1.2-es, 1.3-as patch

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Az Skyrim 1.2-es és 1.3-as foltjával kapcsolatos kérdések és válaszok helye.
Vendég

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sziasztok pc re van mán pecs havan valaki segitsen man honan tocsem le közönönszeen
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Vendég írta:sziasztok pc re van mán pecs havan valaki segitsen man honan tocsem le közönönszeen
Ha a játék eredeti akkor semmit sem kell csinálni, mert a Steam automatikusan frissít
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Úgy nézem 1.3-as patch egész jól sikerült. :D Végre nem szaggat a c2d procimon és az 1.2-es patch hibáit is kijavították.
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Vendég írta:sziasztok pc re van mán pecs havan valaki segitsen man honan tocsem le közönönszeen
1. tanulj meg írni. :D
Vendég

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem vagyok magxar 3 éwe elék itt szerinten elég jol bszelék es irom magyarol egyebkent torol vagyok es ittanukok
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Vendég írta:nem vagyok magxar 3 éwe elék itt szerinten elég jol bszelék es irom magyarol egyebkent torol vagyok es ittanukok
szerintem nem valami szép de mert török vagy elnézzük :)
Vendég

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hali, nekem az 1.3 as folt után olyan problémám van hogy nem léptet be a játékba ha az indítófelületen play-t nyomok, visszadob ugyanoda, és mostanra kezdek kicsit besokallni tőle, mert nem mindenkinél jön elő a hiba. Azt írták töröljem a TES5.exe-t de nekem nincs olyan, csupán a launchernek van exe-je nélam a főkönyvtárban. És az oldallal mi a helyzet? Egy jó ideje ide is hiába próbálok belépni.
vendégbubus

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Vendég írta:Hali, nekem az 1.3 as folt után olyan problémám van hogy nem léptet be a játékba ha az indítófelületen play-t nyomok, visszadob ugyanoda, és mostanra kezdek kicsit besokallni tőle, mert nem mindenkinél jön elő a hiba. Azt írták töröljem a TES5.exe-t de nekem nincs olyan, csupán a launchernek van exe-je nélam a főkönyvtárban. És az oldallal mi a helyzet? Egy jó ideje ide is hiába próbálok belépni.
Karbantartás folyik az oldalon, emiatt nem lehet belépni. A problémádra az a megoldás, hogy rá kell venni a Steam-et, frissítse a Skyrimet. Belépsz a Steam könyvtáradba, jobb kattintás az Elder Scrolls V: Skyrimen, tulajdonságok (?), helyi fájlok ellenőrzése, és akkor észreveszi, hogy hiányos.
Vendég

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vendég »

vendégbubus írta:
Vendég írta:Hali, nekem az 1.3 as folt után olyan problémám van hogy nem léptet be a játékba ha az indítófelületen play-t nyomok, visszadob ugyanoda, és mostanra kezdek kicsit besokallni tőle, mert nem mindenkinél jön elő a hiba. Azt írták töröljem a TES5.exe-t de nekem nincs olyan, csupán a launchernek van exe-je nélam a főkönyvtárban. És az oldallal mi a helyzet? Egy jó ideje ide is hiába próbálok belépni.
Karbantartás folyik az oldalon, emiatt nem lehet belépni. A problémádra az a megoldás, hogy rá kell venni a Steam-et, frissítse a Skyrimet. Belépsz a Steam könyvtáradba, jobb kattintás az Elder Scrolls V: Skyrimen, tulajdonságok (?), helyi fájlok ellenőrzése, és akkor észreveszi, hogy hiányos.
Ez volt az első dolog amit megtettem, persze a siker elmaradt
Vendég

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Érdekes. Kitöröltem a Launcher-t és kaptam egy TESV.Exe-t mellé mikor újratöltöttem Steam-ről :D
Probléma megoldva! Eddig nem volt, de mostmár ott van a helyén ahogy írták fórumokon!
aPar aLyza

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: aPar aLyza »

Nekem még semmi gondom nem volt a játékkal. Persze a steam genyózik, pl. lassú a nete (nem éri el a szervert időbe).
Emiatt már szinte érthetetlen a mások problémája.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vik »

Továbbra sem vagyunk warez oldal, tehát a torrenttel/egyéb formájú kalózkodással kapcsolatos dolgokat kéretik nem itt megbeszélni.
Vendég

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Valahol meg lehet nézni, hogy a játék melyik frissítést használja?
Előre is köszi!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vendég írta:Valahol meg lehet nézni, hogy a játék melyik frissítést használja?
Előre is köszi!
Megpróbálod feltenni a patcheket, akkor megtudod. A menüben nem írja ki valamelyik sarokban?
Ahová telepítetted, oda mész. Jobb klikk a tes.exe-n, majd tulajdonságok, és verzió. Bár szerintem ez nem pontos, mivel az enyém 1.3.7, és világosan emlékszem, hogy egyik patchet sem tettem fel...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Valahol meg lehet nézni, hogy a játék melyik frissítést használja?
Előre is köszi!
Ha be akarsz tölteni egy játékot, akkor kiírja a bal alsó sarokban.
Centurio

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Centurio »

Sziasztok ezt a patch-et honnan tudnám letölteni:1.9.32.0.8??
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: 1.2-es, 1.3-as patch

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

írd be google-ba ezt: 1.9.32.0.8 update download és az első link!

Nem értem miért olyan nehéz ez?! :twisted:
Válasz küldése