Segítség

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Neo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. feb. 13., csüt. 13:12

Segítség

Hozzászólás Szerző: Neo »

Letöltöttem a magyarosítást a skyrímre de mikor megölöm az első sárkányt nem adja ide a dragol soult és nem tudok tovább menni valaki tudna segíteni ,nagyon tetszik a játék de így nem mehetek tovább!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Neo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. feb. 13., csüt. 13:12

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Neo »

Köszi a gyors választ de nekem még így sem működik nincsenek olyan fájlok miket leírtál .
Neo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. feb. 13., csüt. 13:12

Segítség

Hozzászólás Szerző: Neo »

letöltöttem a magyarosítást skyrímre den nem kapok dragon soult már már küldtek egy megoldást de nem volt jó valakinek van ötlete miért csinálja ezt?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Neo írta:Köszi a gyors választ de nekem még így sem működik nincsenek olyan fájlok miket leírtál .
A Skyrim nexusról le tudod tölteni a nem hivatalos foltokat.
Kezdheted innen:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/19/?
Magyarítást meg innen (majd nemsokára frissítem):
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39050/?
Neo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. feb. 13., csüt. 13:12

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Neo »

Nekem nem megy van skypod v.ts ed mert nem sikerül sehogy se!
NebaPage
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. márc. 14., pén. 0:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NebaPage »

Sziasztok, nekem olyan problémám van, hogy két fehér É É betű van a képernyőn állandóan, a játék közben. Kicsit zavaró. Lásd a csatolmányt. Köszi.
Csatolmányok
KetEE.PNG
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

NebaPage írta:Sziasztok, nekem olyan problémám van, hogy két fehér É É betű van a képernyőn állandóan, a játék közben. Kicsit zavaró. Lásd a csatolmányt. Köszi.
1920*1080-as felbontás felett valami gubanc van a magyar ékezetes betűkészlettel. Sajnos nem tudok segíteni rajta.
NebaPage
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014. márc. 14., pén. 0:18

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NebaPage »

Köszi
F3negyerek

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: F3negyerek »

Hali!

Bocsi, de lenne két kérdésem:
-Játék indításnál miután betöltött, állandóan jön egy hibaüzenet h valami SkyUI nem fut, bezárom oké utána megy tovább, de ez miatt néha kivág.

-a második inkább magával a játékkal kapcsolatos: miután a kürtöt nem találtam a barlangban, és volt ott egy levél, hogy el kell menni egy városba a fogadóba kibérelni egy szobát, na abba a városba ahogy belépek, mindenki rámtámad, besprinteltem a fogadóba, de ott is, még a nő is akitől szobát kell kérni, próbáltam kóddal levenni a körözést, de hatástalan volt, más megoldás esetleg? :S
F3negyerek

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: F3negyerek »

a 2. pontot időközben sikerült megoldanom, viszont amikor lekell ölni a sárkányt, megcsinálom, és utána nem kezd el izzani, csontvázzá változni, hanem úgy marad,ahogy leöltem, és nem enged továbblépni a küldivel, beszélni se tudok mellettem a csajjal, pedig többször is újra próbáltam... :S
Avatar
Darkglasscoffin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. okt. 27., vas. 18:32

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Darkglasscoffin »

F3negyerek írta:a 2. pontot időközben sikerült megoldanom, viszont amikor lekell ölni a sárkányt, megcsinálom, és utána nem kezd el izzani, csontvázzá változni, hanem úgy marad,ahogy leöltem, és nem enged továbblépni a küldivel, beszélni se tudok mellettem a csajjal, pedig többször is újra próbáltam... :S
Amennyiben az a problémád (többek között), hogy nem tudod elnyelni a sárkány lelkét, talán először ellenőrizd, hogy helyes-e a mod-ok betöltési sorrendje: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627

(Bár én nem értek ehhez még sajnos, de ez egy régen is sokszor visszatérő hiba volt, már ami a sárkány lelket illeti. Ha a SkyUI a helyes sorrend esetében sem működik megfelelően, talán érdemes eltávolítani és kipróbálni egy másikat, ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá. Elvileg nem piszkálhat bele a mentésekbe a SkyUI, mert csak a user interface-t változtatja meg, ha jól értem. De remélhetőleg hamarosan úgy is válaszol neked egy hozzáértő.)
Margeri

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Margeri »

nekem az volna a problémám, h minden teljesen jól működik, de a párbeszédeket nem akarja feliratozni, ha esetleg vki segíteni fog annak előre is köszönöm :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

HUD le van véve?
Margeri

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Margeri »

nem tudok róla, felvilágosítanál bővebben kérlek? :)
Margeri

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Margeri »

nah hát mostmár le, köszönöm szépen :3 :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Darkglasscoffin írta:(Bár én nem értek ehhez még sajnos, de ez egy régen is sokszor visszatérő hiba volt, már ami a sárkány lelket illeti. Ha a SkyUI a helyes sorrend esetében sem működik megfelelően, talán érdemes eltávolítani és kipróbálni egy másikat, ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá. Elvileg nem piszkálhat bele a mentésekbe a SkyUI, mert csak a user interface-t változtatja meg, ha jól értem. De remélhetőleg hamarosan úgy is válaszol neked egy hozzáértő.)
A SkyUI-nak semmi köze a sárkánylélek elnyelési hibához. A SkyUI akkor küld hibaüzenetet indításkor, ha nem működik. De ilyenkor azt is megmondja, hogy miért nem működik - nyilván nem Skyrim Script Extenderrel indította a játékot.
bambula

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: bambula »

Az "Alduin fala" küldetéssel kapcsolatban kéne egy kis segítség. Szóval amikor Esbern-t kihoztam a patkányjáratból, el kellett kísérnem Folyamfenyvesbe de valahol lemaradt. Mondtam Delphine-nek, hogy úton van, de ő azt mondta, hogy keressem meg és hozzam ide. Én mindenütt kerestem de nem találom és régi mentést nem akarok betölteni mert azóta már nagyon sok mindent csináltam. Most nem tudom folytatni ezt a küldetést... valaki valami ötlet??
asdasd

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: asdasd »

Margeri írta:nekem az volna a problémám, h minden teljesen jól működik, de a párbeszédeket nem akarja feliratozni, ha esetleg vki segíteni fog annak előre is köszönöm :D
A beállításokban be lehet állítani. (de bonyolult xd :P)
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gruby »

bambula írta:Az "Alduin fala" küldetéssel kapcsolatban kéne egy kis segítség. Szóval amikor Esbern-t kihoztam a patkányjáratból, el kellett kísérnem Folyamfenyvesbe de valahol lemaradt. Mondtam Delphine-nek, hogy úton van, de ő azt mondta, hogy keressem meg és hozzam ide. Én mindenütt kerestem de nem találom és régi mentést nem akarok betölteni mert azóta már nagyon sok mindent csináltam. Most nem tudom folytatni ezt a küldetést... valaki valami ötlet??
Várj 1 picit (vagy T és pár óra pihi) meg fog jönni. Öreg már és lassú Esbern barátunk :)
Cs0nt1

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cs0nt1 »

Aloha! A sárkányos dolog nálam is problémát jelent.... H tudnám orvosolni, mert nem lehet semmit sem csinálni...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Cs0nt1 írta:Aloha! A sárkányos dolog nálam is problémát jelent.... H tudnám orvosolni, mert nem lehet semmit sem csinálni...
Olvasd el mit kell csinálni. Hajrá.
shadowrich

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: shadowrich »

Hello! Olyan gondom lenn,hogy feltelepítem a játékot.Majd feltelepítem a magyarítást.A játék patch száma megfelelő.A játék menü része magyar lesz.Viszont ahogy elkezdek játszani és szövegel a szekéren a északi ,az angol nyelvű marad.Majd a menü résznél ismét találok angol részeket.Most telepítem harmadjára a játékot és a magyarítást .Próbálkoztam az ENGHlis txt törlésével,átnevezésével .De utána sem lett jobb.
Ha valaki tud megoldást kérem írjon.Köszi.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Neo írta:letöltöttem a magyarosítást skyrímre den nem kapok dragon soult már már küldtek egy megoldást de nem volt jó valakinek van ötlete miért csinálja ezt?
Hibás a játék, megoldást lásd http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cs0nt1 írta:Aloha! A sárkányos dolog nálam is problémát jelent.... H tudnám orvosolni, mert nem lehet semmit sem csinálni...
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

shadowrich írta:Hello! Olyan gondom lenn,hogy feltelepítem a játékot.Majd feltelepítem a magyarítást.A játék patch száma megfelelő.A játék menü része magyar lesz.Viszont ahogy elkezdek játszani és szövegel a szekéren a északi ,az angol nyelvű marad.Majd a menü résznél ismét találok angol részeket.Most telepítem harmadjára a játékot és a magyarítást .Próbálkoztam az ENGHlis txt törlésével,átnevezésével .De utána sem lett jobb.
Ha valaki tud megoldást kérem írjon.Köszi.
Milyen beépülőket használsz?
pety094

Segítség telepítéssel

Hozzászólás Szerző: pety094 »

meg vettem Steamen a Skyrim legendary edition-t és a magyarosítást nem telepíti fel!!!!!!!! 5-szőr töltöttem le és mindig ezt írta:
Error Code: -5001 : 0x80070002
Error Information:
>SetupNew\setup.cpp (142)
PAPP:
PVENDOR:
PGUID:
$
@Windows Vista / Server 2008 Service Pack 0 (6000)
IE Version: 9.11.9600.17126

Valaki gyorsan egy megoldást mert játszanék már vele :(
előre is köszi
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség telepítéssel

Hozzászólás Szerző: Vik »

pety094 írta:meg vettem Steamen a Skyrim legendary edition-t és a magyarosítást nem telepíti fel!!!!!!!! 5-szőr töltöttem le és mindig ezt írta:
Error Code: -5001 : 0x80070002

Valaki gyorsan egy megoldást mert játszanék már vele :(
előre is köszi
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627
Ra'Virr

Segítség

Hozzászólás Szerző: Ra'Virr »

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy Namira gyűrűje kb. mennyivel gyorsítja az élet, erőnlét, mana töltődési sebességét, ha rendszerint táplálkozom holttestekből? Mert van most egy Felépülés gyűrűm, ami 40%-kal gyorsítja az életem töltődését. Érdemes ezt lecserélni Namira gyűrűjére? A másik dolog, hogy elég egyszer enni emberhúst és akkor bizonyos időtartamig adott mértékben gyorsulnak a töltődések, vagy minél többet eszem, annál gyorsabban töltődnek? Köszönöm a segítséget! :P
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ha csak rajtad van: +50 pont stamina. Ha kannibálkodsz is: evés után +50 pont health és +50% életerő regenerálódás öt percig.
wiki
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: TGWH »

genndy írta:Ha csak rajtad van: +50 pont stamina. Ha kannibálkodsz is: evés után +50 pont health és +50% életerő regenerálódás öt percig.
wiki
Öt percig? Hát nagyon belesek :D
Roland

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Roland »

Sziasztok!
Feltelepítettem a magyarosítást. de csak a menü Magyar!
Mikor a kocsin elkezdenek beszélgetni, nem lehet semmit sem látni, sem angolul sem magyarul.
Szenvedek ezzel a steam-el, mert a hd pack-ot sem tudtam letölteni igazán szerintem.
Mit csináljak?
cenobite

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: cenobite »

az opciók közt kapcsold be a feliratot
lbandi95

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: lbandi95 »

Sziasztok!
Egy boldog használója voltam a magyarításnak aztán nemrégiben újra kellett telepítenem a gépemet, a minap újra kedvet kaptam a játékhoz így fel is tettem, valamint persze a magyarítást is. Mindent ugyan úgy csináltam mint annak idején, de most a szövegek nagy része mégis angol maradt, kérlek segítsetek! :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

lbandi95 írta:Sziasztok!
Egy boldog használója voltam a magyarításnak aztán nemrégiben újra kellett telepítenem a gépemet, a minap újra kedvet kaptam a játékhoz így fel is tettem, valamint persze a magyarítást is. Mindent ugyan úgy csináltam mint annak idején, de most a szövegek nagy része mégis angol maradt, kérlek segítsetek! :(
Telepítsd olyan helyre a játékot, ahol felül tudja írni a magyarítás a szükséges állományokat/kapcsold ki az angol nyelvű beépülőket.
Kovics

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kovics »

Sziasztok!

Annyi a problémám a magyarítással, hogy a menü magyar, de a párbeszédek ugyanúgy angolok maradtak, és a feladatok feliratai is. A GYIK részben lévő dolgokat megcsináltam, de így sincs változás. Mi lehet a probléma?

Máté
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kovics írta:Sziasztok!

Annyi a problémám a magyarítással, hogy a menü magyar, de a párbeszédek ugyanúgy angolok maradtak, és a feladatok feliratai is. A GYIK részben lévő dolgokat megcsináltam, de így sincs változás. Mi lehet a probléma?

Máté
Hova telepítetted a játékot?
Rooney10

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rooney10 »

Üdv! Nekem is ez a problémám mint az utolsó hozzászólónak! A játék magyarítását a gépen lévő Skyrim fő mappájába telepítettem!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rooney10 írta:Üdv! Nekem is ez a problémám mint az utolsó hozzászólónak! A játék magyarítását a gépen lévő Skyrim fő mappájába telepítettem!
Remek, bár a kérdés nem erre vonatkozott. Arra volnék kíváncsi, hogy vajon az alapértelmezett helyre telepítetted-e a játékot, a Program Files mappába? Ahova esetleg a magyarításnak nincs írási joga, emiatt nem lehet rendesen telepíteni.
Rooney10

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rooney10 »

Igen oda telepítettem. Megpróbálom máshova.
Rooney10

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rooney10 »

Így sem működik!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rooney10 írta:Így sem működik!
Tudnál példát mondani, hogy mi az, ami nem működik?
Rooney10

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rooney10 »

A játékot elindítom a menü magyar(bár a biztos kezdesz új játékot is angol). Elindul a játék a párbeszédek felirata ugyanúgy angol míg néhány tárgy meg leírás magyar az inventoriban. 5x tettem újra és még mindig gané. Nincs semmilyen mod se fent a játékhoz, csak az alapjáték a 1.9.32.0.8 Patch-el.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ebben az esetben fogalmam sincs, mi a baja. A menüt külön tárolja a program, de a tárgyak leírásai, meg a szövegek lényegében ugyanott vannak, tehát vagy mindent magyarul kellene megjelenítenie, vagy mindent angolul.
Snor

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Snor »

Feltelepítettem a magyarítást játszottam majd letöröltem a magyarosítást is és a játékot is. ezután újra letöltöm steam-ről a játékot újra feltelepítem a magyarítást de az SKSE azt írja : "Couldn't find TESV.exe. és steamon se lehet elíndítani mert onnan is hiányzik fájl!

Mit tegyek? Előre is köszönöm a segítséget.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Snor írta:Feltelepítettem a magyarítást játszottam majd letöröltem a magyarosítást is és a játékot is. ezután újra letöltöm steam-ről a játékot újra feltelepítem a magyarítást de az SKSE azt írja : "Couldn't find TESV.exe. és steamon se lehet elíndítani mert onnan is hiányzik fájl!

Mit tegyek? Előre is köszönöm a segítséget.
Érdekes, hiszen ha újra letöltöd a Steamről, akkor ott kellene lennie. Steam könyvtárban Skyrimen jobb kattintás-tulajdonságok-helyi fájlok-játékfájlok épségének ellenőrzése, hátha úgy jó lesz.
Minna94

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Minna94 »

Sziasztok.
a Következő a helyzet. Steamen van meg nekem a az Elders scroll V, letöltöttem a Morrohun magyarítást, aztán végül úgy döntöttem eltávolítom a magyarítást. Sajnos azóta a játék egyszerűen nem indul el. Sárkánylogónál amikor elkezdene tölteni egyszerűen kilép és nem ír ki semmit. Amikor eltávolítottam a magyarítást ezt az üzenetet írta: "A telepítő észlelte, hogy létezik a biztonsági másolat mappád. Kérlek, az eltávolítás után másolj vissza minden fáljt a backup mappából a saját Skyrim könyvtáradba". Gondolom itt lehet a hiba, hogy én ezt nem tettem meg ugyanis kevéssé értek hozzá, biztosan semmiség amúgy de nem tudom mit kellene hova másolni. Kérlek segítsetek :)
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sztiasztok a probléma annyi lenne hogy mar helgenben az őrtoronyban nem tudom ki nyitni az ajtot se én se hadvar XD és ez által nem túl élvezetes a játék :(
kerdes

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: kerdes »

Sziasztok!

A következő problémára lettem figyelmes Skyrim SE-ben: nem tudok sehol tolvajkulcsot venni, ha telepítve van a magyarítás. Kovácsoknál egyszer sem tűnik fel az egyéb kategóriában, az orgazdáknál pedig egyáltalán nincs egyéb item group. Ha törlöm a magyarítás fájljait rendbe jön. Valószínű, hogy több más item is áldozatául esett e bugnak, pl a csalogány páncél sem jelenik meg az inventoryban a küldetés során, sőt azt a tolvajkulcsokkal ellentétben még consollal sem tudtam elővarázsolni, annyit ír ki hogy "[semmi] már a leltáradat gyarapítja" de nem kapom meg valójában.
Szerintem ez nem mindig volt így, azt gyanítanám, hogy a legutóbbi patchek egyike hozhatta be (már ha volt ilyen a megjelenés óta)
Van más is akit hasonló hibák hátráltatnak, vagy én nyomhatok félre valamit a telepítésnél?

köszönöm
Hunreal
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. okt. 23., hétf. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hunreal »

kerdes írta:Sziasztok!

A következő problémára lettem figyelmes Skyrim SE-ben: nem tudok sehol tolvajkulcsot venni, ha telepítve van a magyarítás. Kovácsoknál egyszer sem tűnik fel az egyéb kategóriában, az orgazdáknál pedig egyáltalán nincs egyéb item group. Ha törlöm a magyarítás fájljait rendbe jön. Valószínű, hogy több más item is áldozatául esett e bugnak, pl a csalogány páncél sem jelenik meg az inventoryban a küldetés során, sőt azt a tolvajkulcsokkal ellentétben még consollal sem tudtam elővarázsolni, annyit ír ki hogy "[semmi] már a leltáradat gyarapítja" de nem kapom meg valójában.
Szerintem ez nem mindig volt így, azt gyanítanám, hogy a legutóbbi patchek egyike hozhatta be (már ha volt ilyen a megjelenés óta)
Van más is akit hasonló hibák hátráltatnak, vagy én nyomhatok félre valamit a telepítésnél?

köszönöm
Szia!

Skyrim Special Edition magyarítás topikba már jeleztem ugyanezeket a problémákat. Viknek is írtam, dolgozik már a hiba elhárításán. Esetleg jelezd te is a hibabejelentőn, hogy a javítása prioritást élvezzen.
Válasz küldése