Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Manuális enchantot szeretnék. Az intelligenciám és a bűvölés képességem is 100-as, de ennek ellenére mindig megsemmisül a lélekkövem ! Miért?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Manuális enchantot szeretnék. Az intelligenciám és a bűvölés képességem is 100-as, de ennek ellenére mindig megsemmisül a lélekkövem ! Miért?
Tanulmányozd át a Tippek és trükkök.pdf-et, vagy a http://morrowind.gumininjahq.hu/modules ... tat&pid=39 oldalt. Hátha túl erős bűvölést akarsz készíteni.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Haverom lefordította nekem a végtelen súlycipelés titkát:

"1. vegyél egy Feather és egy Soultrap varázslatot

2. menj egy Spell Maker-hez ( a legjobb ha Balmora Mage's Guild-be mész)
3. csináltass vele ilyen varázslatot: Feather on Self for X to X amount for 2 seconds. (X mindenképpen egyforma szám legyen)
4.megy egy ilyet is csináltass: Soultrap on Target for 2 seconds.
5.Ebben a sorrendben csináltassad majd vedd meg őket
6.ha nem vagy varázshasználó emberke akkor várnod kell egy kicsit amíg lesz elég Magica-d hogy el tudd castolni.
7. ha megvan minden, akkor nézz egyenesen a saját lábfejedre és úgy mondd el a varázslatokat.

Ha megnézed a rád ható varázslatokat akkor ott nem lesz kiírva de a súlyod le fog csökkenni a varázsléat erősségével (X-el, amit megadtál a készítéskor)


működik még a Swift Swim és Water Breathing varázslatokkal is, de a Levitate-tel NE használd mert soha nem fogsz tudni lejönni :-D"

Ha valakinek esetleg működne a dolog az szóljon, mert nekem piszkosul de nem megy :(
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Bishop ez valami vicc, vagy ez valami hiba a jatekban? Jelenleg nem rendelkezem egyetlen TES3 Cd-vel sem, kulonben bizisten kiprobalnam :D
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

gerop írta:
Mágus teleportnak hívtam a térmágusok által nyújtott szolgáltatást, tehát a mágusok céhében igénybevehető utazást.
A sebesség növelő varázslat saját készítésű, ami igazából egy gyorsaság erősítő varázslat célpontra vagy érintéssel (lehet, hogy ilyet készen nem lehet venni).
Gerop !

Miből készítettél te gyorsaság növelő varázslatot? Az egyetlen gyorsaság növelő varázslat amit találtam, az a "Higany" nevű (+10 gyorsaság magadra" ,de abból nem lehet készíttetni bűvölővel másik varázslatot(hogy célpontra is jó legyen)
Te mit használtál akkor?
gerop
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008. feb. 29., pén. 8:02

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gerop »

Bishop írta:
gerop írta:
Mágus teleportnak hívtam a térmágusok által nyújtott szolgáltatást, tehát a mágusok céhében igénybevehető utazást.
A sebesség növelő varázslat saját készítésű, ami igazából egy gyorsaság erősítő varázslat célpontra vagy érintéssel (lehet, hogy ilyet készen nem lehet venni).
Gerop !

Miből készítettél te gyorsaság növelő varázslatot? Az egyetlen gyorsaság növelő varázslat amit találtam, az a "Higany" nevű (+10 gyorsaság magadra" ,de abból nem lehet készíttetni bűvölővel másik varázslatot(hogy célpontra is jó legyen)
Te mit használtál akkor?
Én nem bűvölésről, hanem varázslatkészítésről beszéltem, bár valószínűleg ott is ugyanez a helyzet:

A megvett varázslat alapja nem gyorsaság erősítés, hanem tulajdonság erősítés. Így bármelyik tulajdonságot erősítő varázslatból tudsz készíteni más tulajdonságot erősítőt. Így készítéskor a bal oldali varázslatoknál a "tulajdonság erősítés" (v. "erősítés tulajdonság") nevűt kell keresned. A fentiek igazak a helyreállítás, csapolás, elszívás varázslatokra is.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Köszi megvan ! Bár sajnos a rákot nem sikerült irányítanom, nem reagált rá.
A tárgyak manuális bűvölésével viszont valami gond van(bug?)
Nekem 100-on van az intelligenciám és az összes mágikus képességem.
A bűvölés képlete:
Enchant + Intelligence / 10 - ( ER - College ) * 15 > ER
Szeretnék mondjuk 120-as gyűrűbe 100- pontnyi bűvölést
Nálam ez: 100+100/10-(100-100)*15>100
Végeredmény 110>100 tehát sikeresnek kéne lenni a bűvölésnek, de nem. Eddig maximum 75-ös bűvölést sikerült csinálnom, azt is úgy, hogy 800-ra felhúztam italokkal az intelligenciámat !
Azt hiszem telepítem a morrowind unoffical patch-et !
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Bishop!

Valami szerencserontó varázslatot nem kaptál be? Mert akkor az lehet az oka. Más ötletem nem nagyon van...
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Nem, ráadásul italokkal felhúztam 100-ra a szerencsémet is !
Bár végülis nem nagy baj, bűvöltetek a mage guild-ban, abból a 800000 aranyból amit összelopkodtam, telik :)
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

A Master index mod elvileg működik együtt a magyarítással? Mert engem mindig egy adott helyre teleportál a hülye dunmer, valami szentély mellé !
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Bishop, a master index is magyaritva van... volt vele hiba, de az uj telepitobe mar a javitott valtozat kerult, ha jol emlekszem. Mondjuk ugy meg nem jatszottam, hogy a Bloodmoon magyaritas is fent van, mert jelenleg nincs Morrowindem (meg ;) ), igy lehet az zavar be...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:A Master index mod elvileg működik együtt a magyarítással? Mert engem mindig egy adott helyre teleportál a hülye dunmer, valami szentély mellé !
Igen, működnie kell. Most szedtem össze a tíz mutatót, és kipróbáltam a fő mutatót is. (A nemleges válasznál hibás a mondat, de az nem jelentős.) Ha nálad nem akar működni, próbáld meg leszedni az egyik korábbi hozzászólás mellékletéből a master index javító plugint. Ha a keresőablakba beírod, hogy "master index", akkor előjön az a hozzászólás.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

öSSZEHOZTAM Fons Beren-t ÉS Marena Gilnith-t a nagy bazárnál. Elvileg utána a szárnyas guar fogadóban kéne lenniük, de sehol sem találom őket, akármennyit alszom előtte. A templomtéren sincsenek. Hol vannak?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Ez a boltos ficko, mert ha igen, akkor 3 nap mulva a boltban mindketten megtalalhatoak lesznek :D
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Azt nem mondta, hogy boltja van, amúgy melyik boltban?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Bocs, lehagytam a kerdojelet :D Most ez melyik pasas? Egy van a templomkertben, egy nagy nocsabasz a bazarban lodorog, meg egy onbizalomhianyban szenvedo boltos pasas :D Ha ez a nocsabasz, akkor fogalmam sincs hol van :(
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Visszament végül a nagy bazárba, de semmit sem kaptam tőle :(
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Akkor lehet nem jott ossze neki a randi. Meg mielott taliznanak tanacsot kell neki adni, hogy miket mondjon a leanynak, es miket ne. A boltossal siman osszejott a dolog, lehet hogy ezt a lepest kihagytad, vagy rossz tanacsot adtal neki...
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Nem, nagyon azt mondta, hogy nagyon boldog a csajjal. A leírás szerint is valamikor semmit sem ad a csávó !
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Jaaa, igy mar ertem...
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Legyőztem Karrodot a király bajnokát, de amikor a pengedarabról kérdezek kussol. Miért nem adja oda?
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Na, most hogy megvédtem a király anyját a merénylettől hozzámvágta a törött kardot. Viszont Almalexiának is kellett volna adnia egy darabot, de nem tette. Helseth is adott egy küldit hogy tudjak meg többet a pláza elleni támadásról de az istennő nem mond róla semmit. Most bugzik itt valami, vagy én vagyok a hülye?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Nos...

Karrod nem fogja egybol hozzadvagni a darabot, de erre mar rajottel ;) Almalexiaval nekem is voltak gondjaim, mikor tul koran kerdeztem ra a pangedarabra, aztan elmeselte a kard tortenetet, de nem adott semmit... Ugy remlik, hogy vagy a kiralyi testorseg vezetoje, vagy a pap(?) a templomban megker, hogy menjel le a dwemer romokhoz es nezzed meg mi folyik ott, aztan jelents. Utanna csak kovessed a vegigjatszast, ha megakadsz, mert le van irva minden ;)
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Mármint azokba a romokba, ami a plázánál lévő szobor lyukából megközelíthető. És ezt a küldit elvileg még azelőtt kapom mikor Anorexia istennő vagy kiatököm leküld hamuvihart készíteni?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Igen, ezt meg az elott kapod, sot meg kapsz kuldit elotte :)
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Elvileg Tidenius a királyi testőrség főparancsnoka adja a feladatot,de most már sajnos nem adja oda nekem:(
Ugye nem olyan fontos nekem a Trueblade a játék végigviteléhez?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Elvileg Tidenius a királyi testőrség főparancsnoka adja a feladatot,de most már sajnos nem adja oda nekem:(
Ugye nem olyan fontos nekem a Trueblade a játék végigviteléhez?
Tidenius? Anorexia? Ti melyik játékot játsszátok? :D
A Trueblade meg valószínűleg Trueflame (Igazláng) akar lenni. Fontosnak fontos, mert az egyik küldetés a darabjainak összegyűjtése, kovácsolása, aztán a lángot is el kell intézni rá. Aki pedig végig akarja játszani a Tribunalt, az nézze meg, hogy be van-e kapcsolva a Tribunaljavitas.esp a Főmenü-Adatfájlokban. Anélkül nem fog menni.

Egyébként a templomban a főpap is megadhatja ugyanazt a küldetést, amit Tienius Delitian. Ez egy érdekesség a Tribunalban - dönthetsz, hogy melyik oldalra állsz.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Szóval én senkitől sem kaptam meg a fedezt fel a dwemer romokat küldetést, elvileg Tienius Delitian-nak kellett volna adnia, mert én a királynak a popsiát nyaliztam, hogy végre kijöjjön a vackából, és lecsaphassam mint a legyet :)
Végül csak akkor lett enyém az Igazláng, amikor lenyomtam Almalexiát a végét(hogy került hozzá?), de a repesztő sokkal jobb fegyver szerintem.
Most nyomok egy új gamét mágussal is.
A szintlépést még mindíg nem teljesen értem, mert előfordul, hogy ha túl sokat fejlesztek egymás után trainernél egy skillt, akkor nem kapom meg az 5x-ös szorzót, minta csak egy szintet fejlesztenék(10 pontot)
Számít az, hogy egyszerre lépek három szintet(összegyűjtök 30 pontot), vagy minden 10. pontnál elmegyek aludni, azaz szintet lépni ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Szóval én senkitől sem kaptam meg a fedezt fel a dwemer romokat küldetést, elvileg Tienius Delitian-nak kellett volna adnia, mert én a királynak a popsiát nyaliztam, hogy végre kijöjjön a vackából, és lecsaphassam mint a legyet :)
Végül csak akkor lett enyém az Igazláng, amikor lenyomtam Almalexiát a végét(hogy került hozzá?), de a repesztő sokkal jobb fegyver szerintem.
Akkor lehet, hogy az a másik kard. Merthogy kettő van, kb. egyforma erősek, de az egyik elveszett a Vörös-hegyi csatában. Almalexia elmondja a történetét.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Viszont olyan is előfordult már, hogy egy szintlépéskor két 5x-ös szorzót is kaptam. Ha valaki tudja, hogyan lehet ilyet tudatosan összehozni, az mesélje már el nekem !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Viszont olyan is előfordult már, hogy egy szintlépéskor két 5x-ös szorzót is kaptam. Ha valaki tudja, hogyan lehet ilyet tudatosan összehozni, az mesélje már el nekem !
Úgy, hogy csak egy féle fő képzettséget fejlesztesz, azt kell 10 szinttel növelni, és már mehetsz is szintet lépni. Vagy ilyesmi. Szerintem a leírásban benne van pontosan.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Ekkor kapsz 1 db 5x-ös szorzót. De én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor kapok 2-őt !
gerop
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008. feb. 29., pén. 8:02

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gerop »

Vik írta:
Bishop írta:Viszont olyan is előfordult már, hogy egy szintlépéskor két 5x-ös szorzót is kaptam. Ha valaki tudja, hogyan lehet ilyet tudatosan összehozni, az mesélje már el nekem !
Úgy, hogy csak egy féle fő képzettséget fejlesztesz, azt kell 10 szinttel növelni, és már mehetsz is szintet lépni. Vagy ilyesmi. Szerintem a leírásban benne van pontosan.
Akkor kaphatsz kettőt, ha nem mész azonnal szintet lépni.

A Morro-ban minden képzettség fejlődés beleszámít a szorzóba, amit az alvásig elértél. Így hiába írta ki, hogy mehetsz szintet lépni, a szorzók tovább nőnek egészen a tényleges szintlépésig.
Ezt változtatták meg az Obli-ban. Ott már a kiíráskor eldőlnek a szorzók, mert a további képzettség fejlődést már a következő szinthez számolja.
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Nah, kissé bugosítottam megint a rtendszerem pár kurkászással, de sehogy se bírtam előszedni az elveszett testőr küldit Almalexiától, amikor az ideje lett volna, pedig tényleg elég feltűnő volt a homokviharban is a külszínen mászkáló kéz (bár nem hiáníyzott az ötök közül a teremből, lehet ikertesó). Meg dícséretet se kaptam érte, hogy eltakakarítottam (bár lehet így utólag nem is kellett volna, mert pont othagyta régi munkahelyét, ami dícséretes, ha az a templom, vagy aprajafalva :) ).

A Tribunal végigjátszásában meg légyszi majd a teljes letöltésnél javítsátok már: Almalexia nem ad semmi pengedarabot, egy Karrodtól, egy a pajzsból (ork szedi ki), meg maga a pajzs. (Nekem legalábbis így jött ki.)

Meg ezzel az új végigvitellel (meg olvasgatással) majd javítok pár dolgot (beszéd ütközések, pl. Balmorába vagy jó út vezet, vagy rossz, a kettő együtt macerás)), meg markereket, meg pár helyet, hogy ott lehessen menni (pl. Dren Udvarháznál oldalt a lépcsőn).
Amint stabillá tesze a rendszert megint... :oops:
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Mi az hogy "ha nem mész azonnal szintet lépni" Ha arra gondolsz, hogy összegyűjtesz 20 ponot, és egymás után lépsz két szintet, akkor a második szintlépésnél egyáltalán nem ad szorzót semmihet(bár ha a pásodik 10 pontot más tulajdonság fejlesztéséből szerezted lehet hogy igazad van) Én mindíg 10 pontnál azonnnal mentem az ágyba szintet lépni, és így kaptam valamikor 2 db 5x-ös szorzót !

Nekem se adott Almalexia pengedarabot. Azt mondod a harmadik darab a pajzs lenne, tehát a múzeumban 2 darabot kapsz "egybeöntve" ?

A Morrowind egy régi játék, és neken 2800-as AMD sempronom van ATI radon 9550-es videóval, de néha eléggé akad a játék, pl. a propylon teremben kegyetlenül. Nálatok is így van?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Babilon5 írta:Nah, kissé bugosítottam megint a rtendszerem pár kurkászással, de sehogy se bírtam előszedni az elveszett testőr küldit Almalexiától, amikor az ideje lett volna, pedig tényleg elég feltűnő volt a homokviharban is a külszínen mászkáló kéz (bár nem hiáníyzott az ötök közül a teremből, lehet ikertesó). Meg dícséretet se kaptam érte, hogy eltakakarítottam (bár lehet így utólag nem is kellett volna, mert pont othagyta régi munkahelyét, ami dícséretes, ha az a templom, vagy aprajafalva :) ).

A Tribunal végigjátszásában meg légyszi majd a teljes letöltésnél javítsátok már: Almalexia nem ad semmi pengedarabot, egy Karrodtól, egy a pajzsból (ork szedi ki), meg maga a pajzs. (Nekem legalábbis így jött ki.)
Javítottam. Tribunaljavitas.esp-nek hívják. Majd ha helyrehoztad a rendszered, kapcsold be a Főmenü-Adatfájlok menüpontban, és állj vissza egy olyan mentésre, amikor még nem kellett volna annak a küldinek kezdődnie.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Mi az hogy "ha nem mész azonnal szintet lépni" Ha arra gondolsz, hogy összegyűjtesz 20 ponot, és egymás után lépsz két szintet, akkor a második szintlépésnél egyáltalán nem ad szorzót semmihet(bár ha a pásodik 10 pontot más tulajdonság fejlesztéséből szerezted lehet hogy igazad van) Én mindíg 10 pontnál azonnnal mentem az ágyba szintet lépni, és így kaptam valamikor 2 db 5x-ös szorzót !
Akkor ügyes vagy, mert a 10 szintnyi fejlődésből jön ki az 5x szorzó, ha mind a 10-et ugyanabból a képzettségből fejleszted.
Nekem se adott Almalexia pengedarabot. Azt mondod a harmadik darab a pajzs lenne, tehát a múzeumban 2 darabot kapsz "egybeöntve" ?
0. Tribunaljavitas.esp :)
1. Karrod 2. Almalexia 3. múzeum (+fegyverkovács)
A Morrowind egy régi játék, és neken 2800-as AMD sempronom van ATI radon 9550-es videóval, de néha eléggé akad a játék, pl. a propylon teremben kegyetlenül. Nálatok is így van?
Nálam nem, mert gyors a gép és használok Morrowind FPS Optimizer-t is. Egyébként a Morrowind nem foglalkozik a videókártyával különösebben, ezért gyenge a teljesítménye alapesetben.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Nálam be volt kapcsolva a tribunaljavitas.esp és még sem adott Almalexia pengedarabot :(

Na akkor megkeresem magamnak a Morrowind FPS optimzert, ha az lendít a video sebességén !
Kell valamit állítani ebben a progiban?
Amúgy lehet valahogy távolsági lélekcsapda varázslatot csinálni? Mert én csináltam, de nem működött. Aki a varázslat körzetében volt az megtámadott, de a lelke nem lehetett az enyém :(
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Vik!

Akkor sejtem már hol a nyitja. Nekem még a legelső Tribunaljavítás van meg (ha minden igaz), mert közben olvastam, hogy a Bloodmoon bétához már a harmadik van. Persze az nekem nincs még meg. Majd, ha bétán túljutott a Bloodmoon, akkor meglesz. :)
Ha javítva van, akkor jó. :D
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

A regi tribunaljavitassal minden mukodik... vagyis azzal, ami Vik oldalan talalhato, tudom, mert en irtam a hibakat naphosszat, majd az uj javitassal vegigvittem ujra az egeszet ;)
Bishop írta:Amúgy lehet valahogy távolsági lélekcsapda varázslatot csinálni? Mert én csináltam, de nem működött. Aki a varázslat körzetében volt az megtámadott, de a lelke nem lehetett az enyém :(
Biztos lejart az ido, vagy nem volt megfelelo lelekkoved... kedvenc kombom volt (Demonforce-al), hogy ha megtamadott egy aranyszent ideztem en is egyet, majd fellebegtem es rajuklottem egy 30 vagy 60 sec-es lelekcsapdat... mindegy melyik mult ki elobb, egy ido utan mar nem tudtam hova pakolni az aranyszent lelkekkel teli gemeket :D
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Igazad volt, a lélekcsapdánál az időt felejtettem 1 másodpercen :)
Amúgy ti milyen kombóval készíttettek sebzó varázslatokat mekkorára veszitek az időt és a sebzést.
Nálatok milyen gyakran fagy ki a játék? Mert nálam elég sűrűn !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Nálam be volt kapcsolva a tribunaljavitas.esp és még sem adott Almalexia pengedarabot :(
Mivel többen panaszkodtak a Tribunalra, 15. alkalommal (kb.) is nekiálltam... Tény, hogy volt benne néhány hiba, részben azért, mert nem lett hozzáigazítva a Tribunal legújabb változatához. Ma végigjátszottam szinte az egész fő küldetést, és azt kell mondjam, a lényeges részek még mindig működtek (beomlott alagút robbantása, időjárás változtató gép, Almalexia _mindig_ átadta a pengedarabját, mindegy, mikor kattintottam az Igazláng témára, Sotha Silnél is rendben volt minden... Természetesen nem ugrotta át az elveszett Kéz küldetését sem.) Nem tudom, nálatok mi lehetett a baja, mindenesetre a legfrissebb változat letölthető (lenne, ha működne a letöltés) a pluginok közül. Feltöltöttem a honlapomra és a biztonsági mentés oldalra is. Akinek kell, valamelyikről csak le tudja tölteni.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Kösz hogy mondtad, nekem régebbi, a magyarítással együtt telepített tribunaljavitas.esp-m van. Most letöltöttem az oldalról a legújabbat, és reménykedek, hogy a régi mentésemmel működik majd. Amúgy van egy BitterCoast Sounds nevű plugin a magyarítás csomagban, aminek használatakor úgy lefagy a játék mint a szél. Ennek van olyan javítása, ami működik a magyarítással?
Azt megkérdezném mégegyszer, hogy van-e valaki még rajtam kívül akinek sűrűn fagyogat a game?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Bishop: A game surun fagy, ez teny... kinek gyakran, kinek nem. Esetleg vedd lejebb a latotavolsagot, kapcsoljad ki az arnyekokat... etc... A bcsounds javitasa megtalalhato Vik oldalan, csak irjad felul es mar nincs is vele semmi gond ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nordavind írta:Bishop: A game surun fagy, ez teny... kinek gyakran, kinek nem. Esetleg vedd lejebb a latotavolsagot, kapcsoljad ki az arnyekokat... etc... A bcsounds javitasa megtalalhato Vik oldalan, csak irjad felul es mar nincs is vele semmi gond ;)
Sőt, itt a pluginok között is megtalálható.
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Meg a fagyásnál a gyorsaságot se felejtsük el. Mert, ha 150 fölé kerül valahogy + jó atlétika, akkor nagyon könnyen kifagysz, mert a betöltést nem ilyen játékosgyorsasághoz tervezték. Főleg, ha mentett állás betöltése után egyből nekiiramodsz. ;)
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Lehet benne valami, mert én a vakító gyorsaság csizmájával szoktam közlekedni(a vakítást leszedtem editorral), 300-as gyorsasággal és 100-as atlétikával. Ezt majd figyelembe fogom venni !
Amúgy a Bloodmoon pillanatnyilag mennyire van magyarítva?
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Meghogy leszedi editorral a vakitast... meg ilyet... Mondjuk magam is ruhellem, ha alig csoszogok, de pl a ket leglassubb faj, a magaself es a breton nem is tartozik a kedvenceim koze :D
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Úgy marha unalmas a játék, hogy a 95%-át közlekedéssel töltöm el, ezért a vakító gyorsaság csizmája alapfelszerelés nálam.
Megkérdezném még egyszer, hogy a bloodmoon most magyarítva van vagy nem?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Egyéb kérdések a végigjátszással kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Úgy marha unalmas a játék, hogy a 95%-át közlekedéssel töltöm el, ezért a vakító gyorsaság csizmája alapfelszerelés nálam.
Megkérdezném még egyszer, hogy a bloodmoon most magyarítva van vagy nem?
Igen.
Válasz küldése