Ereklyék Legendás fegyók

Ha elakadtál a játékban (és az nem a magyarítás miatt van), akkor itt a helyed!
bigboy911

Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: bigboy911 »

Ha vki megmondaná hol találok legendás fegyót ruhát stb azt megköszönném
bigboy911

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: bigboy911 »

egyébkénta magyarosítás tök cool ra sikerült sztem
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

bigboy911 írta:Ha vki megmondaná hol találok legendás fegyót ruhát stb azt megköszönném
adok egy tippet:

gold brand -boethiahs shrine-in the sea near to hla oad
egy északi szigeten valami őrült csóka elcseppent egy kis infót valamilyen elsüllyedt
daedra shrineról, ami valahol west coast régióban van. Hát addig úszkáltam arrafelé,
míg valahol hla oadtól nyugatra a vízben kicsit beljebb meg nem találtam. Le kell úszni
a fenékre, és ott van Boethiah szétmorzsolódott szobra, a fejét megérintve odaadja
a küldit, hogy építtess neki egy új szobrot. Szükség van agy könyvre, ezt Vivecben
Jobashánál beszerezheted, kb. 2000 aranyra, meg egy építészre, akit Calderában találsz.
Ezután pár nap, hét múlva felépíti valahol Gnaar Mok és Illunibi környékén. Ott beszélsz
Boethiah-val, aki jutalmul odaadja a gold brand kardot
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Megsem tudom számolni hányszor kezdtem újra a Morrowindet, de a Seyda Neen-i világítótorony tetejét még egyszer sem jártam körbe, mindíg csak megálltam, ahogy felértem. Most hogy megjelent a Tribunal magyarítása, új karaktert kezdtem, és most kicsit jobban körülnéztem, és ezt találtam. Nem tudom, valamelyik mod rakja-e oda, vagy már alapból ott van, de eddíg sehol nem olvastam erről, még a tippek-trükkök-ben sem. Kezdésnek azért nem rosz, mégha csak az árát nézzük akorsem.
http://heroes4.hu/kepek/morrowind1.jpg
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

ogmog999 írta:Megsem tudom számolni hányszor kezdtem újra a Morrowindet, de a Seyda Neen-i világítótorony tetejét még egyszer sem jártam körbe, mindíg csak megálltam, ahogy felértem. Most hogy megjelent a Tribunal magyarítása, új karaktert kezdtem, és most kicsit jobban körülnéztem, és ezt találtam. Nem tudom, valamelyik mod rakja-e oda, vagy már alapból ott van, de eddíg sehol nem olvastam erről, még a tippek-trükkök-ben sem. Kezdésnek azért nem rosz, mégha csak az árát nézzük akorsem.
http://heroes4.hu/kepek/morrowind1.jpg
Hm. Alaposan megnéztem a világítótornyot CS-ben, nyoma sincs ott üvegfegyvernek. Gyanús, hogy egy mod rakta oda, amit az is alátámaszt, hogy nem magyar a neve, hanem angol.
Avatar
ogmog999
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008. feb. 8., pén. 15:08

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: ogmog999 »

Vik írta:
ogmog999 írta:Megsem tudom számolni hányszor kezdtem újra a Morrowindet, de a Seyda Neen-i világítótorony tetejét még egyszer sem jártam körbe, mindíg csak megálltam, ahogy felértem. Most hogy megjelent a Tribunal magyarítása, új karaktert kezdtem, és most kicsit jobban körülnéztem, és ezt találtam. Nem tudom, valamelyik mod rakja-e oda, vagy már alapból ott van, de eddíg sehol nem olvastam erről, még a tippek-trükkök-ben sem. Kezdésnek azért nem rosz, mégha csak az árát nézzük akorsem.
http://heroes4.hu/kepek/morrowind1.jpg
Hm. Alaposan megnéztem a világítótornyot CS-ben, nyoma sincs ott üvegfegyvernek. Gyanús, hogy egy mod rakta oda, amit az is alátámaszt, hogy nem magyar a neve, hanem angol.
Utána néztem.
Innét, a morrohun oldaláról, a pluginek közül töltöttem le.
A Mod neve : A Whole New Shade of Glass.
Leírás : Üvegpáncél-készleteket ad, új színezettel (a fehéren kívül). Új fajta nyersüveg is elérhetővé válik.
Adds new coloured variants of Glass Armour, available from Meldor in Balmora.
Egy teljes szet ára kb. 100 000 arany.
Désiré
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:52

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Désiré »

ogmog999 írta: Utána néztem.
Innét, a morrohun oldaláról, a pluginek közül töltöttem le.
A Mod neve : A Whole New Shade of Glass.
Leírás : Üvegpáncél-készleteket ad, új színezettel (a fehéren kívül). Új fajta nyersüveg is elérhetővé válik.
Adds new coloured variants of Glass Armour, available from Meldor in Balmora.
Egy teljes szet ára kb. 100 000 arany.
Frászt, egy komplet szett ára 0 arany...
Ugyanis a plugin készítője úgytűnik csak a legalapvetőbb pluginkészítési szabállyal nem volt tisztában, azaz, hogy ha egy már létező ládába beraksz valamit, az belekerül minden azonos IDjű ládába a játékban...
De hogy értse mindenki: Sétáljatok el Ald-Ruinba a MoragTong céhházba, és ott a hátsó szobában nézzétek végig a ládákat, és válogassatok kedvetekre...

Egyébként én is használom, jó kis plugin amúgy, és szorgossan gyűjtögetem a darabokat. Ezt, amit mutattatok még nem láttam, de megyek és begyűjtöm :D.
Egyébként ha jól emlékszem egy másik darabja az illunabbi barlangban van (gnaar-mok-tól északra)(főköldetéssorban járhatsz arra), egy másik darab meg az egyik elsűjedt hajón Tel Branorától nyugatra. (HLaalus küldesében kell is oda menned)
A többit már nemtom, hol találtam...
Paladin

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Paladin »

Vik írta:
ogmog999 írta:Megsem tudom számolni hányszor kezdtem újra a Morrowindet, de a Seyda Neen-i világítótorony tetejét még egyszer sem jártam körbe, mindíg csak megálltam, ahogy felértem. Most hogy megjelent a Tribunal magyarítása, új karaktert kezdtem, és most kicsit jobban körülnéztem, és ezt találtam. Nem tudom, valamelyik mod rakja-e oda, vagy már alapból ott van, de eddíg sehol nem olvastam erről, még a tippek-trükkök-ben sem. Kezdésnek azért nem rosz, mégha csak az árát nézzük akorsem.
http://heroes4.hu/kepek/morrowind1.jpg
Hm. Alaposan megnéztem a világítótornyot CS-ben, nyoma sincs ott üvegfegyvernek. Gyanús, hogy egy mod rakta oda, amit az is alátámaszt, hogy nem magyar a neve, hanem angol.
Nem, az üvegfegyver alapból, a tiszta játékot véve is ot van, én mindig azzal kezdek :) Plusz érdemes ellesni pár nap után (és kis tapasztalattal a hátunk megett) a Vivec-i Redoran kincstárban, iszonyat kemény páncélok és fegyverek, plusz della van, alapozásnak jó, csak kicsit nehéz betörni :evil: (kulcsot kell lopni). De megéri sztem. És ugyancsak Vivec-ben, a Templomban ki lehet fosztani az ordinátorok felszereléseit, amik elég táposak, vértek meg sisakok, stb. Csak ha úgy állsz szóba egy ordinátorral, hogy rajtad van a sisak, akkor hamar felaprítanak :roll:
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Paladin: Kicsit félreértetted a dolgot, a világítótorony tetején nincsen semmilyen üveg cucc ;) Te szerintem a Tippek/Trükkök szerinti üvegfegyverre gondoltál, mert az alapból ott van ahol, de ogmog "lelete", na azt mod teszi be :D
EM64T

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Nordavind írta:Paladin: Kicsit félreértetted a dolgot, a világítótorony tetején nincsen semmilyen üveg cucc ;) Te szerintem a Tippek/Trükkök szerinti üvegfegyverre gondoltál, mert az alapból ott van ahol, de ogmog "lelete", na azt mod teszi be :D
Ja, akkor bocs.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ez mondjuk nem annyira ereklye, meg legendás fegyver, de kezdő karakternek hasznos lehet:
Seyda Neen -> Vivec -> Tel Branora, itt az első nagy csigalépcsős
ház: Sethan's Tradehouse-ban: lépcsőn fel, aztán balra, majd lépcsőn le,
és itt az asztalban van egy üvegfegyver! Mindig másfajta van, de ha szerencséd van,
akkor éppen megfelel.

Illetve az egyik zálogosnál vehetünk egy majdnem széttört üvegfegyvert, jó olcsón, azt könnyen ki lehet javítani és méregdrágán eladni. Szerintem a pontos lelőhelye benne van a Tippek és trükkök.pdf-ben.
Axterix

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Axterix »

Annak idején én a Seyda Neen-i mocsárban egy kidőlt fa odvában találtam egy elég erős tőrt. Kezdő fegyvernek elég tiszteséges volt.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hello azt szeretném megkérdezni hogy nem tudom elsütni a varázslatot mit tegyek légszí válaszoljatok
az e-mail cimeme:nagyviktor1993@vipmail.hu
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:hello azt szeretném megkérdezni hogy nem tudom elsütni a varázslatot mit tegyek légszí válaszoljatok
az e-mail cimeme:nagyviktor1993@vipmail.hu
Elő kell készíteni a varázslatot, mint a fegyvert, ha használni akarod, csak másik billentyűvel. Kell hozzá elég VP, és erősebb varázslatoknál megfelelő szintű szakértelem is, különben nem lesz sikeres a varázslat. Hogy mekkora esélyed van a sikerre, a mágia menüben láthatod a varázslataid felsorolásánál, illetve a bekészített varázslatnál is kijelzi egy csík formájában a bal alsó sarokban. Ha ott egy üres csíkot látsz az ikon alatt, akkor egyelőre felesleges vele próbálkoznod. :)
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kösz a Választ!!!!!
Ha jól értem akkor akkor bizonyos varázslatokat egy szint után tudok ,, elsütni" de nálam az a baj hogy egy varázslatott sem tudom ,,elsütni" és azt nem értem hogy hogyan készítsem el bocs ,hogy ilyen béne vagyok.Ja és valaki tud segíteni hogy hol találok elég jó fegyvereket és felszereléseket+hol találom meg azt a sötételf nőt aki Vivecben megölt 2 őrt és 5 külföldit.
A válaszotokat,türelmeteket előre is köszönöm
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vendég írta:Kösz a Választ!!!!!
Ha jól értem akkor akkor bizonyos varázslatokat egy szint után tudok ,, elsütni" de nálam az a baj hogy egy varázslatott sem tudom ,,elsütni" és azt nem értem hogy hogyan készítsem el bocs ,hogy ilyen béne vagyok.Ja és valaki tud segíteni hogy hol találok elég jó fegyvereket és felszereléseket+hol találom meg azt a sötételf nőt aki Vivecben megölt 2 őrt és 5 külföldit.
A válaszotokat,türelmeteket előre is köszönöm
Seyda Neen, Arrille kereskedőházában vehetsz olyan egyszerű varázslatokat, amiket egy kezdő karakter is képes elmondani és megfizetni. Sokfelé találhatsz olyan NJK-kat, akik tanítanak (nem kevés pénzért); Mágusok Céhe épületeiben nézz körül, főként ott oktatnak varázslatokkal kapcsolatos szakértelmeket. De azt is megteheted, hogy keresel egy nyugodt helyet és megpróbálod elsütni a varázslatot. Ha van elég VP-d, akkor is fejlődik picit a szakértelmed. Ha türelmes vagy, sokat pihensz, akkor így is fejlődhetsz.

Ajánlom áttanulmányozásra a magyarításhoz mellékelt Végigjátszást (kalandok Vivecben), Tippeket és trükköket. Perzse, ha minden küldetést előre elolvasol, akkor nem lesznek annyira érdekesek... :)
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hello !Segítséget szeretnék kérni mert azt a dunmer nőt nem találom aki megölt 7 embert elmentem vivec idegennegyedébe aztán a csatorna szintre végül az alagsorba ott volt egy szentély megöltem mindenkit és kifoszottam vártam kint de a nő nem jön kérlek segítsetek plussz ha tudtok jó recepteket hogy hogyan keverjem a növényeket és másokat légyszi írjátok le.
seholsem találok olyam amulatett amivel szörnyet tudnék idézni kérlek ebben is segítsetek
A válaszotok és türelmetek előre is köszönöm:NV
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ja és tudtok olyan helyet ahol eltudok adni 10.000 aranynál értékesebb tárgyakat mondjuk 190.000 cuccot
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:hello !Segítséget szeretnék kérni mert azt a dunmer nőt nem találom aki megölt 7 embert elmentem vivec idegennegyedébe aztán a csatorna szintre végül az alagsorba ott volt egy szentély megöltem mindenkit és kifoszottam vártam kint de a nő nem jön kérlek segítsetek plussz ha tudtok jó recepteket hogy hogyan keverjem a növényeket és másokat légyszi írjátok le.
seholsem találok olyam amulatett amivel szörnyet tudnék idézni kérlek ebben is segítsetek
A válaszotok és türelmetek előre is köszönöm:NV
Megnézted már a mellékelt végigjátszásban ezt a mellékküldetést? Esetleg a Morrowind HQ-n? Szerintem mindkettőben leírják, hogy először az ordinátorok parancsnokával kell beszélni, ő adja a küldit, addig nem találod meg a nőt a csatornában. (Nagyon ritkán előfordulhat olyan is, hogy nem jön elő nő. Azt nem tudom, miért.)

Recepteket szintén a végigjátszásban, egész pontosan az Összetevők.pdf-ben találsz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:ja és tudtok olyan helyet ahol eltudok adni 10.000 aranynál értékesebb tárgyakat mondjuk 190.000 cuccot
Persze, bármelyik kereskedőnél megoldható, de célszerű a calderai Ghorak udvarházban levő Creepert használni erre a célra.

Idézet:
A Creepernek - ahogy mar írták - van 5000 aranya, és mindent saját áron vesz meg.
Vivec mellett van egy iszaprák - komoly - és neki 10000 aranya van,
szintén teljes áron vesz mindent. ("rezidenciája" egy apró sziget közvetlenül
KELETRE a Mzanch nevű dwemer romtól. Maga a rom Vivectől KÉK-re található.)

Mindkét kereskedőnek 24 óránként újratermelődik a
vagyona. Így célszerű apró dolgokat eladni nekik eleinte. (összesen 50-60.000 arannyi
cuccot adj el neki, de úgy, hogy a tárgyak maximum 5000-et érjenek egyenként) Ekkor
mondjuk odaállítasz egy 20.000-es karddal, melyet ha eladsz neki, akkor kifizet 5000-et
neked - mivel nincs több pénze - de így 15.000 bukóban vagy. Ekkor még ne zárd le az
üzletet, hanem vásárolj vissza 15.000 értékben a korábban neki eladott tárgyakat. Így
nem vesztesz az üzleten, hanem mondjuk úgy, elcserélted a 20e-s kardodat 5e készpénzre,
meg 15e értékű cuccra. Ezután aludj 24 órát, majd a visszavett 15e cuccból adj el neki
5e árut. Aztán megint 24 óra alvás, majd megint 5e, és így tovább. A végén minden cucc
a Creepernél lesz, és neked van 20.000 septimed, amelyet eredetileg is ért a kard.
Nagyobb értéknél is ugyanez az eljárás, csak az idő és tökölés hosszú ;) De valamit
valamiért.

Ráknál ugyanez a helyzet.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

kösz szépen a válaszokat .
az ordinátorok fönökév el már bezséltem de így sem jön elő
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:kösz szépen a válaszokat .
az ordinátorok fönökév el már bezséltem de így sem jön elő
Akkor, ha pontosan ott vagy, ahol lennie kellene, és nem találod (nincs a csatornában se, mert nekem
az előbb elkezdett úszkálni és a partról nem látszott), akkor próbálkozz meg konzol előhívásával (0 gomb Esc alatt), oda pedig írd be a következőt: "Dreamer Prophet"->enable<enter>.

Ámbár, ha beszéltél Elam Andrasszal, akkor ott kellene lennie.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kösz szépen!!
DE a biztonság kedvéért leirod hogy hol találom:Elam Andraszt(szerintem már beszéltem vele)
A választ előre is köszönöm
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ja és még azt szeretném megkérdezni hogyan tudnék belépni a TElvanni házba?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Kösz szépen!!
DE a biztonság kedvéért leirod hogy hol találom:Elam Andraszt(szerintem már beszéltem vele)
A választ előre is köszönöm
Vivecben, valahol Vivec palotájával szemben az egyik ajtón kell bemenni (kb.) ott pedig félúton az emeleten van egy őrszoba. Kb.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

bementem az örhivatalba és ott bezséltem vele azt mondta hogy hivatalosan nem bizhat meg ne ha megölöm a nőt akkor kapok valamit
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:bementem az örhivatalba és ott bezséltem vele azt mondta hogy hivatalosan nem bizhat meg ne ha megölöm a nőt akkor kapok valamit
Na, akkor most keresd meg a nőt az alagsorban.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

helo azt szeretném kérdetni hogy az erőm elérte a 100-asz és 500 egységnyit birok el és most nem engedi hogy azt fejleszem de sürgösen szükségem lenne helyre tudtok segíteni hogy mit csináljak mert nem akkarok ezek közül semmit eladni vagy lerakni?
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ja és a nő még mindig nincs ott
és hol találok olyan szörnyet amivel folyamatos hatást érhetek el plussz hogyan néz ki?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:helo azt szeretném kérdetni hogy az erőm elérte a 100-asz és 500 egységnyit birok el és most nem engedi hogy azt fejleszem de sürgösen szükségem lenne helyre tudtok segíteni hogy mit csináljak mert nem akkarok ezek közül semmit eladni vagy lerakni?
Toll(pihe?) vagy erőnövelő varázslat/ital átmenetileg segíthet. Ha nem, akkor kénytelen leszel találni vagy venni magadnak egy házat, oda lepakolni a felesleges cuccaidat, és csak azokat magadnál tartani, amiket tényleg használsz. Ha nem akarsz végezni valamelyik NJK-val, hogy beköltözhess a házába (egyébként nem célszerű, mert ki tudja, melyikre lesz szükség később), akkor a pluginok közül is letölthetsz néhányat.

Ahhoz a meglehetősen egyszerű küldetéshez meg sok sikert... Ha nem bánod, nem fogok videót készíteni arról, én hogy csinálnám meg kb. 10 perc alatt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:ja és a nő még mindig nincs ott
és hol találok olyan szörnyet amivel folyamatos hatást érhetek el plussz hogyan néz ki?
Leginkább daedrikus romokban, vagy a környékükön. Aranyszent a neve, kinézetre meg egy sárga ruhás angyal (?). Persze nem könnyű legyőzni, és a lélekcsapda varázslatot (meg a többit is) hajlamos leszedni magáról...
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hol tudok venni magamnak házat?
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Vendég írta:hol tudok venni magamnak házat?
Kinyírsz egy nem fontos helybélit és tiéd a háza :twisted:
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Építeni tudsz ,ha tagja vagy valamelyik Nagy Háznak.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:hol tudok venni magamnak házat?
Ha sok-sok pénzed van és letöltöd a Saját Mozgó Bázis (Private mobile Base) modot, akkor Caldera, Shenk lapátjában is vehetsz magadnak "házat". Van egy bankrendszeres mod is a pluginok között, abban is lehet házakat vásárolni.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kösz az eddigi válaszaidat!!!!!!
melyik nagyházba érdemes belépni és hol ?,kinél?
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vendég írta:Kösz az eddigi válaszaidat!!!!!!
melyik nagyházba érdemes belépni és hol ?,kinél?
Szerintem,
ha a pénz számít: Haalu
ha a jó mágikus cuccok: Telvannai
Maki

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Maki »

Ezt a linket nem lehet megnyitni.

http://heroes4.hu/kepek/morrowind1.jpg
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintettek az baj ha mind a két nagyházba belépek?
És Balmorában kaptam egy küldetést után egy dwemer kulcsot és nem tudom hogy mire használjam ott a dwemer romban .És mondta hogy egy másik híres dwemer rom is van sheograd területén és ott van egy ember akihez elkellane mennem.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

a telvanni házba hol lépjek be?és kinél
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

"Szerző: Vendég Dátum: 2008.07.27. 20:53 "

Három nagyház van. Éppenséggel nem gond, ha kettőbe belép valaki (ha ügyes), de lehetőleg először érd el, hogy te legyél Nerevane, pontosabban, hogy a nagyházak is elismerjenek, mert különben a diplomáciával meggyűlhet a bajod.

A dwemer kulcsok meg a teleportáláshoz kellenek, ha megvan mind, akkor lehet teleportálgatni a dwemer romokhoz. A magyarításhoz készült ítrások egyikében benne van, nem tudom, hogy a tippek trükkök, vagy a végigjátszás, de le van írva.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hol és kinék lépjek be Telvanni házba?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:hol és kinék lépjek be Telvanni házba?
Hahó, Brenda, szükség lenne a szakértelmedre! :D
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Vendég írta:hol és kinék lépjek be Telvanni házba?
Sandrith Morában a Telvannai Tanácsházban az egyik szájnál.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Sheila írta:
Vendég írta:hol és kinék lépjek be Telvanni házba?
Sandrith Morában a Telvannai Tanácsházban az egyik szájnál.
Igen, ott - egész pontosan a legeslegalsó szinten lakó nőnél, ha jól emlékszem.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hello
Hol találom meg Galos Mathendis-t .Akkor kaptam amikor kigyógyultama corpus betegségből Tel Fyr-ben.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:hello
Hol találom meg Galos Mathendis-t .Akkor kaptam amikor kigyógyultama corpus betegségből Tel Fyr-ben.
A világszerkesztő szerint Sadrith Mora, Telvanni tanácsházban van.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

miútán kiszabadítotam milothés elmentünk az elpártüólt papokhoz után amit kell csinálni?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vendég írta:miútán kiszabadítotam milothés elmentünk az elpártüólt papokhoz után amit kell csinálni?
Heló!
A magyarításhoz mellékelt végigjátszásban keress rá Mehra Milo nevére, utána pedig olvasd végig, ami le van írva, abban megtalálod a választ.
A forrás a MorrowindHQ, itt is megtalálod, de az itt szereplő szöveg nem lett átültetve a magyarításhoz, ellentétben a mellékelt PDF fájllal.
Vendég

Re: Ereklyék Legendás fegyók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sziasztok!
hogyan tudom feltelepíteni a különbözö pluginokat?
Válasz küldése