Hibák a játékban

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Csakhogy Vik meg azt mondja, hogy ez minden sárkánynál elő fog jönni. Jobb rendbe tenni a DLC-ket meg az unoff.patcheket. És azt csak egyszer kell.
chris2k
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. máj. 24., szomb. 19:23

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: chris2k »

Hali.

Nem rég megvettem Steam-en a Skyrimet,rá pár napra letöltött vmi frissítést és azota meg nem indul el, csak a Bethesda logo ig megy el, és hiba üzenetet nem dob ki.
Ma meg azt olvastam, hogy amit letöltött 20MB-frissítést azzal megváltozott a játék indítófálja és azt hol találom?

Gépem:
- 8GB Ram DD3 1600 Mhz
- AMD FX-4170 Quad Core proci
- AMD Radeon HD 7800 2GB vga-legfrissebb verzió van telepítve.
-win 7 (64-bit)
vendégbubus

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

chris2k írta:Hali.

Nem rég megvettem Steam-en a Skyrimet,rá pár napra letöltött vmi frissítést és azota meg nem indul el, csak a Bethesda logo ig megy el, és hiba üzenetet nem dob ki.
Ma meg azt olvastam, hogy amit letöltött 20MB-frissítést azzal megváltozott a játék indítófálja és azt hol találom?
Próbáld meg (biztonsági mentés után) törölni a Dokumentumok\my games\skyrim\skyrim.ini és skyrimprefs.ini állományokat. Az indítót pedig a Skyrim könyvtárában találod. Valahol a Steam\steamapps\common\skyrim\skyrimlauncher.exe környékén keresd.
chris2k
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. máj. 24., szomb. 19:23

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: chris2k »

Megcsináltam amit írtál de ugyan azt csinálja elmegy a Bethesda logo ig és ennyi.
Meg van nekem 3 fajta indítója. -skse_loader ,skyrimlauncher,meg a TESV.EXE mind3 al el tudom indítani a játékot de ugyan ott állnak meg.
:(
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

chris2k írta:Megcsináltam amit írtál de ugyan azt csinálja elmegy a Bethesda logo ig és ennyi.
Meg van nekem 3 fajta indítója. -skse_loader ,skyrimlauncher,meg a TESV.EXE mind3 al el tudom indítani a játékot de ugyan ott állnak meg.
:(
Tedd újra a játékot, és patch után tedd fel a modokat meg ilyesmiket. Ha meg simán mod-ként tölti le a patch-t, akkor tedd előrébb a rangsorban/kapcsold ki.
Már arra sem emlékszem hogy van, annyira nem lett nagy játék...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

chris2k írta:Megcsináltam amit írtál de ugyan azt csinálja elmegy a Bethesda logo ig és ennyi.
Meg van nekem 3 fajta indítója. -skse_loader ,skyrimlauncher,meg a TESV.EXE mind3 al el tudom indítani a játékot de ugyan ott állnak meg.
:(
Van még egy lehetőség, alaposan bele kell mélyedni a rendszeredbe, úgy ki lehet deríteni, hogy mi a baja. Itt találsz hozzá részletes útmutatót. Angolul.
Bakter
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. máj. 27., kedd 15:22

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Bakter »

delphine azt mondja nyissam ki a gardrób ajtót...hol a kulcsa???
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Azt mondja csukd be a szobaajtót. Ha megteszed, ő kinyitja a szekrényt.
kola

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kola »

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a játék elején az első sárkány megölésénél ott marad a test, és a küldetés is aktív. Van erre valami megoldás? Előre is köszönöm a válaszokat.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

morrohun Skyrim FAQ
zoli0228

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: zoli0228 »

Hali!

A skyrimet le szedtem egy torrent oldalról.
Felraktam a legújabb patch-et, magyarosítást játék elindul.
Amikor kezdő video elindul az első pár mondat után ki lép a játékból.
De nem tudom miért?

Zoli!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

zoli0228 írta:Hali!

A skyrimet le szedtem egy torrent oldalról.
Felraktam a legújabb patch-et, magyarosítást játék elindul.
Amikor kezdő video elindul az első pár mondat után ki lép a játékból.
De nem tudom miért?

Zoli!
Mi sem tudjuk meg ennyiből.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Tudtommal csak eredeti verzióval működik, bár lehetséges, hogy meg lehet oldani törttel is, csak érteni kell hozzá, így tehát két lehetőséged van: megveszed eredetiben, vagy angolul játszol vele.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta:Tudtommal csak eredeti verzióval működik, bár lehetséges, hogy meg lehet oldani törttel is, csak érteni kell hozzá, így tehát két lehetőséged van: megveszed eredetiben, vagy angolul játszol vele.
Működik az törttel is.
zoli0228

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: zoli0228 »

Sleth írta:Tudtommal csak eredeti verzióval működik, bár lehetséges, hogy meg lehet oldani törttel is, csak érteni kell hozzá, így tehát két lehetőséged van: megveszed eredetiben, vagy angolul játszol vele.
Meg próbálom újra rakom se magyarosítás, se patch hátha úgy fut.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:
Sleth írta:Tudtommal csak eredeti verzióval működik, bár lehetséges, hogy meg lehet oldani törttel is, csak érteni kell hozzá, így tehát két lehetőséged van: megveszed eredetiben, vagy angolul játszol vele.
Működik az törttel is.
Végülis engem nem érint, mivel ha véletlenül előszedném a skyrimet (nemrég újból adtam neki egy esélyt, aztán az lett a vége, hogy morrowindet kezdtem el megint elölről), akkor se tenném fel a magyarítást, mert úgy biztos, hogy elkerülöm a többi móddal való konfliktusát.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta: Végülis engem nem érint, mivel ha véletlenül előszedném a skyrimet (nemrég újból adtam neki egy esélyt, aztán az lett a vége, hogy morrowindet kezdtem el megint elölről), akkor se tenném fel a magyarítást, mert úgy biztos, hogy elkerülöm a többi móddal való konfliktusát.
Nem tudom miről beszélsz, semmi gond a többi moddal meg a magyarítással :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ütközni tényleg nem ütközik, csak a modok nagy része a saját részét szépen visszaangolosítja, úgy meg nem olyan sima az élmény.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Morrowindnél pl nem működött a morrowind code patch, ha magyarítás volt fenn, akkor is ha először az előbbit, majd arra az utóbbit tettem rá.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Tört verzióhoz Vik magyarítását javaslom; Hibátlan.
tgmisu

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: tgmisu »

Üdv!

Neked az lenne a problémám, hogy hiába ölöm meg a sárkányokat a lelküket nem szívja el a karakter.
Ha kiveszem az összes modot akkor jó viszont akkor elmentem kilépek kiveszem elindítom megölöm a sárkányt megint kilépek bekapcsolom a modokat és utána megint jó.
Nem találtam még erre megoldást sajnos. A régi gépemen minden működött ezzel a magyarosítással meg minden viszont ezen meg már nem.
Valakinek valami ötlete? :shock:
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

morrohun Skyrim FAQ (sokadszorra is)
raimhol434242

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Sziasztok! a Skyrimben a Data files nem jelenik meg! Nem tudjtok hogy tudom visszahozni? Emlékszem, hogy a skyrimPrefs-ben kellett beírni hogy: bEnableFileSelection=1
De ez nálam megvan, ezen kívül viszont semmi... bemásolom amit ír, légyszi segítsetek, ha tudtok! Egyébként ha egy kiegészítőnek Data a neve, azt rá kell másolni és felülírni a skyrim Datájába? vagy csak a Data tartalmát kell berakni a skyrim Datájába?

itt a SkyrimPrefs-em:
► Show Spoiler
Szóval valaki tudja mi a gond? előre is köszi!
raimhol434242

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Megoldottam a problémát, de adódott egyúj probléma... a pajzsom nem működik, bugos lett, csak a karját emeli meg, a pajzs nem moccan! :D a törp villámfelfogás pajzsom... de kipróbáltam, ha másik pajzsot veszek, az nem bugos... de akkor is zavar, mert elég jó ez a pajzsom, és bugos lett, és félek mi lesz, ha más is bugossá válik!
raimhol434242

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Vagyis működik, de az oldalaom marad a pajzs bármit is teszek, de védeni lehet vele, csak láthatatlan... amikor a tytanis kiegészítőt feltettem, talán attól kavarodott be, vagy amikor rámásoltam a Data tartalmát.
Gregar

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Gregar »

Srácok, nincs hozzáigazítva a Skyrim magyarítása a legújabb nem hivatalos folthoz.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Valóban nincs.
Talán majd a DLC-k után. (?)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol434242 írta:Egyébként ha egy kiegészítőnek Data a neve, azt rá kell másolni és felülírni a skyrim Datájába? vagy csak a Data tartalmát kell berakni a skyrim Datájába?
Igen, be kell másolni a Data mappa tartalmát a Skyrim\Data mappába.
dragonbaby

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dragonbaby »

Helo! megvan a dragonborn dlc és mikor a bosshoz kéne menni akkor ugye kimegyek a kapunn legyőzöm a két mobot, és megtanulom a hatalom szót, de nem jön a sárkány amivel eltudnék repülni a boss fight hoz! légyszi segítsetek!! :((
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Leszedtem mindent. Játék, steam. Most tenném vissza, de már a steam is szarakodik:

steam.exe (main exception): To run steam you must first connect to the internet

Van aktív internet, hiszen ide is írok, de nem tudom így feltenni a játékot, ha a steam sem megy fel.
dani9921

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dani9921 »

Sziasztok!

Tuti volt már előttem erről szó, de inkább megkérdezem. Na szóval arról a sárkánylélek bugról lenne szó. Nekem leég a sárkány és ki is írja a játék, hogy megkaptam a lelket, de amikor a mágia menünél elő akarom készìteni, azt irja jobb alul hogy 0 sárkánylélek. Kicsit keresgéltem google segítségével és mint sok helyen olvastam, kapcsoljam ki a dlc-ket. Ki is kapcsoltam őket, de semmi változás. Utána leszedtem a nexus mod managgert (bocs ha nem jól írom) Ott is kikapcsoltam minden plugint, de itt is semmi változás. Még valami modot is leszedtem, amivel elméletileg műkődnie kéne a lélekszìvásnak, de semmi. (helyesìrási hibákért bocsi, telóról írok) Ilyenkor már csak azt tudom tenni, hogy újrarakom a játékot? Vagy mit kell tenni?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nincs dolgod, ez normális. Ez a sárkánylélek automatikusan unlockolja az Unrelenting Force shout első szavát. Azt meg megtaláltad Bleak Falls Barrowban, csak használni nem tudod amíg nincs hozzá lélek. Amikor az őrök kérik, ezért tudsz kiáltani nekik, innen tudják hogy te vagy a Sárkányszülött.
dani9921

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dani9921 »

genndy írta:Nincs dolgod, ez normális. Ez a sárkánylélek automatikusan unlockolja az Unrelenting Force shout első szavát. Azt meg megtaláltad Bleak Falls Barrowban, csak használni nem tudod amíg nincs hozzá lélek. Amikor az őrök kérik, ezért tudsz kiáltani nekik, innen tudják hogy te vagy a Sárkányszülött.
A sárkány legyőzése után a játék kiírja nekem, hogy nyomjam meg a z betűt a kiáltáshoz, nyomom is, de nem történik semmi! :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

dani9921 írta:
genndy írta:Nincs dolgod, ez normális. Ez a sárkánylélek automatikusan unlockolja az Unrelenting Force shout első szavát. Azt meg megtaláltad Bleak Falls Barrowban, csak használni nem tudod amíg nincs hozzá lélek. Amikor az őrök kérik, ezért tudsz kiáltani nekik, innen tudják hogy te vagy a Sárkányszülött.
A sárkány legyőzése után a játék kiírja nekem, hogy nyomjam meg a z betűt a kiáltáshoz, nyomom is, de nem történik semmi! :(
Nézd meg az Y-t, vagy állítsd át másikra próbaképpen.
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A sárkány legyőzése után a játék kiírja nekem, hogy nyomjam meg a z betűt a kiáltáshoz, nyomom is, de nem történik semmi! :([/quote]

Nézd meg az Y-t, vagy állítsd át másikra próbaképpen.[/quote]

Elsőnek erre gondolnék én is, de mint már írtam, elég a sárkány és "belém" száll a lelke, de a mágia menüben 0 sárkánylélek marad. :P
dani9921

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: dani9921 »

A sárkány legyőzése után a játék kiírja nekem, hogy nyomjam meg a z betűt a kiáltáshoz, nyomom is, de nem történik semmi! :([/quote]

Nézd meg az Y-t, vagy állítsd át másikra próbaképpen.[/quote]
Avatar
wasabi30
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014. aug. 13., szer. 18:07

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: wasabi30 »

Sziasztok!!
Mi lehet az oka annak, hogy a fedezd fel a bárdok egyeteme küldetést csináltam.
Elmentem a bárdokhoz,már nálam volt a vers,amit meg kellet szerezni,mert a játé közben megtaláltam.
Elmentünk felolvastuk a Nő jarl-nak.
Engedélyezte az ünnep lebonyolítását.
Az ünnepen felgyújtatták a szalmabábut és azt mondták már én is bárd vagyok.
Eddig ok,de a küldetések között ott maradt,hogy fedezzem fel bárdok egyetemét és a jel ott van az ember feje felett, akinek a verset segítettem kiegészíteni.
De hiába beszélek vele, már nincs mit kérdezni és ő sem mond semmit.
Mi lehet ez? Nem találtam bards college bugfixet (ha van ilyen egyáltalán)
És még egy küldetés is a naplómban maradt és a jel is ott van,ahol egy kiáltást kellett megszereznem, ahová a szürkeszakálluak küldtek. (archwind pointnál).
Mik ezek a bugok nálam?
Tudtok rá valami gyógymódot?
A magyarítás fent van és vele együtt települt az unofficial patch,de nem a legfrissebb.
Nem tudom......
Köszi!!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

wasabi30 írta:Sziasztok!!
Mi lehet az oka annak, hogy a fedezd fel a bárdok egyeteme küldetést csináltam.
Elmentem a bárdokhoz,már nálam volt a vers,amit meg kellet szerezni,mert a játé közben megtaláltam.
Elmentünk felolvastuk a Nő jarl-nak.
Engedélyezte az ünnep lebonyolítását.
Az ünnepen felgyújtatták a szalmabábut és azt mondták már én is bárd vagyok.
Eddig ok,de a küldetések között ott maradt,hogy fedezzem fel bárdok egyetemét és a jel ott van az ember feje felett, akinek a verset segítettem kiegészíteni.
De hiába beszélek vele, már nincs mit kérdezni és ő sem mond semmit.
Mi lehet ez? Nem találtam bards college bugfixet (ha van ilyen egyáltalán)
És még egy küldetés is a naplómban maradt és a jel is ott van,ahol egy kiáltást kellett megszereznem, ahová a szürkeszakálluak küldtek. (archwind pointnál).
Mik ezek a bugok nálam?
Tudtok rá valami gyógymódot?
A magyarítás fent van és vele együtt települt az unofficial patch,de nem a legfrissebb.
Nem tudom......
Köszi!!
Nyugi ez a bug fel van tüntetve a UESP oldalán.

Két megoldás is létezik:
- A könnyebb: letöltöd az Unofficial Skyrim Patch-et (ennek a 1.3.3 verziójában már javították a hibát)
- Nehezebb: Előhívod a konzolt és begépeled a következő kódot ResetQuest MS05Start aztán beírod ezt a kódot SetObjectiveCompleted MS05Start 10 1
Avatar
wasabi30
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014. aug. 13., szer. 18:07

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: wasabi30 »

Nagyon köszönöm !! :)
Nemorosa

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Nemorosa »

Sziasztok. Sajnos nekem se jó a játék. Már rögtön az elején az intronál bug van mert nem szálnak le a lovaskocsiról. Majd ezt a problémát próbáltuk úgy megoldani hogy mentést kapva azzal továbblépek, de aztán a következőkben nem vágta el a kezemről a kötelet, semmit sem tudok tenni.. Nem tudjátok mit kéne tennem ilyenkor?
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nemorosa írta:Sziasztok. Sajnos nekem se jó a játék. Már rögtön az elején az intronál bug van mert nem szálnak le a lovaskocsiról. Majd ezt a problémát próbáltuk úgy megoldani hogy mentést kapva azzal továbblépek, de aztán a következőkben nem vágta el a kezemről a kötelet, semmit sem tudok tenni.. Nem tudjátok mit kéne tennem ilyenkor? hogy ne akadjak megm indig hogy tudjak játszani?
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!
Valaki esetleg találkozott már azzal a hibával Hermaeus Mora-nál (Septimus Signus vérgyűjtő küldinél), hogy nem lehet "megszólítani" Hermaeus Mora-t?
Már többször nekifutottam ennek a küldinek, de eddig soha nem sikerült. Hiába nyomogatom a "beszél" gombot, nem csinál semmit.
Próbáltam különböző módokon (végigjátszva a főküldit és utána, a főküldiben, stb) de sehogy nem megy.
Eredeti a játék, 2 dlc van fent (Healthfire és a Dawnguard)+magyarítás. Érdekes módon csak az eredetivel csinálja, tört verzióval nem.
A következőket próbáltam:
-konzolparancsokkal: kill, unlock
-többször visszatölteni az utolsó mentést (mielőtt lemennék az üregbe)
-várakozás 1-24 óra
-Septimus párbeszédnél csak az egyik vagy másik vagy mindkettő kérdést feltenni.
-különböző kasztokkal

Válaszokat előre is köszi
Ppeter78
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. jún. 11., kedd 19:28

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Ppeter78 »

Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nemorosa írta:Sziasztok. Sajnos nekem se jó a játék. Már rögtön az elején az intronál bug van mert nem szálnak le a lovaskocsiról. Majd ezt a problémát próbáltuk úgy megoldani hogy mentést kapva azzal továbblépek, de aztán a következőkben nem vágta el a kezemről a kötelet, semmit sem tudok tenni.. Nem tudjátok mit kéne tennem ilyenkor?
Kapcsolj ki minden beépülőt, amíg ki nem jutsz Helgenből.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Sziasztok!

Utána néztem a Hermaeus Mora bugnak. Nem hittem volna, hogy ez a küldetés is ennyire brutálisan bugos (a patch nélküli játék kimeríti a kártyavár definícióját). :)
Sajnos rossz híreim vannak. A küldetés summás kis bug listájában nem szerepel a probléma; azonban UESP berkeiben valaki már felhozta a dolgot. Akkor neki azt javasolták, hogy deaktiválja a Dragonborn kiegészítőt, mert állítólag belenyúl HM animációjába. Sajnos mivel az illető nem válaszolt a megoldásra nem tudni, hogy használt-e neki a tanács vagy sem. :?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Helgen problémájára a következőt találtam.

http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Unbound

(ezen belül a lap legalján az utolsó bug tipp!)

Lényegében. Mikor a választott karakter (akit követél) magához hívat be kell ütni azt a konzol parancsot, ami elé dobja a karaktered. Ekkor lezajlik a kioldozási animáció és újra szabad vagy.

Szerk.: Valaki meg tudná mondani mi a nagy fene baja van a fórumnak az angol szöveggel? Nem engedte elküldeni a hozzászólást az angol leírással. Szívatjuk a jó népet? :roll:

Szerk.2.: Plusz szét kellett vágnom a hozzászólást. Még soha nem kellett két hsz-t egymás után küldenem. Mocskosnak érzem magam, mint egy spambot. :lol:
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat. Valószínű a Dragonborn DLC lesz a ludas.Volt egy mentésem a játék elejéről, (amikor kasztot kell választani, hogy ne kelljen minden új játéknál végigvárni a szekeres introt) ami még valószínűleg ezzel a DLC-vel volt elmentve. Most teljesen előröl kezdtem a játékot, a DLC nélkül (törölve a Data fájl-t) Amint eljutok a küldetésig, megírom az eredményt.
Üdv
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vendég írta:Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat. Valószínű a Dragonborn DLC lesz a ludas.Volt egy mentésem a játék elejéről, (amikor kasztot kell választani, hogy ne kelljen minden új játéknál végigvárni a szekeres introt) ami még valószínűleg ezzel a DLC-vel volt elmentve. Most teljesen előröl kezdtem a játékot, a DLC nélkül (törölve a Data fájl-t) Amint eljutok a küldetésig, megírom az eredményt.
Üdv
Elég lett volna, ha kikapcsolod. :shock:
Sagittarius

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Sagittarius »

Dr.UnGrammar írta:
Vendég írta:Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat. Valószínű a Dragonborn DLC lesz a ludas.Volt egy mentésem a játék elejéről, (amikor kasztot kell választani, hogy ne kelljen minden új játéknál végigvárni a szekeres introt) ami még valószínűleg ezzel a DLC-vel volt elmentve. Most teljesen előröl kezdtem a játékot, a DLC nélkül (törölve a Data fájl-t) Amint eljutok a küldetésig, megírom az eredményt.
Üdv
Elég lett volna, ha kikapcsolod. :shock:
Köszi. Az megtörtént, de nem segített rajta.
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!
Sikerült. :-) A "Dragonborn" DLC nélkül kezdtem egy új játékot (kitöröltem a Data file-ban) és így már tovább jutottam (meg tudtam szólítani HM-et :-) )
Még egyszer köszönöm a segítségeket.
Üdv
Válasz küldése