Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimholdfsf írta:Lehetne egy sztory, hogy valójában innen ered az aréna, és a birodalmi az újabb, aminek az ötletét innen vették át a rómaiak ! :D
Túl értékeled a barbárokat. :P
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Rómaiak, meg barbárok; avagy miből épül egy fantasy világ... ;)
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Sziasztok. Kovetkezo lenne: remelem igy ejfel korul sikerul meg ertheto allapotba hoznom a kerdesem:D Asszony nagy Skyrim fan es raerzett a modolasban rejlo lehetosegekre. Ha lenne valaki szives sorolni par olyan Mod-ot ami dusitja a jatek ezen reszeit...sorolom:
- szebb arcok, skinek, (ilyen nude patch es baratai nem erdeklik)
- tobb haj (minel tobb annal jobb...nem es cipobolt addon nem kell:D:D)
- valosaghu termeszet (idojaras, allatok, stb ez is minel tobbet tud annal jobb)
- Kiraly mage armorok (itt se a bugyiban rohangalos a favoritja azt meghagyja a baratnotlen fiuknak:P )

Szoval ezek lennenek, az nem olyan nagy baj ha nem akadnak ossze, telepiteni satobbi azt megcsinalom, csak se tudassal se erovel nem rendelkezem ezen addonok felterkepezesere, igy gondoltam megkerdezem a nalam sokkal tapasztaltabbakat/okosabbakat.

Ja es ha mar irok:
- real-blood (trancsir mod), vagy ilyesmi mod meg nekem kellene:P

Elore is halas vagyok annak aki segit ebben. Jo ejtet.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Eddig nyúzott az asszony?

Az utolsóban tudok segíteni, mert ezeket fejből tudom ajánlani. ;)
Szóval két brutál móD:- Dance of Death és Deadly Mutilation

Na jó a "természetben" segítek:
Flora overhaul
real wildlife
birds in skyrim
fishing in skyrim
better fish
better dynamic snow
Climates of Tamriel
dynamic fires
stb....
nem tudok többet írnui mert rengeteg van és nagy része beépülő volt; már azt sem tudom mi volt a neve
Ilyenek az utak, ablakok, hegyek, kövek és még sorolhatnám.....
Ajánlom nézzétek ezt a csatornát, rövid lényegre törő Mod bemutatókat láthattok itt: http://www.youtube.com/user/Brodual
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

Hálás vagyok érte. Tenyleg csak olyasmi erint ami eleg popularis, gondolom, hogy kismilio mod van mindenhez:D
ArénaKéne

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: ArénaKéne »

Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Reptoid78

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Reptoid78 »

ArénaKéne írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !

Nagyon támogatom az ötletet, ugyan iylen arénára gondoltam én is, ahol teljesen véletlenszerű minden, úgy reális, mert az nem jó, ha van x mennyiségű ellenfél, mert úgy kifogynak idővel, és unalmas... Ez tökéletes, mint az életben akár régen ! :D Én is kérek valakit, készítse el, szerintem én is támogatnám az oldalt, ha ezt megcsinálja valaki !
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Hajrá, van hozzá program, csak meg kell tanulni :D itt ajánlunk modokat, nem kérünk. Van neki más téma is, ha nincs, csinálsz.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kérni a Nexus fórumán kell (természetesen angol nyelven). Odajárnak a nagy mod készítők.
Ha jól összerakjátok a dolgot talán elnyeritek valamelyik személy vagy csapat tetszését, és pár hónap alatt összehegesztenek valami nagyon durvát.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

FFFFFFF írta:Tényleg ez volt a hiba ! :D Így már elindul.... ! :D Azt hittem simán elég ha felvan téve bárhová a program ! Na mostmár jó a program, de hogy őszinte legyek... Ez nekem magas... MÁrmint biztos megtudnám tanulni, ha van magyar toturial, de ez nagyon bonyolultnak tűnik így hírtelen, kétlem, hogy bármit is készíteni tudnék, vagy bármit is csinálni a játékban !
Tény: Aki nem képes még telepíteni sem a Creation Kitet, az inkább ne akarjon beépülőket készíteni. Főleg angol tudás nélkül, mert a www.creationkit.com címen elég részletes leírás van róla, de aki nem érti, annak nem biztos, hogy menni fog. (Persze van netes fordító, lehet, hogy azzal el lehet indulni.)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A Falskaar modot próbálta már valaki? Ha igen, akkor mi a véleménye róla?
sas

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: sas »

Sziasztok tudtok e olya. Modot amivEL a holdak álását lehegne figyelni. Magyarán bármimor megnézhesem jelenleg milyen hold lesz pl telihold.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Valaki nem tudna olyan modot, vagy modokat ajánlani, ami olyasmi, mint anno az Oblivionhoz a Heart of the Dead.
Vagy ha ilyen nincs, akkor esetleg valami olyat, ami valamilyen kazamatás küldetés, de az átlaghoz képest jóval nagyobb és ami a lényeg, sok nehéz fejtörő van benne?

Köszönöm szépen!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:Valaki nem tudna olyan modot, vagy modokat ajánlani, ami olyasmi, mint anno az Oblivionhoz a Heart of the Dead.
Vagy ha ilyen nincs, akkor esetleg valami olyat, ami valamilyen kazamatás küldetés, de az átlaghoz képest jóval nagyobb és ami a lényeg, sok nehéz fejtörő van benne?

Köszönöm szépen!
Nem tudom hallottál-e róla, de van egy olyan játék, hogy Legend of Grimrock :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

TGWH írta:
Dr Lecter írta:Valaki nem tudna olyan modot, vagy modokat ajánlani, ami olyasmi, mint anno az Oblivionhoz a Heart of the Dead.
Vagy ha ilyen nincs, akkor esetleg valami olyat, ami valamilyen kazamatás küldetés, de az átlaghoz képest jóval nagyobb és ami a lényeg, sok nehéz fejtörő van benne?

Köszönöm szépen!
Nem tudom hallottál-e róla, de van egy olyan játék, hogy Legend of Grimrock :D
Nem, mesélj róla légyszíves!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:
Nem, mesélj róla légyszíves!
Google a haverod. Jó kis retro d&d rendszer, négy főt irányíthatsz, ledobnak egy nagy dungeonba és siegeld ki magad :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

TGWH írta:
Dr Lecter írta:
Nem, mesélj róla légyszíves!
Google a haverod. Jó kis retro d&d rendszer, négy főt irányíthatsz, ledobnak egy nagy dungeonba és siegeld ki magad :D
Okés, hol lehet megvenni, mert sehol se találom?
(Bár nem Skyrimhoz való mod, de jónak tűnik.)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Steamen pl.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

genndy írta:Steamen pl.
Igen, csak ahhoz bankkártya kell.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Egy kis összeállítás és bemutató azoknak akik szebb Syrim-ra vágynak:

http://www.youtube.com/watch?v=4U4Z2IwpH0c
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Egy kis összeállítás és bemutató azoknak akik szebb Syrim-ra vágynak:

http://www.youtube.com/watch?v=4U4Z2IwpH0c
Ez már nagyon Fable :D
Alap dolog, hogy a fényerőt vegyük kicsit vissza, és a kontraszttal is játszunk el egy kicsit a monitor menüjében, és sokkal szebb lesz mindjárt minden :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Igen nekem is egyből ez jutott eszembe róla. Túl harsányak a színek és semmi nordikusság nincs benne, de grafikai prezentációnak kiváló. ;)

Volt itt korábban szó a Falskaar óriás módosításáról, ha jól emlékszem.
Készítettem egy videót, hogy miképpen lehet odajutnia azoknak akik úgy döntenek kipróbálják a mód.-t.
Íme: http://www.youtube.com/watch?v=XqMf2rXBpNQ
Peterikus
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. feb. 29., szer. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Peterikus »

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni hogy mik a legjobb módok role playing-hez?
raimhol343

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Tudtok oylan módot, amivel több lény lesz a játékban ? Mármint újfajta lények.
Avatar
Rastafari594
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 16:03

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Rastafari594 »

raimhol343 írta:Tudtok oylan módot, amivel több lény lesz a játékban ? Mármint újfajta lények.
Itt van egy csomó, válogass.
raimhol343

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Nem tudok angolul, nem tudom eldönteni melyik érdemes, melyik nem... Ezért kértem tanácsot.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

raimhol343 írta:Nem tudok angolul, nem tudom eldönteni melyik érdemes, melyik nem... Ezért kértem tanácsot.
Tessék, remélem ez megfelel: http://gamekapocs.hu/tag/kerub/blog/329 ... gyujtemeny ;)
raimhol343

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Grafikával nem szórakoznék, mert így is épp hogy fut a játék ! :D igazából amit betettem idáig az csak a reálisabb vér. De olyasmi módot tennék be, ami mondjuk intelligensebbé teszi a harcot a játékban, vagy vigyázni kell a nyilakra, nehogy halálos ponton találjon el. Vagy új szörnyek/lények lennének a játékban. Nem tudom, valamit ami feldobja a játékot.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

raimhol343 írta:Grafikával nem szórakoznék, mert így is épp hogy fut a játék ! :D igazából amit betettem idáig az csak a reálisabb vér. De olyasmi módot tennék be, ami mondjuk intelligensebbé teszi a harcot a játékban, vagy vigyázni kell a nyilakra, nehogy halálos ponton találjon el. Vagy új szörnyek/lények lennének a játékban. Nem tudom, valamit ami feldobja a játékot.
Ez két YT csatorna,ami "modok" bemutatásával foglalkozik, angol tudás nélkül is érthetőek szerintem.:

http://www.youtube.com/user/BDMods
http://www.youtube.com/user/Brodual

Ha ezeket végignézed biztos kedvedre való Skyrim-et tudsz létrehozni. Jó keresgélést hozzá! ;)
Cappa

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cappa »

Srácok beraktam egy csomó MOD-ot és most ha gyors utazni akarom ezt az üzenetet kapom.
http://kepfeltoltes.hu/130817/TESV_2013 ... es.hu_.jpg
Nem tudja valaki melyik lehet az? vagy hogy egyáltalán ilyen van az alapjátékban? Előre is köszi aki találkozott már ilyennel
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem árt ha előbb elolvasod a modok leírását, mielőtt fölpakolod őket... :roll:
Frostfall lesz, nincs nálad balta.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Frostfall stimmel, csak kikapcsoltad a gyors utazás lehetőségét a modban.
Balta a favágáshoz kell nem, hogy bárhol tudj tűzifát készíteni a tábortűzhöz?!
Cappa

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cappa »

Nagyon szépen köszönöm! az volt a hunyó! :) Bár már elég régóta bent volt és ez még csak most jött elő, na mind egy a lényeg hogy újra tudok játszani!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Kicsit keresgéltem a Nexuson és találtam is jó pár kedvemre valót. Ha lesz időm, akkor kipróbálom őket:

Aureftir
Caos Quest for Goldbrand
Dragon Tomb
Lohrdaan_s Tomb
Ogmunds Tomb
Qahnaar The Relentless
Quest for Umbra
Quest of Seven Keys
The Fallen Ruins
The Great Treasure Hunt
The Myth of Naraag
The Shadow of Meresis
Tomb of Ahranas
Tomb Of The Nefarious
Tomb of Trials
Wisgrets Tomb
Unofficial Skyrim, Dragonborn, Dawnguard patch
Hearthfire
Wars in Skyrim IV
Deadly Dragons
Sounds of Skyrim
Flora overhaul
Real wildlife
Birds in skyrim
Better fish
Just Another Arena-with random enemies
Frostfall
SkyUI
Real Ice
Time Scale
Enhanced Blood Textures
Skyrim HD-2K Textures
Realistic Smoke and Embers
Nice Snowflakes
Falskaar
Real Clouds
Realisting Lighting Overhaul
Footprints
Civil War Overhaul
Ultimate HD Fire Effects
Forfeoranna Heim
The Shadow of the Underking
Nexus Mod Manager
Denrik's Barrow
Bogvar's Tomb
The Last Defeat of the Dragon Cult
Silvercrest Tomb And Watchtower
Zehzts Tomb

Mennyire ismeritek őket? Várható valamilyen ütközés?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Amik nekem meg vannak a listádból:

Nexus Mod Manager - Alap! Miután meg van, a modokat elég lesz a managerrel letölteni. Így rengeteg másolgatástól fogod magad megkímélni.

Enhanced Blood Textures - Használom én is. Hála a Mod configuration menünek elég felhasználó barát (vagyis te magad is tudod állítani a vérengzés mértékét).

SkyUI - Alap!

Frostfall - Bárcsak a Bethesda alapból megcsinálta volna. Az első nap próbáld kitapasztalni a mod alapjait. Vagyis ne menj a hegyekbe!

Unofficial Skyrim, Dragonborn, Dawnguard patch - Ezeknél figyelj, hogy kikerüld a lélekszívásos bugot. Fő a sorrend!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:Amik nekem meg vannak a listádból:

Nexus Mod Manager - Alap! Miután meg van, a modokat elég lesz a managerrel letölteni. Így rengeteg másolgatástól fogod magad megkímélni.

Enhanced Blood Textures - Használom én is. Hála a Mod configuration menünek elég felhasználó barát (vagyis te magad is tudod állítani a vérengzés mértékét).

SkyUI - Alap!

Frostfall - Bárcsak a Bethesda alapból megcsinálta volna. Az első nap próbáld kitapasztalni a mod alapjait. Vagyis ne menj a hegyekbe!

Unofficial Skyrim, Dragonborn, Dawnguard patch - Ezeknél figyelj, hogy kikerüld a lélekszívásos bugot. Fő a sorrend!
Köszönöm! Utolsónál mi a helyes sorrend? igyekszem majd figyelembe venni ezeket. Bár majd egy haverom fogja letölteni nekem, mert a Nexus valamiért nem engedi letölteni nekem. Ha jól emlékszem, akkor még regisztrálni se tudtam - de ebben nem vagyok biztos.
Véletlenül nem tudnál valami olyan modot, amiben a fő hangsúlyt a puzzle-ök kapják? Akár küldetés, de egy sima barrow is lehet.

Milyen modokat használsz még?

Illetve egy olyan kérdésem is lenne, hogy ha elkezdek játszani a játékkal, és mondjuk a legvégére hagynám a Dragonbornt (mivel nem akarom, hogy Miraak ellopja a lelkeimet, és emiatt nem szeretnék korán Solstheimbe utazni), ezért csak a végén kapcsolnám be a databa, akkor bekavarna e valamit is?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Illetve egy olyan kérdésem is lenne, hogy ha elkezdek játszani a játékkal, és mondjuk a legvégére hagynám a Dragonbornt (mivel nem akarom, hogy Miraak ellopja a lelkeimet, és emiatt nem szeretnék korán Solstheimbe utazni), ezért csak a végén kapcsolnám be a databa, akkor bekavarna e valamit is?
Ha nem használsz egy kiegészítőt/beépülőt, akkor egészen biztosan nem kavar a játékban.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta:Illetve egy olyan kérdésem is lenne, hogy ha elkezdek játszani a játékkal, és mondjuk a legvégére hagynám a Dragonbornt (mivel nem akarom, hogy Miraak ellopja a lelkeimet, és emiatt nem szeretnék korán Solstheimbe utazni), ezért csak a végén kapcsolnám be a databa, akkor bekavarna e valamit is?
Ha nem használsz egy kiegészítőt/beépülőt, akkor egészen biztosan nem kavar a játékban.
Köszi, de úgy értettem, hogyha pl.: játszottam 100 órát, és a Dragonborn maradt csak, majd kilépek és bekapcsolom, akkor elronthat e valamit is? Pl a mentést.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem. Én is csak akkor kapcsoltam be, kb. 200 óra játék után amikor át akartam menni Solstheimbe, nem volt semmi gond.
De nyugodtan hagyd az elejétől bekapcsolva, azon a szálon is el kell jutni egy darabig, hogy Miraak ellopja a lelkeket, és akkor is csak 25% esély van erre (wiki szerint legalábbis).
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

genndy írta:Nem. Én is csak akkor kapcsoltam be, kb. 200 óra játék után amikor át akartam menni Solstheimbe, nem volt semmi gond.
De nyugodtan hagyd az elejétől bekapcsolva, azon a szálon is el kell jutni egy darabig, hogy Miraak ellopja a lelkeket, és akkor is csak 25% esély van erre (wiki szerint legalábbis).
Elméletileg a főszál Way of Voice küldetése után már találkozhatunk a két követtel. Azt és az azutáni kürtös küldetést nem érdemes hanyagolni szerintem.

Szerk.: megnéztem, Miraak Temploma után kezdi el csak lopkodni a lelkeket, úgyhogy e tekintetben okés a dolog!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem akartam írni, hogy ne legyen spoileres, de igen, a templomig lehet sárkánylelket lopni, addig nem kell félni Miraaktól.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Én is ugyanígy csináltam. De szerintem ökörség volt....
A Dragonborn fő gonoszának léleklopkodásai annyira nem vészesek.

Viszont a Dragonborn kiegészítő ütközni fog a USP csomagokkal, ha nem jó a sorrend! A pontos aktiválási rendről kb. kismilliószor írtunk itt már a jó népnek. Nem kell sokat visszalapoznod, hogy megtaláld. ;)

Módjaim (aktiválási sorrend szerint):
- Unofficial Skyrim, Dawnguard, Dragonborn patch
- SkyUI
- Realistic Needs and Diseases (RND)
- Unofficial Skyrim, Dawnguard, Dragonborn RND patch
- Achieve That! (ezt imádom!)
- Buildable House
- Cloaks of Skyrim
- Wardrobe Room
- Enhanced Blood Textures
- Frostfall
- Race menu
- CBBE (ez nem neked való)
- DIMONIZED UNP (ez sem)
- Immersive Armors
- Immersive Weapons
- Realistic Ragdolls and Force
- UFO - Ultimate Follower Overhaul
- Unlimited Bookshelves
- Puppeeteer Master
- Advanced Mannequin
- Proudspire Manor Armory
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Köszi
Istiba

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Istiba »

Sziasztok van olyan mod ami szebé teszi az ncp-ket meg a karakteremet mert az a 6-7 lehetőség elégé rondák sajna
sandor555

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: sandor555 »

Itt egy lista az általam használt módokról. Mind illik szerintem a játékba, szóval itt nincs olyan, hogy úgy fog kinézni a karaktered, mint az egyik pokemon. :D
Írok hozzá minimális leírást is.

Nos, A Módok:

XP32 Maximum Skeleton (karakter animációért felelős, de én csak azért töltöttem le, mert egy másik módhoz kellett, erre ti is figyeljetek a leírásban, hogy kell-e más valami az adott módhoz)
XCE - Xenius Character Enhacement (karaktergeneráláshoz ad "pár" dolgot)
Winter is Coming - Cloaks ( szuper köpenyeket ad játékban, melyek teljesen illenek játék atmoszférájához)
Wet and Cold (nedvességhez és a hideghez ad kapcsolódó animációkat)
Warable Lanterns (hordozható lámpás)
Weapon Retexture (szebb, jobb texturák fegyvereknél)
W.A.T.E.R. (szebb víz és a hozzá kapcsolódó dolgok)
Travellers of Skyrim (Összefuthatunk mindenféle utazóval)
Travel by Boat ( csónakázhatunk)
Time on Loading screen ( betöltésnél kiírja az időt)
The Nighmein Race (Hozzáad egy új karakter osztály a játékhoz. Szerintem a legjobb osztály a letölthető class módok közt)
The Dance of the Death (több killmovie)
Superior Love- Firendly Hair (Rengeteg NPC-nek újratexturázza a haját, így sokkal élethűbbek lesznek, illetve nekünk is ad pár haj típust a karaktergenerálásnál)
Splash of Rain (Az eső felverődik a földről)
SkyUI (Új kezelőfelület. Elsőnek lehet kicsit szokatlan, de megéri letölteni. Sokkal kezelhetőbb lesz a kezelőfelület.)
Realistic Animals & Predator (realisztikusabb állatok)
Skyrim Sunglare ( szerintem pofásabb a nap tőle)
Skyrim Project Optimization ( +FPS)
Skyrim Flora Overhaul ( szebb növényvilág)
SkyRealism ( A napok hosszát állítja be, illetve a gyors utazást is ki lehet kapcsolni vele)
SkyBirds (Repülő bogarak! )
Sabre Gear Backpack ( hátizsákok)
Realistic Needs Diseases ( Ennünk, innunk kell néha, meg ilyesmi)
Realistic Crime Radius ( Ha megölünk valakit, akkor nem fog odarohanni hozzánk egy őr a szomszéd városból, 4000láb helyett csak 1000láb a sugara a csúnya dolgoknak)
Real Ice (szebb jég )
Climates of Tamriel (éghajlat változtatások. esik, villámlik stb..)
Pets of Skyrim ( több háziállat ad a játékba)
Noble Wedding Dress ( esküvői ruha, ha kellene. :D)
No More Ugly Bronze Shine (ha ilyen barna "világító "vonalak vannak a karaktereken, ez jó eséllyel megszünteti)
Nicer Snowflakes ( szép hópelyhek)
More Craftables ( több craftolható item)
Left Hand Rings ( bal kézre is mehet gyűrű)
Immersive Armor + Immersive Armor for NPC ( Több szuper páncél, illetve a másik móddal együtt ezeket az NPC-k is viselni fogják)
High Resolution Scars ( Magas felbontású hegek)
Hair packs of TES IV Oblivion for Female ( rengeteg új haj)
Green Water fix (Ha búvárkodás közben nem látsz sok mindent..)
Glowing Ore Veins 300 ( Ha zavar, hogy nem látod az érceket)
Frostfall ( túlélő mód )
Footsprints (lábnyomok a hóban)
Fishing in Skyrim (ha visszavonult hős vagy, és a nyugdíjas éveidet horgászattal szeretnéd tölteni)
Face Mask of Skyrim (arc maszkok)
Expanded Towns and Cities: Villages (Kibővít néhány falvat)
Enhanced Night in Skyrim (gyönyörű éjszakai égbolt)
Enhanced Blood Textures ( magas felbontású vér, szebben mutat majd a földön, vagy a ruhádon :D )
Elven Dresses (ruhák)
Calientes Vanillia Outfits for CBBE ( ruhák a CBBE módhoz)
Calientes Femaley Body mod (+18)
Brows - Nigheim addon ( Nigheim módhoz szemöldökök)
Borderless Window (+FPS)
Bijin Housecarls ( Normálisabban kinéző követők. Lydia, Jordis, Iona. Figyeld melyik verziót töltöd le!)
Better Shaped Weapons (élesebbek a fegyverek)
Better Makeup for SKSE (smink)
Bethesda Hi-Ress DLC optimized ( Optimizálja a Bethesda által kiadott textura packot)
Auto Unequip Ammo ( kisebb javítás)
ApachiiSkyHair ( sok új HD haj)
Alternate Start (Alternatív kezdés. Csak ha már kijátszottad a játékot.)
Archieve That (Feloldható Eredmények)
a Place to Sleep (pár új hely, ha aludni szeretnél)
2X Clothing Re-mix ( HD ruhák npc-ken kb)

Pár egyéb mód, amik szerintem nem illik annyira a játékba, de még határeset.

The Art of Magicka (rengeteg új mágikus ruha)
Tundra Defense (csinálj egy erődöt, és védd meg)
Warzones (Stormcloaks vs Imperial csaták)
FoxClub (+18)
UFO - Ultimate Follower Overhaul ( több követőd lehet egyszerre)

------
Pár módot kihagytam, mert:
1. Vagy nem nagy mód, de az egyik másik módhoz kell. Ezért olvassátok el mindig a MÓD leírását. Ott Leírják, ha kell hozzá valami!)
2. Mert jelenleg én se használom. Pl. Duel- Combat Realism
3. Csak. :D

Az összes mód megtalálható a Nexus oldalán. Onnan töltsétek le őket szerintem.
Rengeteg módhoz szükséges a legújabb Skyrim Patch, Illetve a SKSE ).
Betöltési sorrendhez, mód összeütközések végett használjátok a BOSS nevű programot.
Használjátok a módok telepítéséhez a Nexus Mod Managert.
Töltések le az összes Unoffical Patchet (magyarul a dlc-két is).
Ha szebb látványt akartok, arra szerintem a FXAA Tool-t használjátok. Szerintem nagyon sokat dob a játék látványán, illetve nem nagyon vett le FPS-t nekem).


Üdv,
sandor555
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

sandor555 írta:Itt egy lista az általam használt módokról. Mind illik szerintem a játékba, szóval itt nincs olyan, hogy úgy fog kinézni a karaktered, mint az egyik pokemon. :D
Írok hozzá minimális leírást is.

Nos, A Módok:

XP32 Maximum Skeleton (karakter animációért felelős, de én csak azért töltöttem le, mert egy másik módhoz kellett, erre ti is figyeljetek a leírásban, hogy kell-e más valami az adott módhoz)
XCE - Xenius Character Enhacement (karaktergeneráláshoz ad "pár" dolgot)
Winter is Coming - Cloaks ( szuper köpenyeket ad játékban, melyek teljesen illenek játék atmoszférájához)
Wet and Cold (nedvességhez és a hideghez ad kapcsolódó animációkat)
Warable Lanterns (hordozható lámpás)
Weapon Retexture (szebb, jobb texturák fegyvereknél)
W.A.T.E.R. (szebb víz és a hozzá kapcsolódó dolgok)
Travellers of Skyrim (Összefuthatunk mindenféle utazóval)
Travel by Boat ( csónakázhatunk)
Time on Loading screen ( betöltésnél kiírja az időt)
The Nighmein Race (Hozzáad egy új karakter osztály a játékhoz. Szerintem a legjobb osztály a letölthető class módok közt)
The Dance of the Death (több killmovie)
Superior Love- Firendly Hair (Rengeteg NPC-nek újratexturázza a haját, így sokkal élethűbbek lesznek, illetve nekünk is ad pár haj típust a karaktergenerálásnál)
Splash of Rain (Az eső felverődik a földről)
SkyUI (Új kezelőfelület. Elsőnek lehet kicsit szokatlan, de megéri letölteni. Sokkal kezelhetőbb lesz a kezelőfelület.)
Realistic Animals & Predator (realisztikusabb állatok)
Skyrim Sunglare ( szerintem pofásabb a nap tőle)
Skyrim Project Optimization ( +FPS)
Skyrim Flora Overhaul ( szebb növényvilág)
SkyRealism ( A napok hosszát állítja be, illetve a gyors utazást is ki lehet kapcsolni vele)
SkyBirds (Repülő bogarak! )
Sabre Gear Backpack ( hátizsákok)
Realistic Needs Diseases ( Ennünk, innunk kell néha, meg ilyesmi)
Realistic Crime Radius ( Ha megölünk valakit, akkor nem fog odarohanni hozzánk egy őr a szomszéd városból, 4000láb helyett csak 1000láb a sugara a csúnya dolgoknak)
Real Ice (szebb jég )
Climates of Tamriel (éghajlat változtatások. esik, villámlik stb..)
Pets of Skyrim ( több háziállat ad a játékba)
Noble Wedding Dress ( esküvői ruha, ha kellene. :D)
No More Ugly Bronze Shine (ha ilyen barna "világító "vonalak vannak a karaktereken, ez jó eséllyel megszünteti)
Nicer Snowflakes ( szép hópelyhek)
More Craftables ( több craftolható item)
Left Hand Rings ( bal kézre is mehet gyűrű)
Immersive Armor + Immersive Armor for NPC ( Több szuper páncél, illetve a másik móddal együtt ezeket az NPC-k is viselni fogják)
High Resolution Scars ( Magas felbontású hegek)
Hair packs of TES IV Oblivion for Female ( rengeteg új haj)
Green Water fix (Ha búvárkodás közben nem látsz sok mindent..)
Glowing Ore Veins 300 ( Ha zavar, hogy nem látod az érceket)
Frostfall ( túlélő mód )
Footsprints (lábnyomok a hóban)
Fishing in Skyrim (ha visszavonult hős vagy, és a nyugdíjas éveidet horgászattal szeretnéd tölteni)
Face Mask of Skyrim (arc maszkok)
Expanded Towns and Cities: Villages (Kibővít néhány falvat)
Enhanced Night in Skyrim (gyönyörű éjszakai égbolt)
Enhanced Blood Textures ( magas felbontású vér, szebben mutat majd a földön, vagy a ruhádon :D )
Elven Dresses (ruhák)
Calientes Vanillia Outfits for CBBE ( ruhák a CBBE módhoz)
Calientes Femaley Body mod (+18)
Brows - Nigheim addon ( Nigheim módhoz szemöldökök)
Borderless Window (+FPS)
Bijin Housecarls ( Normálisabban kinéző követők. Lydia, Jordis, Iona. Figyeld melyik verziót töltöd le!)
Better Shaped Weapons (élesebbek a fegyverek)
Better Makeup for SKSE (smink)
Bethesda Hi-Ress DLC optimized ( Optimizálja a Bethesda által kiadott textura packot)
Auto Unequip Ammo ( kisebb javítás)
ApachiiSkyHair ( sok új HD haj)
Alternate Start (Alternatív kezdés. Csak ha már kijátszottad a játékot.)
Archieve That (Feloldható Eredmények)
a Place to Sleep (pár új hely, ha aludni szeretnél)
2X Clothing Re-mix ( HD ruhák npc-ken kb)

Pár egyéb mód, amik szerintem nem illik annyira a játékba, de még határeset.

The Art of Magicka (rengeteg új mágikus ruha)
Tundra Defense (csinálj egy erődöt, és védd meg)
Warzones (Stormcloaks vs Imperial csaták)
FoxClub (+18)
UFO - Ultimate Follower Overhaul ( több követőd lehet egyszerre)

------
Pár módot kihagytam, mert:
1. Vagy nem nagy mód, de az egyik másik módhoz kell. Ezért olvassátok el mindig a MÓD leírását. Ott Leírják, ha kell hozzá valami!)
2. Mert jelenleg én se használom. Pl. Duel- Combat Realism
3. Csak. :D

Az összes mód megtalálható a Nexus oldalán. Onnan töltsétek le őket szerintem.
Rengeteg módhoz szükséges a legújabb Skyrim Patch, Illetve a SKSE ).
Betöltési sorrendhez, mód összeütközések végett használjátok a BOSS nevű programot.
Használjátok a módok telepítéséhez a Nexus Mod Managert.
Töltések le az összes Unoffical Patchet (magyarul a dlc-két is).
Ha szebb látványt akartok, arra szerintem a FXAA Tool-t használjátok. Szerintem nagyon sokat dob a játék látványán, illetve nem nagyon vett le FPS-t nekem).


Üdv,
sandor555

Köszönöm!
sandor555

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: sandor555 »

Ha érdekel valakit, itt jobban kifejtek 1-2 dolgot.
http://skyrimmodok.blogspot.hu/
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

sandor555 írta:Ha érdekel valakit, itt jobban kifejtek 1-2 dolgot.
http://skyrimmodok.blogspot.hu/
A gamekapcson te vagy Kerub? :o
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:
sandor555 írta:Ha érdekel valakit, itt jobban kifejtek 1-2 dolgot.
http://skyrimmodok.blogspot.hu/
A gamekapcson te vagy Kerub? :o
Szóval onnét jön ez a móódolás :D De még direkt többször is írják le, az egyik mondat végén, a következő elején, hogy még idegesítőbb legyen :D
sandor555

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: sandor555 »

Dehogy vagyok! :) Miből gondoltad ezt?
Válasz küldése