, nyugdíj, meg előléptetés. tudom hogy nagyon buggos a játék de jólenne valahogy továbbjutni. Esetleg valaki megtudta már ezt oldani?
Én végül nem jutottam el eddig a küldetésig, így csak tippelni tudom, hogy intézzétek el az ellenséget, hátha utána hajlandó lesz beszélni veled erről.
vafa55

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: vafa55 »

Elintéztem az ellenfelet. És hajlandó is beszélni de semmi értelmesről. Csak a pletykák és a letartóztattam egy bűnözőt. Ja meg a nyugdíjba megyek. Gondolom olyan kellene hogy itt van a kard de nemadja azt be :/
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

vafa55 írta:Elintéztem az ellenfelet. És hajlandó is beszélni de semmi értelmesről. Csak a pletykák és a letartóztattam egy bűnözőt. Ja meg a nyugdíjba megyek. Gondolom olyan kellene hogy itt van a kard de nemadja azt be :/
Próbáld meg beírni konzolba, hogy "addtopic RemanSword". Majd szólj, mi lett az eredmény.
Avatar
cornelius
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. jún. 2., csüt. 20:33

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cornelius »

Én beírtam, nem történt semmi... :(
Avatar
cornelius
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. jún. 2., csüt. 20:33

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cornelius »

Találtam javítást hozzá: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=39100
De szerintem ugrik a magyar nyelv, ha használni akarod...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

cornelius írta:Találtam javítást hozzá: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=39100
De szerintem ugrik a magyar nyelv, ha használni akarod...
Ez ugyanaz, mint ami itt van, csak angolul.
Avatar
cornelius
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011. jún. 2., csüt. 20:33

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: cornelius »

Okés, de a fordítás leírásából ez nem derült ki. Akkor nincs remény... :)
gianni.kamaras

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: gianni.kamaras »

Szesztok!
Az lenne a rövid kérdésem, hogy mi a jó büdös k..va kib....tt életbe nem tudok
már vámpírrá válni?!! Újrakezdtem a játékot egy régebbi mentésemtől, letoltam
a kilencek lovagját, és megpróbáltam a vámpírrá válást. Megfertőztettem magam a vámpír
kórral, aludtam rá egyet és semmi. Azt tudom, hogy a vérfarkas plugin blokkolja a vámpirizmust,
ezért ki is kapcsoltam erre az időre, de mégis akkor mit rontottam el? A válaszokat előre is köszönöm.
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Sziasztok én egyik pluginnál akadtam el.
Első küldi :) Szóval beléptem a légióba s vigyázok a kőre el ne lopják mágusoknál.De nem jön senki.
Mit csináljak?
Reboot

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Reboot »

gianni.kamaras: 3-at kell aludni (Háromszor 24 órát és nem várni, hanem aludni...)

Ron7: Várj amíg késő este nem lesz...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ron7 írta:Sziasztok én egyik pluginnál akadtam el.
Első küldi :) Szóval beléptem a légióba s vigyázok a kőre el ne lopják mágusoknál.De nem jön senki.
Mit csináljak?
Csak azt, amit a napló javasol. Menj oda a kőhöz, és vigyázz rá közvetlen közelről. :)
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Igen,rájöttem :) Hajtok küldikel hadd legyek a légió vezére :D
Irtó jó ez a sok pluggin,nagyon feldobják a játékot.
Külön tetszik a légióba milyen jól fizetik küldiket,rögtön börtönből kijöttem beálltam,vicces volt amikor mágusokat tartoztattam le persze beintettek,neki álltunk verekedni s aki közelembe volt rögtön nekem segitett :) (végre nem engem ütött egy fél város)
Ui:Belefutottam a lila talaj effektbe de gondosan átrágtam magam forumon s minden rendben.
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Sziasztok,ismét kérdeznék a légiós küldiről.
Le kell tartoztatnom a Lana nevű nőt Burmában de semmi jelzés iránytűn segitenni meg senki se segít.
Merre keressem? Kaptam egy személyi testőrt :D Ha esetleg harcba keveredünk s ő öli meg ellenséget tapasztalat attól az enyém?
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Sziasztok.
Megtaláltam a nőt meg egy vicces hibát (utólag vicces akkor hajam tudtam volna tépni :D )
Rohangáltam dombok közt,megöltem egy farkast s hirtelen az F betű funkciót váltott nem fegyvert elő venni+elrakni működöt hanem áll mozdulatlan még egy katt rá elindulok :o
Hiba megoldása invertoryba 2ezüst kardot jelzett egyiket (felsőt) választottam alsó el is tűnt s működött rendesen.
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Szeretném kérdezni légiós küldinnél mikor jön a vámpir?
48órája várom a zöld nyíllal jelzett helyen s nem jön.
Esetleg van valami trükkje a dolognak?
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Már tárgytalan elcsíptem most a karddal rohangálok amit elméletileg vénnek tanácsának kell oda adnom(akik zárva vannak) tehát?
Ron7

Re: Elakadtam,jajj!

Hozzászólás Szerző: Ron7 »

Valószínűleg főküldit kell nyomnom amíg Martinnal el nem megyünk kancellárhoz.Akkor tudom kardot leadni.
Remélem :)
Ha ott pihentettem főküldit az baj?
Válasz küldése