Kérdések / Segítség!

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Helló!
Azt halottam, hogy a Morrowind-ben ne menjek be akárhova ha még nincs meg hozzá a küldetés mert eléggé megnehezíthetem a dolgomat ha leütök valakit úgy, hogy a hozzá tartozó küldetés nincs meg.

Nos én jelenleg rabszolga-felszabadítást szeretnék csinálni de nem tudom, hogy hova mehetek el, vagy ha valahol vannak akkor oda hol a küldetés?

Például Seyda Neen-ben az utaztató csávó előtt majdnem szemben van egy barlang ahol úgy tudom, hogy van rabszolga. Oda akkor minden gond nélkül lemehetek (küldetés tekintetében) vagy sem?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Atlaimond írta:Helló!
Azt halottam, hogy a Morrowind-ben ne menjek be akárhova ha még nincs meg hozzá a küldetés mert eléggé megnehezíthetem a dolgomat ha leütök valakit úgy, hogy a hozzá tartozó küldetés nincs meg.

Nos én jelenleg rabszolga-felszabadítást szeretnék csinálni de nem tudom, hogy hova mehetek el, vagy ha valahol vannak akkor oda hol a küldetés?

Például Seyda Neen-ben az utaztató csávó előtt majdnem szemben van egy barlang ahol úgy tudom, hogy van rabszolga. Oda akkor minden gond nélkül lemehetek (küldetés tekintetében) vagy sem?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Alapértelmezés szerint, ha egy NJK nem viselkedik ellenségesen, akkor ne bántsd, mert ha később szükség lenne rá, de leütötted, az baj. Rabszolgákat nyugodtan szabadíthatsz.
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Akkor már csak egy kérdésem van ezzel kapcsolatban:
Fel lehet valahonnan ismerni azt, hogy egy barlangban vannak e rabszolgák? Például ha egy barlangban nem csontvázak vagy Kwammák vagy vámpírok vannak akkor az rabszolgás?
Vagy az egyetlen megoldás, hogy lemegyek azt ha vannak vannak ha nem akkor nem?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Atlaimond írta:Akkor már csak egy kérdésem van ezzel kapcsolatban:
Fel lehet valahonnan ismerni azt, hogy egy barlangban vannak e rabszolgák? Például ha egy barlangban nem csontvázak vagy Kwammák vagy vámpírok vannak akkor az rabszolgás?
Vagy az egyetlen megoldás, hogy lemegyek azt ha vannak vannak ha nem akkor nem?
A rabszolgákat onnan lehet felismerni, hogy bezárt ajtó mögött ácsorognak, és van rajtuk valami karkötő szerűség, ami megakadályozza, hogy elszökjenek. Ha beszélgetni próbálsz velük, akkor még meg is kérnek, hogy szabadítsd ki őket. (Kivéve Therana úrnő khajiit rabszolgáját, ő nem akar elszökni, mert úgyis megtalálnák. :) )
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Újabb kérdésem lenné. :)
Szerettem volna egy íjat felruházni, hogy annak támadáskor legyen valami hatása. De mikor kilövöm az nyilat é betalál akkor semmit sem történik az alap sebzésen kívül. Azaz mintha nem is lennek megbűvölve. Aztán láttam a játék során, hogy vannak megbűvölt nyilak is. Csakhogy én nem tudom kiválasztani a nyilaimat, hogy megbűvölhessem.
Mit csinálok rosszul?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Atlaimond írta:Újabb kérdésem lenné. :)
Szerettem volna egy íjat felruházni, hogy annak támadáskor legyen valami hatása. De mikor kilövöm az nyilat é betalál akkor semmit sem történik az alap sebzésen kívül. Azaz mintha nem is lennek megbűvölve. Aztán láttam a játék során, hogy vannak megbűvölt nyilak is. Csakhogy én nem tudom kiválasztani a nyilaimat, hogy megbűvölhessem.
Mit csinálok rosszul?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Próbáld meg esetleg az íjat bűvölni.
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Helló!
Azt szeretném kérdezni, hogy a TEoS 3 Morrowind-ben van e lehetőség Plugin vagy egyéb kiegészítő vagy beállítás arra, hogy a settenkedés olyan legyen mint az TEoS 4 Oblivion-ban?

Azaz a Morrowind-ben nyomva kell tartani a settenkedés gombot a settenkedés megtartására, még az Oblivion-ban nem kell nyomva tartani hanem egyszeri leütésre settenkedik és a következő leütésre hagyja csak abba.

Ezt szeretném a Morrowind-ben is élveszni, hogy úgy legyen mint az Oblivion-ban. :)
Van rá mód vagy lehetőség?

A választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Helló!
Két dologról szeretnék érdeklődni:
-Az egyik, hogy a "Morrowind Script Extender" az mit változtat a játékban? Mert szeretném felrakni a "Hozzávaló Tároló Segítő"-t de tartok a hozzávaló kiegészítőtől. Ezért érdeklődnék a veszélyekről és, hogy még mit változtat ez a Script. És még egy kis dolog ami Vik-nek szól: A honlapodon található link amire írod, hogy onnan töltsük le az már nem jó. És ha segítenél abban, hogy a Morrowind Script Extender-t hogyan rakjam fel azt külön megköszönném mert úgy látom, hogy DLL-eket kel másolgatni és félek, hogy elrontom a hiányos angol tudásommal. :?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

-A másik, hogy a "Nagy Lélekkő" az a lilás korall alakúba mi a legnagyobb ami belefér? Mert az Aranyszent és az Átalakult Álmodó az csak a hatalmasba (meg Azura Csillag) megy bele viszont a Lángelementál meg csak a kölönségesbe megy bele. Tehát mi van a kettő között?
Vagy ez olyan mint az Apró és a Kis lélekkő? Hogy mind a kettőbe ugyanazok mehetnek csak az egyikben értékesebb mint a másikban?
A választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Atlaimond írta:Helló!
Két dologról szeretnék érdeklődni:
-Az egyik, hogy a "Morrowind Script Extender" az mit változtat a játékban? Mert szeretném felrakni a "Hozzávaló Tároló Segítő"-t de tartok a hozzávaló kiegészítőtől. Ezért érdeklődnék a veszélyekről
Önmagában semmit, de vannak olyan modok, amik csak akkor működnek, ha ezzel indítod a Morrowindet.
és, hogy még mit változtat ez a Script. És még egy kis dolog ami Vik-nek szól: A honlapodon található link amire írod, hogy onnan töltsük le az már nem jó. És ha segítenél abban, hogy a Morrowind Script Extender-t hogyan rakjam fel azt külön megköszönném mert úgy látom, hogy DLL-eket kel másolgatni és félek, hogy elrontom a hiányos angol tudásommal. :?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Ha nem jó a hivatkozás, akkor keress rá Gugliban a "Morrowind Script Extender"-re, biztos találsz olyan helyet, ahonnan letölthető. A telepítése nálam annyi, hogy el kell indítani a MWSE0.9.4aSetup.exe-t.
knorber

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: knorber »

Helló!
Volna egy nagy kérdésm!
Hogyha végigjátszom a Birodami légiós küldetéseket, és megkűzdök a „Birodalmi Sárkány Lovagja” titulusért Varusszal, akkor amit előtte a küldetések a latt neki elhoztunk (lord páncélingje és a legendás kard Chrysamere) a csata közben rajta van? És el lehet utána venni tőle?
Köszönöm előre is.
Zoli

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Igen megkapod a a fegyvert meg a páncélt is miután megölted őt. Nagyon jó cucc, de van neki egy hátránya, hogy megszerezd meg őt ölnöd. Elég erős, én sok szőrnyet idéztzem, meg fel repültem alevegőbe és onnan szórtam rá a nyíl záport :)
knorbert

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: knorbert »

Segíthetnél még valamiben...
Láttam hogy több "ház"-nak és "céh"-nek lehet küldetéseket csinálni. Én próbálom a karakteremet a jó úton tartani, de nem tudom hogy kik tartoznak a "jók" és a "rosszak" közé és melyiknek keresztezi a másik küldetését.
Ennyi már sikerült:
Jók:
Pengék
Harcos céh
Mágus céh
Rosszak:
Morag Tong
De a többit még nem tudom sehova sem rakni: Tolvaj céh, Birodalmi légio, Birodalmi szekta, Templom, Hlaalu-ház, Redoran-ház, Televanni-ház.
Zoli

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Nincsen jó vagy rossz. A morag Tong miért rossz? Végülis ők kinyírják a bűnözőket, de a Morag tongot nem toltam végig csak az első küldetést mert uncsi volt mert már addigra kijátszottam a játékot, és stiszta izom volt a karim. S a Mágus céh miért lenne jó? Hiszen Nekromatékat kell ölni, de én szeretem a sötét varázslókat így ha tehettem nem öltem meg őket (inkább megmenekítettem)
Meg azért ajánlja fel a játék hogy mit csinálj egy személlyel, higy inkább megmentet vagy megölt, itt neked kell választanod nem pedig a karakterednek mert ő jó vagy gonosz. Sajnos nagyon nincs a tetteknek következménye.
Azt csináld amit akarsz ne azt ami jó, mert nem biztos hogy az is jó, meg hogy kinek jó.
Rudi

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Rudi »

Olyan kérdésem lenne hogy van e valami megoldás arra ha 2x kirúgattam magamat egy céhből és nem tudom vissza kunyizni magam akkor ennyi volt? végleg kirúgtak? nekem valami program csalás akármi megteszi ha lehetséges.
knorbert

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: knorbert »

Érdekelne hogy honnan lehetne a Morrowindhez valamiféle frissítést leszedni, mert nálam 3 helyen is a karakterek ruhái helyett fehéres-citromsárgás kockákat mutat.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

knorbert írta:Érdekelne hogy honnan lehetne a Morrowindhez valamiféle frissítést leszedni, mert nálam 3 helyen is a karakterek ruhái helyett fehéres-citromsárgás kockákat mutat.
A telepítőben benne van a legújabb frissítés, azt fel kell rakni a magyarítás telepítésekor. (Ha még nincs fent.) Tribunal és Bloodmoon esetében szükség van az eredeti CD-re, mert onnan jó sok mintázatot fel kell másolni. Az ilyen sárga kockák (felkiáltójelek) azt mutatják, hogy hiányzik a minta, amit rá kellene feszíteni a programnak a 3D hálóra, hogy azt a 3D testet lássuk, amit kell.
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Helló!
Elakadtam egy küldetésben a Tribunal-ban.
Ott vagyok, hogy össze szeretném rakni Nerevar kardját. Almalexia oda is adta az egyiket. A másik ami Karrod-nál van azt is megszerezte.
És a múzeumnál vagyok elakadva. A PDF dokumentumban olvastam, hogy kettő valamit kell ajándékozni a múzeumnak, hogy megkapjam a következő darabot. És csak akkor látszik a párbeszédben, hogy mit lehet felajánlani ha nálam van a tárgy.
Na és itt kezdődik a gond. egyetlen tárgyat tudok csak felajánlani a "Symmachus tőre"-ét. Mást nem amit találtam.
Ezeket próbáltam amire úgy emlékszem, hogy Tribunalban kaptam: Helseth nyaklánca és az Áldott Lándzsa ami ha jól emlékszem Almalexia adott egy küldetés után jutalmul.

Kérlek árulja el valaki ha tudja, hogy milyen tárgy van még amit fel lehet ajánlani, hogy meglegyen a kettő felajánlásom.
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Avatar
Luc
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008. feb. 27., szer. 19:05

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Luc »

Zoli írta:Nincsen jó vagy rossz. A morag Tong miért rossz? Végülis ők kinyírják a bűnözőket [...] S a Mágus céh miért lenne jó? Hiszen Nekromatékat kell ölni, de én szeretem a sötét varázslókat [...]
Ha elolvasod a könyveket, bizony ez a dolog sokkal egyértelműbb lesz. Ha viszont semmiféle háttér nincs a képernyőn megjelenő poligonhalmok között, akkor tényleg igazad van. [OFF] Úgy diablo is csak egy aranyos kutyus, aki szaladgál a labda után.
knorbert

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: knorbert »

helló
a játék mellé letöltöttem a végigjátszásos dokumentumokat.
sok helyen benne van, hogy lehet provokálni az ellenfelet, hogy ránk támadjon. na nekem ez nem sikerül. már lassan magamat dühítem fel vele. már szerintem mínuszban vagyok vele, már azt is mondta hogy "jáccuk le" de semmi. nem bít megtámadni. van esetleg valamilyen más mód hogy nekemugorjon?
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

knorbert:
Bár nem vagyok nagyon jártas még a Morrowind-ben de megosztom a tapasztalatomat.
Nos ha azt szeretnéd, hogy rád támadjon valaki akkor két különböző mód van rá de ezt a kettőt kombinálhatod is.
Az első, hogy gúnyolod (rábeszélés menüpont a párbeszédablakban). A második egy varázslat aminek hatására növelheted a támadási kedvet a célpontnak akire rávarázsolod érintéssel vagy rálövéssel (de ezzel vigyázz mert csak addig tart még a varázslat rajta van)! (Humanoiddühítés itt tudsz rákeresni)

De tartsd szemelőt, hogy ez nehéz dolog. Nekem most a Beszédkészségem 73-as és így már azért könnyebben rá lehet venni valakit valamire de anno még 50-60-as szinten eléggé sokat kellet rábeszélni, hogy elérjem a kellő hatást. És a gépi karakterektől is függ, hogy milyen ellenállóak a beszédkészséged ellen. (valakit könnyen rá tudsz beszélni valamire és valakit még én sem tudok 73-as szinttel)
Tehát elég kemény dió. Remélem tudtam segíteni.
Üdv: Atlaimond
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

knorbert írta:helló
van esetleg valamilyen más mód hogy nekemugorjon?
Settenkedés gombot nyomva tartva ráklikkelsz, majd megpróbálsz ellopni tőle valamit. Ekkor tuti rádtámad, de figyelj, hogy őrök ne legyenek a közelben. Lecsapod az ellent, majd lepakolod a cuccaid, amiket loptál és simén kifizeted a kb. 20-100 aranyig terjedő bírságot :)

Én így csinálom, ha már felbosszantom magam :D
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Nerevar kardját a múzeumi tárgy:
Na végre találtam egy linket és szeretném itt is megosztani, hogy másnak is segítségére lehessen.
Tehát a múzeum a következő tárgyakat fogadja el felajánlásra vagy megvételre:

Auriel's Bow
Bipolar Blade (???)
Spear of Bitter Mercy
Bow of Shadows
Chrysamere
Fang odf Haynekhtnamet
Dagger of Symmachus
Goldbrand
Ice Blade of the Monarch
Mace of Molag Bal
Mace of Slurring
Skull Crusher
Staff of Hasedoki
Staff of Magnus
Umbra Sword
Veloth's Judgement
Auriel's Shield
Boots of the Apostle
Boots of the Blinding Speed
Ten Pace Boots
Dragonbone Cuirass
Ebony Mail
Eleidon's Ward
Bloodworm Helm
Lord's Mail
Cuirass of the Savior's Hide
Spell Breaker
Ring of Phynaster
Vampiric Ring
Warlock's Ring
Robe of the Lich

Az informácíó származási helye itt!

Fontos lenne megőrizni mert mint ahogyan látjátok a linken ezt csak a Google tárolt változata. Az eredeti már NEM LÉTEZIK!
Tehát jó lenne ha valaki vagy az Elder Scrolls Lapokra vagy a végigjátszási dokumentumba (vagy mindkettőbe ;) ) lerögzítené az utókornak :!:
Üdv: Atlaimond
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Helló!
Már régóta izgat a dolog, hogy csatlakozzak az Ikerlámpák-hoz. de ezidáig semmit sem sikerült ez ügyben előre lépnem.
Kiszabadítottam már rengeteg rabszolgát és már mindegyikkel lehet beszélnem az Ikerlámpákról és csodálkoznak, hogy nem vagyok tagjuk.
Ti tudtok valamit a csatlakozási lehetőségről vagy megoldásról?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Atlaimond írta:Helló!
Már régóta izgat a dolog, hogy csatlakozzak az Ikerlámpák-hoz. de ezidáig semmit sem sikerült ez ügyben előre lépnem.
Kiszabadítottam már rengeteg rabszolgát és már mindegyikkel lehet beszélnem az Ikerlámpákról és csodálkoznak, hogy nem vagyok tagjuk.
Ti tudtok valamit a csatlakozási lehetőségről vagy megoldásról?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
Vivec, Idegennegyedben (ha jól emlékszem. Rég jártam arra.) van egy könyvesbolt, talán Jobasha a tulaj neve. Vele beszélj ez ügyben.
Slave

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Slave »

Atlaimond írta:Helló!
Már régóta izgat a dolog, hogy csatlakozzak az Ikerlámpák-hoz. de ezidáig semmit sem sikerült ez ügyben előre lépnem.
Kiszabadítottam már rengeteg rabszolgát és már mindegyikkel lehet beszélnem az Ikerlámpákról és csodálkoznak, hogy nem vagyok tagjuk.
Ti tudtok valamit a csatlakozási lehetőségről vagy megoldásról?
A Választ előre is köszönöm!
Üdv: Atlaimond
30 db rabszolga után. Jobasha 3 skillnövelő könyvet ad. (Acrobatic, Marksmann, Armorer).Van annyid?
gue88

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: gue88 »

Sziasztok!

Lenne egy-két kis gondom (vámpírszakértők segítségét kérném): a pluginok leszedése után lenne állítólag egy Cyrus nevű csákó Ébenszív erődjében a Hat Hal fogadóban. Ez a kopter adná neked a Vámpír gyűrűt, melynek rendeltetése gondolom tiszta: vámpírrá válni.
Másrészt: amíg nem vagyok tolvaj vagy mágus, addig nem lehetek vámpír? Vagy hogy is leszek az? Várom, hogy minimális legyen az életem és "megmarjanak", de semmi... Nem tudok átalakulni még alacsony szintű karakterrel sem :(

És egy független kérdés: felvettem Mournholdban a királyi Udvaron bámészkodó zsoldost, követ bárhova -mondja Ő- de még Ébenszívbe sem teleportál át. adtam neki Sötét Testvériség cuccokat (drágábbak az Ő eredeti cuccainál!). No most 30 np lejárta után ezt a magáénak tekinti, ha nem veszem vissza? Mert ugye felfogadáskor közli: ha pénze, vagy cuccainak értéke csökken, örökre lemondhatok szolgálatairól.

Várom segítő válaszaitokat!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

gue88 írta:Sziasztok!

Lenne egy-két kis gondom (vámpírszakértők segítségét kérném): a pluginok leszedése után lenne állítólag egy Cyrus nevű csákó Ébenszív erődjében a Hat Hal fogadóban. Ez a kopter adná neked a Vámpír gyűrűt, melynek rendeltetése gondolom tiszta: vámpírrá válni.
Így van.
Másrészt: amíg nem vagyok tolvaj vagy mágus, addig nem lehetek vámpír? Vagy hogy is leszek az? Várom, hogy minimális legyen az életem és "megmarjanak", de semmi... Nem tudok átalakulni még alacsony szintű karakterrel sem :(
Elvileg annyi kell, hogy megmarjanak, elkapd a vámpír betegséget, majd ha nem gyógyítod meg magad, 3 nap után átváltozol. A Mágusok illetve Tolvajok Céhének nincs hozzá köze.
És egy független kérdés: felvettem Mournholdban a királyi Udvaron bámészkodó zsoldost, követ bárhova -mondja Ő- de még Ébenszívbe sem teleportál át. adtam neki Sötét Testvériség cuccokat (drágábbak az Ő eredeti cuccainál!). No most 30 np lejárta után ezt a magáénak tekinti, ha nem veszem vissza? Mert ugye felfogadáskor közli: ha pénze, vagy cuccainak értéke csökken, örökre lemondhatok szolgálatairól.
Nem is fog utánad teleportálni, csak Mournholdban követ. Mielőtt lejárna a szerződése, vedd vissza azokat a dolgokat, amiket nem akarsz végleg neki adni.
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

sziasztok!
kérlek segítsetek az Anareren Sátáni Tantóját nem találom sehol. mindenhol kerestem a mágusok céhébe de nem találom:( már mindent megnéztem:(
előre is köszönöm!
:D
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Gedor írta:sziasztok!
kérlek segítsetek az Anareren Sátáni Tantóját nem találom sehol. mindenhol kerestem a mágusok céhébe de nem találom:( már mindent megnéztem:(
előre is köszönöm!
:D
Aha, valahonnan ismerős, de amit nem találsz az azért van mert azok mindig az orrod előtt vannak.
Nekem volt egy olyan hogy meg kellett találni 4 dobókést. Megtaláltam meg is néztem hogy mik ezek az ágyon, de az agyamig nem jutott el hogy nekem ezeket kell megszerezni XD.
Visszatérve a kérdésedre, egy kicsit pontosítanál, hogy ki adta és hol ezt a küldetést, és hogy pontosan mit kell csinálni, mert már régen Morrowindeztem és hiányos az emlékezetem.
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

Ékszerész Aengoth adta a feladatot Ald'ruhnban.Mikor kellenek a dobónyilak?Nemrég loptam el azokat.
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

Azt mondta épp üres a mágusok céhe és akérmit elvihetek de Anararen sötét tantóját hozzam el neki.
Bemegyek a mágusik céhébe és jön egy emberke aki rogtön elkezdi; hogy tolvaj vagyok és megtámad.
Kínyirtam, átnéztem az egész céhet és nem találtam sehol a fegyvert.Aztán unalmabmi mindent elvittem amit találtam a céhből és mindent eladtam XD.De még most se találom sehol.Pedig már mindenhol megnéztem ahol tudtam.persze a záras ládákat és ládikókat nem nyitottam ki mert gondoltam hogy csak nem egy zárt cuccba van benne.DE azóta sincs semmi.Még közbe egy nagyházból is a legtöbb cuccot elvittem. :(
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

Kezdem azt hinni, hogy az én gépemmel van gond. :roll:
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Van egy hely ott a Mágusok céhénél ahol sok az alkímia cucc, nah ott van egy 65-ös zárszintű láda, nah abban van a tanto, de előtte ments, mert lehet hogy nem. Ha ott nincs, nyisd ki az összes ládát. Tolvaj Céh küldetés, szóval tudnod kell lopni, ha mégsem, akkor eladtad a sok cuccot és abből fejlesztheted a képességet. Másik megoldás: Valahonnan szerzel egy 100-as feltörő tekercset.
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

Köszönöm:) megpróbálom:) megmentetted az életem:)
:D
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Majd ha újra élesztettelek akkor mondhatod hogy megmentetted az életemet.
amúgy meg még ne köszönd, mert még nem biztos, hogy jó is.
Vendég

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ha tudnám hol lehetne venni olyan tekercset ami kinyitja a 75-ös zárat XD
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

nemigaz hogy az egyetlen olyan tekercsemet ami még a 100 zárat is kinyitja elpocsékoltam :?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

tárolj nyitás előtt, és ha nincs ott akkor visszatöltesz. Legyen sok mentésetek mert ha elbasztok valamit akkor már csak az "új játék" szó tud rajtatok segíteni.
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

hogy lehetfejleszteni a tojvajlást anélkül hogy fizetned kéne?
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Mész és keresel olyan cuccokat amiket fel lehet törni. Nos ez kevés és nehéz ezeket most így megkeresgélni.
De van alternatív megoldás is: Szerzel egy olyan varázslatot ami ládát zárol, be. A varázslattal bezárod és kinyitod a kulcsoddal. (ezt csak olvastam)
amúgy hányas a tolvajlás képességed? De szerezz 100-as feltörő tekercset.
De ha már úgy 40-50 a tolvajlás képességgeged, akkor vegyél egy mesterek tolvajkulcsát és akkor ki fogott nyitni a 60-as zárat. Mester tolvajkulcsot meg lehet venni valahol egy rangosabb Tolvajok céhében(vagy nem, én régen találgattam a kulcsokat)
Viszont van benne egy elég érdekes dolog. Mikor végigjátszod a Tolvajok céhét akkor a mester ad egy tolvajkulcsot ami 5.-es. De ez már minek mikor addigra már úgyis 80-100 lesz, és bármilyen zárat bármilyen kulccsal fel lehet törni. Sóval ezt a kulcsot az elején kéne odaadni a játékosnak. Nem nagy tragédia, inkább fogjuk fel relikviaként :)
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

:D
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

A tolvajlás még csak 9-es. xD
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Gedor írta:A tolvajlás még csak 9-es. xD
Repülő cápák, szárnyatlan madarak, és egylábú zsiráf.
Mit csinálsz te a tolvajok céhénél? Csatlakoztál mert miért ne? Aztán csodálkozunk hogy nem megy. ANYÁM!
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

XD Mostmár 30-ra felylesztettem a tolvajlást XD De valamiért most se tudom kinyitni a ládát XD :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gedor írta:XD Mostmár 30-ra felylesztettem a tolvajlást XD De valamiért most se tudom kinyitni a ládát XD :D
Én ilyen esetekre bűvöltetni szoktam egy 100-as zárnyitó gyűrűt. Persze előtte mentés, mert ha épp olyannál akarok bűvöltetni, akitől loptam korábban, hajlamosak megtámadni a társai. (Jellemzően Galbedir Balmorában.)
sperhakni

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: sperhakni »

Gedor írta:XD Mostmár 30-ra felylesztettem a tolvajlást XD De valamiért most se tudom kinyitni a ládát XD :D
Nem mindegy, hogy milyen minőségű az álkulcsod. 75-ös zárhoz neked a 30-as skilleddel grandmaster kulcs kell, különben kiírja, amit gondolom most is kiír.
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

sperhakni írta:
Gedor írta:XD Mostmár 30-ra felylesztettem a tolvajlást XD De valamiért most se tudom kinyitni a ládát XD :D
Nem mindegy, hogy milyen minőségű az álkulcsod. 75-ös zárhoz neked a 30-as skilleddel grandmaster kulcs kell, különben kiírja, amit gondolom most is kiír.
Hát én is ezt mondtam neki, hogy nyomja fel a skillet 40-50-re és vegyen egy jó kulcsot és ki lesz nyitva az a nyamvadt láda. :mrgreen:
Gedor

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: Gedor »

Igyekszem jót venni de idáig nem találtam mesterek tolvajkulcsát....csak segédek tolvajkulcsát :D
sperhakni

Re: Kérdések / Segítség!

Hozzászólás Szerző: sperhakni »

Gedor írta:Igyekszem jót venni de idáig nem találtam mesterek tolvajkulcsát....csak segédek tolvajkulcsát :D
Balmora, Lucky Lockup, emelet: a szobában levő asztalon heverő stuffot "vedd kölcsön".
Az ott lévő hölgy egyébként kardforgatási célból igen hasznos lehet. :lol:
Válasz küldése